Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora) - Bor timetable

tuesday, 15.10.2019.
00:00 00:25 (00:25)
Belo poljeTopionica kapija
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
dep. 00:00
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 00:03
dep. 00:03
0.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 00:05
dep. 00:05
1 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 00:07
dep. 00:07
2 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 00:09
dep. 00:09
2.5 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 00:11
dep. 00:11
3 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 00:13
dep. 00:13
4.3 km
arr. 00:16
dep. 00:16
6.8 km
Bor, Tehnopromet
arr. 00:18
dep. 00:18
7.6 km
Bor, Jugopetrol
arr. 00:20
dep. 00:20
8 km
Bor, Ekspres
arr. 00:22
dep. 00:22
8.5 km
Bor, Center
arr. 00:24
dep. 00:24
9 km
arr. 00:25
9.5 km
05:42 06:00 (00:18)
LecilisteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
dep. 05:42
arr. 05:50
dep. 05:50
6.9 km
Bor, Tehnopromet
arr. 05:51
dep. 05:51
7.5 km
Bor, Jugopetrol
arr. 05:52
dep. 05:52
8.2 km
Bor, Ekspres
arr. 05:53
dep. 05:53
8.6 km
Bor, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
9.2 km
Bor, Bus station
arr. 06:00
11.7 km
05:44 06:09 (00:25)
Banjske sumeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Banjske sume
dep. 05:44
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 05:56
dep. 05:56
6.3 km
arr. 05:59
dep. 05:59
8.3 km
Bor, Tehnopromet
arr. 06:08
dep. 06:08
12.5 km
Bor, Jugopetrol
arr. 06:03
dep. 06:03
9.6 km
Bor, Ekspres
arr. 06:05
dep. 06:05
10 km
Bor, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
10.6 km
Bor, Bus station
arr. 06:09
13.1 km
06:14 06:45 (00:31)
KruskaTopionica kapija
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Kruska
dep. 06:14
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Trnjane
arr. 06:16
dep. 06:16
0.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 06:19
dep. 06:19
2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
arr. 06:20
dep. 06:20
2.8 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 06:23
dep. 06:23
3.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 06:25
dep. 06:25
3.8 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 06:27
dep. 06:27
4.8 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 06:29
dep. 06:29
5.3 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
5.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 06:33
dep. 06:33
7.1 km
arr. 06:36
dep. 06:36
9.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 06:38
dep. 06:38
10.4 km
Bor, Jugopetrol
arr. 06:40
dep. 06:40
10.8 km
Bor, Ekspres
arr. 06:42
dep. 06:42
11.3 km
Bor, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
11.8 km
arr. 06:45
12.3 km
06:20 06:45 (00:25)
Belo poljeTopionica kapija
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
dep. 06:20
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 06:23
dep. 06:23
0.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 06:25
dep. 06:25
1 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 06:27
dep. 06:27
2 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 06:29
dep. 06:29
2.5 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
3 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 06:33
dep. 06:33
4.3 km
arr. 06:36
dep. 06:36
6.8 km
Bor, Tehnopromet
arr. 06:38
dep. 06:38
7.6 km
Bor, Jugopetrol
arr. 06:40
dep. 06:40
8 km
Bor, Ekspres
arr. 06:42
dep. 06:42
8.5 km
Bor, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
9 km
arr. 06:45
9.5 km
07:20 07:45 (00:25)
Belo poljeTopionica kapija
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
dep. 07:20
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 07:23
dep. 07:23
0.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 07:25
dep. 07:25
1 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 07:27
dep. 07:27
2 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 07:29
dep. 07:29
2.5 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
3 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 07:33
dep. 07:33
4.3 km
arr. 07:36
dep. 07:36
6.8 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:38
dep. 07:38
7.6 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:40
dep. 07:40
8 km
Bor, Ekspres
arr. 07:42
dep. 07:42
8.5 km
Bor, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
9 km
arr. 07:45
9.5 km
08:44 09:12 (00:28)
KruskaTopionica kapija
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Kruska
dep. 08:44
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Trnjane
arr. 08:46
dep. 08:46
0.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 08:49
dep. 08:49
2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 08:51
dep. 08:51
3.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 08:52
dep. 08:52
3.8 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 08:54
