Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brestovac kod Leskovca - Vranje timetable

sunday, 23.02.2020.
07:44 09:59 (02:15)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.06.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 07:44
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:48
3 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:55
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 07:59
dep. 07:59
12 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:02
13 km
Leskovac, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
22 km
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
arr. 08:15
dep. 08:16
31 km
Grdelica, Railway station
arr. 08:25
dep. 08:26
37 km
arr. 08:36
dep. 08:36
45 km
Predejane, Railway station
arr. 08:50
dep. 08:51
50 km
arr. 09:01
dep. 09:02
57 km
Dupljane kod Vladicinog Hana, Railway station - Momin kamen
arr. 09:11
dep. 09:12
61 km
Vladicin Han, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:25
69 km
Suva Morava, Railway station
arr. 09:32
dep. 09:33
74 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Railway station - Lepenicki most
arr. 09:37
dep. 09:37
76 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 09:42
dep. 09:42
80 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 09:45
dep. 09:46
82 km
Vranjska Banja, Railway station
arr. 09:53
dep. 09:54
88 km
Vranje, Railway station
arr. 09:59
96 km
10:06 11:20 (01:14)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 10:06
Grdelica, Petlja
arr. 10:36
dep. 10:36
37 km
Vranje, Bus station
arr. 11:20
90 km
19:41 21:54 (02:13)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 19:41
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:45
3 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:51
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:55
12 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:58
13 km
Leskovac, Railway station
arr. 20:04
dep. 20:05
22 km
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
arr. 20:11
dep. 20:11
31 km
Grdelica, Railway station
arr. 20:20
dep. 20:21
37 km
arr. 20:31
dep. 20:31
45 km
Predejane, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:46
50 km
arr. 20:56
dep. 20:57
57 km
Dupljane kod Vladicinog Hana, Railway station - Momin kamen
arr. 21:06
dep. 21:07
61 km
Vladicin Han, Railway station
arr. 21:19
dep. 21:20
69 km
Suva Morava, Railway station
arr. 21:27
dep. 21:28
74 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Railway station - Lepenicki most
arr. 21:32
dep. 21:32
76 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 21:37
dep. 21:37
80 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 21:40
dep. 21:41
82 km
Vranjska Banja, Railway station
arr. 21:48
dep. 21:49
88 km
Vranje, Railway station
arr. 21:54
96 km
Brestovac kod Leskovca - Vranje timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
07:44 09:59 (02:15)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.06.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 07:44
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:48
3 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:55
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 07:59
dep. 07:59
12 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:02
13 km
Leskovac, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
22 km
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
arr. 08:15
dep. 08:16
31 km
Grdelica, Railway station
arr. 08:25
dep. 08:26
37 km
arr. 08:36
dep. 08:36
45 km
Predejane, Railway station
arr. 08:50
dep. 08:51
50 km
arr. 09:01
dep. 09:02
57 km
Dupljane kod Vladicinog Hana, Railway station - Momin kamen
arr. 09:11
dep. 09:12
61 km
Vladicin Han, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:25
69 km
Suva Morava, Railway station
arr. 09:32
dep. 09:33
74 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Railway station - Lepenicki most
arr. 09:37
dep. 09:37
76 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 09:42
dep. 09:42
80 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 09:45
dep. 09:46
82 km
Vranjska Banja, Railway station
arr. 09:53
dep. 09:54
88 km
Vranje, Railway station
arr. 09:59
96 km
10:06 11:20 (01:14)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 10:06
Grdelica, Petlja
arr. 10:36
dep. 10:36
37 km
Vranje, Bus station
arr. 11:20
90 km
19:41 21:54 (02:13)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 19:41
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:45
3 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:51
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:55
12 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:58
13 km
Leskovac, Railway station
arr. 20:04
dep. 20:05
22 km
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
arr. 20:11
dep. 20:11
31 km
Grdelica, Railway station
arr. 20:20
dep. 20:21
37 km
arr. 20:31
dep. 20:31
45 km
Predejane, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:46
50 km
arr. 20:56
dep. 20:57
57 km
Dupljane kod Vladicinog Hana, Railway station - Momin kamen
arr. 21:06
dep. 21:07
61 km
Vladicin Han, Railway station
arr. 21:19
dep. 21:20
69 km
Suva Morava, Railway station
arr. 21:27
dep. 21:28
74 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Railway station - Lepenicki most
arr. 21:32
dep. 21:32
76 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 21:37
dep. 21:37
80 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 21:40
dep. 21:41
82 km
Vranjska Banja, Railway station
arr. 21:48
dep. 21:49
88 km
Vranje, Railway station
arr. 21:54
96 km
Brestovac kod Leskovca - Vranje timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
07:44 09:59 (02:15)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.06.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 07:44
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:48
3 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:55
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 07:59
dep. 07:59
12 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:02
13 km
Leskovac, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
22 km
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
arr. 08:15
dep. 08:16
31 km
Grdelica, Railway station
arr. 08:25
dep. 08:26
37 km
arr. 08:36
dep. 08:36
45 km
Predejane, Railway station
arr. 08:50
dep. 08:51
50 km
arr. 09:01
dep. 09:02
57 km
Dupljane kod Vladicinog Hana, Railway station - Momin kamen
arr. 09:11
dep. 09:12
61 km
Vladicin Han, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:25
69 km
Suva Morava, Railway station
arr. 09:32
dep. 09:33
74 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Railway station - Lepenicki most
arr. 09:37
dep. 09:37
76 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 09:42
dep. 09:42
80 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 09:45
dep. 09:46
82 km
Vranjska Banja, Railway station
arr. 09:53
dep. 09:54
88 km
Vranje, Railway station
arr. 09:59
96 km
10:06 11:20 (01:14)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 10:06
Grdelica, Petlja
arr. 10:36
dep. 10:36
37 km
Vranje, Bus station
arr. 11:20
90 km
19:41 21:54 (02:13)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 19:41
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:45
3 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:51
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:55
12 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:58
13 km
Leskovac, Railway station
arr. 20:04
dep. 20:05
22 km
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
arr. 20:11
dep. 20:11
31 km
Grdelica, Railway station
arr. 20:20
dep. 20:21
37 km
arr. 20:31
dep. 20:31
45 km
Predejane, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:46
50 km
arr. 20:56
dep. 20:57
57 km
Dupljane kod Vladicinog Hana, Railway station - Momin kamen
arr. 21:06
dep. 21:07
61 km
Vladicin Han, Railway station
arr. 21:19
dep. 21:20
69 km
Suva Morava, Railway station
arr. 21:27
dep. 21:28
74 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Railway station - Lepenicki most
arr. 21:32
dep. 21:32
76 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 21:37
dep. 21:37
80 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 21:40
dep. 21:41
82 km
Vranjska Banja, Railway station
arr. 21:48
dep. 21:49
88 km
Vranje, Railway station
arr. 21:54
96 km

Naselja Brestovac kod Leskovca i Vranje su međusobno udaljena ~94 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 14min., a najduže 02h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brestovac kod Leskovca je u 07:44 h, dok je poslednji polazak u 19:41 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.