Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bor - Tanda timetable

tuesday, 15.10.2019.
07:30 08:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
Bor, Tehnopromet
arr. 07:36
dep. 07:36
4.1 km
Bor, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:34
dep. 07:34
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:35
dep. 07:35
3.5 km
arr. 07:37
dep. 07:37
4.8 km
arr. 07:39
dep. 07:39
5.6 km
Bor, Elektroistok
arr. 07:41
dep. 07:41
6.6 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 07:42
dep. 07:42
7.4 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
11.1 km
Slatina kod Bora, 2
arr. 07:47
dep. 07:47
12.1 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:51
dep. 07:51
16.6 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zel. stanica Zagrade
arr. 07:53
dep. 07:53
17.6 km
Donja Bela Reka kod Bora, Dorin tor
arr. 07:56
dep. 07:56
20.6 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 07:59
dep. 07:59
23.1 km
Donja Bela Reka kod Bora, 2
arr. 08:00
dep. 08:00
24 km
Donja Bela Reka kod Bora, Rpanja
arr. 08:04
dep. 08:04
24.7 km
Donja Bela Reka kod Bora, Dole
arr. 08:05
dep. 08:05
26.2 km
Donja Bela Reka kod Bora, Franja
arr. 08:07
dep. 08:07
28.5 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 08:11
dep. 08:11
31.3 km
Luka, Livez
arr. 08:13
dep. 08:13
32.1 km
Luka, Most
arr. 08:16
dep. 08:16
34 km
Luka, Intersection
arr. 08:18
dep. 08:18
34.3 km
Luka
arr. 08:20
dep. 08:20
36 km
Luka, Polje
arr. 08:25
dep. 08:25
37.9 km
Luka, Kraku Crnajka
arr. 08:28
dep. 08:28
39.8 km
Luka, Bela voda
arr. 08:31
dep. 08:31
42 km
Tanda
arr. 08:35
45.8 km
15:15 15:53 (00:38)
Naselje 4. kilometar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
-4 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
2 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
10 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
24 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
27 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
30 km
Tanda
arr. 15:53
39 km
15:45 16:50 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:45
Bor, Tehnopromet
arr. 15:51
dep. 15:51
4.1 km
Bor, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:49
dep. 15:49
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:50
dep. 15:50
3.5 km
arr. 15:52
dep. 15:52
4.8 km
arr. 15:54
dep. 15:54
5.6 km
Bor, Elektroistok
arr. 15:56
dep. 15:56
6.6 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:57
dep. 15:57
7.4 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 16:00
dep. 16:00
11.1 km
Slatina kod Bora, 2
arr. 16:02
dep. 16:02
12.1 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 16:06
dep. 16:06
16.6 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zel. stanica Zagrade
arr. 16:08
dep. 16:08
17.6 km
Donja Bela Reka kod Bora, Dorin tor
arr. 16:11
dep. 16:11
20.6 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 16:14
dep. 16:14
23.1 km
Donja Bela Reka kod Bora, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
24 km
Donja Bela Reka kod Bora, Rpanja
arr. 16:19
dep. 16:19
24.7 km
Donja Bela Reka kod Bora, Dole
arr. 16:20
dep. 16:20
26.2 km
Donja Bela Reka kod Bora, Franja
arr. 16:22
dep. 16:22
28.5 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 16:26
dep. 16:26
31.3 km
Luka, Livez
arr. 16:28
dep. 16:28
32.1 km
Luka, Most
arr. 16:31
dep. 16:31
34 km
Luka, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
34.3 km
Luka
arr. 16:35
dep. 16:35
36 km
Luka, Polje
arr. 16:40
dep. 16:40
37.9 km
Luka, Kraku Crnajka
arr. 16:43
dep. 16:43
39.8 km
Luka, Bela voda
arr. 16:46
dep. 16:46
42 km
Tanda
arr. 16:50
45.8 km
17:08 17:57 (00:49)
Naselje 4. kilometar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:08
Bor, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:03
-4 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 17:11
dep. 17:11
2 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 17:15
dep. 17:15
5 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 17:21
dep. 17:21
10 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 17:30
dep. 17:30
16 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 17:39
dep. 17:39
24 km
Luka, Most
arr. 17:43
dep. 17:43
27 km
Luka, Polje
arr. 17:47
dep. 17:47
30 km
Tanda
arr. 17:57
39 km
Bor - Tanda timetable
Departures on: wednesday, 16.10.2019.
