Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bor - Laznica timetable

sunday, 21.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Bor - Laznica timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
15:30 17:05 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
Bor, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:38
dep. 15:38
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:39
dep. 15:39
3.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:40
dep. 15:40
4.2 km
arr. 15:41
dep. 15:41
4.8 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 15:50
dep. 15:50
11.7 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 15:58
dep. 15:58
18.2 km
Crni Vrh kod Bora (Brestovc kod Bora)
arr. 16:09
dep. 16:09
25.9 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 16:16
dep. 16:16
30.8 km
Zagubica, Krst
arr. 16:20
dep. 16:20
33.8 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 16:25
dep. 16:25
37.6 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 16:27
dep. 16:27
38.9 km
Zagubica, Beljevina
arr. 16:40
dep. 16:40
46.4 km
Zagubica, Trafo
arr. 16:42
dep. 16:42
47.6 km
Zagubica, Brusnik
arr. 16:43
dep. 16:43
48.8 km
Zagubica, Bus station
arr. 16:51
dep. 16:55
52.3 km
Zabari, 1
arr. 16:59
dep. 16:59
54.8 km
Zabari, II
arr. 17:01
dep. 17:01
55.7 km
Zagubica, Capa
arr. 17:03
dep. 17:03
56.2 km
Laznica
arr. 17:05
57.9 km
Bor - Laznica timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
15:30 17:05 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
Bor, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:38
dep. 15:38
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:39
dep. 15:39
3.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:40
dep. 15:40
4.2 km
arr. 15:41
dep. 15:41
4.8 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 15:50
dep. 15:50
11.7 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 15:58
dep. 15:58
18.2 km
Crni Vrh kod Bora (Brestovc kod Bora)
arr. 16:09
dep. 16:09
25.9 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 16:16
dep. 16:16
30.8 km
Zagubica, Krst
arr. 16:20
dep. 16:20
33.8 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 16:25
dep. 16:25
37.6 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 16:27
dep. 16:27
38.9 km
Zagubica, Beljevina
arr. 16:40
dep. 16:40
46.4 km
Zagubica, Trafo
arr. 16:42
dep. 16:42
47.6 km
Zagubica, Brusnik
arr. 16:43
dep. 16:43
48.8 km
Zagubica, Bus station
arr. 16:51
dep. 16:55
52.3 km
Zabari, 1
arr. 16:59
dep. 16:59
54.8 km
Zabari, II
arr. 17:01
dep. 17:01
55.7 km
Zagubica, Capa
arr. 17:03
dep. 17:03
56.2 km
Laznica
arr. 17:05
57.9 km
Bor - Laznica timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
15:30 17:05 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
Bor, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:38
dep. 15:38
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:39
dep. 15:39
3.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:40
dep. 15:40
4.2 km
arr. 15:41
dep. 15:41
4.8 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 15:50
dep. 15:50
11.7 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 15:58
dep. 15:58
18.2 km
Crni Vrh kod Bora (Brestovc kod Bora)
arr. 16:09
dep. 16:09
25.9 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 16:16
dep. 16:16
30.8 km
Zagubica, Krst
arr. 16:20
dep. 16:20
33.8 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 16:25
dep. 16:25
37.6 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 16:27
dep. 16:27
38.9 km
Zagubica, Beljevina
arr. 16:40
dep. 16:40
46.4 km
Zagubica, Trafo
arr. 16:42
dep. 16:42
47.6 km
Zagubica, Brusnik
arr. 16:43
dep. 16:43
48.8 km
Zagubica, Bus station
arr. 16:51
dep. 16:55
52.3 km
Zabari, 1
arr. 16:59
dep. 16:59
54.8 km
Zabari, II
arr. 17:01
dep. 17:01
55.7 km
Zagubica, Capa
arr. 17:03
dep. 17:03
56.2 km
Laznica
arr. 17:05
57.9 km
Bor - Laznica timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
15:30 17:05 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
Bor, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:38
dep. 15:38
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:39
dep. 15:39
3.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:40
dep. 15:40
4.2 km
arr. 15:41
dep. 15:41
4.8 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 15:50
dep. 15:50
11.7 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 15:58
dep. 15:58
18.2 km
Crni Vrh kod Bora (Brestovc kod Bora)
arr. 16:09
dep. 16:09
