Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bor - Vrnjacka Banja timetable

thursday, 20.02.2020.
07:00 10:33 (03:33)
Bus stationVitojevac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:00
Bor, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:08
dep. 07:08
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:09
dep. 07:09
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:10
dep. 07:10
4.2 km
arr. 07:11
dep. 07:11
4.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
8.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
18.4 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 07:25
dep. 07:25
20.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 07:28
dep. 07:28
23.3 km
Savinac kod Boljevca
arr. 07:35
dep. 07:35
31.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
40.7 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 07:52
dep. 07:52
47.6 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
50.1 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
51 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 07:57
dep. 07:57
52.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
58.5 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 08:20
dep. 08:20
76 km
Donja Mutnica
arr. 08:23
dep. 08:23
79 km
Paracin, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
92.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
130.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
146.8 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
160.5 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:30
170.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 10:33
172.6 km
Bor - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
07:00 10:33 (03:33)
Bus stationVitojevac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:00
Bor, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:08
dep. 07:08
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:09
dep. 07:09
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:10
dep. 07:10
4.2 km
arr. 07:11
dep. 07:11
4.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
8.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
18.4 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 07:25
dep. 07:25
20.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 07:28
dep. 07:28
23.3 km
Savinac kod Boljevca
arr. 07:35
dep. 07:35
31.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
40.7 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 07:52
dep. 07:52
47.6 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
50.1 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
51 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 07:57
dep. 07:57
52.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
58.5 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 08:20
dep. 08:20
76 km
Donja Mutnica
arr. 08:23
dep. 08:23
79 km
Paracin, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
92.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
130.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
146.8 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
160.5 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:30
170.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 10:33
172.6 km
Bor - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
07:00 10:33 (03:33)
Bus stationVitojevac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:00
Bor, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:08
dep. 07:08
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:09
dep. 07:09
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:10
dep. 07:10
4.2 km
arr. 07:11
dep. 07:11
4.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
8.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
18.4 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 07:25
dep. 07:25
20.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 07:28
dep. 07:28
23.3 km
Savinac kod Boljevca
arr. 07:35
dep. 07:35
31.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
40.7 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 07:52
dep. 07:52
47.6 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
50.1 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
51 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 07:57
dep. 07:57
52.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
58.5 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 08:20
dep. 08:20
76 km
Donja Mutnica
arr. 08:23
dep. 08:23
79 km
Paracin, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
92.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
130.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
146.8 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
160.5 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:30
170.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 10:33
172.6 km
Bor - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
07:00 10:33 (03:33)
Bus stationVitojevac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:00
Bor, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:08
dep. 07:08
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:09
dep. 07:09
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:10
dep. 07:10
4.2 km
arr. 07:11
dep. 07:11
4.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
8.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
18.4 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 07:25
dep. 07:25
20.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 07:28
dep. 07:28
23.3 km
Savinac kod Boljevca
arr. 07:35
dep. 07:35
31.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
40.7 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 07:52
dep. 07:52
47.6 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
50.1 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
51 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 07:57
dep. 07:57
52.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
58.5 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 08:20
dep. 08:20
76 km
Donja Mutnica
arr. 08:23
dep. 08:23
79 km
Paracin, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
92.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
130.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
146.8 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
160.5 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:30
170.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 10:33
172.6 km
Bor - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
07:00 10:33 (03:33)
Bus stationVitojevac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:00
Bor, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:08
dep. 07:08
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:09
dep. 07:09
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:10
dep. 07:10
4.2 km
arr. 07:11
dep. 07:11
4.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
8.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
18.4 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 07:25
dep. 07:25
20.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 07:28
dep. 07:28
23.3 km
Savinac kod Boljevca
arr. 07:35
dep. 07:35
31.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
40.7 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 07:52
dep. 07:52
47.6 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
50.1 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
51 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 07:57
dep. 07:57
52.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
58.5 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 08:20
dep. 08:20
76 km
Donja Mutnica
arr. 08:23
dep. 08:23
79 km
Paracin, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
92.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
130.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
146.8 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
160.5 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:30
170.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 10:33
172.6 km
Bor - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
07:00 10:33 (03:33)
Bus stationVitojevac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:00
Bor, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:08
dep. 07:08
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:09
dep. 07:09
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:10
dep. 07:10
4.2 km
arr. 07:11
dep. 07:11
4.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
8.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
18.4 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 07:25
dep. 07:25
20.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 07:28
dep. 07:28
23.3 km
Savinac kod Boljevca
arr. 07:35
dep. 07:35
31.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
40.7 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 07:52
dep. 07:52
47.6 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
50.1 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
51 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 07:57
dep. 07:57
52.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
58.5 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 08:20
dep. 08:20
76 km
Donja Mutnica
arr. 08:23
dep. 08:23
79 km
Paracin, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
92.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
130.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
146.8 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
160.5 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:30
170.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 10:33
172.6 km
Bor - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
07:00 10:33 (03:33)
Bus stationVitojevac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:00
Bor, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:08
dep. 07:08
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:09
dep. 07:09
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:10
dep. 07:10
4.2 km
arr. 07:11
dep. 07:11
4.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
8.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
18.4 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 07:25
dep. 07:25
20.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 07:28
dep. 07:28
23.3 km
Savinac kod Boljevca
arr. 07:35
dep. 07:35
31.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
40.7 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 07:52
dep. 07:52
47.6 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
50.1 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
51 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 07:57
dep. 07:57
52.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
58.5 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 08:20
dep. 08:20
76 km
Donja Mutnica
arr. 08:23
dep. 08:23
79 km
Paracin, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
92.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
130.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
146.8 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
160.5 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:30
170.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 10:33
172.6 km

Naselja Bor i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~173 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 33min., a najduže 03h i 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 07:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.