Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Brestovac kod Leskovca - Leskovac timetable

monday, 18.02.2019.
04:29 04:53 (00:24)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 04:29
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 04:33
dep. 04:33
3 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 04:39
dep. 04:40
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 04:44
dep. 04:44
12 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 04:47
dep. 04:47
13 km
Leskovac, Railway station
arr. 04:53
22 km
04:49 05:30 (00:41)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 04:49
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 04:50
dep. 04:50
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 04:54
dep. 04:54
3 km
Cekmin
arr. 04:59
dep. 04:59
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 05:01
dep. 05:01
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 05:05
dep. 05:05
12 km
Zivkovo
arr. 05:08
dep. 05:08
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 05:10
dep. 05:10
15 km
Zaluznje
arr. 05:12
dep. 05:12
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 05:15
dep. 05:15
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 05:18
dep. 05:18
23 km
Leskovac, Suva reka
arr. 05:22
dep. 05:22
24 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 05:26
dep. 05:26
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 05:30
27 km
04:49 05:30 (00:41)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 04:49
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 04:50
dep. 04:50
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 04:54
dep. 04:54
3 km
Cekmin
arr. 04:59
dep. 04:59
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 05:01
dep. 05:01
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 05:05
dep. 05:05
12 km
Zivkovo
arr. 05:08
dep. 05:08
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 05:10
dep. 05:10
15 km
Zaluznje
arr. 05:12
dep. 05:12
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 05:15
dep. 05:15
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 05:18
dep. 05:18
23 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 05:26
dep. 05:26
25 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 05:30
27 km
04:49 05:30 (00:41)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 04:49
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 04:50
dep. 04:50
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 04:54
dep. 04:54
3 km
Cekmin
arr. 04:59
dep. 04:59
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 05:01
dep. 05:01
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 05:05
dep. 05:05
12 km
Zivkovo
arr. 05:08
dep. 05:08
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 05:10
dep. 05:10
15 km
Zaluznje
arr. 05:12
dep. 05:12
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 05:15
dep. 05:15
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 05:18
dep. 05:18
23 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 05:26
dep. 05:26
25 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 05:30
27 km
04:49 05:30 (00:41)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 04:49
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 04:50
dep. 04:50
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 04:54
dep. 04:54
3 km
Cekmin
arr. 04:59
dep. 04:59
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 05:01
dep. 05:01
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 05:05
dep. 05:05
12 km
Zivkovo
arr. 05:08
dep. 05:08
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 05:10
dep. 05:10
15 km
Zaluznje
arr. 05:12
dep. 05:12
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 05:15
dep. 05:15
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 05:18
dep. 05:18
23 km
Leskovac, Suva reka
arr. 05:22
dep. 05:22
24 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 05:26
dep. 05:26
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 05:30
27 km
05:44 06:25 (00:41)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 05:44
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 05:49
dep. 05:49
3 km
Cekmin
arr. 05:54
dep. 05:54
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 05:56
dep. 05:56
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:00
dep. 06:00
12 km
Zivkovo
arr. 06:03
dep. 06:03
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:05
dep. 06:05
15 km
Zaluznje
arr. 06:07
dep. 06:07
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:10
dep. 06:10
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:13
dep. 06:13
23 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:17
dep. 06:17
24 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:21
dep. 06:21
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:25
27 km
05:44 06:25 (00:41)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 05:44
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 05:49
dep. 05:49
3 km
Cekmin
arr. 05:54
dep. 05:54
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 05:56
dep. 05:56
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 06:00
dep. 06:00
12 km
Zivkovo
arr. 06:03
dep. 06:03
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:05
dep. 06:05
15 km
Zaluznje
arr. 06:07
dep. 06:07
