Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bor - Luka timetable

thursday, 27.02.2020.
05:35 06:34 (00:59)
Bus stationBela voda
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:35
Bor, Tehnopromet
arr. 05:41
dep. 05:41
4.1 km
Bor, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 05:39
dep. 05:39
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 05:40
dep. 05:40
3.5 km
arr. 05:42
dep. 05:42
4.8 km
arr. 05:44
dep. 05:44
5.6 km
Bor, Elektroistok
arr. 05:46
dep. 05:46
6.6 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 05:47
dep. 05:47
7.4 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 05:50
dep. 05:50
11.1 km
Slatina kod Bora, 2
arr. 05:52
dep. 05:52
12.1 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 05:56
dep. 05:56
16.6 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zel. stanica Zagrade
arr. 05:58
dep. 05:58
17.6 km
Donja Bela Reka kod Bora, Dorin tor
arr. 06:01
dep. 06:01
20.6 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 06:03
dep. 06:03
23.1 km
Donja Bela Reka kod Bora, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
24 km
Donja Bela Reka kod Bora, Rpanja
arr. 06:08
dep. 06:08
24.7 km
Donja Bela Reka kod Bora, Dole
arr. 06:09
dep. 06:09
26.2 km
Donja Bela Reka kod Bora, Franja
arr. 06:11
dep. 06:11
28.5 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 06:15
dep. 06:15
31.3 km
Luka, Livez
arr. 06:17
dep. 06:17
32.1 km
Luka, Most
arr. 06:20
dep. 06:20
34 km
Luka, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
34.3 km
Luka, Polje
arr. 06:30
dep. 06:30
37.9 km
Luka, Kraku Crnajka
arr. 06:33
dep. 06:33
39.8 km
Luka, Bela voda
arr. 06:34
42 km
07:30 08:31 (01:01)
Bus stationBela voda
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
Bor, Tehnopromet
arr. 07:36
dep. 07:36
4.1 km
Bor, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:34
dep. 07:34
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:35
dep. 07:35
3.5 km
arr. 07:37
dep. 07:37
4.8 km
arr. 07:39
dep. 07:39
5.6 km
Bor, Elektroistok
arr. 07:41
dep. 07:41
6.6 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 07:42
dep. 07:42
7.4 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
11.1 km
Slatina kod Bora, 2
arr. 07:47
dep. 07:47
12.1 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:51
dep. 07:51
16.6 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zel. stanica Zagrade
arr. 07:53
dep. 07:53
17.6 km
Donja Bela Reka kod Bora, Dorin tor
arr. 07:56
dep. 07:56
20.6 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 07:59
dep. 07:59
23.1 km
Donja Bela Reka kod Bora, 2
arr. 08:00
dep. 08:00
24 km
Donja Bela Reka kod Bora, Rpanja
arr. 08:04
dep. 08:04
24.7 km
Donja Bela Reka kod Bora, Dole
arr. 08:05
dep. 08:05
26.2 km
Donja Bela Reka kod Bora, Franja
arr. 08:07
dep. 08:07
28.5 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 08:11
dep. 08:11
31.3 km
Luka, Livez
arr. 08:13
dep. 08:13
32.1 km
Luka, Most
arr. 08:16
dep. 08:16
34 km
Luka, Intersection
arr. 08:18
dep. 08:18
34.3 km
Luka
arr. 08:20
dep. 08:20
36 km
Luka, Polje
arr. 08:25
dep. 08:25
37.9 km
Luka, Kraku Crnajka
arr. 08:28
dep. 08:28
39.8 km
Luka, Bela voda
arr. 08:31
42 km
12:00 12:58 (00:58)
Bus stationKraku Crnajka
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run only when classes are held in the afternoon.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 12:00
Bor, Tehnopromet
arr. 12:06
dep. 12:06
4.1 km
Bor, Center
arr. 12:03
dep. 12:03
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 12:04
dep. 12:04
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 12:05
dep. 12:05
3.5 km
arr. 12:07
dep. 12:07
4.8 km
arr. 12:09
dep. 12:09
5.6 km
Bor, Elektroistok
arr. 12:11
dep. 12:11
6.6 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 12:12
dep. 12:12
7.4 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 12:15
dep. 12:15
11.1 km
Slatina kod Bora, 2
