Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Brestovac kod Leskovca - Nis timetable

saturday, 17.11.2018.
05:30 06:08 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Center
dep. 05:30
Pukovac, II
arr. 05:34
dep. 05:34
2.8 km
Pukovac, I
arr. 05:35
dep. 05:35
3.8 km
Kocane
arr. 05:37
dep. 05:37
5.4 km
Kocane, Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
6.3 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 05:41
dep. 05:41
8.3 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 05:43
dep. 05:43
10.3 km
Malosiste, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
13.2 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 05:48
dep. 05:48
15.5 km
Belotinac, A.
arr. 05:49
dep. 05:49
16.4 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 05:52
dep. 05:52
19.6 km
arr. 05:57
dep. 05:57
24.1 km
arr. 06:02
dep. 06:02
27.7 km
Nis, Bus station
arr. 06:08
29.6 km
06:02 06:40 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 06:02
Pukovac
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Kocane
arr. 06:09
dep. 06:09
4 km
Kocane, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
5 km
Doljevac, P.
arr. 06:13
dep. 06:13
7 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 06:15
dep. 06:15
8 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 06:16
dep. 06:16
9 km
Malosiste, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
12 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 06:26
dep. 06:26
15 km
Belotinac, A.
arr. 06:29
dep. 06:29
17 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 06:32
dep. 06:32
19 km
arr. 06:38
dep. 06:38
22 km
Nis, Bus station
arr. 06:40
24 km
06:25 07:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 06:25
Pukovac, II
arr. 06:29
dep. 06:29
2.8 km
Pukovac, I
arr. 06:30
dep. 06:30
3.8 km
Kocane
arr. 06:32
dep. 06:32
5.4 km
Kocane, Intersection
arr. 06:34
dep. 06:34
6.3 km
Doljevac, P.
arr. 06:37
dep. 06:37
7.5 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 06:38
dep. 06:38
8.3 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 06:41
dep. 06:41
10.3 km
Malosiste, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
13.2 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 06:48
dep. 06:48
15.5 km
Belotinac, A.
arr. 06:49
dep. 06:49
16.4 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 06:53
dep. 06:53
19.6 km
arr. 06:58
dep. 06:58
24.1 km
arr. 07:03
dep. 07:03
27.7 km
Nis, Bus station
arr. 07:10
29.6 km
06:55 07:32 (00:37)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 06:55
Pukovac, Railway station
arr. 06:59
dep. 06:59
3 km
Kocane, Railway station
arr. 07:03
dep. 07:03
5 km
Doljevac, Railway station
arr. 07:06
dep. 07:06
7 km
Malosiste, Railway station
arr. 07:10
dep. 07:10
13 km
Capljinac, Railway station
arr. 07:13
dep. 07:13
14 km
Belotinac, Railway station
arr. 07:16
dep. 07:17
16 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 07:22
dep. 07:23
20 km
arr. 07:32
27 km
07:17 07:55 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 07:17
Pukovac
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Kocane
arr. 07:24
dep. 07:24
4 km
Kocane, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
5 km
Doljevac, P.
arr. 07:28
dep. 07:28
7 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 07:30
dep. 07:30
8 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 07:31
dep. 07:31
9 km
Malosiste, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
12 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 07:41
dep. 07:41
15 km
Belotinac, A.
arr. 07:44
dep. 07:44
17 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 07:47
dep. 07:47
19 km
arr. 07:53
dep. 07:53
22 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
24 km
07:55 08:40 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 07:55
arr. 08:36
dep. 08:36
26 km
arr. 08:38
dep. 08:38
28 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
29 km
08:02 08:40 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Center
dep. 08:02
Pukovac
arr. 08:04
dep. 08:04
2 km
Kocane
arr. 08:06
dep. 08:06
4 km
Kocane, Intersection
arr. 08:07
dep. 08:07
5 km
Doljevac, Center
arr. 08:08
dep. 08:08
6 km
Orljane, Majdan
arr. 08:10
dep. 08:10
8 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 08:12
dep. 08:12
9 km
Malosiste, Center
arr. 08:16
dep. 08:16
11.5 km
Malosiste, Anče
arr. 08:18
dep. 08:18
12 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
14 km
Belotinac, Intersection
arr. 08:22
dep. 08:22
15 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 08:28
dep. 08:28
19 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
19.5 km
arr. 08:35
dep. 08:35
20 km
arr. 08:36
dep. 08:36
22 km
Nis, Biljur
arr. 08:37
dep. 08:37
23 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
24 km
08:40 09:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 08:40
arr. 09:10
dep. 09:10
23 km
Nis, Bus station
arr. 09:20
25 km
08:45 09:27 (00:42)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 08:45
Pukovac, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
3 km
Kocane, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:55
5 km
Doljevac, Railway station
arr. 08:58
dep. 08:59
7 km
Malosiste, Railway station
arr. 09:03
dep. 09:04
13 km
Capljinac, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:08
14 km
Belotinac, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
16 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
20 km
arr. 09:27
27 km
09:01 09:45 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 09:01
Pukovac, II
arr. 09:05
dep. 09:05
2.8 km
Pukovac, I
arr. 09:06
dep. 09:06
3.8 km
Kocane
arr. 09:08
dep. 09:08
5.4 km
Kocane, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
6.3 km
Doljevac, Center
arr. 09:11
dep. 09:11
7.4 km
Orljane, Majdan
arr. 09:14
dep. 09:14
8.9 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 09:16
dep. 09:16
10 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 09:19
dep. 09:19
11.4 km
Malosiste, Center
arr. 09:21
dep. 09:21
12.2 km
Malosiste, Anče
arr. 09:22
dep. 09:22
12.9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 09:25
dep. 09:25
14.6 km
Belotinac, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
15.3 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 09:33
dep. 09:33
19.2 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 09:36
dep. 09:36
20.9 km
arr. 09:38
dep. 09:38
21.9 km
Nis, Biljur
arr. 09:40
dep. 09:40
22.7 km
Nis, Bus station
arr. 09:45
24.2 km
09:02 09:40 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 09:02
Pukovac
arr. 09:05
dep. 09:05
2 km
Kocane
arr. 09:09
dep. 09:09
4 km
Kocane, Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
5 km
Doljevac, P.