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:10
dep. 06:10
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 06:13
dep. 06:13
23 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:17
dep. 06:17
24 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:21
dep. 06:21
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:25
27 km
06:46 07:25 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 06:46
Lipovica kod Leskovca
arr. 06:59
dep. 06:59
7 km
Pecenjevce
arr. 07:02
dep. 07:02
10 km
Zivkovo
arr. 07:07
dep. 07:07
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 07:08
dep. 07:08
14 km
Zaluznje
arr. 07:11
dep. 07:11
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 07:22
dep. 07:22
20 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 07:23
dep. 07:23
21 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:25
23 km
06:49 07:30 (00:41)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 06:49
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 06:54
dep. 06:54
3 km
Cekmin
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 07:01
dep. 07:01
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 07:05
dep. 07:05
12 km
Zivkovo
arr. 07:08
dep. 07:08
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 07:10
dep. 07:10
15 km
Zaluznje
arr. 07:12
dep. 07:12
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 07:15
dep. 07:15
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 07:18
dep. 07:18
23 km
Leskovac, Suva reka
arr. 07:22
dep. 07:22
24 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 07:26
dep. 07:26
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:30
27 km
06:49 07:30 (00:41)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 06:49
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 06:54
dep. 06:54
3 km
Cekmin
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 07:01
dep. 07:01
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 07:05
dep. 07:05
12 km
Zivkovo
arr. 07:08
dep. 07:08
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 07:10
dep. 07:10
15 km
Zaluznje
arr. 07:12
dep. 07:12
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 07:15
dep. 07:15
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 07:18
dep. 07:18
23 km
Leskovac, Suva reka
arr. 07:22
dep. 07:22
24 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 07:26
dep. 07:26
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:30
27 km
07:08 07:40 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 07:08
Lipovica kod Leskovca
arr. 07:11
dep. 07:11
3 km
Pecenjevce, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
8 km
Zivkovo, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
12 km
Priboj kod Leskovca
arr. 07:25
dep. 07:25
17 km
Zaluznje
arr. 07:27
dep. 07:27
19 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 07:31
dep. 07:31
22 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 07:36
dep. 07:36
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:40
27 km
07:18 07:42 (00:24)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 07:18
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 07:22
dep. 07:22
3 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 07:28
dep. 07:29
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 07:33
dep. 07:33
12 km
Leskovac, Railway station
arr. 07:42
22 km
07:39 08:20 (00:41)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 07:39
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 07:44
dep. 07:44
3 km
Cekmin
arr. 07:49
dep. 07:49
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 07:51
dep. 07:51
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 07:53
dep. 07:53
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 07:55
dep. 07:55
12 km
Zivkovo
arr. 07:58
dep. 07:58
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:00
dep. 08:00
15 km
Zaluznje
arr. 08:02
dep. 08:02
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:05
dep. 08:05
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 08:08
dep. 08:08
23 km
Leskovac, Suva reka
arr. 08:12
dep. 08:12
24 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 08:16
dep. 08:16
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:20
27 km
07:39 08:20 (00:41)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 07:39
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 07:44
dep. 07:44
3 km
Cekmin
arr. 07:49
dep. 07:49
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 07:51
dep. 07:51
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 07:53
dep. 07:53
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 07:55
dep. 07:55
12 km
Zivkovo
arr. 07:58
dep. 07:58
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:00
dep. 08:00
15 km
Zaluznje
arr. 08:02
dep. 08:02
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:05
dep. 08:05
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 08:08
dep. 08:08
23 km
Leskovac, Suva reka
arr. 08:12
dep. 08:12
24 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 08:16
dep. 08:16
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:20
27 km
07:44 08:08 (00:24)
Railway station
The timetable is valid until: 14.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 07:44
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:48
