Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brestovac kod Leskovca - Leskovac timetable

saturday, 15.08.2020.
06:46 07:25 (00:39)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 06:46
Lipovica kod Leskovca
arr. 06:59
dep. 06:59
7 km
Pecenjevce
arr. 07:02
dep. 07:02
10 km
Zivkovo
arr. 07:07
dep. 07:07
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 07:08
dep. 07:08
14 km
Zaluznje
arr. 07:11
dep. 07:11
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 07:22
dep. 07:22
20 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 07:23
dep. 07:23
21 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:25
23 km
07:18 07:42 (00:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 07:18
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 07:22
dep. 07:22
3 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 07:28
dep. 07:29
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 07:33
dep. 07:33
12 km
Leskovac, Railway station
arr. 07:42
22 km
08:41 09:05 (00:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 21.09.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 08:41
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 08:45
dep. 08:45
3 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:52
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 08:56
dep. 08:56
12 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 08:59
dep. 08:59
13 km
Leskovac, Railway station
arr. 09:05
22 km
10:29 10:53 (00:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 10:29
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 10:33
dep. 10:33
3 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 10:39
dep. 10:40
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 10:44
dep. 10:44
12 km
Leskovac, Railway station
arr. 10:53
22 km
11:55 12:25 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 11:55
Lipovica kod Leskovca
arr. 11:59
dep. 11:59
3 km
Pecenjevce
arr. 12:02
dep. 12:02
6.5 km
Zivkovo
arr. 12:07
dep. 12:07
13 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:08
dep. 12:08
14 km
Zaluznje
arr. 12:11
dep. 12:11
17 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:22
dep. 12:22
20 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:23
dep. 12:23
21 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:25
23 km
12:39 13:03 (00:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 12:39
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 12:43
dep. 12:43
3 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 12:49
dep. 12:50
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 12:54
dep. 12:54
12 km
Leskovac, Railway station
arr. 13:03
22 km
13:22 13:55 (00:33)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 13:22
Lipovica kod Vlasotinca
arr. 13:29
dep. 13:29
3 km
Pecenjevce
arr. 13:32
dep. 13:32
7 km
Zivkovo
arr. 13:37
dep. 13:37
9 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:38
dep. 13:38
11 km
Zaluznje
arr. 13:41
dep. 13:41
13 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:52
dep. 13:52
18 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 13:53
dep. 13:53
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:55
21 km
13:38 14:10 (00:32)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 13:38
Lipovica kod Leskovca
arr. 13:41
dep. 13:41
3 km
Pecenjevce, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
8 km
Zivkovo, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:55
dep. 13:55
17 km
Zaluznje
arr. 13:57
dep. 13:57
19 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:01
dep. 14:01
22 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:06
dep. 14:06
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:10
27 km
14:38 15:10 (00:32)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 14:38
Lipovica kod Leskovca
arr. 14:41
dep. 14:41
3 km
Pecenjevce, Center
arr. 14:46
dep. 14:46
8 km
Zivkovo, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
12 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:55
dep. 14:55
17 km
Zaluznje
arr. 14:57
dep. 14:57
19 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:01
dep. 15:01
22 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:06
dep. 15:06
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:10
27 km
15:53 16:25 (00:32)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 15:53
Lipovica kod Leskovca
arr. 15:56
dep. 15:56
3 km
Pecenjevce, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
8 km
Zivkovo, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
12 km
Priboj kod Leskovca
arr. 16:10
dep. 16:10
17 km
Zaluznje
arr. 16:12
dep. 16:12
19 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 16:16
dep. 16:16
22 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 16:21
dep. 16:21
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:25
27 km
16:49 17:13 (00:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 16:49
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 16:53
dep. 16:53
3 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 16:59
dep. 17:00
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 17:04
dep. 17:04
12 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:07
13 km
Leskovac, Railway station
arr. 17:13
22 km
17:11 17:40 (00:29)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 17:11
Lipovica kod Leskovca
arr. 17:13
dep. 17:13
2 km
Pecenjevce
arr. 17:21
dep. 17:21
7 km
Zivkovo
arr. 17:25
dep. 17:25
10 km
Priboj kod Leskovca
arr. 17:28
dep. 17:28
12 km
Zaluznje
arr. 17:30
dep. 17:30
13 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 17:37
dep. 17:37
18 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 17:38
dep. 17:38
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:40
21 km
19:41 20:04 (00:23)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 19:41
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:45
3 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:51
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:55
12 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:58
13 km
Leskovac, Railway station
arr. 20:04
22 km
20:38 21:10 (00:32)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Bus station
dep. 20:38
Lipovica kod Leskovca
arr. 20:41
dep. 20:41
3 km
Pecenjevce, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
8 km
Zivkovo, Center
arr. 20:50
dep. 20:50
12 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:55
dep. 20:55
17 km
Zaluznje
arr. 20:57
dep. 20:57
19 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 21:01
dep. 21:01
22 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 21:06
dep. 21:06
25 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:10
27 km
20:46 21:10 (00:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Brestovac kod Leskovca, Railway station
dep. 20:46
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 20:50
dep. 20:50
3 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 20:56
dep. 20:57
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 21:01
dep. 21:01
12 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 21:04
dep. 21:04
13 km
Leskovac, Railway station
arr. 21:10
22 km

Naselja Brestovac kod Leskovca i Leskovac su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brestovac kod Leskovca je u 06:46 h, dok je poslednji polazak u 20:46 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.