Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brezovice kod Krupnja - Loznica timetable

tuesday, 29.11.2022.
06:00 06:44 (00:44)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Intersection
dep. 06:00
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 06:06
dep. 06:06
4 km
Cikote kod Loznice
arr. 06:09
dep. 06:09
6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 06:14
dep. 06:14
9 km
Draginac kod Loznice
arr. 06:13
dep. 06:13
8 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 06:16
dep. 06:16
11 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 06:18
dep. 06:18
12 km
Brezjak, Tesica most
arr. 06:21
dep. 06:21
13 km
Brezjak, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
15 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 06:25
dep. 06:25
16 km
Korenita, Gnila
arr. 06:27
dep. 06:27
17 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:29
dep. 06:29
19 km
Korenita, Krst
arr. 06:31
dep. 06:31
20 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:33
dep. 06:33
22 km
Klupci, Panici
arr. 06:35
dep. 06:35
24 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:37
dep. 06:37
24.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:38
dep. 06:38
25 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:39
dep. 06:39
25.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:40
dep. 06:40
26 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:42
dep. 06:42
27.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:44
28 km
06:27 07:11 (00:44)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Intersection
dep. 06:27
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 06:33
dep. 06:33
4 km
Cikote kod Loznice
arr. 06:36
dep. 06:36
6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Draginac kod Loznice
arr. 06:40
dep. 06:40
8 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 06:43
dep. 06:43
11 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Brezjak, Tesica most
arr. 06:48
dep. 06:48
13 km
Brezjak, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 06:52
dep. 06:52
16 km
Korenita, Gnila
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:56
dep. 06:56
19 km
Korenita, Krst
arr. 06:58
dep. 06:58
20 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:00
dep. 07:00
22 km
Klupci, Panici
arr. 07:02
dep. 07:02
24 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:04
dep. 07:04
24.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
25 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:06
dep. 07:06
25.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:07
dep. 07:07
26 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:09
dep. 07:09
27.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:11
28 km
06:35 07:26 (00:51)
BojićiBus station
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Bojići
dep. 06:35
Mojkovic
arr. 06:41
dep. 06:41
3.8 km
Zavlaka, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
5.4 km
Cikote kod Loznice
arr. 06:54
dep. 06:54
13.7 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 07:00
dep. 07:00
17.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 06:58
dep. 06:58
16.1 km
Brezjak, Center
arr. 07:07
dep. 07:07
22.9 km
Korenita, Gnila
arr. 07:10
dep. 07:10
25.5 km
Korenita, Krst
arr. 07:13
dep. 07:13
28 km
Klupci, Dom
arr. 07:19
dep. 07:19
32.4 km
Loznica, Bus station
arr. 07:26
35.2 km
06:50 07:38 (00:48)
BojićiBus station
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Bojići
dep. 06:50
Mojkovic
arr. 06:54
dep. 06:54
3 km
Zavlaka, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
4 km
Cikote kod Loznice
arr. 07:06
dep. 07:06
12 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 07:13
dep. 07:13
15 km
Draginac kod Loznice
arr. 07:11
dep. 07:11
14 km
Brezjak, Center
arr. 07:21
dep. 07:21
21 km
Korenita, Gnila
arr. 07:24
dep. 07:24
23 km
Korenita, Krst
arr. 07:27
dep. 07:27
25 km
Klupci, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
30 km
Loznica, Bus station
arr. 07:38
33 km
07:00 07:44 (00:44)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Intersection
dep. 07:00
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 07:06
dep. 07:06
4 km
Cikote kod Loznice
arr. 07:09
dep. 07:09
6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 07:14
dep. 07:14
9 km
Draginac kod Loznice
arr. 07:13
dep. 07:13
8 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 07:16
dep. 07:16
11 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 07:18
dep. 07:18
12 km
Brezjak, Tesica most
arr. 07:21
dep. 07:21
13 km
Brezjak, Center
arr. 07:23
dep. 07:23
15 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 07:25
dep. 07:25
16 km
Korenita, Gnila
arr. 07:27
dep. 07:27
17 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:29
dep. 07:29
19 km
Korenita, Krst
arr. 07:31
dep. 07:31
20 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:33
dep. 07:33
22 km
Klupci, Panici
arr. 07:35
dep. 07:35
24 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:37
dep. 07:37
24.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:38
dep. 07:38
25 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:39
dep. 07:39
25.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:40
dep. 07:40
26 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:42
dep. 07:42
27.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:44
28 km
10:37 11:30 (00:53)
BojićiBus station
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Bojići
dep. 10:37
Mojkovic
arr. 10:42
dep. 10:42
3 km
Zavlaka, Center
arr. 10:44
dep. 10:44
4 km
Cikote kod Loznice
arr. 10:55
dep. 10:55
12 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 11:02
dep. 11:02
15 km
Draginac kod Loznice
arr. 11:01
dep. 11:01
14 km
Brezjak, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
21 km
Korenita, Gnila
arr. 11:13
dep. 11:13
23 km
Korenita, Krst
arr. 11:15
dep. 11:15
25 km
Klupci, Dom
arr. 11:23
dep. 11:23
30 km
Loznica, Bus station
arr. 11:30
33 km
12:20 13:04 (00:44)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Intersection
dep. 12:20
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 12:26
dep. 12:26
4 km
Cikote kod Loznice
arr. 12:29
dep. 12:29
6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 12:34
dep. 12:34
9 km
Draginac kod Loznice
arr. 12:33
dep. 12:33
8 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 12:36
dep. 12:36
11 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 12:38
dep. 12:38
12 km