3 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:55
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 07:59
dep. 07:59
12 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:02
13 km
Leskovac, Railway station
arr. 08:08
22 km
08:15 08:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 08:15
Lipovica kod Leskovca
arr. 08:17
dep. 08:17
2 km
Pecenjevce
arr. 08:23
dep. 08:23
7 km
Zivkovo
arr. 08:26
dep. 08:26
10 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:28
dep. 08:28
12 km
Zaluznje
arr. 08:29
dep. 08:29
13 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:37
dep. 08:37
18 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:38
dep. 08:38
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:40
21 km
08:38 09:10 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 08:38
Lipovica kod Leskovca
arr. 08:41
dep. 08:41
3 km
Pecenjevce, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
8 km
Zivkovo, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
12 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:55
dep. 08:55
17 km
Zaluznje
arr. 08:57
dep. 08:57
19 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 09:01
dep. 09:01
22 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 09:06
dep. 09:06
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:10
27 km
09:23 09:55 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 09:23
Lipovica kod Leskovca
arr. 09:29
dep. 09:29
5 km
Pecenjevce
arr. 09:32
dep. 09:32
8 km
Zivkovo
arr. 09:37
dep. 09:37
14 km
Priboj kod Leskovca
arr. 09:38
dep. 09:38
15 km
Zaluznje
arr. 09:41
dep. 09:41
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 09:52
dep. 09:52
19 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 09:53
dep. 09:53
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:55
22 km
10:29 10:53 (00:24)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 10:29
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 10:33
dep. 10:33
3 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 10:39
dep. 10:40
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 10:44
dep. 10:44
12 km
Leskovac, Railway station
arr. 10:53
22 km
10:30 11:10 (00:40)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 10:30
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 10:31
dep. 10:31
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 10:35
dep. 10:35
3 km
Cekmin
arr. 10:40
dep. 10:40
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 10:41
dep. 10:41
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 10:43
dep. 10:43
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 10:45
dep. 10:45
12 km
Zivkovo
arr. 10:48
dep. 10:48
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 10:50
dep. 10:50
15 km
Zaluznje
arr. 10:52
dep. 10:52
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 10:55
dep. 10:55
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 10:58
dep. 10:58
23 km
Leskovac, Suva reka
arr. 11:02
dep. 11:02
24 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 11:06
dep. 11:06
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:10
27 km
10:30 11:10 (00:40)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 10:30
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 10:31
dep. 10:31
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 10:35
dep. 10:35
3 km
Cekmin
arr. 10:40
dep. 10:40
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 10:41
dep. 10:41
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 10:43
dep. 10:43
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 10:45
dep. 10:45
12 km
Zivkovo
arr. 10:48
dep. 10:48
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 10:50
dep. 10:50
15 km
Zaluznje
arr. 10:52
dep. 10:52
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 10:55
dep. 10:55
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 10:58
dep. 10:58
23 km
Leskovac, Suva reka
arr. 11:02
dep. 11:02
24 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 11:06
dep. 11:06
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:10
27 km
10:38 11:10 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 10:38
Lipovica kod Leskovca
arr. 10:41
dep. 10:41
3 km
Pecenjevce, Center
arr. 10:46
dep. 10:46
8 km
Zivkovo, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
12 km
Priboj kod Leskovca
arr. 10:55
dep. 10:55
17 km
Zaluznje
arr. 10:57
dep. 10:57
19 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 11:01
dep. 11:01
22 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:06
dep. 11:06
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:10
27 km
11:23 11:55 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 11:23
Lipovica kod Leskovca
arr. 11:29
dep. 11:29
5 km
Pecenjevce
arr. 11:32
dep. 11:32
8 km
Zivkovo
arr. 11:37
dep. 11:37
14 km
Priboj kod Leskovca
arr. 11:38
dep. 11:38
15 km
Zaluznje
arr. 11:41
dep. 11:41
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 11:52
dep. 11:52
19 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:53
dep. 11:53
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:55
22 km
11:38 12:10 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 11:38
Lipovica kod Leskovca
arr. 11:41
dep. 11:41
3 km
Pecenjevce, Center
arr. 11:46
dep. 11:46
8 km
Zivkovo, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
