Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bor - Metovnica timetable

tuesday, 15.10.2019.
05:28 05:54 (00:26)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:28
arr. 05:32
dep. 05:32
2.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
5.4 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
15.7 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 05:49
dep. 05:49
20.6 km
Metovnica, Intersection
arr. 05:54
26.7 km
06:45 07:37 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 06:45
Bor, Tehnopromet
arr. 06:53
dep. 06:53
4.1 km
Bor, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 06:49
dep. 06:49
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 06:51
dep. 06:51
3.5 km
arr. 06:55
dep. 06:55
4.8 km
Brestovac kod Bora, Suvaja
arr. 07:02
dep. 07:02
8.5 km
Brestovac kod Bora, Borska slatina
arr. 07:04
dep. 07:04
8.9 km
Metovnica, Miljkovici
arr. 07:08
dep. 07:08
11.3 km
Metovnica, Mundrici
arr. 07:12
dep. 07:12
13.3 km
Metovnica, Suva reka
arr. 07:16
dep. 07:16
14.8 km
Metovnica, Vacino brdo
arr. 07:20
dep. 07:20
16.9 km
Metovnica, Adamovici
arr. 07:24
dep. 07:24
18.5 km
Metovnica, Stankovici
arr. 07:28
dep. 07:28
21 km
Metovnica, Zel. stanica
arr. 07:32
dep. 07:32
22.9 km
Metovnica, Rajkov most
arr. 07:34
dep. 07:34
24.1 km
Metovnica
arr. 07:37
25.3 km
07:00 07:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:00
Bor, Tehnopromet
arr. 07:08
dep. 07:08
4.1 km
Bor, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:04
dep. 07:04
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:06
dep. 07:06
3.5 km
arr. 07:10
dep. 07:10
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 07:13
dep. 07:13
7.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
8.1 km
Brestovac kod Bora, Kafana
arr. 07:17
dep. 07:17
8.6 km
Brestovac kod Bora, Most
arr. 07:20
dep. 07:20
9.4 km
Brestovac kod Bora, Orah
arr. 07:21
dep. 07:21
10.3 km
Metovnica, Jankova кruska
arr. 07:25
dep. 07:25
12 km
Metovnica, Ristići
arr. 07:30
dep. 07:30
14.1 km
Metovnica, Cesma
arr. 07:32
dep. 07:32
15.1 km
Metovnica, Dzanovo polje
arr. 07:35
dep. 07:35
16.3 km
Metovnica, Kračunovići
arr. 07:37
dep. 07:37
17.1 km
Metovnica, Kopilovici
arr. 07:39
dep. 07:39
18.1 km
Metovnica, Strainov most
arr. 07:41
dep. 07:41
19.1 km
Metovnica
arr. 07:45
21 km
07:45 08:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:45
Bor, Tehnopromet
arr. 07:53
dep. 07:53
4.1 km
Bor, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:49
dep. 07:49
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:51
dep. 07:51
3.5 km
arr. 07:55
dep. 07:55
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 07:58
dep. 07:58
7.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
8.1 km
Brestovac kod Bora, Kafana
arr. 08:02
dep. 08:02
8.6 km
Brestovac kod Bora, Most
arr. 08:05
dep. 08:05
9.4 km
Brestovac kod Bora, Orah
arr. 08:06
dep. 08:06
10.3 km
Metovnica, Jankova кruska
arr. 08:10
dep. 08:10
12 km
Metovnica, Ristići
arr. 08:15
dep. 08:15
14.1 km
Metovnica, Cesma
arr. 08:17
dep. 08:17
15.1 km
Metovnica, Dzanovo polje
arr. 08:20
dep. 08:20
16.3 km
Metovnica, Kračunovići
arr. 08:22
dep. 08:22
17.1 km
Metovnica, Kopilovici
arr. 08:24
dep. 08:24
18.1 km
Metovnica, Strainov most
arr. 08:26
dep. 08:26
19.1 km
Metovnica
arr. 08:30
21 km
08:06 08:37 (00:31)
Naselje 4. kilometarIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:06
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
-4 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
3 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
4 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
6 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
8 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
10 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
13 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 08:30
dep. 08:30
18 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
20 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
24 km
12:33 12:59 (00:26)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 12:33
arr. 12:37
dep. 12:37
2.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