25.9 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 16:16
dep. 16:16
30.8 km
Zagubica, Krst
arr. 16:20
dep. 16:20
33.8 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 16:25
dep. 16:25
37.6 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 16:27
dep. 16:27
38.9 km
Zagubica, Beljevina
arr. 16:40
dep. 16:40
46.4 km
Zagubica, Trafo
arr. 16:42
dep. 16:42
47.6 km
Zagubica, Brusnik
arr. 16:43
dep. 16:43
48.8 km
Zagubica, Bus station
arr. 16:51
dep. 16:55
52.3 km
Zabari, 1
arr. 16:59
dep. 16:59
54.8 km
Zabari, II
arr. 17:01
dep. 17:01
55.7 km
Zagubica, Capa
arr. 17:03
dep. 17:03
56.2 km
Laznica
arr. 17:05
57.9 km
Bor - Laznica timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
15:30 17:05 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
Bor, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:38
dep. 15:38
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:39
dep. 15:39
3.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:40
dep. 15:40
4.2 km
arr. 15:41
dep. 15:41
4.8 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 15:50
dep. 15:50
11.7 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 15:58
dep. 15:58
18.2 km
Crni Vrh kod Bora (Brestovc kod Bora)
arr. 16:09
dep. 16:09
25.9 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 16:16
dep. 16:16
30.8 km
Zagubica, Krst
arr. 16:20
dep. 16:20
33.8 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 16:25
dep. 16:25
37.6 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 16:27
dep. 16:27
38.9 km
Zagubica, Beljevina
arr. 16:40
dep. 16:40
46.4 km
Zagubica, Trafo
arr. 16:42
dep. 16:42
47.6 km
Zagubica, Brusnik
arr. 16:43
dep. 16:43
48.8 km
Zagubica, Bus station
arr. 16:51
dep. 16:55
52.3 km
Zabari, 1
arr. 16:59
dep. 16:59
54.8 km
Zabari, II
arr. 17:01
dep. 17:01
55.7 km
Zagubica, Capa
arr. 17:03
dep. 17:03
56.2 km
Laznica
arr. 17:05
57.9 km
Bor - Laznica timetable
Departures on: monday, 29.07.2019.
15:30 17:05 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
Bor, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:38
dep. 15:38
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:39
dep. 15:39
3.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:40
dep. 15:40
4.2 km
arr. 15:41
dep. 15:41
4.8 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 15:50
dep. 15:50
11.7 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 15:58
dep. 15:58
18.2 km
Crni Vrh kod Bora (Brestovc kod Bora)
arr. 16:09
dep. 16:09
25.9 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 16:16
dep. 16:16
30.8 km
Zagubica, Krst
arr. 16:20
dep. 16:20
33.8 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 16:25
dep. 16:25
37.6 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 16:27
dep. 16:27
38.9 km
Zagubica, Beljevina
arr. 16:40
dep. 16:40
46.4 km
Zagubica, Trafo
arr. 16:42
dep. 16:42
47.6 km
Zagubica, Brusnik
arr. 16:43
dep. 16:43
48.8 km
Zagubica, Bus station
arr. 16:51
dep. 16:55
52.3 km
Zabari, 1
arr. 16:59
dep. 16:59
54.8 km
Zabari, II
arr. 17:01
dep. 17:01
55.7 km
Zagubica, Capa
arr. 17:03
dep. 17:03
56.2 km
Laznica
arr. 17:05
57.9 km
Bor - Laznica timetable
Departures on: tuesday, 30.07.2019.
15:30 17:05 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
Bor, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:38
dep. 15:38
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:39
dep. 15:39
3.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:40
dep. 15:40
4.2 km
arr. 15:41
dep. 15:41
4.8 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 15:50
dep. 15:50
11.7 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 15:58
dep. 15:58
18.2 km
Crni Vrh kod Bora (Brestovc kod Bora)
arr. 16:09
dep. 16:09
25.9 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 16:16
dep. 16:16
30.8 km
Zagubica, Krst
arr. 16:20
dep. 16:20
33.8 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 16:25
dep. 16:25
37.6 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 16:27
dep. 16:27
38.9 km
Zagubica, Beljevina
arr. 16:40
dep. 16:40
46.4 km
Zagubica, Trafo
arr. 16:42
dep. 16:42
47.6 km
Zagubica, Brusnik
arr. 16:43
dep. 16:43
48.8 km
Zagubica, Bus station
arr. 16:51
dep. 16:55
52.3 km
Zabari, 1
arr. 16:59
dep. 16:59
54.8 km
Zabari, II
arr. 17:01
dep. 17:01
55.7 km
Zagubica, Capa
arr. 17:03
dep. 17:03
56.2 km
Laznica
arr. 17:05
57.9 km

Naselja Bor i Laznica su međusobno udaljena ~58 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 15:30 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.