Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bozurevac - Stulac kod Vrnjacke Banje timetable

wednesday, 13.11.2019.
04:59 05:57 (00:58)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozurevac
dep. 04:59
Riljac
arr. 05:05
dep. 05:05
6 km
Mala Sugubina
arr. 05:10
dep. 05:10
11 km
Rujisnik
arr. 05:25
dep. 05:25
15 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
19 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 05:33
dep. 05:33
20 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 05:36
dep. 05:36
22 km
Bogdanje
arr. 05:40
dep. 05:40
25 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 05:43
dep. 05:43
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 05:46
dep. 05:46
29 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 05:52
dep. 05:52
33 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 05:55
dep. 05:55
35 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 05:57
36 km
07:04 08:24 (01:20)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozurevac
dep. 07:04
Riljac
arr. 07:10
dep. 07:10
6 km
Mala Sugubina
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Rujisnik
arr. 07:30
dep. 07:30
15 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
19 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 07:55
dep. 07:55
20 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 08:00
dep. 08:00
22 km
Bogdanje
arr. 08:05
dep. 08:05
25 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 08:10
dep. 08:10
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
29 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 08:18
dep. 08:18
33 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 08:21
dep. 08:21
35 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 08:24
36 km
13:09 14:10 (01:01)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozurevac
dep. 13:09
Riljac
arr. 13:15
dep. 13:15
6 km
Mala Sugubina
arr. 13:20
dep. 13:20
11 km
Rujisnik
arr. 13:35
dep. 13:35
15 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
19 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 13:43
dep. 13:43
20 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 13:45
dep. 13:45
22 km
Bogdanje
arr. 13:50
dep. 13:50
25 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 13:55
dep. 13:55
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:59
dep. 13:59
29 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 14:03
dep. 14:03
33 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 14:05
dep. 14:05
35 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 14:10
36 km
16:30 17:10 (00:40)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozurevac
dep. 16:30
Riljac
arr. 16:36
dep. 16:36
6 km
Mala Sugubina
arr. 16:41
dep. 16:41
11 km
Rujisnik
arr. 16:45
dep. 16:45
15 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
19 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 16:50
dep. 16:50
20 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 16:52
dep. 16:52
22 km
Bogdanje
arr. 16:55
dep. 16:55
25 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 16:57
dep. 16:57
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:59
dep. 16:59
29 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 17:03
dep. 17:03
33 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 17:05
dep. 17:05
35 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 17:10
36 km
17:14 18:10 (00:56)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozurevac
dep. 17:14
Riljac
arr. 17:25
dep. 17:25
6 km
Mala Sugubina
arr. 17:29
dep. 17:29
11 km
Rujisnik
arr. 17:45
dep. 17:45
15 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
19 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 17:50
dep. 17:50
20 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 17:52
dep. 17:52
22 km
Bogdanje
arr. 17:55
dep. 17:55
25 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 17:57
dep. 17:57
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:59
dep. 17:59
29 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 18:03
dep. 18:03
33 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 18:05
dep. 18:05
35 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 18:10
36 km
Bozurevac - Stulac kod Vrnjacke Banje timetable
Departures on: thursday, 14.11.2019.
04:59 05:57 (00:58)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozurevac
dep. 04:59
Riljac
arr. 05:05
dep. 05:05
6 km
Mala Sugubina
arr. 05:10
dep. 05:10
11 km
Rujisnik
arr. 05:25
dep. 05:25
15 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
19 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 05:33
dep. 05:33
20 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 05:36
dep. 05:36
22 km
Bogdanje
arr. 05:40
dep. 05:40
25 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 05:43
dep. 05:43
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 05:46
dep. 05:46
29 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 05:52
dep. 05:52
33 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 05:55
dep. 05:55
35 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 05:57
36 km
07:04 08:24 (01:20)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozurevac
dep. 07:04
Riljac
arr. 07:10
dep. 07:10
6 km
Mala Sugubina
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Rujisnik
arr. 07:30
dep. 07:30
15 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
19 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 07:55
dep. 07:55
20 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 08:00
dep. 08:00
22 km
Bogdanje
arr. 08:05
dep. 08:05
25 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 08:10
dep. 08:10
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
29 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 08:18
dep. 08:18
33 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 08:21
dep. 08:21
35 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 08:24
36 km
13:09 14:10 (01:01)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozurevac
dep. 13:09
Riljac
arr. 13:15
dep. 13:15
6 km
Mala Sugubina
arr. 13:20
dep. 13:20
11 km
Rujisnik
arr. 13:35
dep. 13:35
15 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
19 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 13:43
dep. 13:43
20 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 13:45
dep. 13:45
22 km
Bogdanje
arr. 13:50
dep. 13:50
25 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 13:55
dep. 13:55
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:59
dep. 13:59
29 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 14:03
dep. 14:03
33 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 14:05
dep. 14:05
35 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 14:10
36 km
16:30 17:10 (00:40)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozurevac
dep. 16:30
Riljac
arr. 16:36
dep. 16:36
6 km
Mala Sugubina
arr. 16:41
dep. 16:41
11 km
Rujisnik
arr. 16:45
dep. 16:45
15 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
19 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 16:50
dep. 16:50
20 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 16:52
dep. 16:52
22 km
Bogdanje
arr. 16:55
dep. 16:55
25 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 16:57
dep. 16:57
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:59
dep. 16:59
29 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 17:03
dep. 17:03
33 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 17:05
dep. 17:05
35 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 17:10
36 km
17:14 18:10 (00:56)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozurevac
dep. 17:14
Riljac
arr. 17:25
dep. 17:25
6 km
Mala Sugubina
arr. 17:29
dep. 17:29
11 km
Rujisnik
arr. 17:45
dep. 17:45
15 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
19 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 17:50
dep. 17:50
20 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 17:52
dep. 17:52
22 km
Bogdanje
arr. 17:55
dep. 17:55
25 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 17:57
dep. 17:57
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:59
dep. 17:59
29 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 18:03
dep. 18:03
33 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 18:05
dep. 18:05
35 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 18:10
36 km

Naselja Bozurevac i Stulac kod Vrnjacke Banje su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bozurevac je u 04:59 h, dok je poslednji polazak u 17:14 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.