Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brus - Nis timetable

thursday, 20.02.2020.
06:00 08:25 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 06:00
Trsanovci
arr. 06:04
dep. 06:04
2.7 km
Lepenac, Č
arr. 06:11
dep. 06:11
8 km
Dupci, 1
arr. 06:17
dep. 06:17
12.7 km
Razbojna
arr. 06:20
dep. 06:20
14.8 km
Razbojna, Mala
arr. 06:27
dep. 06:27
18 km
Blace, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:50
30.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 06:53
dep. 06:53
32.7 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
34.5 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 06:57
dep. 06:57
35.7 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 07:01
dep. 07:01
38.7 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 07:04
dep. 07:04
41.1 km
Beloljin
arr. 07:06
dep. 07:06
42 km
Kondzelj
arr. 07:09
dep. 07:09
44.5 km
Bresnicic
arr. 07:12
dep. 07:12
46.1 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:15
dep. 07:15
48.9 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:18
dep. 07:18
51.3 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:22
dep. 07:22
54.9 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:24
dep. 07:24
55.4 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:26
dep. 07:26
57.4 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:35
58.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:39
dep. 07:39
60 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:42
dep. 07:42
61.8 km
Nova Bozurna
arr. 07:45
dep. 07:45
63.3 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
65.2 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
65.7 km
Merosina
arr. 07:57
dep. 07:57
72.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 08:00
dep. 08:00
75.3 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 08:01
dep. 08:01
76.1 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 08:02
dep. 08:02
77.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
78 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 08:06
dep. 08:06
78.9 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 08:08
dep. 08:08
79.5 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 08:11
dep. 08:11
81.7 km
arr. 08:13
dep. 08:13
83 km
arr. 08:16
dep. 08:16
85 km
arr. 08:19
dep. 08:19
86.7 km
Nis, Bus station
arr. 08:25
88.6 km
16:25 18:10 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 16:25
Blace, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
31 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
61 km
Nis, Bus station
arr. 18:10
94 km
Brus - Nis timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
06:00 08:25 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 06:00
Trsanovci
arr. 06:04
dep. 06:04
2.7 km
Lepenac, Č
arr. 06:11
dep. 06:11
8 km
Dupci, 1
arr. 06:17
dep. 06:17
12.7 km
Razbojna
arr. 06:20
dep. 06:20
14.8 km
Razbojna, Mala
arr. 06:27
dep. 06:27
18 km
Blace, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:50
30.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 06:53
dep. 06:53
32.7 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
34.5 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 06:57
dep. 06:57
35.7 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 07:01
dep. 07:01
38.7 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 07:04
dep. 07:04
41.1 km
Beloljin
arr. 07:06
dep. 07:06
42 km
Kondzelj
arr. 07:09
dep. 07:09
44.5 km
Bresnicic
arr. 07:12
dep. 07:12
46.1 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:15
dep. 07:15
48.9 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:18
dep. 07:18
51.3 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:22
dep. 07:22
54.9 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:24
dep. 07:24
55.4 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:26
dep. 07:26
57.4 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:35
58.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:39
dep. 07:39
60 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:42
dep. 07:42
61.8 km
Nova Bozurna
arr. 07:45
dep. 07:45
63.3 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
65.2 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
65.7 km
Merosina
arr. 07:57
dep. 07:57
72.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 08:00
dep. 08:00
75.3 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 08:01
dep. 08:01
76.1 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 08:02
dep. 08:02
77.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
78 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 08:06
dep. 08:06
78.9 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 08:08
dep. 08:08
79.5 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 08:11
dep. 08:11
81.7 km
arr. 08:13
dep. 08:13
83 km
arr. 08:16
dep. 08:16
85 km
arr. 08:19
dep. 08:19
86.7 km
Nis, Bus station
arr. 08:25
88.6 km
16:25 18:10 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 16:25
Blace, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
31 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
61 km
Nis, Bus station
arr. 18:10
94 km
Brus - Nis timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
06:00 08:25 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 06:00
Trsanovci
arr. 06:04
dep. 06:04
2.7 km
Lepenac, Č
arr. 06:11
dep. 06:11
8 km
Dupci, 1
arr. 06:17
dep. 06:17
12.7 km
Razbojna
arr. 06:20
dep. 06:20
14.8 km
Razbojna, Mala
arr. 06:27
dep. 06:27
18 km
Blace, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:50
30.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 06:53
dep. 06:53
32.7 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
34.5 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 06:57
dep. 06:57
35.7 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 07:01
dep. 07:01
38.7 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 07:04
dep. 07:04
41.1 km
Beloljin
arr. 07:06
dep. 07:06
42 km
Kondzelj
arr. 07:09
dep. 07:09
44.5 km
Bresnicic
arr. 07:12
dep. 07:12
46.1 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:15
dep. 07:15
48.9 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:18
dep. 07:18
51.3 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:22
dep. 07:22
54.9 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:24
dep. 07:24
55.4 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:26
dep. 07:26
57.4 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:35
58.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:39
dep. 07:39
60 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:42
dep. 07:42
61.8 km
Nova Bozurna
arr. 07:45
dep. 07:45
63.3 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
65.2 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
65.7 km
Merosina
arr. 07:57
dep. 07:57
72.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 08:00
dep. 08:00
75.3 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 08:01
dep. 08:01
76.1 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 08:02
dep. 08:02
77.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
78 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 08:06
dep. 08:06
78.9 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 08:08
dep. 08:08
79.5 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 08:11
dep. 08:11
81.7 km
arr. 08:13
dep. 08:13
83 km
arr. 08:16
dep. 08:16
85 km
arr. 08:19
dep. 08:19
86.7 km
Nis, Bus station
arr. 08:25
88.6 km
16:25 18:10 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 16:25
Blace, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
31 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
61 km
Nis, Bus station
arr. 18:10
94 km
Brus - Nis timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
16:25 18:10 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 16:25
Blace, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
31 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
61 km
Nis, Bus station
arr. 18:10
94 km

Naselja Brus i Nis su međusobno udaljena ~92 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 45min., a najduže 02h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brus je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 16:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.