Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bor - Vranje timetable

wednesday, 16.10.2019.
16:30 21:45 (05:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 16:30
Brestovac kod Bora
arr. 16:40
dep. 16:40
6 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 16:55
dep. 16:55
20 km
Zvezdan, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
34 km
Zajecar, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
39 km
Grljan
arr. 17:30
dep. 17:30
45 km
Minicevo, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
65 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
80 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
97 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
103 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
123 km
Malca
arr. 19:05
dep. 19:05
139 km
Nis, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:25
151 km
arr. 19:30
dep. 19:30
152 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
195 km
Grdelica
arr. 20:40
dep. 20:40
211 km
Predejane, Motel
arr. 20:55
dep. 20:55
222 km
Dzep
arr. 21:10
dep. 21:10
228 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
240 km
Vranje, Bus station
arr. 21:45
266 km
Bor - Vranje timetable
Departures on: thursday, 17.10.2019.
16:30 21:45 (05:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 16:30
Brestovac kod Bora
arr. 16:40
dep. 16:40
6 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 16:55
dep. 16:55
20 km
Zvezdan, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
34 km
Zajecar, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
39 km
Grljan
arr. 17:30
dep. 17:30
45 km
Minicevo, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
65 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
80 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
97 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
103 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
123 km
Malca
arr. 19:05
dep. 19:05
139 km
Nis, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:25
151 km
arr. 19:30
dep. 19:30
152 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
195 km
Grdelica
arr. 20:40
dep. 20:40
211 km
Predejane, Motel
arr. 20:55
dep. 20:55
222 km
Dzep
arr. 21:10
dep. 21:10
228 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
240 km
Vranje, Bus station
arr. 21:45
266 km
Bor - Vranje timetable
Departures on: friday, 18.10.2019.
16:30 21:45 (05:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 16:30
Brestovac kod Bora
arr. 16:40
dep. 16:40
6 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 16:55
dep. 16:55
20 km
Zvezdan, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
34 km
Zajecar, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
39 km
Grljan
arr. 17:30
dep. 17:30
45 km
Minicevo, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
65 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
80 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
97 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
103 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
123 km
Malca
arr. 19:05
dep. 19:05
139 km
Nis, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:25
151 km
arr. 19:30
dep. 19:30
152 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
195 km
Grdelica
arr. 20:40
dep. 20:40
211 km
Predejane, Motel
arr. 20:55
dep. 20:55
222 km
Dzep
arr. 21:10
dep. 21:10
228 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
240 km
Vranje, Bus station
arr. 21:45
266 km
Bor - Vranje timetable
Departures on: saturday, 19.10.2019.
16:30 21:45 (05:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 16:30
Brestovac kod Bora
arr. 16:40
dep. 16:40
6 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 16:55
dep. 16:55
20 km
Zvezdan, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
34 km
Zajecar, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
39 km
Grljan
arr. 17:30
dep. 17:30
45 km
Minicevo, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
65 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
80 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
97 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
103 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
123 km
Malca
arr. 19:05
dep. 19:05
139 km
Nis, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:25
151 km
arr. 19:30
dep. 19:30
152 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
195 km
Grdelica
arr. 20:40
dep. 20:40
211 km
Predejane, Motel
arr. 20:55
dep. 20:55
222 km
Dzep
arr. 21:10
dep. 21:10
228 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
240 km
Vranje, Bus station
arr. 21:45
266 km
Bor - Vranje timetable
Departures on: sunday, 20.10.2019.
16:30 21:45 (05:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 16:30
Brestovac kod Bora
arr. 16:40
dep. 16:40
6 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 16:55
dep. 16:55
20 km
Zvezdan, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
34 km
Zajecar, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
39 km
Grljan
arr. 17:30
dep. 17:30
45 km
Minicevo, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
65 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
80 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
97 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
103 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
123 km
Malca
arr. 19:05
dep. 19:05
139 km
Nis, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:25
151 km
arr. 19:30
dep. 19:30
152 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
195 km
Grdelica
arr. 20:40
dep. 20:40
211 km
Predejane, Motel
arr. 20:55
dep. 20:55
222 km
Dzep
arr. 21:10
dep. 21:10
228 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
240 km
Vranje, Bus station
arr. 21:45
266 km
Bor - Vranje timetable
Departures on: monday, 21.10.2019.
16:30 21:45 (05:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 16:30
Brestovac kod Bora
arr. 16:40
dep. 16:40
6 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 16:55
dep. 16:55
20 km
Zvezdan, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
34 km
Zajecar, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
39 km
Grljan
arr. 17:30
dep. 17:30
45 km
Minicevo, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
65 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
80 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
97 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
103 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
123 km
Malca
arr. 19:05
dep. 19:05
139 km
Nis, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:25
151 km
arr. 19:30
dep. 19:30
152 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
195 km
Grdelica
arr. 20:40
dep. 20:40
211 km
Predejane, Motel
arr. 20:55
dep. 20:55
222 km
Dzep
arr. 21:10
dep. 21:10
228 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
240 km
Vranje, Bus station
arr. 21:45
266 km
Bor - Vranje timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
16:30 21:45 (05:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 16:30
Brestovac kod Bora
arr. 16:40
dep. 16:40
6 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 16:55
dep. 16:55
20 km
Zvezdan, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
34 km
Zajecar, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
39 km
Grljan
arr. 17:30
dep. 17:30
45 km
Minicevo, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
65 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
80 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
97 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
103 km
Svrljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
123 km
Malca
arr. 19:05
dep. 19:05
139 km
Nis, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:25
151 km
arr. 19:30
dep. 19:30
152 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
195 km
Grdelica
arr. 20:40
dep. 20:40
211 km
Predejane, Motel
arr. 20:55
dep. 20:55
222 km
Dzep
arr. 21:10
dep. 21:10
228 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
240 km
Vranje, Bus station
arr. 21:45
266 km

Naselja Bor i Vranje su međusobno udaljena ~266 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 15min., a najduže 05h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 16:30 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.