Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brdani kod Gornjeg Milanovca - Gornji Milanovac timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:30 05:45 (00:15)
KolonijaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
dep. 05:30
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Semedraz, Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 05:40
dep. 05:40
6 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 05:42
dep. 05:42
7 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:45
9 km
05:38 05:55 (00:17)
KolonijaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
dep. 05:38
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 05:40
dep. 05:40
1.3 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:55
10.3 km
06:18 06:25 (00:07)
KafanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
dep. 06:18
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:25
7 km
06:39 06:55 (00:16)
KolonijaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
dep. 06:39
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 06:42
dep. 06:42
2 km
Semedraz, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
4 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 06:47
dep. 06:47
6 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 06:49
dep. 06:49
7 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 06:50
dep. 06:50
8 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 06:52
dep. 06:52
8.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:55
9 km
06:40 06:50 (00:10)
KafanaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
dep. 06:40
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:50
7 km
07:00 07:15 (00:15)
KolonijaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
dep. 07:00
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Semedraz, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 07:10
dep. 07:10
6 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 07:12
dep. 07:12
7 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 07:13
dep. 07:13
8 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 07:15
9 km
09:40 10:00 (00:20)
KafanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
dep. 09:40
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:00
7 km
10:23 10:38 (00:15)
KolonijaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
dep. 10:23
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 10:25
dep. 10:25
1.3 km
Semedraz, Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
4.8 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 10:30
dep. 10:30
6.2 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 10:32
dep. 10:32
7.4 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 10:33
dep. 10:33
7.9 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 10:36
dep. 10:36
9.7 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:38
10.3 km
11:09 11:25 (00:16)
KolonijaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
dep. 11:09
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:12
dep. 11:12
2 km
Semedraz, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
4 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 11:17
dep. 11:17
6 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 11:19
dep. 11:19
7 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 11:20
dep. 11:20
8 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 11:22
dep. 11:22
8.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 11:25
9 km
12:09 12:15 (00:06)
KafanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
dep. 12:09
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:15
7 km
12:15 12:30 (00:15)
KolonijaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
dep. 12:15
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:17
dep. 12:17
1 km
Semedraz, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
3 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 12:22
dep. 12:22
5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 12:25
dep. 12:25
6 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 12:27
dep. 12:27
7 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 12:28
dep. 12:28
8 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:30
9 km
12:39 12:55 (00:16)
KolonijaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
dep. 12:39
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:42
dep. 12:42
2 km
Semedraz, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
4 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 12:47
dep. 12:47
6 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 12:49
dep. 12:49
7 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 12:50
dep. 12:50
8 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 12:52
dep. 12:52
8.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:55
9 km
14:00 14:15 (00:15)
KolonijaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
dep. 14:00
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Semedraz, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
3 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 14:07
dep. 14:07
5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 14:10
dep. 14:10
6 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 14:12
dep. 14:12
7 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 14:13
dep. 14:13
8 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:15
9 km
14:09 14:25 (00:16)
KolonijaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
dep. 14:09
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 14:12
dep. 14:12
2 km
Semedraz, Intersection
arr. 14:15
dep. 14:15
4 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 14:17
dep. 14:17
6 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 14:19
dep. 14:19
7 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 14:20
dep. 14:20
8 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 14:22
dep. 14:22
8.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:25
9 km
14:39 14:55 (00:16)
KolonijaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
dep. 14:39
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 14:42
dep. 14:42
2 km
Semedraz, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
4 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 14:47
dep. 14:47
6 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 14:49
dep. 14:49
7 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 14:50
dep. 14:50
8 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 14:52
dep. 14:52
8.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:55
9 km
15:08 15:25 (00:17)
KolonijaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
dep. 15:08
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 15:10
dep. 15:10
1.3 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:25
10.3 km
15:31 15:40 (00:09)
KafanaBus station
The timetable is valid until: 22.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
dep. 15:31
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:40
7 km
15:39 15:55 (00:16)
KolonijaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
dep. 15:39
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 15:42
dep. 15:42
2 km
Semedraz, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
4 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 15:47
dep. 15:47
6 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 15:49
dep. 15:49
7 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 15:50
dep. 15:50
8 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 15:52
dep. 15:52
8.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:55
9 km
16:09 16:25 (00:16)
KolonijaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
dep. 16:09
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 16:12
dep. 16:12
2 km
Semedraz, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
4 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 16:17
dep. 16:17
6 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 16:19
dep. 16:19
7 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 16:20
dep. 16:20
8 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 16:22
dep. 16:22
8.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:25
9 km
18:38 18:55 (00:17)
KolonijaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
dep. 18:38
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 18:40
dep. 18:40
1.3 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 18:55
10.3 km
19:09 19:25 (00:16)
KolonijaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
dep. 19:09
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 19:12
dep. 19:12
2 km
Semedraz, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
4 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 19:17
dep. 19:17
6 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 19:19
dep. 19:19
7 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 19:20
dep. 19:20
8 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 19:22
dep. 19:22
8.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:25
9 km
19:30 19:45 (00:15)
KolonijaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
dep. 19:30
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 19:32
dep. 19:32
1 km
Semedraz, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
3 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 19:37
dep. 19:37
5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 19:40
dep. 19:40
6 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 19:42
dep. 19:42
7 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 19:43
dep. 19:43
8 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:45
9 km
20:00 20:15 (00:15)
KolonijaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
dep. 20:00
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 20:02
dep. 20:02
1 km
Semedraz, Intersection
arr. 20:05
dep. 20:05
3 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 20:07
dep. 20:07
5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 20:10
dep. 20:10
6 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 20:12
dep. 20:12
7 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 20:13
dep. 20:13
8 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 20:15
9 km
20:38 20:55 (00:17)
KolonijaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
dep. 20:38
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 20:40
dep. 20:40
1.3 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 20:55
10.3 km

Naselja Brdani kod Gornjeg Milanovca i Gornji Milanovac su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06min., a najduže 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brdani kod Gornjeg Milanovca je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:38 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Brdani kod Gornjeg Milanovca - Gornji Milanovac iznosi od 0,71 EUR do 1,04 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.