dep. 08:54
4.8 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 08:56
dep. 08:56
5.3 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:58
dep. 08:58
5.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 09:00
dep. 09:00
7.1 km
arr. 09:03
dep. 09:03
9.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 09:05
dep. 09:05
10.4 km
Bor, Jugopetrol
arr. 09:07
dep. 09:07
10.8 km
Bor, Ekspres
arr. 09:09
dep. 09:09
11.3 km
Bor, Center
arr. 09:11
dep. 09:11
11.8 km
arr. 09:12
12.3 km
08:52 09:17 (00:25)
Banjske sumeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Banjske sume
dep. 08:52
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 08:55
dep. 08:55
1 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 08:59
dep. 08:59
3 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 09:02
dep. 09:02
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 09:04
dep. 09:04
6.3 km
arr. 09:07
dep. 09:07
8.3 km
Bor, Tehnopromet
arr. 09:16
dep. 09:16
12.5 km
Bor, Jugopetrol
arr. 09:11
dep. 09:11
9.6 km
Bor, Ekspres
arr. 09:13
dep. 09:13
10 km
Bor, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
10.6 km
Bor, Bus station
arr. 09:17
13.1 km
10:00 10:25 (00:25)
Belo poljeTopionica kapija
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
dep. 10:00
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 10:03
dep. 10:03
0.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 10:05
dep. 10:05
1 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 10:07
dep. 10:07
2 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 10:09
dep. 10:09
2.5 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
3 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 10:13
dep. 10:13
4.3 km
arr. 10:16
dep. 10:16
6.8 km
Bor, Tehnopromet
arr. 10:18
dep. 10:18
7.6 km
Bor, Jugopetrol
arr. 10:20
dep. 10:20
8 km
Bor, Ekspres
arr. 10:22
dep. 10:22
8.5 km
Bor, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
9 km
arr. 10:25
9.5 km
11:14 11:45 (00:31)
KruskaTopionica kapija
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Kruska
dep. 11:14
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Trnjane
arr. 11:16
dep. 11:16
0.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 11:19
dep. 11:19
2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
arr. 11:20
dep. 11:20
2.8 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 11:23
dep. 11:23
3.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 11:25
dep. 11:25
3.8 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 11:27
dep. 11:27
4.8 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 11:29
dep. 11:29
5.3 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 11:31
dep. 11:31
5.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 11:33
dep. 11:33
7.1 km
arr. 11:36
dep. 11:36
9.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 11:38
dep. 11:38
10.4 km
Bor, Jugopetrol
arr. 11:40
dep. 11:40
10.8 km
Bor, Ekspres
arr. 11:42
dep. 11:42
11.3 km
Bor, Center
arr. 11:44
dep. 11:44
11.8 km
arr. 11:45
12.3 km
12:00 12:25 (00:25)
Belo poljeTopionica kapija
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
dep. 12:00
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 12:03
dep. 12:03
0.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 12:05
dep. 12:05
1 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 12:07
dep. 12:07
2 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 12:09
dep. 12:09
2.5 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
3 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 12:13
dep. 12:13
4.3 km
arr. 12:16
dep. 12:16
6.8 km
Bor, Tehnopromet
arr. 12:18
dep. 12:18
7.6 km
Bor, Jugopetrol
arr. 12:20
dep. 12:20
8 km
Bor, Ekspres
arr. 12:22
dep. 12:22
8.5 km
Bor, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
9 km
arr. 12:25
9.5 km
13:20 13:45 (00:25)
Belo poljeTopionica kapija
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
dep. 13:20
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 13:23
dep. 13:23
0.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 13:25
dep. 13:25
1 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 13:27
dep. 13:27
2 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 13:29
dep. 13:29
2.5 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 13:31
dep. 13:31
3 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 13:33
dep. 13:33
4.3 km
arr. 13:36
dep. 13:36
6.8 km
Bor, Tehnopromet
arr. 13:38
dep. 13:38
7.6 km
Bor, Jugopetrol
arr. 13:40
dep. 13:40
8 km
Bor, Ekspres
arr. 13:42
dep. 13:42
8.5 km
Bor, Center
arr. 13:44
dep. 13:44
9 km
arr. 13:45
9.5 km
13:44 14:09 (00:25)
Banjske sumeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Banjske sume
dep. 13:44
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 13:47
dep. 13:47
1 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 13:51
dep. 13:51
