Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brezovice kod Krupnja - Loznica timetable

tuesday, 25.01.2022.
06:00 06:44 (00:44)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Intersection
dep. 06:00
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 06:06
dep. 06:06
4 km
Cikote kod Loznice
arr. 06:09
dep. 06:09
6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 06:14
dep. 06:14
9 km
Draginac kod Loznice
arr. 06:13
dep. 06:13
8 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 06:16
dep. 06:16
11 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 06:18
dep. 06:18
12 km
Brezjak, Tesica most
arr. 06:21
dep. 06:21
13 km
Brezjak, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
15 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 06:25
dep. 06:25
16 km
Korenita, Gnila
arr. 06:27
dep. 06:27
17 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:29
dep. 06:29
19 km
Korenita, Krst
arr. 06:31
dep. 06:31
20 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:33
dep. 06:33
22 km
Klupci, Panici
arr. 06:35
dep. 06:35
24 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:37
dep. 06:37
24.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:38
dep. 06:38
25 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:39
dep. 06:39
25.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:40
dep. 06:40
26 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:42
dep. 06:42
27.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:44
28 km
06:27 07:11 (00:44)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Intersection
dep. 06:27
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 06:33
dep. 06:33
4 km
Cikote kod Loznice
arr. 06:36
dep. 06:36
6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Draginac kod Loznice
arr. 06:40
dep. 06:40
8 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 06:43
dep. 06:43
11 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Brezjak, Tesica most
arr. 06:48
dep. 06:48
13 km
Brezjak, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 06:52
dep. 06:52
16 km
Korenita, Gnila
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:56
dep. 06:56
19 km
Korenita, Krst
arr. 06:58
dep. 06:58
20 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:00
dep. 07:00
22 km
Klupci, Panici
arr. 07:02
dep. 07:02
24 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:04
dep. 07:04
24.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
25 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:06
dep. 07:06
25.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:07
dep. 07:07
26 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:09
dep. 07:09
27.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:11
28 km
06:35 07:26 (00:51)
BojićiBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Bojići
dep. 06:35
Mojkovic
arr. 06:41
dep. 06:41
3.8 km
Zavlaka, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
5.4 km
Cikote kod Loznice
arr. 06:54
dep. 06:54
13.7 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 07:00
dep. 07:00
17.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 06:58
dep. 06:58
16.1 km
Brezjak, Center
arr. 07:07
dep. 07:07
22.9 km
Korenita, Gnila
arr. 07:10
dep. 07:10
25.5 km
Korenita, Krst
arr. 07:13
dep. 07:13
28 km
Klupci, Dom
arr. 07:19
dep. 07:19
32.4 km
Loznica, Bus station
arr. 07:26
35.2 km
06:50 07:38 (00:48)
BojićiBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Bojići
dep. 06:50
Mojkovic
arr. 06:54
dep. 06:54
3 km
Zavlaka, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
4 km
Cikote kod Loznice
arr. 07:06
dep. 07:06
12 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 07:13
dep. 07:13
15 km
Draginac kod Loznice
arr. 07:11
dep. 07:11
14 km
Brezjak, Center
arr. 07:21
dep. 07:21
21 km
Korenita, Gnila
arr. 07:24
dep. 07:24
23 km
Korenita, Krst
arr. 07:27
dep. 07:27
25 km
Klupci, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
30 km
Loznica, Bus station
arr. 07:38
33 km
07:00 07:44 (00:44)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Intersection
dep. 07:00
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 07:06
dep. 07:06
4 km
Cikote kod Loznice
arr. 07:09
dep. 07:09
6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 07:14
dep. 07:14
9 km
Draginac kod Loznice
arr. 07:13
dep. 07:13
8 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 07:16
dep. 07:16
11 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 07:18
