Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Budva - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 16.08.2018.
07:15 18:30 (11:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 07:15
Cetinje, GAS
arr. 08:00
dep. 08:00
22 km
Podgorica, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
54 km
Kolasin, GAS
arr. 10:00
dep. 10:00
107 km
Mojkovac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
137 km
Berane, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
179 km
Rozaje, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
205 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 12:40
dep. 12:40
236 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 12:45
dep. 12:45
238 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:41
dep. 13:41
265 km
Raska, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
286 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
366 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
418 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:30
563 km
08:30 19:30 (11:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 08:30
Cetinje, GAS
arr. 09:15
dep. 09:15
32 km
Podgorica, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
65 km
Kolasin, GAS
arr. 11:15
dep. 11:15
137 km
Mojkovac, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
161 km
Berane, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
217 km
Rozaje, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
248 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 13:40
dep. 13:40
267 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 13:45
dep. 13:45
267.1 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
285 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
311 km
Raska, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
334 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
414 km
Kragujevac, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
468 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:30
608 km
17:00 05:20 (12:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 17:00
Cetinje, GAS
arr. 17:50
dep. 17:50
32 km
Podgorica, Bus station
arr. 18:30
dep. 19:00
68 km
Kolasin, GAS
arr. 20:30
dep. 20:40
147 km
Mojkovac, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:10
171 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
200 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 22:00
dep. 22:00
209.9 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 22:10
dep. 22:10
210 km
Prijepolje, Center
arr. 23:00
dep. 23:00
252 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:40
dep. 23:40
281 km
Uzice, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
356 km
Pozega, Bus station
arr. 01:20
dep. 01:20
380 km
Cacak, Bus station
arr. 02:30
dep. 02:30
416 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
438 km
Lazarevac, Bus station
arr. 04:20
dep. 04:20
506 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:20
558 km
17:50 05:30 (11:40)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 17:50
Petrovac na Moru , GAS
arr. 18:10
dep. 18:10
18 km
Podgorica, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
69 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 23:20
dep. 23:20
166.9 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 23:25
dep. 23:25
167 km
Kraljevo, Bus station
arr. 02:10
dep. 02:10
385 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:30
558 km
18:00 04:35 (10:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 18:00
Podgorica, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:30
69 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 22:45
dep. 22:45
219 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 22:50
dep. 22:50
221 km
Lazarevac, Bus station
arr. 03:35
dep. 03:35
505 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:35
559 km
18:00 06:15 (12:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 18:00
Petrovac na Moru , GAS
arr. 19:00
dep. 19:00
19 km
Misici (Canj), Magistrala
arr. 19:15
dep. 19:15
27 km
Sutomore, GAS
arr. 19:30
dep. 19:30
31 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 23:15
dep. 23:15
215 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 23:30
dep. 23:30
222 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:15
545 km
18:40 06:05 (11:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 18:40
Cetinje, GAS
arr. 19:10
dep. 19:10
29 km
Podgorica, Bus station
arr. 19:50
dep. 20:00
65 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 23:20
dep. 23:20
194 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 23:30
dep. 23:30
201 km
Uzice, Bus station
arr. 02:30
dep. 02:30
330 km
Pozega, Bus station
arr. 02:55
dep. 02:55
354 km
Cacak, Bus station
arr. 03:30
dep. 03:45
390 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 04:10
dep. 04:10
413 km
Ljig, Bus station
arr. 04:45
dep. 04:45
455 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:05
536 km
19:20 06:50 (11:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 19:20
Petrovac na Moru , GAS
arr. 19:40
dep. 19:40
8 km
Sutomore, GAS
arr. 19:55
dep. 19:55
21 km
Podgorica, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:45
72 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 23:50
dep. 23:50
173 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 00:05
dep. 00:05
183 km
Uzice, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
357 km
Cacak, Bus station
arr. 03:50
dep. 03:50
400 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 04:20
dep. 04:20
422 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:50
562 km
19:30 05:50 (10:20)
Bus station
The timetable is valid until: 29.09.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 19:30
