Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bor - Kraljevo timetable

thursday, 20.02.2020.
07:00 11:15 (04:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:00
Bor, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:08
dep. 07:08
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:09
dep. 07:09
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:10
dep. 07:10
4.2 km
arr. 07:11
dep. 07:11
4.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
8.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
18.4 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 07:25
dep. 07:25
20.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 07:28
dep. 07:28
23.3 km
Savinac kod Boljevca
arr. 07:35
dep. 07:35
31.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
40.7 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 07:52
dep. 07:52
47.6 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
50.1 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
51 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 07:57
dep. 07:57
52.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
58.5 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 08:20
dep. 08:20
76 km
Donja Mutnica
arr. 08:23
dep. 08:23
79 km
Paracin, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
92.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
130.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
146.8 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
160.5 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:30
170.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 10:33
dep. 10:33
172.6 km
Vrnjci, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
173.6 km
Vrnjci, Stančići
arr. 10:38
dep. 10:38
175 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 10:41
dep. 10:41
177.2 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 10:42
dep. 10:42
177.9 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 10:45
dep. 10:45
179.9 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 10:46
dep. 10:46
180.9 km
Podunavci, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
182.7 km
Vranesi
arr. 10:50
dep. 10:50
184.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 10:52
dep. 10:52
186 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 10:53
dep. 10:53
187 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 10:55
dep. 10:55
188.3 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 10:56
dep. 10:56
189.2 km
Ratina
arr. 10:58
dep. 10:58
190.4 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 10:59
dep. 10:59
191.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 11:00
dep. 11:00
192 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 11:01
dep. 11:01
192.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:04
dep. 11:04
194.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:15
197.8 km
Bor - Kraljevo timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
07:00 11:15 (04:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:00
Bor, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:08
dep. 07:08
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:09
dep. 07:09
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:10
dep. 07:10
4.2 km
arr. 07:11
dep. 07:11
4.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
8.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
18.4 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 07:25
dep. 07:25
20.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 07:28
dep. 07:28
23.3 km
Savinac kod Boljevca
arr. 07:35
dep. 07:35
31.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
40.7 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 07:52
dep. 07:52
47.6 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
50.1 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
51 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 07:57
dep. 07:57
52.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
58.5 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 08:20
dep. 08:20
76 km
Donja Mutnica
arr. 08:23
dep. 08:23
79 km
Paracin, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
92.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
130.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
146.8 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
160.5 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:30
170.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 10:33
dep. 10:33
172.6 km
Vrnjci, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
173.6 km
Vrnjci, Stančići
arr. 10:38
dep. 10:38
175 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 10:41
dep. 10:41
177.2 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 10:42
dep. 10:42
177.9 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 10:45
dep. 10:45
179.9 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 10:46
dep. 10:46
180.9 km
Podunavci, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
182.7 km
Vranesi
arr. 10:50
dep. 10:50
184.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 10:52
dep. 10:52
186 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 10:53
dep. 10:53
187 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 10:55
dep. 10:55
188.3 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 10:56
dep. 10:56
189.2 km
Ratina
arr. 10:58
dep. 10:58
190.4 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 10:59
dep. 10:59
191.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 11:00
dep. 11:00
192 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 11:01
dep. 11:01
192.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:04
dep. 11:04
194.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:15
197.8 km
Bor - Kraljevo timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
07:00 11:15 (04:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:00
Bor, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:08
dep. 07:08
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:09
dep. 07:09
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:10
dep. 07:10
4.2 km
arr. 07:11
dep. 07:11
4.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
8.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
18.4 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 07:25
dep. 07:25
20.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 07:28
dep. 07:28
23.3 km
Savinac kod Boljevca
arr. 07:35
dep. 07:35
31.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
40.7 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 07:52
dep. 07:52
47.6 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
50.1 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
51 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 07:57
dep. 07:57
52.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
58.5 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 08:20
dep. 08:20
76 km
Donja Mutnica
arr. 08:23
dep. 08:23
79 km
Paracin, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
92.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
130.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
146.8 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
160.5 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:30
170.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 10:33
dep. 10:33
172.6 km
Vrnjci, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
173.6 km
Vrnjci, Stančići
arr. 10:38
dep. 10:38
175 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 10:41
dep. 10:41
177.2 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 10:42
dep. 10:42
177.9 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 10:45
dep. 10:45
179.9 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 10:46
dep. 10:46
180.9 km
Podunavci, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
182.7 km
Vranesi
arr. 10:50
dep. 10:50
184.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 10:52
dep. 10:52
186 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 10:53
dep. 10:53
187 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 10:55
dep. 10:55
188.3 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 10:56
dep. 10:56
189.2 km
Ratina
arr. 10:58
dep. 10:58
190.4 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 10:59
dep. 10:59
191.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 11:00
dep. 11:00
192 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 11:01
dep. 11:01
192.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:04
dep. 11:04
194.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:15
197.8 km
Bor - Kraljevo timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
07:00 11:15 (04:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:00
Bor, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:08
dep. 07:08
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:09
dep. 07:09
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:10
dep. 07:10
4.2 km
arr. 07:11
dep. 07:11
4.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
8.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
18.4 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 07:25
dep. 07:25
20.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 07:28
dep. 07:28
23.3 km
Savinac kod Boljevca
arr. 07:35
dep. 07:35
31.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
40.7 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 07:52
dep. 07:52
47.6 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
50.1 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
51 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 07:57
dep. 07:57
52.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
58.5 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 08:20
dep. 08:20
76 km
Donja Mutnica
arr. 08:23
dep. 08:23
79 km
Paracin, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
92.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
130.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
146.8 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
160.5 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:30
