Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bozevac - Pozarevac timetable

sunday, 16.02.2020.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Bozevac - Pozarevac timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
04:30 05:25 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozevac, Center
dep. 04:30
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 04:36
dep. 04:36
4.3 km
Crljenac, Bunar
arr. 04:41
dep. 04:41
7.4 km
Crljenac, Center
arr. 04:43
dep. 04:43
8.3 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 04:46
dep. 04:46
10.4 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 04:49
dep. 04:49
12.4 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 04:51
dep. 04:51
13.5 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 04:53
dep. 04:53
14.6 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
20 km
Malo Crnice, Center
arr. 04:58
dep. 04:58
18.8 km
Malo Crnice, Mlin
arr. 04:59
dep. 04:59
19 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 05:03
dep. 05:03
21 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 05:05
dep. 05:05
22.5 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 05:06
dep. 05:06
23.1 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 05:08
dep. 05:08
23.9 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 05:10
dep. 05:10
25.1 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 05:13
dep. 05:13
27.5 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 05:14
dep. 05:14
28.3 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 05:17
dep. 05:17
30.2 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 05:19
dep. 05:19
31.5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:25
32.7 km
06:40 07:30 (00:50)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozevac, Center
dep. 06:40
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 06:46
dep. 06:46
4.3 km
Crljenac, Bunar
arr. 06:51
dep. 06:51
7.4 km
Crljenac, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
8.3 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 06:56
dep. 06:56
10.4 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 06:59
dep. 06:59
12.6 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 07:01
dep. 07:01
13.7 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 07:03
dep. 07:03
14.8 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
18.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:10
dep. 07:10
19.2 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:12
dep. 07:12
20.7 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:13
dep. 07:13
21.3 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:15
dep. 07:15
22.1 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:17
dep. 07:17
23.3 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:20
dep. 07:20
25.7 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:22
dep. 07:22
26.5 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:24
dep. 07:24
28.4 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:27
dep. 07:27
29.7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:30
30.9 km
07:00 07:45 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozevac, Center
dep. 07:00
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
11 km
Malo Crnice, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
10 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:24
dep. 07:24
12 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:26
dep. 07:26
13 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:28
dep. 07:28
14 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:30
dep. 07:30
15 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:32
dep. 07:32
17 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:34
dep. 07:34
19 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:36
dep. 07:36
20 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:39
dep. 07:39
22 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:42
dep. 07:42
23 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:45
25 km
07:05 08:00 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozevac, Center
dep. 07:05
Crljenac, Bunar
arr. 07:15
dep. 07:15
7 km
Crljenac, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
8 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 07:21
dep. 07:21
10 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 07:26
dep. 07:26
13 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 07:27
dep. 07:27
13 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 07:29
dep. 07:29
15 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
20 km
Malo Crnice, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
19 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:39
dep. 07:39
22 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:41
dep. 07:41
23 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:43
dep. 07:43
24 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:45
dep. 07:45
25 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:49
dep. 07:49
27 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:50
dep. 07:50
29 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:52
dep. 07:52
30 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:55
dep. 07:55
32 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:57
dep. 07:57
33 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:00
35 km
07:15 08:00 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozevac, Center
dep. 07:15
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
4.4 km
Crljenac, Bunar
arr. 07:27
dep. 07:27
7.5 km
Crljenac, Center
arr. 07:29
dep. 07:29
8.4 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 07:32
dep. 07:32
10.5 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 07:35
dep. 07:35
12.5 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 07:36
dep. 07:36
13.6 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 07:37
dep. 07:37
14.7 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
17.9 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:43
dep. 07:43
19 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:45
dep. 07:45
20.4 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:46
dep. 07:46
21 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:47
dep. 07:47
21.8 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:49
dep. 07:49
23 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:52
dep. 07:52
25.4 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:53
dep. 07:53
26.1 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:55
dep. 07:55
28 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:57
dep. 07:57
29.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:00
30.6 km
14:30 15:25 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozevac, Center
dep. 14:30
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
4 km
Crljenac, Bunar
arr. 14:41
dep. 14:41
7 km
Crljenac, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
8 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 14:46
dep. 14:46
10 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 14:51
dep. 14:51
13 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 14:52
dep. 14:52
13 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 14:54
dep. 14:54
15 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
22 km
Malo Crnice, Center
arr. 15:01
dep. 15:01
20 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 15:04
dep. 15:04
24 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 15:06
dep. 15:06
25 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 15:08
dep. 15:08
26 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:09
dep. 15:09
27 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 15:13
dep. 15:13
30 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 15:15
dep. 15:15
31 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 15:17
dep. 15:17
32 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:20
dep. 15:20
34 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:22
dep. 15:22
35 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:25
37 km
17:30 18:20 (00:50)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozevac, Center
dep. 17:30
Kula kod Malog Crnica, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
4.4 km
Crljenac, Bunar
arr. 17:41
dep. 17:41
7.5 km
Crljenac, Center
arr. 17:43
dep. 17:43
8.4 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 17:46
dep. 17:46
10.5 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 17:49
dep. 17:49
12.5 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 17:51
dep. 17:51
13.6 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 17:53
dep. 17:53
14.7 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 17:57
dep. 17:57
17.9 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 17:59
dep. 17:59
19 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 18:01
dep. 18:01
20.4 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 18:02
dep. 18:02
21 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:04
dep. 18:04
21.8 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 18:06
dep. 18:06
23 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 18:09
dep. 18:09
25.4 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 18:10
dep. 18:10
26.1 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 18:13
dep. 18:13
28 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 18:15
dep. 18:15
29.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:20
30.6 km

Naselja Bozevac i Pozarevac su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bozevac je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.