Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Budva - Novi Pazar timetable

sunday, 23.02.2020.
07:15 13:41 (06:26)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 07:15
Cetinje, GAS
arr. 08:00
dep. 08:00
22 km
Podgorica, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
54 km
Kolasin, GAS
arr. 10:00
dep. 10:00
107 km
Mojkovac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
137 km
Berane, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
179 km
Rozaje, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
205 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 12:40
dep. 12:40
236 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 12:45
dep. 12:45
238 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:41
265 km
08:30 14:45 (06:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 08:30
Cetinje, GAS
arr. 09:15
dep. 09:15
32 km
Podgorica, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
65 km
Kolasin, GAS
arr. 11:15
dep. 11:15
137 km
Mojkovac, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
161 km
Berane, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
217 km
Rozaje, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
248 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 13:40
dep. 13:40
267 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 13:45
dep. 13:45
267.1 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
285 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 14:45
311 km
14:30 21:40 (07:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 14.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 14:30
Podgorica, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
63 km
Berane, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
212 km
Rozaje, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
243 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 21:00
dep. 21:00
271.9 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 21:15
dep. 21:15
272 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 21:40
302 km
Budva - Novi Pazar timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
07:15 13:41 (06:26)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 07:15
Cetinje, GAS
arr. 08:00
dep. 08:00
22 km
Podgorica, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
54 km
Kolasin, GAS
arr. 10:00
dep. 10:00
107 km
Mojkovac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
137 km
Berane, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
179 km
Rozaje, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
205 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 12:40
dep. 12:40
236 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 12:45
dep. 12:45
238 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:41
265 km
08:30 14:45 (06:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 08:30
Cetinje, GAS
arr. 09:15
dep. 09:15
32 km
Podgorica, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
65 km
Kolasin, GAS
arr. 11:15
dep. 11:15
137 km
Mojkovac, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
161 km
Berane, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
217 km
Rozaje, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
248 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 13:40
dep. 13:40
267 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 13:45
dep. 13:45
267.1 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
285 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 14:45
311 km
14:30 21:40 (07:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 14.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 14:30
Podgorica, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
63 km
Berane, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
212 km
Rozaje, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
243 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 21:00
dep. 21:00
271.9 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 21:15
dep. 21:15
272 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 21:40
302 km
21:30 03:00 (05:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every second day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 21:30
Podgorica, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
65 km
Berane, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:15
217 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 02:10
dep. 02:10
267 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 02:15
dep. 02:15
272 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 03:00
311 km

Naselja Budva i Novi Pazar su međusobno udaljena ~296 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 30min., a najduže 07h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Budva je u 07:15 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Budva - Novi Pazar iznosi od 16,12 EUR do 16,12 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.