Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bozevac - Pozarevac timetable

friday, 23.08.2019.
04:30 05:25 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozevac, Center
dep. 04:30
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 04:36
dep. 04:36
4.3 km
Crljenac, Bunar
arr. 04:41
dep. 04:41
7.4 km
Crljenac, Center
arr. 04:43
dep. 04:43
8.3 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 04:46
dep. 04:46
10.4 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 04:49
dep. 04:49
12.4 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 04:51
dep. 04:51
13.5 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 04:53
dep. 04:53
14.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
20 km
Malo Crnice, Center
arr. 04:58
dep. 04:58
18.8 km
Malo Crnice, Mlin
arr. 04:59
dep. 04:59
19 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 05:03
dep. 05:03
21 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 05:05
dep. 05:05
22.5 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 05:06
dep. 05:06
23.1 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 05:08
dep. 05:08
23.9 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 05:10
dep. 05:10
25.1 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 05:13
dep. 05:13
27.5 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 05:14
dep. 05:14
28.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 05:17
dep. 05:17
30.2 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 05:19
dep. 05:19
31.5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:25
32.7 km
07:05 08:00 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozevac, Center
dep. 07:05
Crljenac, Bunar
arr. 07:15
dep. 07:15
7 km
Crljenac, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
8 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 07:21
dep. 07:21
10 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 07:26
dep. 07:26
13 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 07:27
dep. 07:27
13 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 07:29
dep. 07:29
15 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
20 km
Malo Crnice, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
19 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:39
dep. 07:39
22 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:41
dep. 07:41
23 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:43
dep. 07:43
24 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:45
dep. 07:45
25 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:49
dep. 07:49
27 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:50
dep. 07:50
29 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:52
dep. 07:52
30 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:55
dep. 07:55
32 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:57
dep. 07:57
33 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:00
35 km
Bozevac - Pozarevac timetable
Departures on: monday, 26.08.2019.
04:30 05:25 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozevac, Center
dep. 04:30
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 04:36
dep. 04:36
4.3 km
Crljenac, Bunar
arr. 04:41
dep. 04:41
7.4 km
Crljenac, Center
arr. 04:43
dep. 04:43
8.3 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 04:46
dep. 04:46
10.4 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 04:49
dep. 04:49
12.4 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 04:51
dep. 04:51
13.5 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 04:53
dep. 04:53
14.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
20 km
Malo Crnice, Center
arr. 04:58
dep. 04:58
18.8 km
Malo Crnice, Mlin
arr. 04:59
dep. 04:59
19 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 05:03
dep. 05:03
21 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 05:05
dep. 05:05
22.5 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 05:06
dep. 05:06
23.1 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 05:08
dep. 05:08
23.9 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 05:10
dep. 05:10
25.1 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 05:13
dep. 05:13
27.5 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 05:14
dep. 05:14
28.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 05:17
dep. 05:17
30.2 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 05:19
dep. 05:19
31.5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:25
32.7 km
07:05 08:00 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozevac, Center
dep. 07:05
Crljenac, Bunar
arr. 07:15
dep. 07:15
7 km
Crljenac, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
8 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 07:21
dep. 07:21
10 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 07:26
dep. 07:26
13 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 07:27
dep. 07:27
13 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 07:29
dep. 07:29
15 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
20 km
Malo Crnice, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
19 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:39
dep. 07:39
22 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:41
dep. 07:41
23 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:43
dep. 07:43
24 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:45
dep. 07:45
25 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:49
dep. 07:49
27 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:50
dep. 07:50
29 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:52
dep. 07:52
30 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:55
dep. 07:55
32 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:57
dep. 07:57
33 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:00
35 km
Bozevac - Pozarevac timetable
Departures on: tuesday, 27.08.2019.
04:30 05:25 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozevac, Center
dep. 04:30
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 04:36
dep. 04:36
4.3 km
Crljenac, Bunar
arr. 04:41
dep. 04:41
7.4 km
Crljenac, Center
arr. 04:43
dep. 04:43
8.3 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 04:46
dep. 04:46
10.4 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 04:49
dep. 04:49
12.4 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 04:51
dep. 04:51
13.5 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 04:53
dep. 04:53
14.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
20 km
Malo Crnice, Center
arr. 04:58
dep. 04:58
18.8 km
Malo Crnice, Mlin
arr. 04:59
dep. 04:59
19 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 05:03
dep. 05:03
21 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 05:05
dep. 05:05
22.5 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 05:06
dep. 05:06
23.1 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 05:08
dep. 05:08
23.9 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 05:10
dep. 05:10
25.1 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 05:13
dep. 05:13
27.5 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 05:14
dep. 05:14
28.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 05:17
dep. 05:17
30.2 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 05:19
dep. 05:19
31.5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:25
32.7 km
07:05 08:00 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozevac, Center
dep. 07:05
Crljenac, Bunar
arr. 07:15
dep. 07:15
7 km
Crljenac, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
8 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 07:21
dep. 07:21
10 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 07:26
dep. 07:26
13 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 07:27
dep. 07:27
13 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 07:29
dep. 07:29
15 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
20 km
Malo Crnice, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
19 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:39
dep. 07:39
22 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:41
dep. 07:41
23 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:43
dep. 07:43
24 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:45
dep. 07:45
25 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:49
dep. 07:49
27 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:50
dep. 07:50
29 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:52
dep. 07:52
30 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:55
dep. 07:55
32 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:57
dep. 07:57
33 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:00
35 km
Bozevac - Pozarevac timetable
Departures on: wednesday, 28.08.2019.
04:30 05:25 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozevac, Center
dep. 04:30
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 04:36
dep. 04:36
4.3 km
Crljenac, Bunar
arr. 04:41
dep. 04:41
7.4 km
Crljenac, Center
arr. 04:43
dep. 04:43
8.3 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 04:46
dep. 04:46
10.4 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 04:49
dep. 04:49
12.4 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 04:51
dep. 04:51
13.5 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 04:53
dep. 04:53
14.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
20 km
Malo Crnice, Center
arr. 04:58
dep. 04:58
18.8 km
Malo Crnice, Mlin
arr. 04:59
dep. 04:59
19 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 05:03
dep. 05:03
21 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 05:05
dep. 05:05
22.5 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 05:06
dep. 05:06
23.1 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 05:08
dep. 05:08
23.9 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 05:10
dep. 05:10
25.1 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 05:13
dep. 05:13
27.5 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 05:14
dep. 05:14
28.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 05:17
dep. 05:17
30.2 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 05:19
dep. 05:19
31.5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:25
32.7 km
07:05 08:00 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozevac, Center
dep. 07:05
Crljenac, Bunar
arr. 07:15
dep. 07:15
7 km
Crljenac, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
8 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 07:21
dep. 07:21
10 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 07:26
dep. 07:26
13 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 07:27
dep. 07:27
13 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 07:29
dep. 07:29
15 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
20 km
Malo Crnice, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
19 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:39
dep. 07:39
22 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:41
dep. 07:41
23 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:43
dep. 07:43
24 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:45
dep. 07:45
25 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:49
dep. 07:49
27 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:50
dep. 07:50
29 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:52
dep. 07:52
30 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:55
dep. 07:55
32 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:57
dep. 07:57
33 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:00
35 km

Naselja Bozevac i Pozarevac su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bozevac je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 07:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.