Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bratmilovce - Jarsenovo timetable

sunday, 23.02.2020.
06:55 07:22 (00:27)
Skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Skola
dep. 06:55
Bratmilovce, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
0.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 06:57
dep. 06:57
1 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 07:00
dep. 07:00
2 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 07:01
dep. 07:01
2.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 07:02
dep. 07:02
3 km
Velika Biljanica
arr. 07:04
dep. 07:04
3.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 07:05
dep. 07:05
4.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 07:07
dep. 07:07
5.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 07:09
dep. 07:09
6.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 07:10
dep. 07:10
7.5 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 07:13
dep. 07:13
9.5 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 07:14
dep. 07:14
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 07:16
dep. 07:16
10.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 07:18
dep. 07:18
12.5 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 07:20
dep. 07:20
14.5 km
Jarsenovo
arr. 07:22
15.5 km
11:05 11:32 (00:27)
Skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Skola
dep. 11:05
Bratmilovce, Intersection
arr. 11:06
dep. 11:06
0.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 11:07
dep. 11:07
1 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 11:10
dep. 11:10
2 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 11:11
dep. 11:11
2.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 11:12
dep. 11:12
3 km
Velika Biljanica
arr. 11:14
dep. 11:14
3.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 11:15
dep. 11:15
4.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 11:17
dep. 11:17
5.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 11:19
dep. 11:19
6.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 11:20
dep. 11:20
7.5 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 11:23
dep. 11:23
9.5 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 11:24
dep. 11:24
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 11:26
dep. 11:26
10.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 11:28
dep. 11:28
12.5 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 11:30
dep. 11:30
14.5 km
Jarsenovo
arr. 11:32
15.5 km
18:55 19:22 (00:27)
Skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Skola
dep. 18:55
Bratmilovce, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
0.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 18:57
dep. 18:57
1 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 19:00
dep. 19:00
2 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 19:01
dep. 19:01
2.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 19:02
dep. 19:02
3 km
Velika Biljanica
arr. 19:04
dep. 19:04
3.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 19:05
dep. 19:05
4.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 19:07
dep. 19:07
5.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 19:09
dep. 19:09
6.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 19:10
dep. 19:10
7.5 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 19:13
dep. 19:13
9.5 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 19:14
dep. 19:14
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 19:16
dep. 19:16
10.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 19:18
dep. 19:18
12.5 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 19:20
dep. 19:20
13.5 km
Jarsenovo
arr. 19:22
14 km
Bratmilovce - Jarsenovo timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
05:20 05:45 (00:25)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Intersection
dep. 05:20
Bratmilovce, Keramika
arr. 05:21
dep. 05:21
0.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 05:23
dep. 05:23
1.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 05:24
dep. 05:24
2 km
Manojlovce, Komuna
arr. 05:25
dep. 05:25
2.5 km
Velika Biljanica
arr. 05:27
dep. 05:27
3 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 05:28
dep. 05:28
4 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 05:30
dep. 05:30
5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 05:32
dep. 05:32
6 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 05:33
dep. 05:33
7 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 05:36
dep. 05:36
9 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 05:37
dep. 05:37
9.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 05:39
dep. 05:39
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 05:41
dep. 05:41
12 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 05:43
dep. 05:43
14 km
Jarsenovo
arr. 05:45
15 km
06:55 07:22 (00:27)
Skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Skola
dep. 06:55
Bratmilovce, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
0.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 06:57
dep. 06:57
1 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 07:00
dep. 07:00
2 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 07:01
dep. 07:01
2.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 07:02
dep. 07:02
3 km
Velika Biljanica
arr. 07:04
dep. 07:04
3.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 07:05
dep. 07:05
4.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 07:07
dep. 07:07
5.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 07:09
dep. 07:09
6.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 07:10
dep. 07:10
7.5 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 07:13
dep. 07:13
9.5 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 07:14
dep. 07:14
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 07:16
dep. 07:16
10.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 07:18
dep. 07:18
12.5 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 07:20
dep. 07:20
14.5 km
Jarsenovo
arr. 07:22
15.5 km
11:05 11:32 (00:27)
Skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Skola
dep. 11:05
Bratmilovce, Intersection
arr. 11:06
dep. 11:06
0.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 11:07
dep. 11:07
1 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 11:10
dep. 11:10
2 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 11:11
dep. 11:11
2.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 11:12
dep. 11:12
3 km
Velika Biljanica
arr. 11:14
dep. 11:14
3.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 11:15
dep. 11:15
