Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bosnjak kod Petrovca na Mlavi - Petrovac na Mlavi timetable

tuesday, 19.11.2019.
05:40 06:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi
dep. 05:40
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi, Vujicin grob
arr. 06:01
dep. 06:01
12.5 km
Veliki Popovac, Kocetinski put
arr. 06:00
dep. 06:00
12 km
Veliki Popovac, Tanasijeva kuca
arr. 05:58
dep. 05:58
11.1 km
Veliki Popovac, Dom
arr. 05:53
dep. 05:53
7.4 km
Pankovo
arr. 06:05
dep. 06:05
14.8 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 06:09
dep. 06:09
17.3 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, 1
arr. 06:11
dep. 06:11
18.4 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 06:14
dep. 06:14
20.4 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 06:16
dep. 06:16
21.1 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 06:18
dep. 06:18
22.1 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 06:20
23.4 km
07:00 07:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi
dep. 07:00
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi, Vujicin grob
arr. 07:20
dep. 07:20
12 km
Veliki Popovac, Kocetinski put
arr. 07:19
dep. 07:19
11.5 km
Veliki Popovac, Tanasijeva kuca
arr. 07:17
dep. 07:17
10.6 km
Veliki Popovac, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
9.7 km
Veliki Popovac, Igraliste
arr. 07:12
dep. 07:12
7.8 km
Pankovo
arr. 07:24
dep. 07:24
14.3 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 07:28
dep. 07:28
16.9 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, 1
arr. 07:30
dep. 07:30
18 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 07:33
dep. 07:33
19.9 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 07:35
dep. 07:35
20.6 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 07:37
dep. 07:37
21.6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:40
22.9 km
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi - Petrovac na Mlavi timetable
Departures on: wednesday, 20.11.2019.
05:40 06:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi
dep. 05:40
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi, Vujicin grob
arr. 06:01
dep. 06:01
12.5 km
Veliki Popovac, Kocetinski put
arr. 06:00
dep. 06:00
12 km
Veliki Popovac, Tanasijeva kuca
arr. 05:58
dep. 05:58
11.1 km
Veliki Popovac, Dom
arr. 05:53
dep. 05:53
7.4 km
Pankovo
arr. 06:05
dep. 06:05
14.8 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 06:09
dep. 06:09
17.3 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, 1
arr. 06:11
dep. 06:11
18.4 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 06:14
dep. 06:14
20.4 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 06:16
dep. 06:16
21.1 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 06:18
dep. 06:18
22.1 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 06:20
23.4 km
07:00 07:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi
dep. 07:00
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi, Vujicin grob
arr. 07:20
dep. 07:20
12 km
Veliki Popovac, Kocetinski put
arr. 07:19
dep. 07:19
11.5 km
Veliki Popovac, Tanasijeva kuca
arr. 07:17
dep. 07:17
10.6 km
Veliki Popovac, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
9.7 km
Veliki Popovac, Igraliste
arr. 07:12
dep. 07:12
7.8 km
Pankovo
arr. 07:24
dep. 07:24
14.3 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 07:28
dep. 07:28
16.9 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, 1
arr. 07:30
dep. 07:30
18 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 07:33
dep. 07:33
19.9 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 07:35
dep. 07:35
20.6 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 07:37
dep. 07:37
21.6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:40
22.9 km
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi - Petrovac na Mlavi timetable
Departures on: thursday, 21.11.2019.
05:40 06:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi
dep. 05:40
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi, Vujicin grob
arr. 06:01
dep. 06:01
12.5 km
Veliki Popovac, Kocetinski put
arr. 06:00
dep. 06:00
12 km
Veliki Popovac, Tanasijeva kuca
arr. 05:58
dep. 05:58
11.1 km
Veliki Popovac, Dom
arr. 05:53
dep. 05:53
7.4 km
Pankovo
arr. 06:05
dep. 06:05
14.8 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 06:09
dep. 06:09
17.3 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, 1
arr. 06:11
dep. 06:11
18.4 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 06:14
dep. 06:14
20.4 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 06:16
dep. 06:16
21.1 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 06:18
dep. 06:18
22.1 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 06:20
23.4 km
07:00 07:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi
dep. 07:00
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi, Vujicin grob
arr. 07:20
dep. 07:20
12 km
Veliki Popovac, Kocetinski put
arr. 07:19
dep. 07:19
11.5 km
Veliki Popovac, Tanasijeva kuca
arr. 07:17
dep. 07:17
10.6 km
Veliki Popovac, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
9.7 km
Veliki Popovac, Igraliste
arr. 07:12
dep. 07:12
7.8 km
Pankovo
arr. 07:24
dep. 07:24
14.3 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 07:28
dep. 07:28
16.9 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, 1
arr. 07:30
dep. 07:30
18 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 07:33
dep. 07:33
19.9 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 07:35
dep. 07:35
20.6 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 07:37
dep. 07:37
21.6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:40
22.9 km
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi - Petrovac na Mlavi timetable
Departures on: friday, 22.11.2019.
05:40 06:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi
dep. 05:40
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi, Vujicin grob
arr. 06:01
dep. 06:01
12.5 km
Veliki Popovac, Kocetinski put
arr. 06:00
dep. 06:00
12 km
Veliki Popovac, Tanasijeva kuca
arr. 05:58
dep. 05:58
11.1 km
Veliki Popovac, Dom
arr. 05:53
dep. 05:53
7.4 km
Pankovo
arr. 06:05
dep. 06:05
14.8 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 06:09
dep. 06:09
17.3 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, 1
arr. 06:11
dep. 06:11
18.4 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 06:14
dep. 06:14
20.4 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 06:16
dep. 06:16
21.1 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 06:18
dep. 06:18
22.1 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 06:20
23.4 km
07:00 07:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi
dep. 07:00
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi, Vujicin grob
arr. 07:20
dep. 07:20
12 km
Veliki Popovac, Kocetinski put
arr. 07:19
dep. 07:19
11.5 km
Veliki Popovac, Tanasijeva kuca
arr. 07:17
dep. 07:17
10.6 km
Veliki Popovac, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
9.7 km
Veliki Popovac, Igraliste
arr. 07:12
dep. 07:12
7.8 km
Pankovo
arr. 07:24
dep. 07:24
14.3 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 07:28
dep. 07:28
16.9 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, 1
arr. 07:30
dep. 07:30
18 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 07:33
dep. 07:33
19.9 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 07:35
dep. 07:35
20.6 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 07:37
dep. 07:37
21.6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:40
22.9 km

Naselja Bosnjak kod Petrovca na Mlavi i Petrovac na Mlavi su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bosnjak kod Petrovca na Mlavi je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 07:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.