3 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 13:56
dep. 13:56
6.3 km
arr. 13:59
dep. 13:59
8.3 km
Bor, Tehnopromet
arr. 14:08
dep. 14:08
12.5 km
Bor, Jugopetrol
arr. 14:03
dep. 14:03
9.6 km
Bor, Ekspres
arr. 14:05
dep. 14:05
10 km
Bor, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
10.6 km
Bor, Bus station
arr. 14:09
13.1 km
14:10 14:35 (00:25)
Belo poljeTopionica kapija
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
dep. 14:10
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 14:13
dep. 14:13
0.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 14:15
dep. 14:15
1 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 14:17
dep. 14:17
2 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 14:19
dep. 14:19
2.5 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
3 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 14:23
dep. 14:23
4.3 km
arr. 14:26
dep. 14:26
6.8 km
Bor, Tehnopromet
arr. 14:28
dep. 14:28
7.6 km
Bor, Jugopetrol
arr. 14:30
dep. 14:30
8 km
Bor, Ekspres
arr. 14:32
dep. 14:32
8.5 km
Bor, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
9 km
arr. 14:35
9.5 km
14:14 14:45 (00:31)
KruskaTopionica kapija
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Kruska
dep. 14:14
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Trnjane
arr. 14:16
dep. 14:16
0.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 14:19
dep. 14:19
2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
arr. 14:20
dep. 14:20
2.8 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 14:23
dep. 14:23
3.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 14:25
dep. 14:25
3.8 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 14:27
dep. 14:27
4.8 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 14:29
dep. 14:29
5.3 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
5.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 14:33
dep. 14:33
7.1 km
arr. 14:36
dep. 14:36
9.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 14:38
dep. 14:38
10.4 km
Bor, Jugopetrol
arr. 14:40
dep. 14:40
10.8 km
Bor, Ekspres
arr. 14:42
dep. 14:42
11.3 km
Bor, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
11.8 km
arr. 14:45
12.3 km
15:07 15:32 (00:25)
Banjske sumeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Banjske sume
dep. 15:07
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 15:10
dep. 15:10
1 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 15:14
dep. 15:14
3 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 15:17
dep. 15:17
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 15:19
dep. 15:19
6.3 km
arr. 15:22
dep. 15:22
8.3 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:31
dep. 15:31
12.5 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:26
dep. 15:26
9.6 km
Bor, Ekspres
arr. 15:28
dep. 15:28
10 km
Bor, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
10.6 km
Bor, Bus station
arr. 15:32
13.1 km
15:09 15:40 (00:31)
KruskaTopionica kapija
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Kruska
dep. 15:09
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Trnjane
arr. 15:11
dep. 15:11
0.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 15:14
dep. 15:14
2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 15:18
dep. 15:18
3.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 15:20
dep. 15:20
3.8 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 15:22
dep. 15:22
4.8 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 15:24
dep. 15:24
5.3 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 15:26
dep. 15:26
5.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 15:28
dep. 15:28
7.1 km
arr. 15:31
dep. 15:31
9.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:33
dep. 15:33
10.4 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:35
dep. 15:35
10.8 km
Bor, Ekspres
arr. 15:37
dep. 15:37
11.3 km
Bor, Center
arr. 15:39
dep. 15:39
11.8 km
arr. 15:40
12.3 km
15:10 15:35 (00:25)
Belo poljeTopionica kapija
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
dep. 15:10
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 15:13
dep. 15:13
0.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 15:15
dep. 15:15
1 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 15:19
dep. 15:19
2.5 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 15:23
dep. 15:23
4.3 km
arr. 15:26
dep. 15:26
6.8 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:28
dep. 15:28
7.6 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Bor, Ekspres
arr. 15:32
dep. 15:32
8.5 km
Bor, Center
arr. 15:34
dep. 15:34
9 km
arr. 15:35
9.5 km
16:14 16:45 (00:31)
KruskaTopionica kapija
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Kruska
dep. 16:14
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Trnjane
arr. 16:16
dep. 16:16
0.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 16:23
dep. 16:23
