Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brezova kod Kraljeva - Ušće kod Kraljeva timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:00 05:30 (00:30)
Studenica monasteryBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
dep. 05:00
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 05:08
dep. 05:08
3 km
Kamenjani
arr. 05:15
dep. 05:15
3.8 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 05:20
dep. 05:20
5 km
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 05:25
dep. 05:25
9 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 05:30
10 km
06:40 07:00 (00:20)
RakitaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezova kod Kraljeva, Rakita
dep. 06:40
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 06:45
dep. 06:45
2 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 06:48
dep. 06:48
5 km
Kamenjani
arr. 06:50
dep. 06:50
6 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 06:55
dep. 06:55
7 km
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 06:59
dep. 06:59
11 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 07:00
12 km
10:40 11:00 (00:20)
RakitaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezova kod Kraljeva, Rakita
dep. 10:40
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 10:45
dep. 10:45
2 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 10:48
dep. 10:48
5 km
Kamenjani
arr. 10:50
dep. 10:50
6 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 10:55
dep. 10:55
7 km
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 10:59
dep. 10:59
11 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 11:00
12 km
13:25 13:45 (00:20)
RakitaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezova kod Kraljeva, Rakita
dep. 13:25
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 13:30
dep. 13:30
2 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 13:33
dep. 13:33
5 km
Kamenjani
arr. 13:35
dep. 13:35
6 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 13:44
dep. 13:44
11 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 13:45
12 km
18:10 18:30 (00:20)
RakitaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezova kod Kraljeva, Rakita
dep. 18:10
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 18:15
dep. 18:15
2 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 18:18
dep. 18:18
5 km
Kamenjani
arr. 18:20
dep. 18:20
6 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 18:25
dep. 18:25
7 km
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 18:29
dep. 18:29
11 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 18:30
12 km
Brezova kod Kraljeva - Ušće kod Kraljeva timetable
Departures on: thursday, 18.08.2022.
00:10 00:30 (00:20)
RakitaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezova kod Kraljeva, Rakita
dep. 00:10
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 00:15
dep. 00:15
2 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 00:18
dep. 00:18
5 km
Kamenjani
arr. 00:20
dep. 00:20
6 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 00:25
dep. 00:25
7 km
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 00:29
dep. 00:29
11 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 00:30
12 km
05:00 05:30 (00:30)
Studenica monasteryBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
dep. 05:00
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 05:08
dep. 05:08
3 km
Kamenjani
arr. 05:15
dep. 05:15
3.8 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 05:20
dep. 05:20
5 km
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 05:25
dep. 05:25
9 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 05:30
10 km
06:40 07:00 (00:20)
RakitaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezova kod Kraljeva, Rakita
dep. 06:40
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 06:45
dep. 06:45
2 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 06:48
dep. 06:48
5 km
Kamenjani
arr. 06:50
dep. 06:50
6 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 06:55
dep. 06:55
7 km
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 06:59
dep. 06:59
11 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 07:00
12 km
10:40 11:00 (00:20)
RakitaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezova kod Kraljeva, Rakita
dep. 10:40
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 10:45
dep. 10:45
2 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 10:48
dep. 10:48
5 km
Kamenjani
arr. 10:50
dep. 10:50
6 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 10:55
dep. 10:55
7 km
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 10:59
dep. 10:59
11 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 11:00
12 km
13:25 13:45 (00:20)
RakitaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezova kod Kraljeva, Rakita
dep. 13:25
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 13:30
dep. 13:30
2 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 13:33
dep. 13:33
5 km
Kamenjani
arr. 13:35
dep. 13:35
6 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 13:44
dep. 13:44
11 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 13:45
12 km
18:10 18:30 (00:20)
RakitaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezova kod Kraljeva, Rakita
dep. 18:10
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 18:15
dep. 18:15
2 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 18:18
dep. 18:18
5 km
Kamenjani
arr. 18:20
dep. 18:20
6 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 18:25
dep. 18:25
7 km
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 18:29
dep. 18:29
11 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 18:30
12 km
Brezova kod Kraljeva - Ušće kod Kraljeva timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
00:10 00:30 (00:20)
RakitaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezova kod Kraljeva, Rakita
dep. 00:10
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 00:15
dep. 00:15
2 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 00:18
dep. 00:18
5 km
Kamenjani
arr. 00:20
dep. 00:20
6 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 00:25
dep. 00:25
7 km
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 00:29
dep. 00:29
11 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 00:30
12 km

Naselja Brezova kod Kraljeva i Ušće kod Kraljeva su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brezova kod Kraljeva je u 00:10 h, dok je poslednji polazak u 18:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.