12 km
Priboj kod Leskovca
arr. 11:55
dep. 11:55
17 km
Zaluznje
arr. 11:57
dep. 11:57
19 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:01
dep. 12:01
22 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:06
dep. 12:06
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:10
27 km
11:55 12:25 (00:30)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Center
dep. 11:55
Lipovica kod Leskovca
arr. 11:59
dep. 11:59
3 km
Pecenjevce
arr. 12:02
dep. 12:02
6.5 km
Zivkovo
arr. 12:07
dep. 12:07
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:08
dep. 12:08
14 km
Zaluznje
arr. 12:11
dep. 12:11
17 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:22
dep. 12:22
20 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:23
dep. 12:23
21 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:25
23 km
12:09 12:50 (00:41)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 12:09
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 12:14
dep. 12:14
3 km
Cekmin
arr. 12:19
dep. 12:19
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 12:21
dep. 12:21
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 12:25
dep. 12:25
12 km
Zivkovo
arr. 12:28
dep. 12:28
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:30
dep. 12:30
15 km
Zaluznje
arr. 12:32
dep. 12:32
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:35
dep. 12:35
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 12:38
dep. 12:38
23 km
Leskovac, Suva reka
arr. 12:42
dep. 12:42
24 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 12:46
dep. 12:46
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:50
27 km
12:09 12:50 (00:41)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 12:09
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 12:14
dep. 12:14
3 km
Cekmin
arr. 12:19
dep. 12:19
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 12:21
dep. 12:21
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 12:25
dep. 12:25
12 km
Zivkovo
arr. 12:28
dep. 12:28
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:30
dep. 12:30
15 km
Zaluznje
arr. 12:32
dep. 12:32
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:35
dep. 12:35
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 12:38
dep. 12:38
23 km
Leskovac, Suva reka
arr. 12:42
dep. 12:42
24 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 12:46
dep. 12:46
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:50
27 km
12:38 13:10 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 12:38
Lipovica kod Leskovca
arr. 12:41
dep. 12:41
3 km
Pecenjevce, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
8 km
Zivkovo, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
12 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:55
dep. 12:55
17 km
Zaluznje
arr. 12:57
dep. 12:57
19 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:01
dep. 13:01
22 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 13:06
dep. 13:06
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:10
27 km
12:39 13:20 (00:41)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 12:39
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 12:44
dep. 12:44
3 km
Cekmin
arr. 12:49
dep. 12:49
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 12:51
dep. 12:51
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 12:53
dep. 12:53
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 12:55
dep. 12:55
12 km
Zivkovo
arr. 12:58
dep. 12:58
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:00
dep. 13:00
15 km
Zaluznje
arr. 13:02
dep. 13:02
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:05
dep. 13:05
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 13:08
dep. 13:08
23 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 13:16
dep. 13:16
25 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 13:20
27 km
12:39 13:20 (00:41)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 12:39
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 12:44
dep. 12:44
3 km
Cekmin
arr. 12:49
dep. 12:49
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 12:51
dep. 12:51
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 12:53
dep. 12:53
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 12:55
dep. 12:55
12 km
Zivkovo
arr. 12:58
dep. 12:58
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:00
dep. 13:00
15 km
Zaluznje
arr. 13:02
dep. 13:02
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:05
dep. 13:05
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 13:08
dep. 13:08
23 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 13:16
dep. 13:16
25 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 13:20
27 km
13:22 13:55 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 13:22
Lipovica kod Vlasotinca
arr. 13:29
dep. 13:29
3 km
Pecenjevce
arr. 13:32
dep. 13:32
7 km
Zivkovo
arr. 13:37
dep. 13:37
9 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:38
dep. 13:38
11 km
Zaluznje
arr. 13:41
dep. 13:41
13 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:52
dep. 13:52
18 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 13:53
dep. 13:53
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:55
21 km
13:38 14:10 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 13:38
