Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Borovac kod Bujanovca - Trgoviste timetable

monday, 21.10.2019.
15:10 16:30 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Borovac kod Bujanovca
dep. 15:10
Levosoje
arr. 15:14
dep. 15:14
3.1 km
Levosoje, Rampa
arr. 15:15
dep. 15:15
3.9 km
Bujanovac, Simpo
arr. 15:16
dep. 15:16
5 km
Srpska Kuca
arr. 15:27
dep. 15:27
11.3 km
Davidovac kod Vranja
arr. 15:30
dep. 15:30
13.4 km
Ristovac
arr. 15:32
dep. 15:32
14.6 km
Zbevac, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
16.6 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 15:37
dep. 15:37
18 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 15:38
dep. 15:38
18.6 km
Krsevica, III
arr. 15:39
dep. 15:39
19.3 km
Klinovac, I
arr. 15:41
dep. 15:41
20.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 15:42
dep. 15:42
21 km
Sveta Petka
arr. 15:47
dep. 15:47
24.3 km
Brnjare
arr. 15:50
dep. 15:50
26.5 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 16:00
dep. 16:00
31.3 km
Trgoviste, Bus station
arr. 16:30
49.1 km
Borovac kod Bujanovca - Trgoviste timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
15:10 16:30 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Borovac kod Bujanovca
dep. 15:10
Levosoje
arr. 15:14
dep. 15:14
3.1 km
Levosoje, Rampa
arr. 15:15
dep. 15:15
3.9 km
Bujanovac, Simpo
arr. 15:16
dep. 15:16
5 km
Srpska Kuca
arr. 15:27
dep. 15:27
11.3 km
Davidovac kod Vranja
arr. 15:30
dep. 15:30
13.4 km
Ristovac
arr. 15:32
dep. 15:32
14.6 km
Zbevac, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
16.6 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 15:37
dep. 15:37
18 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 15:38
dep. 15:38
18.6 km
Krsevica, III
arr. 15:39
dep. 15:39
19.3 km
Klinovac, I
arr. 15:41
dep. 15:41
20.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 15:42
dep. 15:42
21 km
Sveta Petka
arr. 15:47
dep. 15:47
24.3 km
Brnjare
arr. 15:50
dep. 15:50
26.5 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 16:00
dep. 16:00
31.3 km
Trgoviste, Bus station
arr. 16:30
49.1 km
Borovac kod Bujanovca - Trgoviste timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
15:10 16:30 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Borovac kod Bujanovca
dep. 15:10
Levosoje
arr. 15:14
dep. 15:14
3.1 km
Levosoje, Rampa
arr. 15:15
dep. 15:15
3.9 km
Bujanovac, Simpo
arr. 15:16
dep. 15:16
5 km
Srpska Kuca
arr. 15:27
dep. 15:27
11.3 km
Davidovac kod Vranja
arr. 15:30
dep. 15:30
13.4 km
Ristovac
arr. 15:32
dep. 15:32
14.6 km
Zbevac, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
16.6 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 15:37
dep. 15:37
18 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 15:38
dep. 15:38
18.6 km
Krsevica, III
arr. 15:39
dep. 15:39
19.3 km
Klinovac, I
arr. 15:41
dep. 15:41
20.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 15:42
dep. 15:42
21 km
Sveta Petka
arr. 15:47
dep. 15:47
24.3 km
Brnjare
arr. 15:50
dep. 15:50
26.5 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 16:00
dep. 16:00
31.3 km
Trgoviste, Bus station
arr. 16:30
49.1 km
Borovac kod Bujanovca - Trgoviste timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
15:10 16:30 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Borovac kod Bujanovca
dep. 15:10
Levosoje
arr. 15:14
dep. 15:14
3.1 km
Levosoje, Rampa
arr. 15:15
dep. 15:15
3.9 km
Bujanovac, Simpo
arr. 15:16
dep. 15:16
5 km
Srpska Kuca
arr. 15:27
dep. 15:27
11.3 km
Davidovac kod Vranja
arr. 15:30
dep. 15:30
13.4 km
Ristovac
arr. 15:32
dep. 15:32
14.6 km
Zbevac, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
16.6 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 15:37
dep. 15:37