arr. 12:17
dep. 12:17
12.1 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 12:21
dep. 12:21
16.6 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zel. stanica Zagrade
arr. 12:23
dep. 12:23
17.6 km
Donja Bela Reka kod Bora, Dorin tor
arr. 12:26
dep. 12:26
20.6 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 12:29
dep. 12:29
23.1 km
Donja Bela Reka kod Bora, 2
arr. 12:30
dep. 12:30
24 km
Donja Bela Reka kod Bora, Rpanja
arr. 12:34
dep. 12:34
24.7 km
Donja Bela Reka kod Bora, Dole
arr. 12:35
dep. 12:35
26.2 km
Donja Bela Reka kod Bora, Franja
arr. 12:37
dep. 12:37
28.5 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 12:41
dep. 12:41
31.3 km
Luka, Livez
arr. 12:43
dep. 12:43
32.1 km
Luka, Most
arr. 12:46
dep. 12:46
34 km
Luka, Intersection
arr. 12:48
dep. 12:48
34.3 km
Luka, Polje
arr. 12:55
dep. 12:55
37.9 km
Luka, Kraku Crnajka
arr. 12:58
39.8 km
13:30 14:31 (01:01)
Bus stationBela voda
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 13:30
Bor, Tehnopromet
arr. 13:36
dep. 13:36
4.1 km
Bor, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 13:34
dep. 13:34
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 13:35
dep. 13:35
3.5 km
arr. 13:37
dep. 13:37
4.8 km
arr. 13:39
dep. 13:39
5.6 km
Bor, Elektroistok
arr. 13:41
dep. 13:41
6.6 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 13:42
dep. 13:42
7.4 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 13:45
dep. 13:45
11.1 km
Slatina kod Bora, 2
arr. 13:47
dep. 13:47
12.1 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 13:51
dep. 13:51
16.6 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zel. stanica Zagrade
arr. 13:53
dep. 13:53
17.6 km
Donja Bela Reka kod Bora, Dorin tor
arr. 13:56
dep. 13:56
20.6 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 13:59
dep. 13:59
23.1 km
Donja Bela Reka kod Bora, 2
arr. 14:00
dep. 14:00
24 km
Donja Bela Reka kod Bora, Rpanja
arr. 14:04
dep. 14:04
24.7 km
Donja Bela Reka kod Bora, Dole
arr. 14:05
dep. 14:05
26.2 km
Donja Bela Reka kod Bora, Franja
arr. 14:07
dep. 14:07
28.5 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 14:11
dep. 14:11
31.3 km
Luka, Livez
arr. 14:13
dep. 14:13
32.1 km
Luka, Most
arr. 14:16
dep. 14:16
34 km
Luka, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
34.3 km
Luka
arr. 14:20
dep. 14:20
36 km
Luka, Polje
arr. 14:25
dep. 14:25
37.9 km
Luka, Kraku Crnajka
arr. 14:28
dep. 14:28
39.8 km
Luka, Bela voda
arr. 14:31
42 km
15:15 15:44 (00:29)
Naselje 4. kilometarPolje
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
-4 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
2 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
10 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
24 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
27 km
Luka, Polje
arr. 15:44
30 km
15:45 16:46 (01:01)
Bus stationBela voda
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:45
Bor, Tehnopromet
arr. 15:51
dep. 15:51
4.1 km
Bor, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:49
dep. 15:49
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:50
dep. 15:50
3.5 km
arr. 15:52
dep. 15:52
4.8 km
arr. 15:54
dep. 15:54
5.6 km
Bor, Elektroistok
arr. 15:56
dep. 15:56
6.6 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:57
dep. 15:57
7.4 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 16:00
dep. 16:00
11.1 km
Slatina kod Bora, 2
arr. 16:02
dep. 16:02
12.1 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 16:06
dep. 16:06
16.6 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zel. stanica Zagrade
arr. 16:08
dep. 16:08
17.6 km
Donja Bela Reka kod Bora, Dorin tor
arr. 16:11
dep. 16:11
20.6 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 16:14
dep. 16:14
23.1 km
Donja Bela Reka kod Bora, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
24 km
Donja Bela Reka kod Bora, Rpanja
arr. 16:19
dep. 16:19
24.7 km