Lipovica kod Leskovca
arr. 13:41
dep. 13:41
3 km
Pecenjevce, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
8 km
Zivkovo, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:55
dep. 13:55
17 km
Zaluznje
arr. 13:57
dep. 13:57
19 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:01
dep. 14:01
22 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:06
dep. 14:06
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:10
27 km
13:44 14:25 (00:41)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 13:44
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 13:48
dep. 13:48
3 km
Pecenjevce, 3
arr. 13:51
dep. 13:51
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 13:53
dep. 13:53
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 13:55
dep. 13:55
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 13:58
dep. 13:58
12 km
Zivkovo
arr. 14:00
dep. 14:00
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:02
dep. 14:02
15 km
Zaluznje
arr. 14:05
dep. 14:05
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:08
dep. 14:08
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 14:12
dep. 14:12
23 km
Leskovac, Suva reka
arr. 14:16
dep. 14:16
24 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 14:20
dep. 14:20
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:25
27 km
13:44 14:25 (00:41)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 13:44
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 13:48
dep. 13:48
3 km
Pecenjevce, 3
arr. 13:51
dep. 13:51
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 13:53
dep. 13:53
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 13:55
dep. 13:55
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 13:58
dep. 13:58
12 km
Zivkovo
arr. 14:00
dep. 14:00
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:02
dep. 14:02
15 km
Zaluznje
arr. 14:05
dep. 14:05
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:08
dep. 14:08
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 14:12
dep. 14:12
23 km
Leskovac, Suva reka
arr. 14:16
dep. 14:16
24 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 14:20
dep. 14:20
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:25
27 km
14:30 15:10 (00:40)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 14:30
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 14:31
dep. 14:31
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Pecenjevce, 3
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 14:41
dep. 14:41
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 14:43
dep. 14:43
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 14:45
dep. 14:45
12 km
Zivkovo
arr. 14:48
dep. 14:48
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
Zaluznje
arr. 14:52
dep. 14:52
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:55
dep. 14:55
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 14:58
dep. 14:58
23 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:02
dep. 15:02
24 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:06
dep. 15:06
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:10
27 km
14:30 15:10 (00:40)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 14:30
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 14:31
dep. 14:31
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Pecenjevce, 3
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 14:41
dep. 14:41
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 14:43
dep. 14:43
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 14:45
dep. 14:45
12 km
Zivkovo
arr. 14:48
dep. 14:48
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
Zaluznje
arr. 14:52
dep. 14:52
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:55
dep. 14:55
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 14:58
dep. 14:58
23 km
Leskovac, Suva reka
arr. 15:02
dep. 15:02
24 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:06
dep. 15:06
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:10
27 km
14:38 15:10 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 14:38
Lipovica kod Leskovca
arr. 14:41
dep. 14:41
3 km
Pecenjevce, Center
arr. 14:46
dep. 14:46
8 km
Zivkovo, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
12 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:55
dep. 14:55
17 km
Zaluznje
arr. 14:57
dep. 14:57
19 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:01
dep. 15:01
22 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:06
dep. 15:06
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:10
27 km
15:40 16:20 (00:40)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 15:40
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 15:41
dep. 15:41
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 15:45
dep. 15:45
3 km
Pecenjevce, 3
arr. 15:50
dep. 15:50
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 15:52
dep. 15:52
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 15:56
dep. 15:56
12 km
Zivkovo
arr. 15:59
dep. 15:59
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 16:01
dep. 16:01
15 km
Zaluznje
arr. 16:03
dep. 16:03
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 16:06
dep. 16:06
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 16:09
dep. 16:09
23 km
Leskovac, Suva reka
arr. 16:13