dep. 07:18
12 km
Brezjak, Tesica most
arr. 07:21
dep. 07:21
13 km
Brezjak, Center
arr. 07:23
dep. 07:23
15 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 07:25
dep. 07:25
16 km
Korenita, Gnila
arr. 07:27
dep. 07:27
17 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:29
dep. 07:29
19 km
Korenita, Krst
arr. 07:31
dep. 07:31
20 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:33
dep. 07:33
22 km
Klupci, Panici
arr. 07:35
dep. 07:35
24 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:37
dep. 07:37
24.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:38
dep. 07:38
25 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:39
dep. 07:39
25.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:40
dep. 07:40
26 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:42
dep. 07:42
27.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:44
28 km
08:04 08:35 (00:31)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Intersection
dep. 08:04
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 08:06
dep. 08:06
4 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 08:16
dep. 08:16
7 km
Brezjak, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Korenita, Krst
arr. 08:25
dep. 08:25
16 km
Loznica, Bus station
arr. 08:35
24 km
10:37 11:30 (00:53)
BojićiBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Bojići
dep. 10:37
Mojkovic
arr. 10:42
dep. 10:42
3 km
Zavlaka, Center
arr. 10:44
dep. 10:44
4 km
Cikote kod Loznice
arr. 10:55
dep. 10:55
12 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 11:02
dep. 11:02
15 km
Draginac kod Loznice
arr. 11:01
dep. 11:01
14 km
Brezjak, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
21 km
Korenita, Gnila
arr. 11:13
dep. 11:13
23 km
Korenita, Krst
arr. 11:15
dep. 11:15
25 km
Klupci, Dom
arr. 11:23
dep. 11:23
30 km
Loznica, Bus station
arr. 11:30
33 km
12:20 13:04 (00:44)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Intersection
dep. 12:20
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 12:26
dep. 12:26
4 km
Cikote kod Loznice
arr. 12:29
dep. 12:29
6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 12:34
dep. 12:34
9 km
Draginac kod Loznice
arr. 12:33
dep. 12:33
8 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 12:36
dep. 12:36
11 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 12:38
dep. 12:38
12 km
Brezjak, Tesica most
arr. 12:41
dep. 12:41
13 km
Brezjak, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
15 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 12:45
dep. 12:45
16 km
Korenita, Gnila
arr. 12:47
dep. 12:47
17 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 12:49
dep. 12:49
19 km
Korenita, Krst
arr. 12:51
dep. 12:51
20 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 12:53
dep. 12:53
22 km
Klupci, Panici
arr. 12:55
dep. 12:55
24 km
Klupci, Jerinica put
arr. 12:57
dep. 12:57
24.5 km
Klupci, Dom
arr. 12:58
dep. 12:58
25 km
Klupci, Vulica basta
arr. 12:59
dep. 12:59
25.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:00
dep. 13:00
26 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:02
dep. 13:02
27.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:04
28 km
13:00 13:44 (00:44)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Intersection
dep. 13:00
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 13:06
dep. 13:06
4 km
Cikote kod Loznice
arr. 13:09
dep. 13:09
6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 13:14
dep. 13:14
9 km
Draginac kod Loznice
arr. 13:13
dep. 13:13
8 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 13:16
dep. 13:16
11 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 13:18
dep. 13:18
12 km
Brezjak, Tesica most
arr. 13:21
dep. 13:21
13 km
Brezjak, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
15 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Korenita, Gnila
arr. 13:27
dep. 13:27
17 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Korenita, Krst
arr. 13:31
dep. 13:31
20 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:33
dep. 13:33
22 km
Klupci, Panici
arr. 13:35
dep. 13:35
24 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:37
dep. 13:37
24.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:38
dep. 13:38
25 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:39
dep. 13:39
25.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:40
dep. 13:40
26 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:42
dep. 13:42
