Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Budva - Kragujevac timetable

monday, 17.02.2020.
07:15 16:30 (09:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 07:15
Cetinje, GAS
arr. 08:00
dep. 08:00
22 km
Podgorica, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
54 km
Kolasin, GAS
arr. 10:00
dep. 10:00
107 km
Mojkovac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
137 km
Berane, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
179 km
Rozaje, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
205 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 12:40
dep. 12:40
236 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 12:45
dep. 12:45
238 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:41
dep. 13:41
265 km
Raska, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
286 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
366 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:30
418 km
08:30 17:45 (09:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 08:30
Cetinje, GAS
arr. 09:15
dep. 09:15
32 km
Podgorica, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
65 km
Kolasin, GAS
arr. 11:15
dep. 11:15
137 km
Mojkovac, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
161 km
Berane, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
217 km
Rozaje, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
248 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 13:40
dep. 13:40
267 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 13:45
dep. 13:45
267.1 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
285 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
311 km
Raska, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
334 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
414 km
Kragujevac, Bus station
arr. 17:45
468 km
20:10 05:55 (09:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 20:10
Cetinje, GAS
arr. 20:47
dep. 20:47
34 km
Podgorica, Bus station
arr. 21:27
dep. 22:27
69 km
Kolasin, GAS
arr. 22:52
dep. 23:00
144 km
Mojkovac, Bus station
arr. 23:25
dep. 23:25
167 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 00:03
dep. 00:03
195 km
Berane, Bus station
arr. 00:47
dep. 00:47
246 km
Rozaje, Bus station
arr. 01:23
dep. 01:23
268 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:47
dep. 01:47
284 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 02:10
dep. 02:10
291 km
Raska, Bus station
arr. 03:10
dep. 03:10
353 km
Kraljevo, Bus station
arr. 04:55
dep. 04:55
436 km
Kragujevac, Bus station
arr. 05:55
490 km
21:30 06:15 (08:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2021.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 21:30
Podgorica, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
65 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 02:10
dep. 02:10
259 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 02:15
dep. 02:15
261 km
Kraljevo, Bus station
arr. 05:15
dep. 05:15
403 km
Kragujevac, Bus station
arr. 06:15
456 km
Budva - Kragujevac timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
07:15 16:30 (09:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 07:15
Cetinje, GAS
arr. 08:00
dep. 08:00
22 km
Podgorica, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
54 km
Kolasin, GAS
arr. 10:00
dep. 10:00
107 km
Mojkovac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
137 km
Berane, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
179 km
Rozaje, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
205 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 12:40
dep. 12:40
236 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 12:45
dep. 12:45
238 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:41
dep. 13:41
265 km
Raska, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
286 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
366 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:30
418 km
08:30 17:45 (09:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 08:30
Cetinje, GAS
arr. 09:15
dep. 09:15
32 km
Podgorica, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
65 km
Kolasin, GAS
arr. 11:15
dep. 11:15
137 km
Mojkovac, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
161 km
Berane, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
217 km
Rozaje, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
248 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 13:40
dep. 13:40
267 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 13:45
dep. 13:45
267.1 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
285 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
311 km
Raska, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
334 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
414 km
Kragujevac, Bus station
arr. 17:45
468 km
20:10 05:55 (09:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 20:10
Cetinje, GAS
arr. 20:47
dep. 20:47
34 km
Podgorica, Bus station
arr. 21:27
dep. 22:27
69 km
Kolasin, GAS
arr. 22:52
dep. 23:00
144 km
Mojkovac, Bus station
arr. 23:25
dep. 23:25
167 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 00:03
dep. 00:03
195 km
Berane, Bus station
arr. 00:47
dep. 00:47
246 km
Rozaje, Bus station
arr. 01:23
dep. 01:23
268 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:47
dep. 01:47
284 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 02:10
dep. 02:10
291 km
Raska, Bus station
arr. 03:10
dep. 03:10
353 km
Kraljevo, Bus station
arr. 04:55
dep. 04:55
436 km
Kragujevac, Bus station
arr. 05:55
490 km
21:30 06:15 (08:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every second day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 21:30
Podgorica, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
65 km
Berane, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:15
217 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 02:10
dep. 02:10
267 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 02:15
dep. 02:15
272 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
311 km
Raska, Bus station
arr. 03:30
dep. 03:30
334 km
Kraljevo, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
414 km
Kragujevac, Bus station
arr. 06:15
468 km

Naselja Budva i Kragujevac su međusobno udaljena ~460 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08h i 45min., a najduže 09h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Budva je u 07:15 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Budva - Kragujevac iznosi od 21,06 EUR do 22,33 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.