Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Brcko - Beograd (Belgrade) timetable

sunday, 26.05.2019.
07:55 11:25 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brcko, Bus station
dep. 07:55
Trnjaci, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
20 km
Lukavac, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
23 km
Vasani
arr. 08:30
dep. 08:30
25 km
Cadavica Donja, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
29 km
Bijeljina, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
41 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:10
dep. 09:10
56 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 09:25
dep. 09:25
60 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 09:50
dep. 09:50
81 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
101 km
arr. 10:25
dep. 10:25
117 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:25
172 km
10:30 14:00 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brcko, Bus station
dep. 10:30
Trnjaci, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
20 km
Lukavica
arr. 11:00
dep. 11:00
23 km
Vasani
arr. 11:05
dep. 11:05
25 km
Cadavica Donja, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
29 km
Bijeljina, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
41 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 11:50
dep. 11:50
65.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 12:05
dep. 12:05
66 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 12:25
dep. 12:25
81 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:00
172 km
11:30 16:10 (04:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brcko, Bus station
dep. 11:30
Bijeljina, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
41 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 12:50
dep. 12:50
50.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 13:00
dep. 13:00
51 km
Ruma, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
111 km
Indjija, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
143 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
153 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:10
186 km
12:10 15:30 (03:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brcko, Bus station
dep. 12:10
Bijeljina, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:50
41 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 13:00
dep. 13:00
63.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 13:10
dep. 13:10
64 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 13:50
dep. 13:50
81 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
100 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:30
172 km
12:55 16:30 (03:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brcko, Bus station
dep. 12:55
Bukovica Donja, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
23 km
Bijeljina, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
41 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 14:20
dep. 14:20
62.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 14:30
dep. 14:30
63 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
104 km
arr. 15:30
dep. 15:30
120 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:30
175 km
13:40 16:30 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brcko, Bus station
dep. 13:40
Bijeljina, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
47 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 15:00
dep. 15:00
69 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 15:10
dep. 15:10
73 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:30
181 km
14:50 18:45 (03:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brcko, Bus station
dep. 14:50
Bijeljina, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
37 km
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 16:15
dep. 16:15
48 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 16:45
dep. 16:45
50 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
88 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
174 km
16:00 19:30 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brcko, Bus station
dep. 16:00
Bijeljina, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
41 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 17:15
dep. 17:20
65 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 17:25
dep. 17:30
70 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:30
172 km
17:50 22:00 (04:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brcko, Bus station
dep. 17:50
Bijeljina, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
45 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 19:15
dep. 19:15
70 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 19:30
dep. 19:30
74 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 20:40
dep. 20:40
97 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:00
179 km
19:00 22:30 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brcko, Bus station
dep. 19:00
Bijeljina, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
41 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 20:15
dep. 20:20
65 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 20:25
dep. 20:30
70 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:30
172 km
 
Departures on: monday, 27.05.2019.
01:05 04:35 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brcko, Bus station
dep. 01:05
Bijeljina, Bus station
arr. 01:45
dep. 01:55
41 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 02:25
dep. 02:25
61 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 02:35
dep. 02:35
66 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:35
172 km
01:10 07:10 (06:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brcko, Bus station
dep. 01:10
Bijeljina, Bus station
arr. 01:45
dep. 01:45
25 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 03:30
dep. 03:30
55 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 03:45
dep. 03:45
60 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 04:35
dep. 04:35
97 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:10
174 km
01:15 04:45 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brcko, Bus station
dep. 01:15
Bijeljina, Bus station
arr. 02:15
dep. 02:15
41 km
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 02:30
dep. 02:30
51 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 02:40
dep. 02:40
52 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 03:30
dep. 03:30
100 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:45
175 km
01:30 05:00 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brcko, Bus station
dep. 01:30
Trnjaci, Center
arr. 01:55
dep. 01:55
20 km
Lukavica
arr. 02:00
dep. 02:00
23 km
Vasani
arr. 02:05
dep. 02:05
25 km
Cadavica Donja, Center
arr. 02:15
dep. 02:15
29 km
Bijeljina, Bus station
arr. 02:30
dep. 02:30
41 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 02:50
dep. 02:50
65.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 03:05
dep. 03:05
66 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 03:25
dep. 03:25
81 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:00
172 km
03:00 06:30 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brcko, Bus station
dep. 03:00
Bijeljina, Bus station
arr. 04:00
dep. 04:00
41 km
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 04:15
dep. 04:15
51 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 04:25
dep. 04:25
52 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 05:15
dep. 05:15
100 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:30
175 km

Naselja Brcko i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~175 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 50min., a najduže 06h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 11 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brcko je u 01:05 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Brcko - Beograd (Belgrade) iznosi od 10,66 EUR do 10,66 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.