Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brezova kod Kraljeva - Bzovik timetable

wednesday, 17.08.2022.
03:50 05:10 (01:20)
Studenica monastery
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Monday, Wednesday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
dep. 03:50
Brezova kod Kraljeva, Poljanje
arr. 03:52
dep. 03:52
1.7 km
Dolac kod Kraljeva, Cesta
arr. 04:00
dep. 04:00
3.7 km
Vrh, 1
arr. 04:10
dep. 04:10
4.7 km
Vrh, 2
arr. 04:20
dep. 04:20
5.7 km
Reka kod Kraljeva, Dubocica
arr. 04:25
dep. 04:25
7.7 km
Reka kod Kraljeva, Palez
arr. 04:40
dep. 04:40
8.7 km
Reka kod Kraljeva, S.
arr. 04:50
dep. 04:50
10.7 km
Rudno, Postenje
arr. 04:52
dep. 04:52
12.7 km
Rudno, M. brevina
arr. 04:54
dep. 04:54
13.7 km
Rudno
arr. 04:55
dep. 04:55
14.7 km
Bzovik, Smrcevac
arr. 04:57
dep. 04:57
16.7 km
Bzovik, Cava
arr. 05:00
dep. 05:00
17.7 km
Bzovik
arr. 05:10
19.7 km
15:15 16:35 (01:20)
Studenica monastery
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Monday, Wednesday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
dep. 15:15
Brezova kod Kraljeva, Poljanje
arr. 15:17
dep. 15:17
1.7 km
Dolac kod Kraljeva, Cesta
arr. 15:25
dep. 15:25
3.7 km
Vrh, 1
arr. 15:35
dep. 15:35
4.7 km
Vrh, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
5.7 km
Reka kod Kraljeva, Dubocica
arr. 15:50
dep. 15:50
7.7 km
Reka kod Kraljeva, Palez
arr. 16:05
dep. 16:05
8.7 km
Reka kod Kraljeva, S.
arr. 16:15
dep. 16:15
10.7 km
Rudno, Postenje
arr. 16:17
dep. 16:17
12.7 km
Rudno, M. brevina
arr. 16:19
dep. 16:19
13.7 km
Rudno
arr. 16:20
dep. 16:20
14.7 km
Bzovik, Smrcevac
arr. 16:22
dep. 16:22
16.7 km
Bzovik, Cava
arr. 16:25
dep. 16:25
17.7 km
Bzovik
arr. 16:35
19.7 km
Brezova kod Kraljeva - Bzovik timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
03:50 05:10 (01:20)
Studenica monastery
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Monday, Wednesday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
dep. 03:50
Brezova kod Kraljeva, Poljanje
arr. 03:52
dep. 03:52
1.7 km
Dolac kod Kraljeva, Cesta
arr. 04:00
dep. 04:00
3.7 km
Vrh, 1
arr. 04:10
dep. 04:10
4.7 km
Vrh, 2
arr. 04:20
dep. 04:20
5.7 km
Reka kod Kraljeva, Dubocica
arr. 04:25
dep. 04:25
7.7 km
Reka kod Kraljeva, Palez
arr. 04:40
dep. 04:40
8.7 km
Reka kod Kraljeva, S.
arr. 04:50
dep. 04:50
10.7 km
Rudno, Postenje
arr. 04:52
dep. 04:52
12.7 km
Rudno, M. brevina
arr. 04:54
dep. 04:54
13.7 km
Rudno
arr. 04:55
dep. 04:55
14.7 km
Bzovik, Smrcevac
arr. 04:57
dep. 04:57
16.7 km
Bzovik, Cava
arr. 05:00
dep. 05:00
17.7 km
Bzovik
arr. 05:10
19.7 km
15:15 16:35 (01:20)
Studenica monastery
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Monday, Wednesday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
dep. 15:15
Brezova kod Kraljeva, Poljanje
arr. 15:17
dep. 15:17
1.7 km
Dolac kod Kraljeva, Cesta
arr. 15:25
dep. 15:25
3.7 km
Vrh, 1
arr. 15:35
dep. 15:35
4.7 km
Vrh, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
5.7 km
Reka kod Kraljeva, Dubocica
arr. 15:50
dep. 15:50
7.7 km
Reka kod Kraljeva, Palez
arr. 16:05
dep. 16:05
8.7 km
Reka kod Kraljeva, S.
arr. 16:15
dep. 16:15
10.7 km
Rudno, Postenje
arr. 16:17
dep. 16:17
12.7 km
Rudno, M. brevina
arr. 16:19
dep. 16:19
13.7 km
Rudno
arr. 16:20
dep. 16:20
14.7 km
Bzovik, Smrcevac
arr. 16:22
dep. 16:22
16.7 km
Bzovik, Cava
arr. 16:25
dep. 16:25
17.7 km
Bzovik
arr. 16:35
19.7 km
Brezova kod Kraljeva - Bzovik timetable
Departures on: monday, 22.08.2022.