arr. 09:13
dep. 09:13
7 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 09:15
dep. 09:15
8 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 09:16
dep. 09:16
9 km
Malosiste, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
13 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 09:26
dep. 09:26
15 km
Belotinac, A.
arr. 09:29
dep. 09:29
17 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 09:32
dep. 09:32
19 km
arr. 09:36
dep. 09:36
21 km
arr. 09:38
dep. 09:38
22 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
24 km
10:20 10:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 10:20
arr. 10:47
dep. 10:47
30 km
Nis, Bus station
arr. 10:55
31.9 km
10:35 11:15 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Center
dep. 10:35
Pukovac
arr. 10:40
dep. 10:40
2 km
Kocane
arr. 10:45
dep. 10:45
4 km
Malosiste, Anče
arr. 10:58
dep. 10:58
12.5 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 11:00
dep. 11:00
15 km
Belotinac, A.
arr. 11:05
dep. 11:05
17 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 11:07
dep. 11:07
19 km
Nis, K. Dom
arr. 11:09
dep. 11:09
21 km
Nis, Pumpa
arr. 11:11
dep. 11:11
22 km
arr. 11:13
dep. 11:13
23 km
Nis, Bus station
arr. 11:15
24 km
11:39 12:21 (00:42)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 11:39
Pukovac, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
3 km
Kocane, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:49
5 km
Doljevac, Railway station
arr. 11:52
dep. 11:53
7 km
Malosiste, Railway station
arr. 11:57
dep. 11:58
13 km
Capljinac, Railway station
arr. 12:01
dep. 12:02
14 km
Belotinac, Railway station
arr. 12:05
dep. 12:06
16 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 12:11
dep. 12:12
20 km
arr. 12:21
27 km
11:54 12:25 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 11:54
Doljevac, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
4 km
Malosiste, Anče
arr. 12:08
dep. 12:08
11 km
Belotinac, A.
arr. 12:15
dep. 12:15
17 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 12:17
dep. 12:17
19 km
Nis, K. Dom
arr. 12:19
dep. 12:19
21 km
Nis, Pumpa
arr. 12:21
dep. 12:21
23 km
arr. 12:23
dep. 12:23
25 km
Nis, Bus station
arr. 12:25
27 km
12:42 13:20 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 12:42
Pukovac
arr. 12:45
dep. 12:45
3 km
Kocane
arr. 12:50
dep. 12:50
5 km
Doljevac, Intersection
arr. 12:52
dep. 12:52
6 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 12:58
dep. 12:58
9 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Malosiste, Anče
arr. 13:03
dep. 13:03
13 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 13:06
dep. 13:06
15.5 km
Belotinac, A.
arr. 13:10
dep. 13:10
18 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 13:12
dep. 13:12
20 km
Nis, K. Dom
arr. 13:14
dep. 13:14
22 km
Nis, Pumpa
arr. 13:16
dep. 13:16
23 km
arr. 13:18
dep. 13:18
24 km
Nis, Bus station
arr. 13:20
25 km
14:45 15:25 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 14.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Center
dep. 14:45
Pukovac
arr. 14:50
dep. 14:50
2 km
Kocane
arr. 14:55
dep. 14:55
4 km
Malosiste, Anče
arr. 15:08
dep. 15:08
12.5 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 15:10
dep. 15:10
15 km
Belotinac, A.