4.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 11:17
dep. 11:17
5.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 11:19
dep. 11:19
6.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 11:20
dep. 11:20
7.5 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 11:23
dep. 11:23
9.5 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 11:24
dep. 11:24
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 11:26
dep. 11:26
10.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 11:28
dep. 11:28
12.5 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 11:30
dep. 11:30
14.5 km
Jarsenovo
arr. 11:32
15.5 km
13:35 14:02 (00:27)
Skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Skola
dep. 13:35
Bratmilovce, Intersection
arr. 13:36
dep. 13:36
0.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 13:37
dep. 13:37
1 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 13:40
dep. 13:40
2 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 13:41
dep. 13:41
2.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 13:42
dep. 13:42
3 km
Velika Biljanica
arr. 13:44
dep. 13:44
3.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 13:45
dep. 13:45
4.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 13:47
dep. 13:47
5.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 13:49
dep. 13:49
6.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 13:50
dep. 13:50
7.5 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 13:53
dep. 13:53
9.5 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 13:54
dep. 13:54
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 13:56
dep. 13:56
10.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 13:58
dep. 13:58
12.5 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 14:00
dep. 14:00
13.5 km
Jarsenovo
arr. 14:02
14 km
14:19 14:45 (00:26)
Skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Skola
dep. 14:19
Bratmilovce, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
1 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 14:22
dep. 14:22
1.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 14:25
dep. 14:25
2.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 14:26
dep. 14:26
3 km
Manojlovce, Komuna
arr. 14:27
dep. 14:27
3.5 km
Velika Biljanica
arr. 14:29
dep. 14:29
4 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 14:30
dep. 14:30
5 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 14:32
dep. 14:32
6 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 14:34
dep. 14:34
7 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 14:35
dep. 14:35
8 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 14:37
dep. 14:37
10 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 14:39
dep. 14:39
10.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 14:41
dep. 14:41
11 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 14:43
dep. 14:43
13 km
Jarsenovo
arr. 14:45
14 km
16:35 17:02 (00:27)
Skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Skola
dep. 16:35
Bratmilovce, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
0.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 16:37
dep. 16:37
1 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 16:40
dep. 16:40
2 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 16:41
dep. 16:41
2.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 16:42
dep. 16:42
3 km
Velika Biljanica
arr. 16:44
dep. 16:44
3.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 16:45
dep. 16:45
4.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 16:47
dep. 16:47
5.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 16:49
dep. 16:49
6.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 16:50
dep. 16:50
7.5 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 16:53
dep. 16:53
9.5 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 16:54
dep. 16:54
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 16:56
dep. 16:56
10.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 16:58
dep. 16:58
12.5 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 17:00
dep. 17:00
14.5 km
Jarsenovo
arr. 17:02
15.5 km
18:55 19:22 (00:27)
Skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Skola
dep. 18:55
Bratmilovce, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
0.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 18:57
dep. 18:57
1 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 19:00
dep. 19:00
2 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 19:01
dep. 19:01
2.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 19:02
dep. 19:02
3 km
Velika Biljanica
arr. 19:04
dep. 19:04
3.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 19:05
dep. 19:05
4.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 19:07
dep. 19:07
5.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 19:09
dep. 19:09
6.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 19:10
dep. 19:10
7.5 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 19:13
dep. 19:13
9.5 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 19:14
dep. 19:14
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 19:16
dep. 19:16
10.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 19:18
dep. 19:18
12.5 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 19:20
dep. 19:20
13.5 km
Jarsenovo
arr. 19:22
14 km
22:19 22:45 (00:26)
Skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Skola
dep. 22:19
Bratmilovce, Intersection
arr. 22:20
dep. 22:20
1 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 22:22
dep. 22:22
1.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 22:25
dep. 22:25
2.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 22:26
dep. 22:26
3 km
Manojlovce, Komuna
arr. 22:27
dep. 22:27
3.5 km
Velika Biljanica
arr. 22:29
dep. 22:29
4 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 22:30
dep. 22:30
5 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 22:32
dep. 22:32
6 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 22:34
dep. 22:34
7 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 22:35
dep. 22:35
8 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 22:37
dep. 22:37
10 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 22:39
dep. 22:39
10.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 22:41
dep. 22:41
11 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 22:43
dep. 22:43
13 km
Jarsenovo
arr. 22:45
14 km

Naselja Bratmilovce i Jarsenovo su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bratmilovce je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 22:19 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.