07:30 08:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
Bor, Tehnopromet
arr. 07:36
dep. 07:36
4.1 km
Bor, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:34
dep. 07:34
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:35
dep. 07:35
3.5 km
arr. 07:37
dep. 07:37
4.8 km
arr. 07:39
dep. 07:39
5.6 km
Bor, Elektroistok
arr. 07:41
dep. 07:41
6.6 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 07:42
dep. 07:42
7.4 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
11.1 km
Slatina kod Bora, 2
arr. 07:47
dep. 07:47
12.1 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:51
dep. 07:51
16.6 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zel. stanica Zagrade
arr. 07:53
dep. 07:53
17.6 km
Donja Bela Reka kod Bora, Dorin tor
arr. 07:56
dep. 07:56
20.6 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 07:59
dep. 07:59
23.1 km
Donja Bela Reka kod Bora, 2
arr. 08:00
dep. 08:00
24 km
Donja Bela Reka kod Bora, Rpanja
arr. 08:04
dep. 08:04
24.7 km
Donja Bela Reka kod Bora, Dole
arr. 08:05
dep. 08:05
26.2 km
Donja Bela Reka kod Bora, Franja
arr. 08:07
dep. 08:07
28.5 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 08:11
dep. 08:11
31.3 km
Luka, Livez
arr. 08:13
dep. 08:13
32.1 km
Luka, Most
arr. 08:16
dep. 08:16
34 km
Luka, Intersection
arr. 08:18
dep. 08:18
34.3 km
Luka
arr. 08:20
dep. 08:20
36 km
Luka, Polje
arr. 08:25
dep. 08:25
37.9 km
Luka, Kraku Crnajka
arr. 08:28
dep. 08:28
39.8 km
Luka, Bela voda
arr. 08:31
dep. 08:31
42 km
Tanda
arr. 08:35
45.8 km
15:15 15:53 (00:38)
Naselje 4. kilometar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
-4 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
2 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
10 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
24 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
27 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
30 km
Tanda
arr. 15:53
39 km
15:45 16:50 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:45
Bor, Tehnopromet
arr. 15:51
dep. 15:51
4.1 km
Bor, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:49
dep. 15:49
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:50
dep. 15:50
3.5 km
arr. 15:52
dep. 15:52
4.8 km
arr. 15:54
dep. 15:54
5.6 km
Bor, Elektroistok
arr. 15:56
dep. 15:56
6.6 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:57
dep. 15:57
7.4 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 16:00
dep. 16:00
11.1 km
Slatina kod Bora, 2
arr. 16:02
dep. 16:02
12.1 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 16:06
dep. 16:06
16.6 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zel. stanica Zagrade
arr. 16:08
dep. 16:08
17.6 km
Donja Bela Reka kod Bora, Dorin tor
arr. 16:11
dep. 16:11
20.6 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 16:14
dep. 16:14
23.1 km
Donja Bela Reka kod Bora, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
24 km
Donja Bela Reka kod Bora, Rpanja
arr. 16:19
dep. 16:19
24.7 km
Donja Bela Reka kod Bora, Dole
arr. 16:20
dep. 16:20
26.2 km
Donja Bela Reka kod Bora, Franja
arr. 16:22
dep. 16:22
28.5 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 16:26
dep. 16:26
31.3 km
Luka, Livez
arr. 16:28
dep. 16:28
32.1 km
Luka, Most
arr. 16:31
dep. 16:31
34 km
Luka, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
34.3 km
Luka
arr. 16:35
dep. 16:35
36 km
Luka, Polje
arr. 16:40
dep. 16:40
37.9 km
Luka, Kraku Crnajka
arr. 16:43
dep. 16:43
39.8 km
Luka, Bela voda
arr. 16:46
dep. 16:46
42 km
Tanda
arr. 16:50
45.8 km
17:08 17:57 (00:49)
Naselje 4. kilometar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:08
Bor, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:03
-4 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 17:11
dep. 17:11
2 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 17:15
dep. 17:15
5 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 17:21
dep. 17:21
10 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 17:30
dep. 17:30
16 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 17:39
dep. 17:39
24 km
Luka, Most
arr. 17:43
dep. 17:43
27 km
Luka, Polje
arr. 17:47
dep. 17:47
30 km
Tanda
arr. 17:57
39 km

Naselja Bor i Tanda su međusobno udaljena ~43 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 17:08 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.