Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brdani kod Gornjeg Milanovca - Gornji Milanovac timetable

thursday, 21.11.2019.
05:30 05:45 (00:15)
KolonijaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
dep. 05:30
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Semedraz, Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 05:40
dep. 05:40
6 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 05:42
dep. 05:42
7 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:45
9 km
06:40 06:50 (00:10)
KafanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
dep. 06:40
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:50
7 km
06:42 06:55 (00:13)
KafanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
dep. 06:42
Semedraz, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 06:47
dep. 06:47
4 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 06:49
dep. 06:49
5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 06:50
dep. 06:50
6 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 06:52
dep. 06:52
6.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:55
7 km
07:00 07:15 (00:15)
KolonijaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
dep. 07:00
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Semedraz, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 07:10
dep. 07:10
6 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 07:12
dep. 07:12
7 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 07:13
dep. 07:13
8 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 07:15
9 km
09:42 09:55 (00:13)
KafanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
dep. 09:42
Semedraz, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 09:47
dep. 09:47
4 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 09:49
dep. 09:49
5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 09:50
dep. 09:50
6 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 09:52
dep. 09:52
6.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 09:55
7 km
10:25 10:38 (00:13)
KafanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
dep. 10:25
Semedraz, Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
3.5 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 10:30
dep. 10:30
4.9 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 10:32
dep. 10:32
6.1 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 10:33
dep. 10:33
6.6 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 10:36
dep. 10:36
8.4 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:38
9 km
11:12 11:25 (00:13)
KafanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
dep. 11:12
Semedraz, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 11:17
dep. 11:17
4 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 11:19
dep. 11:19
5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 11:20
dep. 11:20
6 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 11:22
dep. 11:22
6.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 11:25
7 km
12:09 12:15 (00:06)
KafanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
dep. 12:09
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:15
7 km
12:15 12:30 (00:15)
KolonijaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
dep. 12:15
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:17
dep. 12:17
1 km
Semedraz, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
3 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 12:22
dep. 12:22
5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 12:25
dep. 12:25
6 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 12:27
dep. 12:27
7 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 12:28
dep. 12:28
8 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:30
9 km
12:42 12:55 (00:13)
KafanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
dep. 12:42
Semedraz, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 12:47
dep. 12:47
4 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 12:49
dep. 12:49
5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 12:50
dep. 12:50
6 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 12:52
dep. 12:52
6.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:55
7 km
13:18 13:25 (00:07)
KafanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
dep. 13:18
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:25
7 km
14:00 14:15 (00:15)
KolonijaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
dep. 14:00
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Semedraz, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
3 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 14:07
dep. 14:07
5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 14:10
dep. 14:10
6 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 14:12
dep. 14:12
7 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 14:13
dep. 14:13
8 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:15
9 km
14:12 14:25 (00:13)
KafanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
dep. 14:12
Semedraz, Intersection
arr. 14:15
dep. 14:15
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 14:17
dep. 14:17
4 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 14:19
dep. 14:19
5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 14:20
dep. 14:20
6 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 14:22
dep. 14:22
6.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:25
7 km
14:42 14:55 (00:13)
KafanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
dep. 14:42
Semedraz, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 14:47
dep. 14:47
4 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 14:49
dep. 14:49
5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 14:50
dep. 14:50
6 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 14:52
dep. 14:52
6.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:55
7 km
15:31 15:40 (00:09)
KafanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
dep. 15:31
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:40
7 km
15:42 15:55 (00:13)
KafanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
dep. 15:42
Semedraz, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 15:47
dep. 15:47
4 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 15:49
dep. 15:49
5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 15:50
dep. 15:50
6 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 15:52
dep. 15:52
6.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:55
7 km
16:12 16:25 (00:13)
KafanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
dep. 16:12
Semedraz, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 16:17
dep. 16:17
4 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 16:19
dep. 16:19
5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 16:20
dep. 16:20
6 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 16:22
dep. 16:22
6.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:25
7 km
18:18 18:25 (00:07)
KafanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
dep. 18:18
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 18:25
7 km
19:12 19:25 (00:13)
KafanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
dep. 19:12
Semedraz, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
2 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 19:17
dep. 19:17
4 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 19:19
dep. 19:19
5 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 19:20
dep. 19:20
6 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 19:22
dep. 19:22
6.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:25
7 km
19:30 19:45 (00:15)
KolonijaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
dep. 19:30
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 19:32
dep. 19:32
1 km
Semedraz, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
3 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 19:37
dep. 19:37
5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 19:40
dep. 19:40
6 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 19:42
dep. 19:42
7 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 19:43
dep. 19:43
8 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:45
9 km
20:00 20:15 (00:15)
KolonijaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
dep. 20:00
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 20:02
dep. 20:02
1 km
Semedraz, Intersection
arr. 20:05
dep. 20:05
3 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 20:07
dep. 20:07
5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 20:10
dep. 20:10
6 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 20:12
dep. 20:12
7 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 20:13
dep. 20:13
8 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 20:15
9 km

Naselja Brdani kod Gornjeg Milanovca i Gornji Milanovac su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06min., a najduže 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brdani kod Gornjeg Milanovca je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.