Brezjak, Tesica most
arr. 12:41
dep. 12:41
13 km
Brezjak, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
15 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 12:45
dep. 12:45
16 km
Korenita, Gnila
arr. 12:47
dep. 12:47
17 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 12:49
dep. 12:49
19 km
Korenita, Krst
arr. 12:51
dep. 12:51
20 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 12:53
dep. 12:53
22 km
Klupci, Panici
arr. 12:55
dep. 12:55
24 km
Klupci, Jerinica put
arr. 12:57
dep. 12:57
24.5 km
Klupci, Dom
arr. 12:58
dep. 12:58
25 km
Klupci, Vulica basta
arr. 12:59
dep. 12:59
25.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:00
dep. 13:00
26 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:02
dep. 13:02
27.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:04
28 km
13:00 13:44 (00:44)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Intersection
dep. 13:00
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 13:06
dep. 13:06
4 km
Cikote kod Loznice
arr. 13:09
dep. 13:09
6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 13:14
dep. 13:14
9 km
Draginac kod Loznice
arr. 13:13
dep. 13:13
8 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 13:16
dep. 13:16
11 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 13:18
dep. 13:18
12 km
Brezjak, Tesica most
arr. 13:21
dep. 13:21
13 km
Brezjak, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
15 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Korenita, Gnila
arr. 13:27
dep. 13:27
17 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Korenita, Krst
arr. 13:31
dep. 13:31
20 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:33
dep. 13:33
22 km
Klupci, Panici
arr. 13:35
dep. 13:35
24 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:37
dep. 13:37
24.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:38
dep. 13:38
25 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:39
dep. 13:39
25.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:40
dep. 13:40
26 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:42
dep. 13:42
27.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:44
28 km
14:00 14:44 (00:44)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Intersection
dep. 14:00
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 14:06
dep. 14:06
4 km
Cikote kod Loznice
arr. 14:09
dep. 14:09
6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:14
dep. 14:14
9 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:13
dep. 14:13
8 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:16
dep. 14:16
11 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 14:18
dep. 14:18
12 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:21
dep. 14:21
13 km
Brezjak, Center
arr. 14:23
dep. 14:23
15 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:25
dep. 14:25
16 km
Korenita, Gnila
arr. 14:27
dep. 14:27
17 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:29
dep. 14:29
19 km
Korenita, Krst
arr. 14:31
dep. 14:31
20 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:33
dep. 14:33
22 km
Klupci, Panici
arr. 14:35
dep. 14:35
24 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:37
dep. 14:37
24.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:38
dep. 14:38
25 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:39
dep. 14:39
25.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:40
dep. 14:40
26 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:42
dep. 14:42
27.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:44
28 km
15:42 16:30 (00:48)
BojićiBus station
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Bojići
dep. 15:42
Mojkovic
arr. 15:46
dep. 15:46
3 km
Zavlaka, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
4 km
Cikote kod Loznice
arr. 15:58
dep. 15:58
12 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 16:03
dep. 16:03
15 km
Draginac kod Loznice
arr. 16:01
dep. 16:01
14 km
Brezjak, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
21 km
Korenita, Gnila
arr. 16:16
dep. 16:16
23 km
Korenita, Krst
arr. 16:19
dep. 16:19
25 km
Klupci, Dom
arr. 16:26
dep. 16:26
30 km
Loznica, Bus station
arr. 16:30
33 km
16:45 17:20 (00:35)
BojićiBus station
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Bojići
dep. 16:45
Mojkovic
arr. 16:48
dep. 16:48
3 km
Zavlaka, Center
arr. 16:49
dep. 16:49
4 km
Cikote kod Loznice
arr. 16:56
dep. 16:56
10 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 17:00
dep. 17:00
14 km
Draginac kod Loznice
arr. 16:59
dep. 16:59
13 km
Brezjak, Center
arr. 17:07
dep. 17:07
20 km
Korenita, Gnila
arr. 17:09
dep. 17:09
22 km
Korenita, Krst
arr. 17:11
dep. 17:11
24 km
Klupci, Dom
arr. 17:16
dep. 17:16
29 km
Loznica, Bus station
arr. 17:20
32 km
18:35 19:19 (00:44)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Intersection
dep. 18:35
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 18:41
dep. 18:41
4 km
Cikote kod Loznice
arr. 18:44
dep. 18:44
6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 18:49
dep. 18:49
9 km
Draginac kod Loznice
arr. 18:48
dep. 18:48
8 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 18:51
dep. 18:51
11 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 18:53
dep. 18:53
12 km
Brezjak, Tesica most
arr. 18:56
dep. 18:56
13 km
Brezjak, Center
arr. 18:58
dep. 18:58
15 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 19:00
dep. 19:00
16 km
Korenita, Gnila
arr. 19:02
dep. 19:02
17 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 19:04
dep. 19:04
19 km
Korenita, Krst
arr. 19:06
dep. 19:06
20 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 19:08
dep. 19:08
22 km
Klupci, Panici
arr. 19:10
dep. 19:10
24 km
Klupci, Jerinica put
arr. 19:12
dep. 19:12
24.5 km
Klupci, Dom
arr. 19:13
dep. 19:13
25 km
Klupci, Vulica basta
arr. 19:14
dep. 19:14
25.5 km
Loznica, Lagator
arr. 19:15
dep. 19:15
26 km
Loznica, Robna kuca
arr. 19:17
dep. 19:17
27.5 km
Loznica, Bus station
arr. 19:19
28 km
20:20 20:51 (00:31)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Intersection
dep. 20:20
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:27
dep. 20:27
6.7 km
Brezjak, Center
arr. 20:33
dep. 20:33
12.4 km
Korenita, Krst
arr. 20:39
dep. 20:39
17.3 km
Loznica, Bus station
arr. 20:51
24.5 km

Naselja Brezovice kod Krupnja i Loznica su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brezovice kod Krupnja je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.