5.4 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
15.7 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 12:54
dep. 12:54
20.6 km
Metovnica, Intersection
arr. 12:59
26.7 km
13:00 13:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 13:00
Bor, Tehnopromet
arr. 13:08
dep. 13:08
4.1 km
Bor, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 13:04
dep. 13:04
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 13:06
dep. 13:06
3.5 km
arr. 13:10
dep. 13:10
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 13:13
dep. 13:13
7.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
8.1 km
Brestovac kod Bora, Kafana
arr. 13:17
dep. 13:17
8.6 km
Brestovac kod Bora, Most
arr. 13:20
dep. 13:20
9.4 km
Brestovac kod Bora, Orah
arr. 13:21
dep. 13:21
10.3 km
Metovnica, Jankova кruska
arr. 13:25
dep. 13:25
12 km
Metovnica, Ristići
arr. 13:30
dep. 13:30
14.1 km
Metovnica, Cesma
arr. 13:32
dep. 13:32
15.1 km
Metovnica, Dzanovo polje
arr. 13:35
dep. 13:35
16.3 km
Metovnica, Kračunovići
arr. 13:37
dep. 13:37
17.1 km
Metovnica, Kopilovici
arr. 13:39
dep. 13:39
18.1 km
Metovnica, Strainov most
arr. 13:41
dep. 13:41
19.1 km
Metovnica
arr. 13:45
21 km
13:00 13:52 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 13:00
Bor, Tehnopromet
arr. 13:08
dep. 13:08
4.1 km
Bor, Center
arr. 13:03
dep. 13:03
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 13:04
dep. 13:04
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 13:06
dep. 13:06
3.5 km
arr. 13:10
dep. 13:10
4.8 km
Brestovac kod Bora, Suvaja
arr. 13:17
dep. 13:17
8.5 km
Brestovac kod Bora, Borska slatina
arr. 13:19
dep. 13:19
8.9 km
Metovnica, Miljkovici
arr. 13:23
dep. 13:23
11.3 km
Metovnica, Mundrici
arr. 13:27
dep. 13:27
13.3 km
Metovnica, Suva reka
arr. 13:31
dep. 13:31
14.8 km
Metovnica, Vacino brdo
arr. 13:35
dep. 13:35
16.9 km
Metovnica, Adamovici
arr. 13:39
dep. 13:39
18.5 km
Metovnica, Stankovici
arr. 13:43
dep. 13:43
21 km
Metovnica, Zel. stanica
arr. 13:47
dep. 13:47
22.9 km
Metovnica, Rajkov most
arr. 13:49
dep. 13:49
24.1 km
Metovnica
arr. 13:52
25.3 km
15:45 16:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:45
Bor, Tehnopromet
arr. 15:53
dep. 15:53
4.1 km
Bor, Center
arr. 15:47
dep. 15:47
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:49
dep. 15:49
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:51
dep. 15:51
3.5 km
arr. 15:55
dep. 15:55
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 15:58
dep. 15:58
7.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
8.1 km
Brestovac kod Bora, Kafana
arr. 16:02
dep. 16:02
8.6 km
Brestovac kod Bora, Most
arr. 16:05
dep. 16:05
9.4 km
Brestovac kod Bora, Orah
arr. 16:06
dep. 16:06
10.3 km
Metovnica, Jankova кruska
arr. 16:10
dep. 16:10
12 km
Metovnica, Ristići
arr. 16:15
dep. 16:15
14.1 km
Metovnica, Cesma
arr. 16:17
dep. 16:17
15.1 km
Metovnica, Dzanovo polje
arr. 16:20
dep. 16:20
16.3 km
Metovnica, Kračunovići
arr. 16:22
dep. 16:22
17.1 km
Metovnica, Kopilovici
arr. 16:24
dep. 16:24
18.1 km
Metovnica, Strainov most
arr. 16:26
dep. 16:26
19.1 km
Metovnica
arr. 16:30
21 km
15:45 16:37 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:45
Bor, Tehnopromet
arr. 15:53
dep. 15:53
4.1 km
Bor, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:49
dep. 15:49
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:51
dep. 15:51
3.5 km
arr. 15:55
dep. 15:55
4.8 km
Brestovac kod Bora, Suvaja
arr. 16:02
dep. 16:02
8.5 km
Brestovac kod Bora, Borska slatina
arr. 16:04
dep. 16:04
8.9 km
Metovnica, Miljkovici
arr. 16:08
dep. 16:08
11.3 km
Metovnica, Mundrici
arr. 16:12
dep. 16:12
13.3 km
Metovnica, Suva reka
arr. 16:16
dep. 16:16
14.8 km
Metovnica, Vacino brdo
arr. 16:20
dep. 16:20
16.9 km
Metovnica, Adamovici
arr. 16:24
dep. 16:24
18.5 km
Metovnica, Stankovici
arr. 16:28
dep. 16:28
21 km
Metovnica, Zel. stanica
arr. 16:32
dep. 16:32
22.9 km
Metovnica, Rajkov most
arr. 16:34
dep. 16:34
24.1 km
Metovnica
arr. 16:37
25.3 km

Naselja Bor i Metovnica su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 05:28 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.