Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bovan kod Aleksinca - Aleksinac timetable

thursday, 21.11.2019.
05:46 06:13 (00:27)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 05:46
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 05:50
dep. 05:50
3.4 km
arr. 05:53
dep. 05:53
5.6 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 05:54
dep. 05:54
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 05:56
dep. 05:56
6.9 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 06:00
dep. 06:00
9.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:01
dep. 06:01
9.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 06:03
dep. 06:03
10.3 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 06:05
dep. 06:05
12 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:07
dep. 06:07
13.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:13
14.5 km
06:18 06:45 (00:27)
Bovansko JezeroZelena pijaca
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
dep. 06:18
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:22
dep. 06:22
3 km
arr. 06:28
dep. 06:28
9 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 06:29
dep. 06:29
9 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 06:30
dep. 06:30
9 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 06:38
dep. 06:38
15 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:39
dep. 06:39
15 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 06:40
dep. 06:40
15 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 06:43
dep. 06:43
17 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:44
dep. 06:44
17 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:45
17 km
07:15 07:45 (00:30)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 07:15
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 07:25
dep. 07:25
3.4 km
arr. 07:28
dep. 07:28
5.6 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 07:29
dep. 07:29
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 07:30
dep. 07:30
6.9 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 07:33
dep. 07:33
9.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:34
dep. 07:34
9.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 07:35
dep. 07:35
10.3 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 07:38
dep. 07:38
12 km
Aleksinac, Opstina
arr. 07:42
dep. 07:42
13.2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:43
dep. 07:43
14 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:45
14.5 km
07:25 07:50 (00:25)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 07:25
arr. 07:35
dep. 07:35
6 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 07:36
dep. 07:36
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 07:37
dep. 07:37
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 07:40
dep. 07:40
12 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:41
dep. 07:41
12 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 07:42
dep. 07:42
12 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 07:45
dep. 07:45
14 km
Aleksinac, Opstina
arr. 07:46
dep. 07:46
14 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:47
dep. 07:47
14 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:50
14 km
09:14 09:40 (00:26)
Bovansko JezeroBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
dep. 09:14
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:20
dep. 09:20
3 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 09:30
dep. 09:30
9 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 09:31
dep. 09:31
9 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:36
dep. 09:36
15 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 09:37
dep. 09:37
15 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 09:38
dep. 09:38
17 km
Aleksinac, Opstina
arr. 09:40
dep. 09:40
17 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:40
17 km
09:32 09:55 (00:23)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 09:32
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 09:40
dep. 09:40
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:50
dep. 09:50
12 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:55
14 km
10:25 10:50 (00:25)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 10:25
arr. 10:35
dep. 10:35
6 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 10:36
dep. 10:36
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 10:37
dep. 10:37
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 10:40
dep. 10:40
12 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 10:41
dep. 10:41
12 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 10:42
dep. 10:42
12 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 10:45
dep. 10:45
14 km
Aleksinac, Opstina
arr. 10:46
dep. 10:46
14 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 10:47
dep. 10:47
14 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:50
14 km
11:47 12:10 (00:23)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 11:47
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 11:49
dep. 11:49
1 km
arr. 11:53
dep. 11:53
5 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 11:54
dep. 11:54
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:04
dep. 12:04
11 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:05
dep. 12:05
12 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 12:07
dep. 12:07
13 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:08
dep. 12:08
13.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
14 km
12:09 12:30 (00:21)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 12:09
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 12:11
dep. 12:11
1 km
arr. 12:15
dep. 12:15
6 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 12:16
dep. 12:16
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 12:17
dep. 12:17
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:25
dep. 12:25
12 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:26
dep. 12:26
12 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:28
dep. 12:28
14 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:29
dep. 12:29
14 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:30
14 km
13:48 14:15 (00:27)
Bovansko JezeroZelena pijaca
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
dep. 13:48
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:52
dep. 13:52
3 km
arr. 13:58
dep. 13:58
9 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 13:59
dep. 13:59
9 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 14:00
dep. 14:00
9 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:08
dep. 14:08
15 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:09
dep. 14:09
15 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:10
dep. 14:10
15 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:13
dep. 14:13
17 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:14
dep. 14:14
17 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:15
17 km
13:50 14:15 (00:25)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 13:50
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 13:55
dep. 13:55
3.4 km
arr. 13:58
dep. 13:58
5.6 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 13:59
dep. 13:59
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 14:01
dep. 14:01
6.9 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:04
dep. 14:04
9.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:05
dep. 14:05
9.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:06
dep. 14:06
10.3 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:09
dep. 14:09
12 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:11
dep. 14:11
13.2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:13
dep. 14:13
14 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:15
14.5 km
14:07 14:30 (00:23)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 14:07
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 14:09
dep. 14:09
3.4 km
arr. 14:13
dep. 14:13
5.6 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 14:14
dep. 14:14
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 14:15
dep. 14:15
6.9 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:23
dep. 14:23
9.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:24
dep. 14:24
9.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:25
dep. 14:25
10.3 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:28
dep. 14:28
12 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:29
dep. 14:29
13.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:30
14.5 km
15:35 16:00 (00:25)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 15:35
arr. 15:45
dep. 15:45
6 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 15:46
dep. 15:46
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 15:47
dep. 15:47
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 15:48
dep. 15:48
12 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:49
dep. 15:49
12 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 15:50
dep. 15:50
12 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:53
dep. 15:53
14 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:54
dep. 15:54
14 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 15:55
dep. 15:55
14 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:00
14 km
16:12 16:35 (00:23)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 16:12
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 16:14
dep. 16:14
3.4 km
arr. 16:18
dep. 16:18
5.6 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 16:19
dep. 16:19
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 16:20
dep. 16:20
6.9 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 16:28
dep. 16:28
9.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:29
dep. 16:29
9.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 16:30
dep. 16:30
10.3 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 16:33
dep. 16:33
12 km
Aleksinac, Opstina
arr. 16:34
dep. 16:34
13.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:35
14.5 km
17:24 17:45 (00:21)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 17:24
arr. 17:30
dep. 17:30
6 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 17:31
dep. 17:31
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 17:32
dep. 17:32
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 17:39
dep. 17:39
12 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:40
dep. 17:40
12 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 17:41
dep. 17:41
12 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 17:42
dep. 17:42
14 km
Aleksinac, Opstina
arr. 17:43
dep. 17:43
14 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 17:44
dep. 17:44
14 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:45
14 km
18:22 18:50 (00:28)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
dep. 18:22
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 18:26
dep. 18:26
3.4 km
arr. 18:29
dep. 18:29
5.6 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 18:30
dep. 18:30
6 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 18:32
dep. 18:32
6.9 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 18:36
dep. 18:36
9.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 18:37
dep. 18:37
9.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 18:39
dep. 18:39
10.3 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 18:42
dep. 18:42
12 km
Aleksinac, Opstina
arr. 18:44
dep. 18:44
13.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:50
14.5 km
19:43 20:10 (00:27)
Bovansko JezeroZelena pijaca
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
dep. 19:43
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 19:47
dep. 19:47
3 km
arr. 19:53
dep. 19:53
9 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 19:54
dep. 19:54
9 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 19:55
dep. 19:55
9 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 20:03
dep. 20:03
15 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:04
dep. 20:04
15 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 20:05
dep. 20:05
15 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 20:08
dep. 20:08
17 km
Aleksinac, Opstina
arr. 20:09
dep. 20:09
17 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 20:10
17 km

Naselja Bovan kod Aleksinca i Aleksinac su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 21min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bovan kod Aleksinca je u 05:46 h, dok je poslednji polazak u 19:43 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.