arr. 15:15
dep. 15:15
17 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 15:17
dep. 15:17
19 km
Nis, K. Dom
arr. 15:19
dep. 15:19
21 km
Nis, Pumpa
arr. 15:21
dep. 15:21
22 km
arr. 15:23
dep. 15:23
23 km
Nis, Bus station
arr. 15:25
24 km
15:16 15:53 (00:37)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 15:16
Pukovac, Railway station
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Kocane, Railway station
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Doljevac, Railway station
arr. 15:27
dep. 15:28
7 km
Malosiste, Railway station
arr. 15:32
dep. 15:32
13 km
Capljinac, Railway station
arr. 15:35
dep. 15:35
14 km
Belotinac, Railway station
arr. 15:38
dep. 15:38
16 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 15:43
dep. 15:44
20 km
arr. 15:53
27 km
15:30 16:10 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Center
dep. 15:30
Pukovac
arr. 15:35
dep. 15:35
2 km
Kocane
arr. 15:40
dep. 15:40
4 km
Malosiste, Anče
arr. 15:53
dep. 15:53
12.5 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 15:55
dep. 15:55
15 km
Belotinac, A.
arr. 16:00
dep. 16:00
17 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 16:02
dep. 16:02
19 km
Nis, K. Dom
arr. 16:04
dep. 16:04
21 km
Nis, Pumpa
arr. 16:06
dep. 16:06
22 km
arr. 16:08
dep. 16:08
23 km
Nis, Bus station
arr. 16:10
24 km
15:47 16:25 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 15:47
Pukovac
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
Kocane
arr. 15:54
dep. 15:54
4 km
Kocane, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
5 km
Doljevac, P.
arr. 15:58
dep. 15:58
7 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 16:01
dep. 16:01
9 km
Malosiste, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
12 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 16:11
dep. 16:11
15 km
Belotinac, A.
arr. 16:14
dep. 16:14
17 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 16:17
dep. 16:17
19 km
arr. 16:23
dep. 16:23
22 km
Nis, Bus station
arr. 16:25
24 km
18:09 18:51 (00:42)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 18:09
Pukovac, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:14
3 km
Kocane, Railway station
arr. 18:18
dep. 18:19
5 km
Doljevac, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:23
7 km
Malosiste, Railway station
arr. 18:27
dep. 18:28
13 km
Capljinac, Railway station
arr. 18:31
dep. 18:32
14 km
Belotinac, Railway station
arr. 18:35
dep. 18:36
16 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 18:41
dep. 18:42
20 km
arr. 18:51
27 km
19:02 19:40 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 19:02
Pukovac
arr. 19:05
dep. 19:05
2 km
Kocane
arr. 19:09
dep. 19:09
4 km
Kocane, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
5 km
Doljevac, P.
arr. 19:13
dep. 19:13
7 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 19:15
dep. 19:15
8 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 19:16
dep. 19:16
9 km
Malosiste, Center
arr. 19:21
dep. 19:21
12 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 19:26
dep. 19:26
15 km
Belotinac, A.
arr. 19:29
dep. 19:29
17 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 19:32
dep. 19:32
19 km
arr. 19:38
dep. 19:38
22 km
Nis, Bus station
arr. 19:40
24 km
19:06 19:50 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 19:06
Pukovac, II
arr. 19:10
dep. 19:10
2.8 km
Pukovac, I
arr. 19:11
dep. 19:11
3.8 km
Kocane
arr. 19:13
dep. 19:13
5.4 km
Kocane, Intersection
arr. 19:14
dep. 19:14
6.3 km
Doljevac, Center
arr. 19:16
dep. 19:16
7.4 km
Orljane, Majdan
arr. 19:19
dep. 19:19
8.9 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 19:21
dep. 19:21
10 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 19:24
dep. 19:24
11.4 km
Malosiste, Center
arr. 19:26
dep. 19:26
12.2 km
Malosiste, Anče
arr. 19:27
dep. 19:27
12.9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
14.6 km
Belotinac, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
15.3 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 19:36
dep. 19:36
19.2 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 19:39
dep. 19:39
20.9 km
arr. 19:41
dep. 19:41
21.9 km
Nis, Biljur
arr. 19:44
dep. 19:44
22.7 km
Nis, Bus station
arr. 19:50
24.2 km
20:52 21:30 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 20:52
Pukovac
arr. 20:55
dep. 20:55
2 km
Kocane
arr. 20:59
dep. 20:59
4 km
Kocane, Intersection
arr. 21:01
dep. 21:01
5 km
Doljevac, P.
arr. 21:03
dep. 21:03
7 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 21:05
dep. 21:05
8 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 21:06
dep. 21:06
9 km
Malosiste, Center
arr. 21:11
dep. 21:11
12 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 21:16
dep. 21:16
15 km
Belotinac, A.
arr. 21:19
dep. 21:19
17 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 21:22
dep. 21:22
19 km
arr. 21:28
dep. 21:28
22 km
Nis, Bus station
arr. 21:30
24 km

Naselja Brestovac kod Leskovca i Nis su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brestovac kod Leskovca je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:52 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.