Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brezna kod Kraljeva - Kraljevo timetable

wednesday, 17.08.2022.
06:20 07:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezna kod Kraljeva
dep. 06:20
Brezna kod Kraljeva, Paralici
arr. 06:22
dep. 06:22
2 km
Kamenica kod Kraljeva, Gavrilovici
arr. 06:24
dep. 06:24
3 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 06:26
dep. 06:26
5 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 06:28
dep. 06:28
6.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 06:30
dep. 06:30
7.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 06:32
dep. 06:32
8.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 06:34
dep. 06:34
10.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 06:36
dep. 06:36
12.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 06:38
dep. 06:38
14.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 06:40
dep. 06:40
15.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 06:42
dep. 06:42
15.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 06:44
dep. 06:44
16.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 06:46
dep. 06:46
17.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 06:48
dep. 06:48
17.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 06:50
dep. 06:50
17.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 06:52
dep. 06:52
18.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:54
dep. 06:54
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:00
21.1 km
15:40 16:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezna kod Kraljeva
dep. 15:40
Brezna kod Kraljeva, Paralici
arr. 15:42
dep. 15:42
2 km
Kamenica kod Kraljeva, Gavrilovici
arr. 15:44
dep. 15:44
3 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 15:46
dep. 15:46
5 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 15:48
dep. 15:48
6.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 15:50
dep. 15:50
7.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 15:52
dep. 15:52
8.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 15:54
dep. 15:54
10.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 15:56
dep. 15:56
12.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 15:58
dep. 15:58
14.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 16:00
dep. 16:00
15.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 16:02
dep. 16:02
15.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 16:04
dep. 16:04
16.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 16:06
dep. 16:06
17.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 16:08
dep. 16:08
17.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:10
dep. 16:10
17.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 16:12
dep. 16:12
18.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:14
dep. 16:14
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:20
21.1 km
Brezna kod Kraljeva - Kraljevo timetable
Departures on: thursday, 18.08.2022.
06:20 07:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezna kod Kraljeva
dep. 06:20
Brezna kod Kraljeva, Paralici
arr. 06:22
dep. 06:22
2 km
Kamenica kod Kraljeva, Gavrilovici
arr. 06:24
dep. 06:24
3 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 06:26
dep. 06:26
5 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 06:28
dep. 06:28
6.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 06:30
dep. 06:30
7.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 06:32
dep. 06:32
8.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 06:34
dep. 06:34
10.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 06:36
dep. 06:36
12.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 06:38
dep. 06:38
14.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 06:40
dep. 06:40
15.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 06:42
dep. 06:42
15.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 06:44
dep. 06:44
16.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 06:46
dep. 06:46
17.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 06:48
dep. 06:48
17.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 06:50
dep. 06:50
17.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 06:52
dep. 06:52
18.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:54
dep. 06:54
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:00
21.1 km
15:40 16:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezna kod Kraljeva
dep. 15:40
Brezna kod Kraljeva, Paralici
arr. 15:42
dep. 15:42
2 km
Kamenica kod Kraljeva, Gavrilovici
arr. 15:44
dep. 15:44
3 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 15:46
dep. 15:46
5 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 15:48
dep. 15:48
6.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 15:50
dep. 15:50
7.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 15:52
dep. 15:52
8.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 15:54
dep. 15:54
10.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 15:56
dep. 15:56
12.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 15:58
dep. 15:58
14.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 16:00
dep. 16:00
15.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 16:02
dep. 16:02
15.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 16:04
dep. 16:04
16.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 16:06
dep. 16:06
17.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 16:08
dep. 16:08
17.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:10
dep. 16:10
17.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 16:12
dep. 16:12
18.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:14
dep. 16:14
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:20
21.1 km
Brezna kod Kraljeva - Kraljevo timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
06:20 07:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezna kod Kraljeva
dep. 06:20
Brezna kod Kraljeva, Paralici
arr. 06:22
dep. 06:22
2 km
Kamenica kod Kraljeva, Gavrilovici
arr. 06:24
dep. 06:24
3 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 06:26
dep. 06:26
5 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 06:28
dep. 06:28
6.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 06:30
dep. 06:30
7.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 06:32
dep. 06:32
8.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 06:34
dep. 06:34
10.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 06:36
dep. 06:36
12.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 06:38
dep. 06:38
14.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 06:40
dep. 06:40
15.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 06:42
dep. 06:42
15.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 06:44
dep. 06:44
16.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 06:46
dep. 06:46
17.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 06:48
dep. 06:48
17.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 06:50
dep. 06:50
17.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 06:52
dep. 06:52
18.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:54
dep. 06:54
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:00
21.1 km
15:40 16:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezna kod Kraljeva
dep. 15:40
Brezna kod Kraljeva, Paralici
arr. 15:42
dep. 15:42
2 km
Kamenica kod Kraljeva, Gavrilovici
arr. 15:44
dep. 15:44
3 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 15:46
dep. 15:46
5 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 15:48
dep. 15:48
6.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 15:50
dep. 15:50
7.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 15:52
dep. 15:52
8.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 15:54
dep. 15:54
10.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 15:56
dep. 15:56
12.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 15:58
dep. 15:58
14.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 16:00
dep. 16:00
15.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 16:02
dep. 16:02
15.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 16:04
dep. 16:04
16.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 16:06
dep. 16:06
17.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 16:08
dep. 16:08
17.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:10
dep. 16:10
17.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 16:12
dep. 16:12
18.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:14
dep. 16:14
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:20
21.1 km
Brezna kod Kraljeva - Kraljevo timetable
Departures on: saturday, 20.08.2022.
06:20 07:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezna kod Kraljeva
dep. 06:20
Brezna kod Kraljeva, Paralici
arr. 06:22
dep. 06:22
2 km
Kamenica kod Kraljeva, Gavrilovici
arr. 06:24
dep. 06:24
3 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 06:26
dep. 06:26
5 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 06:28
dep. 06:28
6.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 06:30
dep. 06:30
7.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 06:32
dep. 06:32
8.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 06:34
dep. 06:34
10.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 06:36
dep. 06:36
12.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 06:38
dep. 06:38
14.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 06:40
dep. 06:40
15.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 06:42
dep. 06:42
15.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 06:44
dep. 06:44
16.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 06:46
dep. 06:46
17.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 06:48
dep. 06:48
17.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 06:50
dep. 06:50
17.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 06:52
dep. 06:52
18.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:54
dep. 06:54
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:00
21.1 km
15:40 16:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezna kod Kraljeva
dep. 15:40
Brezna kod Kraljeva, Paralici
arr. 15:42
dep. 15:42
2 km
Kamenica kod Kraljeva, Gavrilovici
arr. 15:44
dep. 15:44
3 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 15:46
dep. 15:46
5 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 15:48
dep. 15:48
6.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 15:50
dep. 15:50
7.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 15:52
dep. 15:52
8.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 15:54
dep. 15:54
10.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 15:56
dep. 15:56
12.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 15:58
dep. 15:58
14.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 16:00
dep. 16:00
15.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 16:02
dep. 16:02
15.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 16:04
dep. 16:04
16.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 16:06
dep. 16:06
17.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 16:08
dep. 16:08
17.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:10
dep. 16:10
17.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 16:12
dep. 16:12
18.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:14
dep. 16:14
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:20
21.1 km

Naselja Brezna kod Kraljeva i Kraljevo su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brezna kod Kraljeva je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 15:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.