Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bor - Jagodina timetable

monday, 17.02.2020.
05:00 07:20 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:00
arr. 05:04
dep. 05:04
4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
6 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
17 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 05:24
dep. 05:24
21 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 05:25
dep. 05:25
22 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 05:27
dep. 05:27
25 km
Savinac kod Boljevca
arr. 05:30
dep. 05:30
27 km
Valakonje, Magistrala
arr. 05:37
dep. 05:37
33 km
Boljevac, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:50
40 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 05:56
dep. 05:56
47 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 05:59
dep. 05:59
49 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 06:02
dep. 06:02
52 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 06:03
dep. 06:03
54 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
59 km
Izvor kod Paracina
arr. 06:37
dep. 06:37
79 km
Paracin, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:55
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:20
116 km
15:30 17:50 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:34
dep. 15:34
4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
6 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
17 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 15:54
dep. 15:54
21 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 15:55
dep. 15:55
22 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 15:57
dep. 15:57
25 km
Savinac kod Boljevca
arr. 16:00
dep. 16:00
27 km
Valakonje, Magistrala
arr. 16:07
dep. 16:07
33 km
Boljevac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
40 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 16:26
dep. 16:26
47 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 16:29
dep. 16:29
49 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 16:32
dep. 16:32
52 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 16:33
dep. 16:33
54 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
59 km
Izvor kod Paracina
arr. 17:07
dep. 17:07
79 km
Paracin, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:25
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 17:50
116 km
Bor - Jagodina timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
05:00 07:20 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:00
arr. 05:04
dep. 05:04
4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
6 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
17 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 05:24
dep. 05:24
21 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 05:25
dep. 05:25
22 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 05:27
dep. 05:27
25 km
Savinac kod Boljevca
arr. 05:30
dep. 05:30
27 km
Valakonje, Magistrala
arr. 05:37
dep. 05:37
33 km
Boljevac, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:50
40 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 05:56
dep. 05:56
47 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 05:59
dep. 05:59
49 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 06:02
dep. 06:02
52 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 06:03
dep. 06:03
54 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
59 km
Izvor kod Paracina
arr. 06:37
dep. 06:37
79 km
Paracin, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:55
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:20
116 km
15:30 17:50 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:34
dep. 15:34
4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
6 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
17 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 15:54
dep. 15:54
21 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 15:55
dep. 15:55
22 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 15:57
dep. 15:57
25 km
Savinac kod Boljevca
arr. 16:00
dep. 16:00
27 km
Valakonje, Magistrala
arr. 16:07
dep. 16:07
33 km
Boljevac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
40 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 16:26
dep. 16:26
47 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 16:29
dep. 16:29
49 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 16:32
dep. 16:32
52 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 16:33
dep. 16:33
54 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
59 km
Izvor kod Paracina
arr. 17:07
dep. 17:07
79 km
Paracin, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:25
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 17:50
116 km
Bor - Jagodina timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
05:00 07:20 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:00
arr. 05:04
dep. 05:04
4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
6 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
17 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 05:24
dep. 05:24
21 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 05:25
dep. 05:25
22 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 05:27
dep. 05:27
25 km
Savinac kod Boljevca
arr. 05:30
dep. 05:30
27 km
Valakonje, Magistrala
arr. 05:37
dep. 05:37
33 km
Boljevac, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:50
40 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 05:56
dep. 05:56
47 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 05:59
dep. 05:59
49 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 06:02
dep. 06:02
52 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 06:03
dep. 06:03
54 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
59 km
Izvor kod Paracina
arr. 06:37
dep. 06:37
79 km
Paracin, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:55
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:20
116 km
15:30 17:50 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:34
dep. 15:34
4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
6 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
17 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 15:54
dep. 15:54
21 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 15:55
dep. 15:55
22 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 15:57
dep. 15:57
25 km
Savinac kod Boljevca
arr. 16:00
dep. 16:00
27 km
Valakonje, Magistrala
arr. 16:07
dep. 16:07
33 km
Boljevac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
40 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 16:26
dep. 16:26
47 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 16:29
dep. 16:29
49 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 16:32
dep. 16:32
52 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 16:33
dep. 16:33
54 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
59 km
Izvor kod Paracina
arr. 17:07
dep. 17:07
79 km
Paracin, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:25
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 17:50
116 km
Bor - Jagodina timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
05:00 07:20 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:00
arr. 05:04
dep. 05:04
4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
6 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
17 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 05:24
dep. 05:24
21 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 05:25
dep. 05:25
22 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 05:27
dep. 05:27
25 km
Savinac kod Boljevca
arr. 05:30
dep. 05:30
27 km
Valakonje, Magistrala
arr. 05:37
dep. 05:37
33 km
Boljevac, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:50
40 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 05:56
dep. 05:56
47 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 05:59
dep. 05:59
49 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 06:02
dep. 06:02
52 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 06:03
dep. 06:03
54 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
59 km
Izvor kod Paracina
arr. 06:37
dep. 06:37
79 km
Paracin, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:55
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:20
116 km
15:30 17:50 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:34
dep. 15:34
4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
6 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
17 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 15:54
dep. 15:54
21 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 15:55
dep. 15:55
22 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 15:57
dep. 15:57
25 km
Savinac kod Boljevca
arr. 16:00
dep. 16:00
27 km
Valakonje, Magistrala
arr. 16:07
dep. 16:07
33 km
Boljevac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
40 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 16:26
dep. 16:26
47 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 16:29
dep. 16:29
49 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 16:32
dep. 16:32
52 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 16:33
dep. 16:33
54 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
59 km
Izvor kod Paracina
arr. 17:07
dep. 17:07
79 km
Paracin, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:25
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 17:50
116 km

Naselja Bor i Jagodina su međusobno udaljena ~116 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 20min., a najduže 02h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.