03:50 05:10 (01:20)
Studenica monastery
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Monday, Wednesday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
dep. 03:50
Brezova kod Kraljeva, Poljanje
arr. 03:52
dep. 03:52
1.7 km
Dolac kod Kraljeva, Cesta
arr. 04:00
dep. 04:00
3.7 km
Vrh, 1
arr. 04:10
dep. 04:10
4.7 km
Vrh, 2
arr. 04:20
dep. 04:20
5.7 km
Reka kod Kraljeva, Dubocica
arr. 04:25
dep. 04:25
7.7 km
Reka kod Kraljeva, Palez
arr. 04:40
dep. 04:40
8.7 km
Reka kod Kraljeva, S.
arr. 04:50
dep. 04:50
10.7 km
Rudno, Postenje
arr. 04:52
dep. 04:52
12.7 km
Rudno, M. brevina
arr. 04:54
dep. 04:54
13.7 km
Rudno
arr. 04:55
dep. 04:55
14.7 km
Bzovik, Smrcevac
arr. 04:57
dep. 04:57
16.7 km
Bzovik, Cava
arr. 05:00
dep. 05:00
17.7 km
Bzovik
arr. 05:10
19.7 km
15:15 16:35 (01:20)
Studenica monastery
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Monday, Wednesday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
dep. 15:15
Brezova kod Kraljeva, Poljanje
arr. 15:17
dep. 15:17
1.7 km
Dolac kod Kraljeva, Cesta
arr. 15:25
dep. 15:25
3.7 km
Vrh, 1
arr. 15:35
dep. 15:35
4.7 km
Vrh, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
5.7 km
Reka kod Kraljeva, Dubocica
arr. 15:50
dep. 15:50
7.7 km
Reka kod Kraljeva, Palez
arr. 16:05
dep. 16:05
8.7 km
Reka kod Kraljeva, S.
arr. 16:15
dep. 16:15
10.7 km
Rudno, Postenje
arr. 16:17
dep. 16:17
12.7 km
Rudno, M. brevina
arr. 16:19
dep. 16:19
13.7 km
Rudno
arr. 16:20
dep. 16:20
14.7 km
Bzovik, Smrcevac
arr. 16:22
dep. 16:22
16.7 km
Bzovik, Cava
arr. 16:25
dep. 16:25
17.7 km
Bzovik
arr. 16:35
19.7 km
Brezova kod Kraljeva - Bzovik timetable
Departures on: wednesday, 24.08.2022.
03:50 05:10 (01:20)
Studenica monastery
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Monday, Wednesday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
dep. 03:50
Brezova kod Kraljeva, Poljanje
arr. 03:52
dep. 03:52
1.7 km
Dolac kod Kraljeva, Cesta
arr. 04:00
dep. 04:00
3.7 km
Vrh, 1
arr. 04:10
dep. 04:10
4.7 km
Vrh, 2
arr. 04:20
dep. 04:20
5.7 km
Reka kod Kraljeva, Dubocica
arr. 04:25
dep. 04:25
7.7 km
Reka kod Kraljeva, Palez
arr. 04:40
dep. 04:40
8.7 km
Reka kod Kraljeva, S.
arr. 04:50
dep. 04:50
10.7 km
Rudno, Postenje
arr. 04:52
dep. 04:52
12.7 km
Rudno, M. brevina
arr. 04:54
dep. 04:54
13.7 km
Rudno
arr. 04:55
dep. 04:55
14.7 km
Bzovik, Smrcevac
arr. 04:57
dep. 04:57
16.7 km
Bzovik, Cava
arr. 05:00
dep. 05:00
17.7 km
Bzovik
arr. 05:10
19.7 km
15:15 16:35 (01:20)
Studenica monastery
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Monday, Wednesday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
dep. 15:15
Brezova kod Kraljeva, Poljanje
arr. 15:17
dep. 15:17
1.7 km
Dolac kod Kraljeva, Cesta
arr. 15:25
dep. 15:25
3.7 km
Vrh, 1
arr. 15:35
dep. 15:35
4.7 km
Vrh, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
5.7 km
Reka kod Kraljeva, Dubocica
arr. 15:50
dep. 15:50
7.7 km
Reka kod Kraljeva, Palez
arr. 16:05
dep. 16:05
8.7 km
Reka kod Kraljeva, S.
arr. 16:15
dep. 16:15
10.7 km
Rudno, Postenje
arr. 16:17
dep. 16:17
12.7 km
Rudno, M. brevina
arr. 16:19
dep. 16:19
13.7 km
Rudno
arr. 16:20
dep. 16:20
14.7 km
Bzovik, Smrcevac
arr. 16:22
dep. 16:22
16.7 km
Bzovik, Cava
arr. 16:25
dep. 16:25
17.7 km
Bzovik
arr. 16:35
19.7 km

Naselja Brezova kod Kraljeva i Bzovik su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brezova kod Kraljeva je u 03:50 h, dok je poslednji polazak u 15:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.