Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Bujanovac - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 16.08.2018.
00:00 05:45 (05:45)
AS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, AS Jedinstvo
dep. 00:00
Vranje, Bus station
arr. 00:15
dep. 00:20
16 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 01:50
dep. 01:50
86 km
arr. 02:33
dep. 02:33
129 km
Nis, Bus station
arr. 02:35
dep. 02:45
131 km
Aleksinac, Bus station
arr. 03:15
dep. 03:15
162 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:45
373.7 km
00:35 08:00 (07:25)
Railway station
The timetable is valid until: 01.10.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Railway station
dep. 00:35
Vranje, Railway station
arr. 00:54
dep. 00:55
21 km
Vranjska Banja, Railway station
arr. 01:00
dep. 01:00
29 km
Vladicin Han, Railway station
arr. 01:24
dep. 01:25
48 km
Leskovac, Railway station
arr. 02:41
dep. 02:42
95 km
arr. 03:26
dep. 03:40
144 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 04:13
dep. 04:14
176 km
Stalac, Railway station
arr. 04:53
dep. 04:54
219 km
Cicevac, Railway station
arr. 04:59
dep. 04:59
224 km
Paracin, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
242 km
Cuprija, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:21
250 km
Jagodina, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:30
264 km
Lapovo, Railway station
arr. 05:57
dep. 06:07
293 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:29
dep. 06:30
314 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:41
327 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:01
355 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 07:50
dep. 07:51
405 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 08:00
415 km
01:35 07:15 (05:40)
Bus station Niš - Ekspres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 01:35
Vranje, Bus station
arr. 01:58
dep. 01:58
17.4 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 02:23
dep. 02:23
46.9 km
Leskovac, Bus station
arr. 03:10
dep. 03:10
94.4 km
Nis, Bus station
arr. 03:59
dep. 04:00
145 km
Aleksinac, Bus station
arr. 04:30
dep. 04:30
175.1 km
Razanj, Bus station
arr. 04:55
dep. 04:55
200.2 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:07
dep. 07:07
381.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:15
385.2 km
05:55 12:10 (06:15)
AS Jedinstvo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, AS Jedinstvo
dep. 05:55
Vranje, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
18 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
48 km
Dzep
arr. 06:55
dep. 06:55
59 km
Predejane, Motel
arr. 07:05
dep. 07:05
66 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:40
90 km
arr. 08:25
dep. 08:25
140 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:40
141 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
171 km
Cuprija, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
229 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:20
239 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
290 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:10
373 km
06:30 12:30 (06:00)
Bus station Niš - Ekspres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:30
Vranje, Bus station
arr. 06:49
dep. 06:51
16 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 07:24
dep. 07:26
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:13
dep. 08:15
86 km
Nis, Bus station
arr. 09:07
dep. 09:20
131 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:30
367 km
09:05 15:05 (06:00)
Bus station Niš - Ekspres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:05
Vranje, Bus station
arr. 09:24
dep. 09:26
16 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 09:59
dep. 10:01
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 10:48
dep. 10:50
86 km
Nis, Bus station
arr. 11:42
dep. 11:55
131 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:05
367 km
10:45 16:45 (06:00)
Bus station Niš - Ekspres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:45
Vranje, Bus station
arr. 11:04
dep. 11:06
16 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 11:39
dep. 11:41
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:28
dep. 12:30
86 km
Nis, Bus station
arr. 13:22
dep. 13:35
131 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:45
367 km
12:15 18:50 (06:35)
Bus station Niš - Ekspres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:15
Vranje, Bus station
arr. 12:34
dep. 12:36
16 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 13:09
dep. 13:11
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:58
dep. 14:00
86 km
arr. 14:48
dep. 14:48
129 km
Nis, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:00
131 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:28
dep. 15:30
162 km
Razanj, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:57
185 km
Paracin, Bus station
arr. 16:27
dep. 16:29
215 km
Cuprija, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:42
223 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:55
233 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:50
367 km
16:00 22:50 (06:50)
Bus station Niš - Ekspres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Vranje, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:30
16 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:10
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
86 km
arr. 18:40
dep. 18:40
129 km
Nis, Bus station
arr. 18:45
dep. 19:00
131 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:50
367 km
18:05 00:05 (06:00)
Bus station Niš - Ekspres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:05
Vranje, Bus station
arr. 18:24
dep. 18:26
16 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 18:59
dep. 19:01
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:48
dep. 19:50
86 km
Nis, Bus station
arr. 20:42
dep. 20:55
131 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 00:05
367 km
21:50 04:30 (06:40)
Bus station Niš - Ekspres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:50
Vranje, Bus station
arr. 22:09
dep. 22:11
16 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 22:44
dep. 22:46
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 23:33
dep. 23:35
86 km
Nis, Bus station
arr. 00:27
dep. 00:40
131 km
Aleksinac, Bus station
arr. 01:08
dep. 01:10
162 km
Razanj, Bus station
arr. 01:35
dep. 01:37
185 km
Paracin, Bus station
arr. 02:07
dep. 02:09
215 km
Cuprija, Bus station
arr. 02:20
dep. 02:22
223 km
Jagodina, Bus station
arr. 02:33
dep. 02:35
233 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:30
367 km
22:20 04:35 (06:15)
AS Jedinstvo
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, AS Jedinstvo
dep. 22:20
Vranje, Bus station
arr. 22:40
dep. 23:00
19 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
45 km
Dzep
arr. 23:40
dep. 23:40
56 km
Predejane, Motel
arr. 23:50
dep. 23:50
63 km
Leskovac, Bus station
arr. 00:15
dep. 00:25
89 km
arr. 01:10
dep. 01:10
133 km
Nis, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:25
134 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:35
370 km

Naselja Bujanovac i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~374 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 40min., a najduže 07h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bujanovac je u 00:00 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.