170.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 10:33
dep. 10:33
172.6 km
Vrnjci, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
173.6 km
Vrnjci, Stančići
arr. 10:38
dep. 10:38
175 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 10:41
dep. 10:41
177.2 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 10:42
dep. 10:42
177.9 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 10:45
dep. 10:45
179.9 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 10:46
dep. 10:46
180.9 km
Podunavci, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
182.7 km
Vranesi
arr. 10:50
dep. 10:50
184.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 10:52
dep. 10:52
186 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 10:53
dep. 10:53
187 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 10:55
dep. 10:55
188.3 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 10:56
dep. 10:56
189.2 km
Ratina
arr. 10:58
dep. 10:58
190.4 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 10:59
dep. 10:59
191.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 11:00
dep. 11:00
192 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 11:01
dep. 11:01
192.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:04
dep. 11:04
194.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:15
197.8 km
Bor - Kraljevo timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
07:00 11:15 (04:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:00
Bor, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:08
dep. 07:08
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:09
dep. 07:09
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:10
dep. 07:10
4.2 km
arr. 07:11
dep. 07:11
4.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
8.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
18.4 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 07:25
dep. 07:25
20.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 07:28
dep. 07:28
23.3 km
Savinac kod Boljevca
arr. 07:35
dep. 07:35
31.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
40.7 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 07:52
dep. 07:52
47.6 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
50.1 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
51 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 07:57
dep. 07:57
52.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
58.5 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 08:20
dep. 08:20
76 km
Donja Mutnica
arr. 08:23
dep. 08:23
79 km
Paracin, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
92.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
130.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
146.8 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
160.5 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:30
170.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 10:33
dep. 10:33
172.6 km
Vrnjci, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
173.6 km
Vrnjci, Stančići
arr. 10:38
dep. 10:38
175 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 10:41
dep. 10:41
177.2 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 10:42
dep. 10:42
177.9 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 10:45
dep. 10:45
179.9 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 10:46
dep. 10:46
180.9 km
Podunavci, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
182.7 km
Vranesi
arr. 10:50
dep. 10:50
184.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 10:52
dep. 10:52
186 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 10:53
dep. 10:53
187 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 10:55
dep. 10:55
188.3 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 10:56
dep. 10:56
189.2 km
Ratina
arr. 10:58
dep. 10:58
190.4 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 10:59
dep. 10:59
191.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 11:00
dep. 11:00
192 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 11:01
dep. 11:01
192.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:04
dep. 11:04
194.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:15
197.8 km
Bor - Kraljevo timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
07:00 11:15 (04:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:00
Bor, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:08
dep. 07:08
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:09
dep. 07:09
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:10
dep. 07:10
4.2 km
arr. 07:11
dep. 07:11
4.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
8.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
18.4 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 07:25
dep. 07:25
20.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 07:28
dep. 07:28
23.3 km
Savinac kod Boljevca
arr. 07:35
dep. 07:35
31.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
40.7 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 07:52
dep. 07:52
47.6 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
50.1 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
51 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 07:57
dep. 07:57
52.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
58.5 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 08:20
dep. 08:20
76 km
Donja Mutnica
arr. 08:23
dep. 08:23
79 km
Paracin, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
92.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
130.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
146.8 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
160.5 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:30
170.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 10:33
dep. 10:33
172.6 km
Vrnjci, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
173.6 km
Vrnjci, Stančići
arr. 10:38
dep. 10:38
175 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 10:41
dep. 10:41
177.2 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 10:42
dep. 10:42
177.9 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 10:45
dep. 10:45
179.9 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 10:46
dep. 10:46
180.9 km
Podunavci, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
182.7 km
Vranesi
arr. 10:50
dep. 10:50
184.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 10:52
dep. 10:52
186 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 10:53
dep. 10:53
187 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 10:55
dep. 10:55
188.3 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 10:56
dep. 10:56
189.2 km
Ratina
arr. 10:58
dep. 10:58
190.4 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 10:59
dep. 10:59
191.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 11:00
dep. 11:00
192 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 11:01
dep. 11:01
192.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:04
dep. 11:04
194.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:15
197.8 km
Bor - Kraljevo timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
07:00 11:15 (04:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:00
Bor, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:08
dep. 07:08
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:09
dep. 07:09
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:10
dep. 07:10
4.2 km
arr. 07:11
dep. 07:11
4.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
8.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
18.4 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 07:25
dep. 07:25
20.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 07:28
dep. 07:28
23.3 km
Savinac kod Boljevca
arr. 07:35
dep. 07:35
31.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
40.7 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 07:52
dep. 07:52
47.6 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
50.1 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
51 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 07:57
dep. 07:57
52.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
58.5 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 08:20
dep. 08:20
76 km
Donja Mutnica
arr. 08:23
dep. 08:23
79 km
Paracin, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
92.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
130.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
146.8 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
160.5 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:30
170.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 10:33
dep. 10:33
172.6 km
Vrnjci, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
173.6 km
Vrnjci, Stančići
arr. 10:38
dep. 10:38
175 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 10:41
dep. 10:41
177.2 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 10:42
dep. 10:42
177.9 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 10:45
dep. 10:45
179.9 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 10:46
dep. 10:46
180.9 km
Podunavci, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
182.7 km
Vranesi
arr. 10:50
dep. 10:50
184.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 10:52
dep. 10:52
186 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 10:53
dep. 10:53
187 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 10:55
dep. 10:55
188.3 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 10:56
dep. 10:56
189.2 km
Ratina
arr. 10:58
dep. 10:58
190.4 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 10:59
dep. 10:59
191.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 11:00
dep. 11:00
192 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 11:01
dep. 11:01
192.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:04
dep. 11:04
194.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:15
197.8 km

Naselja Bor i Kraljevo su međusobno udaljena ~198 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 15min., a najduže 04h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 07:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.