Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Bor - Jagodina timetable

friday, 03.07.2020.
05:00 07:20 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:00
arr. 05:04
dep. 05:04
4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
6 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
17 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 05:24
dep. 05:24
21 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 05:25
dep. 05:25
22 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 05:27
dep. 05:27
25 km
Savinac kod Boljevca
arr. 05:30
dep. 05:30
27 km
Valakonje, Magistrala
arr. 05:37
dep. 05:37
33 km
Boljevac, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:50
40 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 05:56
dep. 05:56
47 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 05:59
dep. 05:59
49 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 06:02
dep. 06:02
52 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 06:03
dep. 06:03
54 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
59 km
Izvor kod Paracina
arr. 06:37
dep. 06:37
79 km
Paracin, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:55
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:20
116 km
Bor - Jagodina timetable
Departures on: saturday, 04.07.2020.
05:00 07:20 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:00
arr. 05:04
dep. 05:04
4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
6 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
17 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 05:24
dep. 05:24
21 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 05:25
dep. 05:25
22 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 05:27
dep. 05:27
25 km
Savinac kod Boljevca
arr. 05:30
dep. 05:30
27 km
Valakonje, Magistrala
arr. 05:37
dep. 05:37
33 km
Boljevac, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:50
40 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 05:56
dep. 05:56
47 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 05:59
dep. 05:59
49 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 06:02
dep. 06:02
52 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 06:03
dep. 06:03
54 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
59 km
Izvor kod Paracina
arr. 06:37
dep. 06:37
79 km
Paracin, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:55
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:20
116 km
Bor - Jagodina timetable
Departures on: sunday, 05.07.2020.
05:00 07:20 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:00
arr. 05:04
dep. 05:04
4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
6 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
17 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 05:24
dep. 05:24
21 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 05:25
dep. 05:25
22 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 05:27
dep. 05:27
25 km
Savinac kod Boljevca
arr. 05:30
dep. 05:30
27 km
Valakonje, Magistrala
arr. 05:37
dep. 05:37
33 km
Boljevac, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:50
40 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 05:56
dep. 05:56
47 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 05:59
dep. 05:59
49 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 06:02
dep. 06:02
52 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 06:03
dep. 06:03
54 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
59 km
Izvor kod Paracina
arr. 06:37
dep. 06:37
79 km
Paracin, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:55
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:20
116 km
Bor - Jagodina timetable
Departures on: monday, 06.07.2020.
05:00 07:20 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:00
arr. 05:04
dep. 05:04
4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
6 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
17 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 05:24
dep. 05:24
21 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 05:25
dep. 05:25
22 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 05:27
dep. 05:27
25 km
Savinac kod Boljevca
arr. 05:30
dep. 05:30
27 km
Valakonje, Magistrala
arr. 05:37
dep. 05:37
33 km
Boljevac, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:50
40 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 05:56
dep. 05:56
47 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 05:59
dep. 05:59
49 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 06:02
dep. 06:02
52 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 06:03
dep. 06:03
54 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
59 km
Izvor kod Paracina
arr. 06:37
dep. 06:37
79 km
Paracin, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:55
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:20
116 km
Bor - Jagodina timetable
Departures on: tuesday, 07.07.2020.
05:00 07:20 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:00
arr. 05:04
dep. 05:04
4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
6 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
17 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 05:24
dep. 05:24
21 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 05:25
dep. 05:25
22 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 05:27
dep. 05:27
25 km
Savinac kod Boljevca
arr. 05:30
dep. 05:30
27 km
Valakonje, Magistrala
arr. 05:37
dep. 05:37
33 km
Boljevac, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:50
40 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 05:56
dep. 05:56
47 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 05:59
dep. 05:59
49 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 06:02
dep. 06:02
52 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 06:03
dep. 06:03
54 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
59 km
Izvor kod Paracina
arr. 06:37
dep. 06:37
79 km
Paracin, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:55
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:20
116 km
Bor - Jagodina timetable
Departures on: wednesday, 08.07.2020.
05:00 07:20 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:00
arr. 05:04
dep. 05:04
4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
6 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
17 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 05:24
dep. 05:24
21 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 05:25
dep. 05:25
22 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 05:27
dep. 05:27
25 km
Savinac kod Boljevca
arr. 05:30
dep. 05:30
27 km
Valakonje, Magistrala
arr. 05:37
dep. 05:37
33 km
Boljevac, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:50
40 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 05:56
dep. 05:56
47 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 05:59
dep. 05:59
49 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 06:02
dep. 06:02
52 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 06:03
dep. 06:03
54 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
59 km
Izvor kod Paracina
arr. 06:37
dep. 06:37
79 km
Paracin, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:55
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:20
116 km
Bor - Jagodina timetable
Departures on: thursday, 09.07.2020.
05:00 07:20 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:00
arr. 05:04
dep. 05:04
4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
6 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
17 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 05:24
dep. 05:24
21 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 05:25
dep. 05:25
22 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 05:27
dep. 05:27
25 km
Savinac kod Boljevca
arr. 05:30
dep. 05:30
27 km
Valakonje, Magistrala
arr. 05:37
dep. 05:37
33 km
Boljevac, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:50
40 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 05:56
dep. 05:56
47 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 05:59
dep. 05:59
49 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 06:02
dep. 06:02
52 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 06:03
dep. 06:03
54 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
59 km
Izvor kod Paracina
arr. 06:37
dep. 06:37
79 km
Paracin, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:55
93 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:20
116 km

Naselja Bor i Jagodina su međusobno udaljena ~116 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 20min., a najduže 02h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 05:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.