dep. 16:13
24 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 16:17
dep. 16:17
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:20
27 km
15:40 16:20 (00:40)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 15:40
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 15:41
dep. 15:41
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 15:45
dep. 15:45
3 km
Pecenjevce, 3
arr. 15:50
dep. 15:50
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 15:52
dep. 15:52
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 15:56
dep. 15:56
12 km
Zivkovo
arr. 15:59
dep. 15:59
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 16:01
dep. 16:01
15 km
Zaluznje
arr. 16:03
dep. 16:03
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 16:06
dep. 16:06
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 16:09
dep. 16:09
23 km
Leskovac, Suva reka
arr. 16:13
dep. 16:13
24 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 16:17
dep. 16:17
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:20
27 km
15:53 16:25 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 15:53
Lipovica kod Leskovca
arr. 15:56
dep. 15:56
3 km
Pecenjevce, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
8 km
Zivkovo, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
12 km
Priboj kod Leskovca
arr. 16:10
dep. 16:10
17 km
Zaluznje
arr. 16:12
dep. 16:12
19 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 16:16
dep. 16:16
22 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 16:21
dep. 16:21
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:25
27 km
16:23 16:55 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 14.07.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 16:23
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 16:46
dep. 16:46
23 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 16:51
dep. 16:51
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:55
27 km
16:38 17:10 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 16:38
Lipovica kod Leskovca
arr. 16:41
dep. 16:41
3 km
Pecenjevce, Center
arr. 16:46
dep. 16:46
8 km
Zivkovo, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
12 km
Priboj kod Leskovca
arr. 16:55
dep. 16:55
17 km
Zaluznje
arr. 16:57
dep. 16:57
19 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 17:01
dep. 17:01
22 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 17:06
dep. 17:06
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:10
27 km
16:40 17:20 (00:40)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 16:40
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 16:41
dep. 16:41
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 16:45
dep. 16:45
3 km
Pecenjevce, 3
arr. 16:50
dep. 16:50
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 16:52
dep. 16:52
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 16:54
dep. 16:54
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 16:56
dep. 16:56
12 km
Zivkovo
arr. 16:59
dep. 16:59
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 17:01
dep. 17:01
15 km
Zaluznje
arr. 17:03
dep. 17:03
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 17:06
dep. 17:06
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 17:09
dep. 17:09
23 km
Leskovac, Suva reka
arr. 17:13
dep. 17:13
24 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 17:17
dep. 17:17
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:20
27 km
16:40 17:20 (00:40)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 16:40
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 16:41
dep. 16:41
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 16:45
dep. 16:45
3 km
Pecenjevce, 3
arr. 16:50
dep. 16:50
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 16:52
dep. 16:52
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 16:54
dep. 16:54
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 16:56
dep. 16:56
12 km
Zivkovo
arr. 16:59
dep. 16:59
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 17:01
dep. 17:01
15 km
Zaluznje
arr. 17:03
dep. 17:03
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 17:06
dep. 17:06
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 17:09
dep. 17:09
23 km
Leskovac, Suva reka
arr. 17:13
dep. 17:13
24 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 17:17
dep. 17:17
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:20
27 km
16:48 17:12 (00:24)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 16:48
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 16:52
dep. 16:52
3 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 16:58
dep. 16:59
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:03
12 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 17:06
dep. 17:06
13 km
Leskovac, Railway station
arr. 17:12
22 km
17:11 17:40 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 17:11
Lipovica kod Leskovca
arr. 17:13
dep. 17:13
2 km
Pecenjevce
arr. 17:21
dep. 17:21
7 km
Zivkovo
arr. 17:25
dep. 17:25
10 km
Priboj kod Leskovca
arr. 17:28
dep. 17:28
12 km
Zaluznje
arr. 17:30
dep. 17:30
13 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 17:37
dep. 17:37
18 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 17:38
dep. 17:38
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:40