Donja Bela Reka kod Bora, Dole
arr. 16:20
dep. 16:20
26.2 km
Donja Bela Reka kod Bora, Franja
arr. 16:22
dep. 16:22
28.5 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 16:26
dep. 16:26
31.3 km
Luka, Livez
arr. 16:28
dep. 16:28
32.1 km
Luka, Most
arr. 16:31
dep. 16:31
34 km
Luka, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
34.3 km
Luka
arr. 16:35
dep. 16:35
36 km
Luka, Polje
arr. 16:40
dep. 16:40
37.9 km
Luka, Kraku Crnajka
arr. 16:43
dep. 16:43
39.8 km
Luka, Bela voda
arr. 16:46
42 km
19:30 20:28 (00:58)
Bus stationKraku Crnajka
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run only when classes are held in the afternoon.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 19:30
Bor, Tehnopromet
arr. 19:36
dep. 19:36
4.1 km
Bor, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 19:34
dep. 19:34
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 19:35
dep. 19:35
3.5 km
arr. 19:37
dep. 19:37
4.8 km
arr. 19:39
dep. 19:39
5.6 km
Bor, Elektroistok
arr. 19:41
dep. 19:41
6.6 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 19:42
dep. 19:42
7.4 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 19:45
dep. 19:45
11.1 km
Slatina kod Bora, 2
arr. 19:47
dep. 19:47
12.1 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 19:51
dep. 19:51
16.6 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zel. stanica Zagrade
arr. 19:53
dep. 19:53
17.6 km
Donja Bela Reka kod Bora, Dorin tor
arr. 19:56
dep. 19:56
20.6 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 19:59
dep. 19:59
23.1 km
Donja Bela Reka kod Bora, 2
arr. 20:00
dep. 20:00
24 km
Donja Bela Reka kod Bora, Rpanja
arr. 20:04
dep. 20:04
24.7 km
Donja Bela Reka kod Bora, Dole
arr. 20:05
dep. 20:05
26.2 km
Donja Bela Reka kod Bora, Franja
arr. 20:07
dep. 20:07
28.5 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 20:11
dep. 20:11
31.3 km
Luka, Livez
arr. 20:13
dep. 20:13
32.1 km
Luka, Most
arr. 20:16
dep. 20:16
34 km
Luka, Intersection
arr. 20:18
dep. 20:18
34.3 km
Luka
arr. 20:20
dep. 20:20
36 km
Luka, Polje
arr. 20:25
dep. 20:25
37.9 km
Luka, Kraku Crnajka
arr. 20:28
39.8 km
23:45 00:46 (01:01)
Bus stationBela voda
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 23:45
Bor, Tehnopromet
arr. 23:51
dep. 23:51
4.1 km
Bor, Center
arr. 23:48
dep. 23:48
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 23:49
dep. 23:49
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 23:50
dep. 23:50
3.5 km
arr. 23:52
dep. 23:52
4.8 km
arr. 23:54
dep. 23:54
5.6 km
Bor, Elektroistok
arr. 23:56
dep. 23:56
6.6 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 23:57
dep. 23:57
7.4 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 00:00
dep. 00:00
11.1 km
Slatina kod Bora, 2
arr. 00:02
dep. 00:02
12.1 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 00:06
dep. 00:06
16.6 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zel. stanica Zagrade
arr. 00:08
dep. 00:08
17.6 km
Donja Bela Reka kod Bora, Dorin tor
arr. 00:11
dep. 00:11
20.6 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 00:14
dep. 00:14
23.1 km
Donja Bela Reka kod Bora, 2
arr. 00:15
dep. 00:15
24 km
Donja Bela Reka kod Bora, Rpanja
arr. 00:19
dep. 00:19
24.7 km
Donja Bela Reka kod Bora, Dole
arr. 00:20
dep. 00:20
26.2 km
Donja Bela Reka kod Bora, Franja
arr. 00:22
dep. 00:22
28.5 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 00:26
dep. 00:26
31.3 km
Luka, Livez
arr. 00:28
dep. 00:28
32.1 km
Luka, Most
arr. 00:31
dep. 00:31
34 km
Luka, Intersection
arr. 00:33
dep. 00:33
34.3 km
Luka
arr. 00:35
dep. 00:35
36 km
Luka, Polje
arr. 00:40
dep. 00:40
37.9 km
Luka, Kraku Crnajka
arr. 00:43
dep. 00:43
39.8 km
Luka, Bela voda
arr. 00:46
42 km

Naselja Bor i Luka su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 01h i 01min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 23:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.