Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Breznica kod Bujanovca - Veliki Trnovac timetable

sunday, 17.11.2019.
02:15 03:00 (00:45)
Stadion
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Breznica kod Bujanovca
dep. 02:15
Konculj
arr. 02:30
dep. 02:30
10 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 02:35
dep. 02:35
16 km
Turija kod Bujanovca
arr. 02:40
dep. 02:40
23 km
Bujanovac, Adria
arr. 02:45
dep. 02:45
26 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 02:50
dep. 02:50
27 km
Veliki Trnovac, Skola
arr. 02:55
dep. 02:55
28 km
Veliki Trnovac, Stadion
arr. 03:00
30 km
02:15 03:00 (00:45)
Stadion
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Breznica kod Bujanovca
dep. 02:15
Konculj
arr. 02:30
dep. 02:30
10 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 02:35
dep. 02:35
16 km
Turija kod Bujanovca
arr. 02:40
dep. 02:40
23 km
Bujanovac, Adria
arr. 02:45
dep. 02:45
26 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 02:50
dep. 02:50
27 km
Veliki Trnovac, Skola
arr. 02:55
dep. 02:55
28 km
Veliki Trnovac, Stadion
arr. 03:00
30 km
07:00 07:45 (00:45)
Stadion
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Breznica kod Bujanovca
dep. 07:00
Konculj
arr. 07:15
dep. 07:15
10 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 07:20
dep. 07:20
16 km
Turija kod Bujanovca
arr. 07:25
dep. 07:25
23 km
Bujanovac, Adria
arr. 07:30
dep. 07:30
26 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 07:35
dep. 07:35
27 km
Veliki Trnovac, Skola
arr. 07:40
dep. 07:40
28 km
Veliki Trnovac, Stadion
arr. 07:45
30 km
09:15 10:05 (00:50)
Stadion
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Breznica kod Bujanovca
dep. 09:15
Konculj
arr. 09:30
dep. 09:30
10 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 09:35
dep. 09:35
16 km
Turija kod Bujanovca
arr. 09:40
dep. 09:40
23 km
Bujanovac, Adria
arr. 09:45
dep. 09:45
26 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 09:55
dep. 09:55
27 km
Veliki Trnovac, Skola
arr. 10:00
dep. 10:00
28 km
Veliki Trnovac, Stadion
arr. 10:05
30 km
12:15 13:00 (00:45)
Stadion
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Breznica kod Bujanovca
dep. 12:15
Konculj
arr. 12:30
dep. 12:30
10 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 12:35
dep. 12:35
16 km
Turija kod Bujanovca
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
Bujanovac, Adria
arr. 12:45
dep. 12:45
26 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 12:50
dep. 12:50
27 km
Veliki Trnovac, Skola
arr. 12:55
dep. 12:55
28 km
Veliki Trnovac, Stadion
arr. 13:00
30 km
15:40 16:25 (00:45)
Stadion
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Breznica kod Bujanovca
dep. 15:40
Konculj
arr. 15:55
dep. 15:55
10 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 16:00
dep. 16:00
16 km
Turija kod Bujanovca
arr. 16:05
dep. 16:05
23 km
Bujanovac, Adria
arr. 16:10
dep. 16:10
26 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 16:15
dep. 16:15
27 km
Veliki Trnovac, Skola
arr. 16:20
dep. 16:20
28 km
Veliki Trnovac, Stadion
arr. 16:25
30 km
16:45 17:30 (00:45)
Stadion
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Breznica kod Bujanovca
dep. 16:45
Konculj
arr. 17:00
dep. 17:00
10 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 17:05
dep. 17:05
16 km
Turija kod Bujanovca
arr. 17:10
dep. 17:10
23 km
Bujanovac, Adria
arr. 17:15
dep. 17:15
26 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 17:20
dep. 17:20
27 km
Veliki Trnovac, Skola
arr. 17:25
dep. 17:25
28 km
Veliki Trnovac, Stadion
arr. 17:30
30 km
17:15 18:00 (00:45)
Stadion
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Breznica kod Bujanovca
dep. 17:15
Konculj
arr. 17:30
dep. 17:30
10 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 17:35
dep. 17:35
16 km
Turija kod Bujanovca
arr. 17:40
dep. 17:40
23 km
Bujanovac, Adria
arr. 17:45
dep. 17:45
26 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 17:50
dep. 17:50
27 km
Veliki Trnovac, Skola
arr. 17:55
dep. 17:55
28 km
Veliki Trnovac, Stadion
arr. 18:00
30 km
19:00 19:45 (00:45)
Stadion
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Breznica kod Bujanovca
dep. 19:00
Konculj
arr. 19:15
dep. 19:15
10 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 19:20
dep. 19:20
16 km
Turija kod Bujanovca
arr. 19:25
dep. 19:25
23 km
Bujanovac, Adria
arr. 19:30
dep. 19:30
26 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 19:35
dep. 19:35
27 km
Veliki Trnovac, Skola
arr. 19:40
dep. 19:40
28 km
Veliki Trnovac, Stadion
arr. 19:45
30 km
19:00 19:45 (00:45)
Stadion
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Breznica kod Bujanovca
dep. 19:00
Konculj
arr. 19:15
dep. 19:15
10 km
Lucane kod Bujanovca, Prodavnica
arr. 19:20
dep. 19:20
16 km
Turija kod Bujanovca
arr. 19:25
dep. 19:25
23 km
Bujanovac, Adria
arr. 19:30
dep. 19:30
26 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 19:35
dep. 19:35
27 km
Veliki Trnovac, Skola
arr. 19:40
dep. 19:40
28 km
Veliki Trnovac, Stadion
arr. 19:45
30 km

Naselja Breznica kod Bujanovca i Veliki Trnovac su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Breznica kod Bujanovca je u 02:15 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.