21 km
17:38 18:10 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 17:38
Lipovica kod Leskovca
arr. 17:41
dep. 17:41
3 km
Pecenjevce, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
8 km
Zivkovo, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
12 km
Priboj kod Leskovca
arr. 17:55
dep. 17:55
17 km
Zaluznje
arr. 17:57
dep. 17:57
19 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 18:01
dep. 18:01
22 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 18:06
dep. 18:06
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:10
27 km
17:39 18:20 (00:41)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 17:39
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 17:44
dep. 17:44
3 km
Cekmin
arr. 17:49
dep. 17:49
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 17:51
dep. 17:51
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 17:53
dep. 17:53
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 17:55
dep. 17:55
12 km
Zivkovo
arr. 17:58
dep. 17:58
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 18:00
dep. 18:00
15 km
Zaluznje
arr. 18:02
dep. 18:02
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 18:05
dep. 18:05
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 18:08
dep. 18:08
23 km
Leskovac, Suva reka
arr. 18:13
dep. 18:13
24 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 18:16
dep. 18:16
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:20
27 km
17:39 18:20 (00:41)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 17:39
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 17:44
dep. 17:44
3 km
Cekmin
arr. 17:49
dep. 17:49
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 17:51
dep. 17:51
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 17:53
dep. 17:53
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 17:55
dep. 17:55
12 km
Zivkovo
arr. 17:58
dep. 17:58
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 18:00
dep. 18:00
15 km
Zaluznje
arr. 18:02
dep. 18:02
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 18:05
dep. 18:05
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 18:08
dep. 18:08
23 km
Leskovac, Suva reka
arr. 18:13
dep. 18:13
24 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 18:16
dep. 18:16
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:20
27 km
18:22 18:55 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 14.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 18:22
Lipovica kod Vlasotinca
arr. 18:29
dep. 18:29
3 km
Pecenjevce
arr. 18:32
dep. 18:32
7 km
Zivkovo
arr. 18:37
dep. 18:37
9 km
Priboj kod Leskovca
arr. 18:38
dep. 18:38
11 km
Zaluznje
arr. 18:41
dep. 18:41
13 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 18:52
dep. 18:52
18 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 18:53
dep. 18:53
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:55
21 km
18:38 19:10 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 18:38
Lipovica kod Leskovca
arr. 18:41
dep. 18:41
3 km
Pecenjevce, Center
arr. 18:46
dep. 18:46
8 km
Zivkovo, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
12 km
Priboj kod Leskovca
arr. 18:55
dep. 18:55
17 km
Zaluznje
arr. 18:57
dep. 18:57
19 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 19:01
dep. 19:01
22 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 19:06
dep. 19:06
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 19:10
27 km
19:38 19:54 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 19:38
Leskovac, Bus station
arr. 19:54
21 km
19:38 20:10 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 19:38
Lipovica kod Leskovca
arr. 19:41
dep. 19:41
3 km
Pecenjevce, Center
arr. 19:46
dep. 19:46
8 km
Zivkovo, Center
arr. 19:50
dep. 19:50
12 km
Priboj kod Leskovca
arr. 19:55
dep. 19:55
17 km
Zaluznje
arr. 19:57
dep. 19:57
19 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 20:01
dep. 20:01
22 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 20:06
dep. 20:06
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:10
27 km
19:39 20:03 (00:24)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 19:39
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 19:43
dep. 19:43
3 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 19:49
dep. 19:50
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:54
12 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 19:57
dep. 19:57
13 km
Leskovac, Railway station
arr. 20:03
22 km
20:04 20:40 (00:36)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 20:04
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:05
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 20:07
dep. 20:07
3 km
Cekmin
arr. 20:10
dep. 20:10
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 20:12
dep. 20:12
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 20:14
dep. 20:14
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 20:16
dep. 20:16
12 km
Zivkovo
arr. 20:18
dep. 20:18
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:20
dep. 20:20
15 km
Zaluznje
arr. 20:22
dep. 20:22
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 20:25
dep. 20:25
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 20:28
dep. 20:28
23 km
Leskovac, Suva reka
arr. 20:33
dep. 20:33
24 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 20:36