18 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 15:38
dep. 15:38
18.6 km
Krsevica, III
arr. 15:39
dep. 15:39
19.3 km
Klinovac, I
arr. 15:41
dep. 15:41
20.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 15:42
dep. 15:42
21 km
Sveta Petka
arr. 15:47
dep. 15:47
24.3 km
Brnjare
arr. 15:50
dep. 15:50
26.5 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 16:00
dep. 16:00
31.3 km
Trgoviste, Bus station
arr. 16:30
49.1 km
Borovac kod Bujanovca - Trgoviste timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
15:10 16:30 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Borovac kod Bujanovca
dep. 15:10
Levosoje
arr. 15:14
dep. 15:14
3.1 km
Levosoje, Rampa
arr. 15:15
dep. 15:15
3.9 km
Bujanovac, Simpo
arr. 15:16
dep. 15:16
5 km
Srpska Kuca
arr. 15:27
dep. 15:27
11.3 km
Davidovac kod Vranja
arr. 15:30
dep. 15:30
13.4 km
Ristovac
arr. 15:32
dep. 15:32
14.6 km
Zbevac, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
16.6 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 15:37
dep. 15:37
18 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 15:38
dep. 15:38
18.6 km
Krsevica, III
arr. 15:39
dep. 15:39
19.3 km
Klinovac, I
arr. 15:41
dep. 15:41
20.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 15:42
dep. 15:42
21 km
Sveta Petka
arr. 15:47
dep. 15:47
24.3 km
Brnjare
arr. 15:50
dep. 15:50
26.5 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 16:00
dep. 16:00
31.3 km
Trgoviste, Bus station
arr. 16:30
49.1 km
Borovac kod Bujanovca - Trgoviste timetable
Departures on: saturday, 26.10.2019.
15:10 16:30 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Borovac kod Bujanovca
dep. 15:10
Levosoje
arr. 15:14
dep. 15:14
3.1 km
Levosoje, Rampa
arr. 15:15
dep. 15:15
3.9 km
Bujanovac, Simpo
arr. 15:16
dep. 15:16
5 km
Srpska Kuca
arr. 15:27
dep. 15:27
11.3 km
Davidovac kod Vranja
arr. 15:30
dep. 15:30
13.4 km
Ristovac
arr. 15:32
dep. 15:32
14.6 km
Zbevac, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
16.6 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 15:37
dep. 15:37
18 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 15:38
dep. 15:38
18.6 km
Krsevica, III
arr. 15:39
dep. 15:39
19.3 km
Klinovac, I
arr. 15:41
dep. 15:41
20.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 15:42
dep. 15:42
21 km
Sveta Petka
arr. 15:47
dep. 15:47
24.3 km
Brnjare
arr. 15:50
dep. 15:50
26.5 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 16:00
dep. 16:00
31.3 km
Trgoviste, Bus station
arr. 16:30
49.1 km
Borovac kod Bujanovca - Trgoviste timetable
Departures on: sunday, 27.10.2019.
15:10 16:30 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Borovac kod Bujanovca
dep. 15:10
Levosoje
arr. 15:14
dep. 15:14
3.1 km
Levosoje, Rampa
arr. 15:15
dep. 15:15
3.9 km
Bujanovac, Simpo
arr. 15:16
dep. 15:16
5 km
Srpska Kuca
arr. 15:27
dep. 15:27
11.3 km
Davidovac kod Vranja
arr. 15:30
dep. 15:30
13.4 km
Ristovac
arr. 15:32
dep. 15:32
14.6 km
Zbevac, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
16.6 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 15:37
dep. 15:37
18 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 15:38
dep. 15:38
18.6 km
Krsevica, III
arr. 15:39
dep. 15:39
19.3 km
Klinovac, I
arr. 15:41
dep. 15:41
20.5 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 15:42
dep. 15:42
21 km
Sveta Petka
arr. 15:47
dep. 15:47
24.3 km
Brnjare
arr. 15:50
dep. 15:50
26.5 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 16:00
dep. 16:00
31.3 km
Trgoviste, Bus station
arr. 16:30
49.1 km

Naselja Borovac kod Bujanovca i Trgoviste su međusobno udaljena ~50 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Borovac kod Bujanovca je u 15:10 h, dok je poslednji polazak u 15:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.