Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bradarac kod Aleksinca - Aleksinac timetable

tuesday, 22.10.2019.
07:15 08:00 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bradarac kod Aleksinca, Center
dep. 07:15
Rutevac, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Rutevac, Dom (RS)
arr. 07:22
dep. 07:22
5 km
Rutevac, Javor
arr. 07:28
dep. 07:28
7.2 km
Cicina, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
10.2 km
Cicina, II
arr. 07:34
dep. 07:34
11.2 km
Cicina, I
arr. 07:35
dep. 07:35
11.4 km
Boboviste, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
14.4 km
Boboviste, Raskrsnica - Ulaz
arr. 07:44
dep. 07:44
16.4 km
Aleksinacki Rudnik, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
20.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:51
dep. 07:51
20.5 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 07:53
dep. 07:53
21.3 km
Aleksinac, Hala
arr. 07:54
dep. 07:54
21.9 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 07:56
dep. 07:56
22.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:58
dep. 07:58
22.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:00
23.1 km
14:00 14:40 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bradarac kod Aleksinca, Center
dep. 14:00
Rutevac, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
3 km
Rutevac, Javor
arr. 14:06
dep. 14:06
7.9 km
Cicina, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
10.9 km
Cicina, II
arr. 14:13
dep. 14:13
11.9 km
Cicina, I
arr. 14:14
dep. 14:14
12.4 km
Boboviste, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
15.4 km
Boboviste, Raskrsnica - Ulaz
arr. 14:23
dep. 14:23
17.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 14:28
dep. 14:28
21.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:30
dep. 14:30
21.5 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 14:32
dep. 14:32
22.3 km
Aleksinac, Hala
arr. 14:34
dep. 14:34
22.9 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 14:36
dep. 14:36
23.6 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:38
dep. 14:38
24.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:40
24.7 km
Bradarac kod Aleksinca - Aleksinac timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
07:15 08:00 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bradarac kod Aleksinca, Center
dep. 07:15
Rutevac, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Rutevac, Dom (RS)
arr. 07:22
dep. 07:22
5 km
Rutevac, Javor
arr. 07:28
dep. 07:28
7.2 km
Cicina, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
10.2 km
Cicina, II
arr. 07:34
dep. 07:34
11.2 km
Cicina, I
arr. 07:35
dep. 07:35
11.4 km
Boboviste, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
14.4 km
Boboviste, Raskrsnica - Ulaz
arr. 07:44
dep. 07:44
16.4 km
Aleksinacki Rudnik, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
20.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:51
dep. 07:51
20.5 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 07:53
dep. 07:53
21.3 km
Aleksinac, Hala
arr. 07:54
dep. 07:54
21.9 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 07:56
dep. 07:56
22.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:58
dep. 07:58
22.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:00
23.1 km
14:00 14:40 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bradarac kod Aleksinca, Center
dep. 14:00
Rutevac, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
3 km
Rutevac, Javor
arr. 14:06
dep. 14:06
7.9 km
Cicina, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
10.9 km
Cicina, II
arr. 14:13
dep. 14:13
11.9 km
Cicina, I
arr. 14:14
dep. 14:14
12.4 km
Boboviste, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
15.4 km
Boboviste, Raskrsnica - Ulaz
arr. 14:23
dep. 14:23
17.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 14:28
dep. 14:28
21.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:30
dep. 14:30
21.5 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 14:32
dep. 14:32
22.3 km
Aleksinac, Hala
arr. 14:34
dep. 14:34
22.9 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 14:36
dep. 14:36
23.6 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:38
dep. 14:38
24.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:40
24.7 km
Bradarac kod Aleksinca - Aleksinac timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
07:15 08:00 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bradarac kod Aleksinca, Center
dep. 07:15
Rutevac, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Rutevac, Dom (RS)
arr. 07:22
dep. 07:22
5 km
Rutevac, Javor
arr. 07:28
dep. 07:28
7.2 km
Cicina, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
10.2 km
Cicina, II
arr. 07:34
dep. 07:34
11.2 km
Cicina, I
arr. 07:35
dep. 07:35
11.4 km
Boboviste, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
14.4 km
Boboviste, Raskrsnica - Ulaz
arr. 07:44
dep. 07:44
16.4 km
Aleksinacki Rudnik, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
20.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:51
dep. 07:51
20.5 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 07:53
dep. 07:53
21.3 km
Aleksinac, Hala
arr. 07:54
dep. 07:54
21.9 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 07:56
dep. 07:56
22.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:58
dep. 07:58
22.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:00
23.1 km
14:00 14:40 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bradarac kod Aleksinca, Center
dep. 14:00
Rutevac, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
3 km
Rutevac, Javor
arr. 14:06
dep. 14:06
7.9 km
Cicina, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
10.9 km
Cicina, II
arr. 14:13
dep. 14:13
11.9 km
Cicina, I
arr. 14:14
dep. 14:14
12.4 km
Boboviste, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
15.4 km
Boboviste, Raskrsnica - Ulaz
arr. 14:23
dep. 14:23
17.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 14:28
dep. 14:28
21.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:30
dep. 14:30
21.5 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 14:32
dep. 14:32
22.3 km
Aleksinac, Hala
arr. 14:34
dep. 14:34
22.9 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 14:36
dep. 14:36
23.6 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:38
dep. 14:38
24.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:40
24.7 km
Bradarac kod Aleksinca - Aleksinac timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
07:15 08:00 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bradarac kod Aleksinca, Center
dep. 07:15
Rutevac, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Rutevac, Dom (RS)
arr. 07:22
dep. 07:22
5 km
Rutevac, Javor
arr. 07:28
dep. 07:28
7.2 km
Cicina, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
10.2 km
Cicina, II
arr. 07:34
dep. 07:34
11.2 km
Cicina, I
arr. 07:35
dep. 07:35
11.4 km
Boboviste, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
14.4 km
Boboviste, Raskrsnica - Ulaz
arr. 07:44
dep. 07:44
16.4 km
Aleksinacki Rudnik, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
20.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:51
dep. 07:51
20.5 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 07:53
dep. 07:53
21.3 km
Aleksinac, Hala
arr. 07:54
dep. 07:54
21.9 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 07:56
dep. 07:56
22.3 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:58
dep. 07:58
22.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:00
23.1 km
14:00 14:40 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bradarac kod Aleksinca, Center
dep. 14:00
Rutevac, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
3 km
Rutevac, Javor
arr. 14:06
dep. 14:06
7.9 km
Cicina, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
10.9 km
Cicina, II
arr. 14:13
dep. 14:13
11.9 km
Cicina, I
arr. 14:14
dep. 14:14
12.4 km
Boboviste, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
15.4 km
Boboviste, Raskrsnica - Ulaz
arr. 14:23
dep. 14:23
17.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 14:28
dep. 14:28
21.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:30
dep. 14:30
21.5 km
Aleksinac, Izlaz
arr. 14:32
dep. 14:32
22.3 km
Aleksinac, Hala
arr. 14:34
dep. 14:34
22.9 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 14:36
dep. 14:36
23.6 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:38
dep. 14:38
24.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:40
24.7 km

Naselja Bradarac kod Aleksinca i Aleksinac su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bradarac kod Aleksinca je u 07:15 h, dok je poslednji polazak u 14:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.