Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bovan kod Aleksinca - Aleksinac timetable

sunday, 21.07.2019.
07:25 07:50 (00:25)
Dom kulture
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 07:25
arr. 07:35
dep. 07:35
6 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 07:36
dep. 07:36
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 07:37
dep. 07:37
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 07:40
dep. 07:40
12 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:41
dep. 07:41
12 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 07:42
dep. 07:42
12 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 07:45
dep. 07:45
14 km
Aleksinac, Opstina
arr. 07:46
dep. 07:46
14 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:47
dep. 07:47
14 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:50
14 km
09:32 09:55 (00:23)
Dom kulture
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 09:32
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 09:40
dep. 09:40
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:50
dep. 09:50
12 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:55
14 km
10:25 10:50 (00:25)
Dom kulture
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 10:25
arr. 10:35
dep. 10:35
6 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 10:36
dep. 10:36
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 10:37
dep. 10:37
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 10:40
dep. 10:40
12 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 10:41
dep. 10:41
12 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 10:42
dep. 10:42
12 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 10:45
dep. 10:45
14 km
Aleksinac, Opstina
arr. 10:46
dep. 10:46
14 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 10:47
dep. 10:47
14 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:50
14 km
10:50 11:07 (00:17)
Dom kulture
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 10:50
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 10:57
dep. 10:57
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:04
dep. 11:04
12 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:07
14 km
11:47 12:10 (00:23)
Dom kulture
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 11:47
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 11:49
dep. 11:49
1 km
arr. 11:53
dep. 11:53
5 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 11:54
dep. 11:54
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:04
dep. 12:04
11 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:05
dep. 12:05
12 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 12:07
dep. 12:07
13 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:08
dep. 12:08
13.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
14 km
14:07 14:30 (00:23)
Dom kulture
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 14:07
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 14:09
dep. 14:09
3.4 km
arr. 14:13
dep. 14:13
5.6 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 14:14
dep. 14:14
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 14:15
dep. 14:15
6.9 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:23
dep. 14:23
9.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:24
dep. 14:24
9.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:25
dep. 14:25
10.3 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:28
dep. 14:28
12 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:29
dep. 14:29
13.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:30
14.5 km
15:35 16:00 (00:25)
Dom kulture
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 15:35
arr. 15:45
dep. 15:45
6 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 15:46
dep. 15:46
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 15:47
dep. 15:47
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 15:48
dep. 15:48
12 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:49
dep. 15:49
12 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 15:50
dep. 15:50
12 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:53
dep. 15:53
14 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:54
dep. 15:54
14 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 15:55
dep. 15:55
14 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:00
14 km
17:24 17:45 (00:21)
Dom kulture
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 17:24
arr. 17:30
dep. 17:30
6 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 17:31
dep. 17:31
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 17:32
dep. 17:32
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 17:39
dep. 17:39
12 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:40
dep. 17:40
12 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 17:41
dep. 17:41
12 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 17:42
dep. 17:42
14 km
Aleksinac, Opstina
arr. 17:43
dep. 17:43
14 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 17:44
dep. 17:44
14 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:45
14 km
18:22 18:50 (00:28)
Dom kulture
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 18:22
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 18:26
dep. 18:26
3.4 km
arr. 18:29
dep. 18:29
5.6 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 18:30
dep. 18:30
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 18:32
dep. 18:32
6.9 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 18:36
dep. 18:36
9.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 18:37
dep. 18:37
9.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 18:39
dep. 18:39
10.3 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 18:42
dep. 18:42
12 km
Aleksinac, Opstina
arr. 18:44
dep. 18:44
13.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:50
14.5 km
20:27 20:55 (00:28)
Dom kulture
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 20:27
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 20:31
dep. 20:31
3.4 km
arr. 20:34
dep. 20:34
5.6 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 20:35
dep. 20:35
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 20:37
dep. 20:37
6.9 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 20:41
dep. 20:41
9.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:42
dep. 20:42
9.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 20:44
dep. 20:44
10.3 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 20:47
dep. 20:47
12 km
Aleksinac, Opstina
arr. 20:49
dep. 20:49
13.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:55
14.5 km

Naselja Bovan kod Aleksinca i Aleksinac su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bovan kod Aleksinca je u 07:25 h, dok je poslednji polazak u 20:27 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.