Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Bor - Luka timetable

monday, 13.07.2020.
15:15 15:44 (00:29)
Naselje 4. kilometarPolje
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
-4 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
2 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
10 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
24 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
27 km
Luka, Polje
arr. 15:44
30 km
Bor - Luka timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
15:15 15:44 (00:29)
Naselje 4. kilometarPolje
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
-4 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
2 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
10 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
24 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
27 km
Luka, Polje
arr. 15:44
30 km
Bor - Luka timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
15:15 15:44 (00:29)
Naselje 4. kilometarPolje
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
-4 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
2 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
10 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
24 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
27 km
Luka, Polje
arr. 15:44
30 km
Bor - Luka timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
15:15 15:44 (00:29)
Naselje 4. kilometarPolje
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
-4 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
2 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
10 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
24 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
27 km
Luka, Polje
arr. 15:44
30 km
Bor - Luka timetable
Departures on: friday, 17.07.2020.
15:15 15:44 (00:29)
Naselje 4. kilometarPolje
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
-4 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
2 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
10 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
24 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
27 km
Luka, Polje
arr. 15:44
30 km
Bor - Luka timetable
Departures on: monday, 20.07.2020.
15:15 15:44 (00:29)
Naselje 4. kilometarPolje
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
-4 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
2 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
10 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
24 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
27 km
Luka, Polje
arr. 15:44
30 km
Bor - Luka timetable
Departures on: tuesday, 21.07.2020.
15:15 15:44 (00:29)
Naselje 4. kilometarPolje
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
-4 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
2 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
10 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
24 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
27 km
Luka, Polje
arr. 15:44
30 km

Naselja Bor i Luka su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 15:15 h, dok je poslednji polazak u 15:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.