Podgorica, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:10
67 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 00:20
dep. 00:20
236 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 00:30
dep. 00:30
238 km
Ljig, Bus station
arr. 04:30
dep. 04:30
479 km
Lazarevac, Ocaga
arr. 04:50
dep. 04:50
499 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:50
559 km
19:50 06:30 (10:40)
Bus station
The timetable is valid until: 29.09.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 19:50
Petrovac na Moru , GAS
arr. 20:31
dep. 20:31
12.7 km
Sutomore, GAS
arr. 20:46
dep. 20:46
25.3 km
Podgorica, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
67 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 00:25
dep. 00:25
217 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 00:30
dep. 00:30
219 km
Ljig, Bus station
arr. 04:50
dep. 04:50
479 km
Lazarevac, Bus station
arr. 05:10
dep. 05:10
499 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:30
559 km
21:00 07:00 (10:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 21:00
Podgorica, Bus station
arr. 22:40
dep. 22:40
65 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 02:00
dep. 02:00
201 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:15
dep. 02:15
206 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:00
512 km
21:00 07:20 (10:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 21:00
Petrovac na Moru , GAS
arr. 21:25
dep. 21:25
19 km
Sutomore, GAS
arr. 21:40
dep. 21:40
29 km
Podgorica, Bus station
arr. 22:40
dep. 22:40
67 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 02:00
dep. 02:00
236 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:15
dep. 02:15
238 km
Ljig, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
479 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:20
499 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:20
559 km
21:00 07:25 (10:25)
Bus station
The timetable is valid until: 11.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 21:00
Petrovac na Moru , GAS
arr. 21:41
dep. 21:41
12 km
Sutomore, GAS
arr. 21:56
dep. 21:56
25 km
Podgorica, Bus station
arr. 22:40
dep. 22:40
67 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 01:55
dep. 01:55
217 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:00
dep. 02:00
219 km
Topola, Bus station
arr. 05:35
dep. 05:35
473 km
Arandelovac, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
490 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
514 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:25
568 km
21:15 07:50 (10:35)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 21:15
Petrovac na Moru , GAS
arr. 21:35
dep. 21:35
18 km
Sutomore, GAS
arr. 21:50
dep. 21:50
32 km
Podgorica, Bus station
arr. 22:40
dep. 22:40
69 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 01:00
dep. 01:00
166.9 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 01:10
dep. 01:10
167 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:50
558 km
21:15 08:55 (11:40)
Bus station
The timetable is valid until: 01.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 21:15
Podgorica, Bus station
arr. 22:55
dep. 22:55
73 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 02:15
dep. 02:15
223 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:20
dep. 02:20
225 km
Prijepolje, Center
arr. 02:50
dep. 02:50
255 km
Nova Varos, Bus station
arr. 03:40
dep. 03:40
284 km
Pozega, Bus station
arr. 05:35
dep. 05:35
375 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
441 km
Lazarevac, Ocaga
arr. 08:05
dep. 08:05
509 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:55
563 km
21:30 08:00 (10:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 21:30
Podgorica, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
65 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 02:10
dep. 02:10
259 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 02:15
dep. 02:15
261 km
Kraljevo, Bus station
arr. 05:15
dep. 05:15
403 km
Kragujevac, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
456 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:00
586 km
22:30 10:30 (12:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 22:30
Petrovac na Moru , GAS
arr. 23:00
dep. 23:00
16 km
Sutomore, GAS
arr. 23:30
dep. 23:30
32 km
Podgorica, Bus station
arr. 00:30
dep. 00:30
71 km
Mojkovac, Bus station
arr. 02:30
dep. 02:30
116 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 03:35
dep. 03:35
171.9 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 03:50
dep. 03:50
172 km
Prijepolje, Center
arr. 04:20
dep. 04:20
200 km
Nova Varos, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
229 km
Uzice, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
304 km
Cacak, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
364 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
386 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:30
508 km
22:35 09:00 (10:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Budva, Bus station
dep. 22:35
Podgorica, Bus station
arr. 23:55
dep. 23:55
69 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 03:00
dep. 03:00
219 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 03:05
dep. 03:05
221 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:00
559 km

Naselja Budva i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~557 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10h i 00min., a najduže 12h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 11 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Budva je u 07:15 h, dok je poslednji polazak u 22:35 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Budva - Beograd (Belgrade) iznosi od 2.200,00 RSD do 3.100,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.