dep. 20:36
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:40
27 km
20:04 20:40 (00:36)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 20:04
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:05
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 20:07
dep. 20:07
3 km
Cekmin
arr. 20:10
dep. 20:10
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 20:12
dep. 20:12
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 20:14
dep. 20:14
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 20:16
dep. 20:16
12 km
Zivkovo
arr. 20:18
dep. 20:18
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:20
dep. 20:20
15 km
Zaluznje
arr. 20:22
dep. 20:22
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 20:25
dep. 20:25
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 20:28
dep. 20:28
23 km
Leskovac, Suva reka
arr. 20:33
dep. 20:33
24 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 20:36
dep. 20:36
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:40
27 km
20:23 20:55 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 20:23
Lipovica kod Leskovca
arr. 20:29
dep. 20:29
5 km
Pecenjevce
arr. 20:32
dep. 20:32
8 km
Zivkovo
arr. 20:37
dep. 20:37
14 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:38
dep. 20:38
15 km
Zaluznje
arr. 20:41
dep. 20:41
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 20:52
dep. 20:52
19 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 20:53
dep. 20:53
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:55
22 km
20:38 21:10 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 20:38
Lipovica kod Leskovca
arr. 20:41
dep. 20:41
3 km
Pecenjevce, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
8 km
Zivkovo, Center
arr. 20:50
dep. 20:50
12 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:55
dep. 20:55
17 km
Zaluznje
arr. 20:57
dep. 20:57
19 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 21:01
dep. 21:01
22 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 21:06
dep. 21:06
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:10
27 km
20:40 21:04 (00:24)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 20:40
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 20:44
dep. 20:44
3 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 20:50
dep. 20:51
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 20:55
dep. 20:55
12 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 20:58
dep. 20:58
13 km
Leskovac, Railway station
arr. 21:04
22 km
21:04 21:40 (00:36)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 21:04
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 21:05
dep. 21:05
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 21:10
dep. 21:10
3 km
Cekmin
arr. 21:15
dep. 21:15
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 21:17
dep. 21:17
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 21:19
dep. 21:19
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 21:21
dep. 21:21
12 km
Zivkovo
arr. 21:23
dep. 21:23
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 21:25
dep. 21:25
15 km
Zaluznje
arr. 21:27
dep. 21:27
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 21:29
dep. 21:29
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 21:32
dep. 21:32
23 km
Leskovac, Suva reka
arr. 21:34
dep. 21:34
24 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 21:37
dep. 21:37
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:40
27 km
21:04 21:40 (00:36)
Picerija Belami
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Picerija Belami
dep. 21:04
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 21:05
dep. 21:05
1 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 21:10
dep. 21:10
3 km
Cekmin
arr. 21:15
dep. 21:15
6 km
Pecenjevce, 2
arr. 21:17
dep. 21:17
8 km
Pecenjevce, 1
arr. 21:19
dep. 21:19
9 km
Zivkovo, Cifluk
arr. 21:21
dep. 21:21
12 km
Zivkovo
arr. 21:23
dep. 21:23
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 21:25
dep. 21:25
15 km
Zaluznje
arr. 21:27
dep. 21:27
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 21:29
dep. 21:29
21 km
Leskovac, Solidarnost
arr. 21:32
dep. 21:32
23 km
Leskovac, Suva reka
arr. 21:34
dep. 21:34
24 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 21:37
dep. 21:37
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:40
27 km
21:43 22:05 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 21:43
Leskovac, Bus station
arr. 22:05
21.1 km
22:08 22:40 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 22:08
Lipovica kod Leskovca
arr. 22:11
dep. 22:11
3 km
Pecenjevce, Center
arr. 22:16
dep. 22:16
8 km
Zivkovo, Center
arr. 22:20
dep. 22:20
12 km
Priboj kod Leskovca
arr. 22:25
dep. 22:25
17 km
Zaluznje
arr. 22:27
dep. 22:27
19 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 22:31
dep. 22:31
22 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:36
dep. 22:36
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 22:40
27 km

Naselja Brestovac kod Leskovca i Leskovac su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 16min., a najduže 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brestovac kod Leskovca je u 04:29 h, dok je poslednji polazak u 22:08 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.