27.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:44
28 km
14:00 14:44 (00:44)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Intersection
dep. 14:00
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 14:06
dep. 14:06
4 km
Cikote kod Loznice
arr. 14:09
dep. 14:09
6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:14
dep. 14:14
9 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:13
dep. 14:13
8 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:16
dep. 14:16
11 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 14:18
dep. 14:18
12 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:21
dep. 14:21
13 km
Brezjak, Center
arr. 14:23
dep. 14:23
15 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:25
dep. 14:25
16 km
Korenita, Gnila
arr. 14:27
dep. 14:27
17 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:29
dep. 14:29
19 km
Korenita, Krst
arr. 14:31
dep. 14:31
20 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:33
dep. 14:33
22 km
Klupci, Panici
arr. 14:35
dep. 14:35
24 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:37
dep. 14:37
24.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:38
dep. 14:38
25 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:39
dep. 14:39
25.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:40
dep. 14:40
26 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:42
dep. 14:42
27.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:44
28 km
15:42 16:30 (00:48)
BojićiBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Bojići
dep. 15:42
Mojkovic
arr. 15:46
dep. 15:46
3 km
Zavlaka, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
4 km
Cikote kod Loznice
arr. 15:58
dep. 15:58
12 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 16:03
dep. 16:03
15 km
Draginac kod Loznice
arr. 16:01
dep. 16:01
14 km
Brezjak, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
21 km
Korenita, Gnila
arr. 16:16
dep. 16:16
23 km
Korenita, Krst
arr. 16:19
dep. 16:19
25 km
Klupci, Dom
arr. 16:26
dep. 16:26
30 km
Loznica, Bus station
arr. 16:30
33 km
16:45 17:20 (00:35)
BojićiBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Bojići
dep. 16:45
Mojkovic
arr. 16:48
dep. 16:48
3 km
Zavlaka, Center
arr. 16:49
dep. 16:49
4 km
Cikote kod Loznice
arr. 16:56
dep. 16:56
10 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 17:00
dep. 17:00
14 km
Draginac kod Loznice
arr. 16:59
dep. 16:59
13 km
Brezjak, Center
arr. 17:07
dep. 17:07
20 km
Korenita, Gnila
arr. 17:09
dep. 17:09
22 km
Korenita, Krst
arr. 17:11
dep. 17:11
24 km
Klupci, Dom
arr. 17:16
dep. 17:16
29 km
Loznica, Bus station
arr. 17:20
32 km
18:35 19:19 (00:44)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Intersection
dep. 18:35
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 18:41
dep. 18:41
4 km
Cikote kod Loznice
arr. 18:44
dep. 18:44
6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 18:49
dep. 18:49
9 km
Draginac kod Loznice
arr. 18:48
dep. 18:48
8 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 18:51
dep. 18:51
11 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 18:53
dep. 18:53
12 km
Brezjak, Tesica most
arr. 18:56
dep. 18:56
13 km
Brezjak, Center
arr. 18:58
dep. 18:58
15 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 19:00
dep. 19:00
16 km
Korenita, Gnila
arr. 19:02
dep. 19:02
17 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 19:04
dep. 19:04
19 km
Korenita, Krst
arr. 19:06
dep. 19:06
20 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 19:08
dep. 19:08
22 km
Klupci, Panici
arr. 19:10
dep. 19:10
24 km
Klupci, Jerinica put
arr. 19:12
dep. 19:12
24.5 km
Klupci, Dom
arr. 19:13
dep. 19:13
25 km
Klupci, Vulica basta
arr. 19:14
dep. 19:14
25.5 km
Loznica, Lagator
arr. 19:15
dep. 19:15
26 km
Loznica, Robna kuca
arr. 19:17
dep. 19:17
27.5 km
Loznica, Bus station
arr. 19:19
28 km
20:20 20:51 (00:31)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezovice kod Krupnja, Intersection
dep. 20:20
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:27
dep. 20:27
6.7 km
Brezjak, Center
arr. 20:33
dep. 20:33
12.4 km
Korenita, Krst
arr. 20:39
dep. 20:39
17.3 km
Loznica, Bus station
arr. 20:51
24.5 km

Naselja Brezovice kod Krupnja i Loznica su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brezovice kod Krupnja je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Brezovice kod Krupnja - Loznica iznosi od 1,59 EUR do 1,59 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.