3.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 16:25
dep. 16:25
3.8 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 16:27
dep. 16:27
4.8 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 16:29
dep. 16:29
5.3 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
5.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 16:33
dep. 16:33
7.1 km
arr. 16:36
dep. 16:36
9.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 16:38
dep. 16:38
10.4 km
Bor, Jugopetrol
arr. 16:40
dep. 16:40
10.8 km
Bor, Ekspres
arr. 16:42
dep. 16:42
11.3 km
Bor, Center
arr. 16:44
dep. 16:44
11.8 km
arr. 16:45
12.3 km
18:00 18:25 (00:25)
Belo poljeTopionica kapija
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
dep. 18:00
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 18:03
dep. 18:03
0.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 18:05
dep. 18:05
1 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 18:07
dep. 18:07
2 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 18:09
dep. 18:09
2.5 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 18:11
dep. 18:11
3 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 18:13
dep. 18:13
4.3 km
arr. 18:16
dep. 18:16
6.8 km
Bor, Tehnopromet
arr. 18:18
dep. 18:18
7.6 km
Bor, Jugopetrol
arr. 18:20
dep. 18:20
8 km
Bor, Ekspres
arr. 18:22
dep. 18:22
8.5 km
Bor, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
9 km
arr. 18:25
9.5 km
19:00 19:25 (00:25)
Belo poljeTopionica kapija
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
dep. 19:00
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 19:03
dep. 19:03
0.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 19:05
dep. 19:05
1 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 19:07
dep. 19:07
2 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 19:09
dep. 19:09
2.5 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
3 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 19:13
dep. 19:13
4.3 km
arr. 19:16
dep. 19:16
6.8 km
Bor, Tehnopromet
arr. 19:18
dep. 19:18
7.6 km
Bor, Jugopetrol
arr. 19:20
dep. 19:20
8 km
Bor, Ekspres
arr. 19:22
dep. 19:22
8.5 km
Bor, Center
arr. 19:24
dep. 19:24
9 km
arr. 19:25
9.5 km
20:00 20:25 (00:25)
Belo poljeTopionica kapija
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
dep. 20:00
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 20:03
dep. 20:03
0.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 20:05
dep. 20:05
1 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 20:07
dep. 20:07
2 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 20:09
dep. 20:09
2.5 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
3 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 20:13
dep. 20:13
4.3 km
arr. 20:16
dep. 20:16
6.8 km
Bor, Tehnopromet
arr. 20:18
dep. 20:18
7.6 km
Bor, Jugopetrol
arr. 20:20
dep. 20:20
8 km
Bor, Ekspres
arr. 20:22
dep. 20:22
8.5 km
Bor, Center
arr. 20:24
dep. 20:24
9 km
arr. 20:25
9.5 km
21:00 21:25 (00:25)
Belo poljeTopionica kapija
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
dep. 21:00
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 21:03
dep. 21:03
0.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 21:05
dep. 21:05
1 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 21:07
dep. 21:07
2 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 21:09
dep. 21:09
2.5 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 21:11
dep. 21:11
3 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 21:13
dep. 21:13
4.3 km
arr. 21:16
dep. 21:16
6.8 km
Bor, Tehnopromet
arr. 21:18
dep. 21:18
7.6 km
Bor, Jugopetrol
arr. 21:20
dep. 21:20
8 km
Bor, Ekspres
arr. 21:22
dep. 21:22
8.5 km
Bor, Center
arr. 21:24
dep. 21:24
9 km
arr. 21:25
9.5 km
21:51 22:06 (00:15)
LecilisteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
dep. 21:51
arr. 22:01
dep. 22:01
8 km
Bor, Bus station
arr. 22:06
12 km
22:00 22:25 (00:25)
Belo poljeTopionica kapija
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
dep. 22:00
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 22:03
dep. 22:03
0.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 22:05
dep. 22:05
1 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 22:07
dep. 22:07
2 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 22:09
dep. 22:09
2.5 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 22:11
dep. 22:11
3 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 22:13
dep. 22:13
4.3 km
arr. 22:16
dep. 22:16
6.8 km
Bor, Tehnopromet
arr. 22:18
dep. 22:18
7.6 km
Bor, Jugopetrol
arr. 22:20
dep. 22:20
8 km
Bor, Ekspres
arr. 22:22
dep. 22:22
8.5 km
Bor, Center
arr. 22:24
dep. 22:24
9 km
arr. 22:25
9.5 km

Naselja Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora) i Bor su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora) je u 00:00 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.