Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Brestovac kod Leskovca - Nis timetable

saturday, 16.02.2019.
05:10 05:48 (00:38)
Railway station
The timetable is valid until: 14.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 05:10
Pukovac, Railway station
arr. 05:14
dep. 05:14
3 km
Kocane, Railway station
arr. 05:18
dep. 05:18
5 km
Doljevac, Railway station
arr. 05:21
dep. 05:22
7 km
Malosiste, Railway station
arr. 05:26
dep. 05:26
13 km
Capljinac, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:29
14 km
Belotinac, Railway station
arr. 05:32
dep. 05:33
16 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 05:38
dep. 05:39
20 km
arr. 05:48
27 km
06:25 07:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 06:25
Pukovac, II
arr. 06:29
dep. 06:29
2.8 km
Pukovac, I
arr. 06:30
dep. 06:30
3.8 km
Kocane
arr. 06:32
dep. 06:32
5.4 km
Kocane, Intersection
arr. 06:34
dep. 06:34
6.3 km
Doljevac, P.
arr. 06:37
dep. 06:37
7.5 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 06:38
dep. 06:38
8.3 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 06:41
dep. 06:41
10.3 km
Malosiste, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
13.2 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 06:48
dep. 06:48
15.5 km
Belotinac, A.
arr. 06:49
dep. 06:49
16.4 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 06:53
dep. 06:53
19.6 km
arr. 06:58
dep. 06:58
24.1 km
arr. 07:03
dep. 07:03
27.7 km
Nis, Bus station
arr. 07:10
29.6 km
08:02 08:40 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Center
dep. 08:02
Pukovac
arr. 08:04
dep. 08:04
2 km
Kocane
arr. 08:06
dep. 08:06
4 km
Kocane, Intersection
arr. 08:07
dep. 08:07
5 km
Doljevac, Center
arr. 08:08
dep. 08:08
6 km
Orljane, Majdan
arr. 08:10
dep. 08:10
8 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 08:12
dep. 08:12
9 km
Malosiste, Center
arr. 08:16
dep. 08:16
11.5 km
Malosiste, Anče
arr. 08:18
dep. 08:18
12 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
14 km
Belotinac, Intersection
arr. 08:22
dep. 08:22
15 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 08:28
dep. 08:28
19 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
19.5 km
arr. 08:35
dep. 08:35
20 km
arr. 08:36
dep. 08:36
22 km
Nis, Biljur
arr. 08:37
dep. 08:37
23 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
24 km
08:40 09:18 (00:38)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 08:40
Pukovac, Railway station
arr. 08:44
dep. 08:44
3 km
Kocane, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:48
5 km
Doljevac, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:52
7 km
Malosiste, Railway station
arr. 08:56
dep. 08:56
13 km
Capljinac, Railway station
arr. 08:59
dep. 08:59
14 km
Belotinac, Railway station
arr. 09:02
dep. 09:03
16 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 09:08
dep. 09:09
20 km
arr. 09:18
27 km
08:40 09:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 08:40
arr. 09:10
dep. 09:10
23 km
Nis, Bus station
arr. 09:20
25 km
09:02 09:40 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 09:02
Pukovac
arr. 09:05
dep. 09:05
2 km
Kocane
arr. 09:09
dep. 09:09
4 km
Kocane, Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
5 km
Doljevac, P.
arr. 09:13
dep. 09:13
7 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 09:15
dep. 09:15
8 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 09:16
dep. 09:16
9 km
Malosiste, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
13 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 09:26
dep. 09:26
15 km
Belotinac, A.
arr. 09:29
dep. 09:29
17 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 09:32
dep. 09:32
19 km
arr. 09:36
dep. 09:36
21 km
arr. 09:38
dep. 09:38
22 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
24 km
10:20 10:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 10:20
arr. 10:47
dep. 10:47
30 km
Nis, Bus station
arr. 10:55
31.9 km
11:40 12:18 (00:38)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 11:40
Pukovac, Railway station
arr. 11:44
dep. 11:44
3 km
Kocane, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:48
5 km
Doljevac, Railway station
arr. 11:51
dep. 11:52
7 km
Malosiste, Railway station
arr. 11:56
dep. 11:56
13 km
Capljinac, Railway station
arr. 11:59
dep. 11:59
14 km
Belotinac, Railway station
arr. 12:02
dep. 12:03
16 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 12:08
dep. 12:09
20 km
arr. 12:18
27 km
13:02 13:40 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 13:02
Pukovac
arr. 13:05
dep. 13:05
2 km
Kocane
arr. 13:09
dep. 13:09
4 km
Kocane, Intersection
arr. 13:11
dep. 13:11
5 km
Doljevac, P.
arr. 13:13
dep. 13:13
7 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 13:15
dep. 13:15
8 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:16
dep. 13:16
9 km
Malosiste, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
12 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 13:26
dep. 13:26
15 km
Belotinac, A.
