Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bor - Metovnica timetable

monday, 17.02.2020.
05:28 05:54 (00:26)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:28
arr. 05:32
dep. 05:32
2.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
5.4 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
15.7 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 05:49
dep. 05:49
20.6 km
Metovnica, Intersection
arr. 05:54
26.7 km
07:45 08:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:45
Bor, Tehnopromet
arr. 07:53
dep. 07:53
4.1 km
Bor, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:49
dep. 07:49
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:51
dep. 07:51
3.5 km
arr. 07:55
dep. 07:55
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 07:58
dep. 07:58
7.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
8.1 km
Brestovac kod Bora, Kafana
arr. 08:02
dep. 08:02
8.6 km
Brestovac kod Bora, Most
arr. 08:05
dep. 08:05
9.4 km
Brestovac kod Bora, Orah
arr. 08:06
dep. 08:06
10.3 km
Metovnica, Jankova кruska
arr. 08:10
dep. 08:10
12 km
Metovnica, Ristići
arr. 08:15
dep. 08:15
14.1 km
Metovnica, Cesma
arr. 08:17
dep. 08:17
15.1 km
Metovnica, Dzanovo polje
arr. 08:20
dep. 08:20
16.3 km
Metovnica, Kračunovići
arr. 08:22
dep. 08:22
17.1 km
Metovnica, Kopilovici
arr. 08:24
dep. 08:24
18.1 km
Metovnica, Strainov most
arr. 08:26
dep. 08:26
19.1 km
Metovnica
arr. 08:30
21 km
12:33 12:59 (00:26)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 12:33
arr. 12:37
dep. 12:37
2.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
5.4 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
15.7 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 12:54
dep. 12:54
20.6 km
Metovnica, Intersection
arr. 12:59
26.7 km
15:45 16:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:45
Bor, Tehnopromet
arr. 15:53
dep. 15:53
4.1 km
Bor, Center
arr. 15:47
dep. 15:47
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:49
dep. 15:49
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:51
dep. 15:51
3.5 km
arr. 15:55
dep. 15:55
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 15:58
dep. 15:58
7.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
8.1 km
Brestovac kod Bora, Kafana
arr. 16:02
dep. 16:02
8.6 km
Brestovac kod Bora, Most
arr. 16:05
dep. 16:05
9.4 km
Brestovac kod Bora, Orah
arr. 16:06
dep. 16:06
10.3 km
Metovnica, Jankova кruska
arr. 16:10
dep. 16:10
12 km
Metovnica, Ristići
arr. 16:15
dep. 16:15
14.1 km
Metovnica, Cesma
arr. 16:17
dep. 16:17
15.1 km
Metovnica, Dzanovo polje
arr. 16:20
dep. 16:20
16.3 km
Metovnica, Kračunovići
arr. 16:22
dep. 16:22
17.1 km
Metovnica, Kopilovici
arr. 16:24
dep. 16:24
18.1 km
Metovnica, Strainov most
arr. 16:26
dep. 16:26
19.1 km
Metovnica
arr. 16:30
21 km
15:45 16:37 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:45
Bor, Tehnopromet
arr. 15:53
dep. 15:53
4.1 km
Bor, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:49
dep. 15:49
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:51
dep. 15:51
3.5 km
arr. 15:55
dep. 15:55
4.8 km
Brestovac kod Bora, Suvaja
arr. 16:02
dep. 16:02
8.5 km
Brestovac kod Bora, Borska slatina
arr. 16:04
dep. 16:04
8.9 km
Metovnica, Miljkovici
arr. 16:08
dep. 16:08
11.3 km
Metovnica, Mundrici
arr. 16:12
dep. 16:12
13.3 km
Metovnica, Suva reka
arr. 16:16
dep. 16:16
14.8 km
Metovnica, Vacino brdo
arr. 16:20
dep. 16:20
16.9 km
Metovnica, Adamovici
arr. 16:24
dep. 16:24
18.5 km
Metovnica, Stankovici
arr. 16:28
dep. 16:28
21 km
Metovnica, Zel. stanica
arr. 16:32
dep. 16:32
22.9 km
Metovnica, Rajkov most
arr. 16:34
dep. 16:34
24.1 km
Metovnica
arr. 16:37
25.3 km
16:08 16:34 (00:26)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 16:08
arr. 16:12
dep. 16:12
2.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
5.4 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
15.7 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 16:29
dep. 16:29
20.6 km
Metovnica, Intersection
arr. 16:34
26.7 km
23:45 00:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 23:45
Bor, Tehnopromet
arr. 23:53
dep. 23:53
4.1 km
Bor, Center
arr. 23:47
dep. 23:47
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 23:49
dep. 23:49
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 23:51
dep. 23:51
3.5 km
arr. 23:55
dep. 23:55
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 23:58
dep. 23:58
7.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 00:00
dep. 00:00
8.1 km
Brestovac kod Bora, Kafana
arr. 00:02
dep. 00:02
8.6 km
Brestovac kod Bora, Most
arr. 00:05
dep. 00:05
9.4 km
Brestovac kod Bora, Orah
arr. 00:06
dep. 00:06
10.3 km
Metovnica, Jankova кruska
arr. 00:10
dep. 00:10
12 km
Metovnica, Ristići
arr. 00:15
dep. 00:15
14.1 km
Metovnica, Cesma
arr. 00:17
dep. 00:17
15.1 km
Metovnica, Dzanovo polje
arr. 00:20
dep. 00:20
16.3 km
Metovnica, Kračunovići
arr. 00:22
dep. 00:22
17.1 km
Metovnica, Kopilovici
arr. 00:24
dep. 00:24
18.1 km
Metovnica, Strainov most
arr. 00:26
dep. 00:26
19.1 km
Metovnica
arr. 00:30
21 km

Naselja Bor i Metovnica su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 05:28 h, dok je poslednji polazak u 23:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.