arr. 13:29
dep. 13:29
17 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 13:32
dep. 13:32
19 km
arr. 13:38
dep. 13:38
22 km
Nis, Bus station
arr. 13:40
24 km
14:16 14:54 (00:38)
Railway station
The timetable is valid until: 14.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 14:16
Pukovac, Railway station
arr. 14:20
dep. 14:20
3 km
Kocane, Railway station
arr. 14:24
dep. 14:24
5 km
Doljevac, Railway station
arr. 14:27
dep. 14:28
7 km
Malosiste, Railway station
arr. 14:32
dep. 14:32
13 km
Capljinac, Railway station
arr. 14:35
dep. 14:35
14 km
Belotinac, Railway station
arr. 14:38
dep. 14:39
16 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 14:44
dep. 14:45
20 km
arr. 14:54
27 km
15:47 16:25 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 15:47
Pukovac
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
Kocane
arr. 15:54
dep. 15:54
4 km
Kocane, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
5 km
Doljevac, P.
arr. 15:58
dep. 15:58
7 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 16:01
dep. 16:01
9 km
Malosiste, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
12 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 16:11
dep. 16:11
15 km
Belotinac, A.
arr. 16:14
dep. 16:14
17 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 16:17
dep. 16:17
19 km
arr. 16:23
dep. 16:23
22 km
Nis, Bus station
arr. 16:25
24 km
18:00 18:38 (00:38)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 18:00
Pukovac, Railway station
arr. 18:04
dep. 18:04
3 km
Kocane, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:08
5 km
Doljevac, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:12
7 km
Malosiste, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:16
13 km
Capljinac, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:19
14 km
Belotinac, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:23
16 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:29
20 km
arr. 18:38
27 km
18:13 18:51 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 18:13
Pukovac, II
arr. 18:17
dep. 18:17
2.8 km
Pukovac, I
arr. 18:18
dep. 18:18
3.8 km
Kocane
arr. 18:20
dep. 18:20
5.4 km
Kocane, Intersection
arr. 18:21
dep. 18:21
6.3 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 18:24
dep. 18:24
8.3 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 18:26
dep. 18:26
10.3 km
Malosiste, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
13.2 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 18:31
dep. 18:31
15.5 km
arr. 18:45
dep. 18:45
27.7 km
Nis, Bus station
arr. 18:51
29.6 km
19:02 19:40 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 19:02
Pukovac
arr. 19:05
dep. 19:05
2 km
Kocane
arr. 19:09
dep. 19:09
4 km
Kocane, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
5 km
Doljevac, P.
arr. 19:13
dep. 19:13
7 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 19:15
dep. 19:15
8 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 19:16
dep. 19:16
9 km
Malosiste, Center
arr. 19:21
dep. 19:21
12 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 19:26
dep. 19:26
15 km
Belotinac, A.
arr. 19:29
dep. 19:29
17 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 19:32
dep. 19:32
19 km
arr. 19:38
dep. 19:38
22 km
Nis, Bus station
arr. 19:40
24 km
19:06 19:50 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 19:06
Pukovac, II
arr. 19:10
dep. 19:10
2.8 km
Pukovac, I
arr. 19:11
dep. 19:11
3.8 km
Kocane
arr. 19:13
dep. 19:13
5.4 km
Kocane, Intersection
arr. 19:14
dep. 19:14
6.3 km
Doljevac, Center
arr. 19:16
dep. 19:16
7.4 km
Orljane, Majdan
arr. 19:19
dep. 19:19
8.9 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 19:21
dep. 19:21
10 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 19:24
dep. 19:24
11.4 km
Malosiste, Center
arr. 19:26
dep. 19:26
12.2 km
Malosiste, Anče
arr. 19:27
dep. 19:27
12.9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
14.6 km
Belotinac, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
15.3 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 19:36
dep. 19:36
19.2 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 19:39
dep. 19:39
20.9 km
arr. 19:41
dep. 19:41
21.9 km
Nis, Biljur
arr. 19:44
dep. 19:44
22.7 km
Nis, Bus station
arr. 19:50
24.2 km
22:10 22:48 (00:38)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 22:10
Pukovac, Railway station
arr. 22:14
dep. 22:14
3 km
Kocane, Railway station
arr. 22:18
dep. 22:18
5 km
Doljevac, Railway station
arr. 22:21
dep. 22:22
7 km
Malosiste, Railway station
arr. 22:26
dep. 22:26
13 km
Capljinac, Railway station
arr. 22:29
dep. 22:29
14 km
Belotinac, Railway station
arr. 22:32
dep. 22:33
16 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 22:38
dep. 22:39
20 km
arr. 22:48
27 km

Naselja Brestovac kod Leskovca i Nis su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brestovac kod Leskovca je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.