Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bor - Donja Bela Reka kod Bora timetable

tuesday, 14.07.2020.
04:47 05:29 (00:42)
BrezonikRailway station - Zagradje
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Bor, Brezonik
dep. 04:47
arr. 04:54
dep. 04:55
5 km
Bor, Teretna
arr. 04:59
dep. 04:59
8 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 05:09
dep. 05:09
15 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 05:29
22 km
07:30 07:45 (00:15)
Bus stationZadradje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:34
dep. 07:34
4 km
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:36
dep. 07:36
6 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:45
14 km
10:04 10:46 (00:42)
BrezonikRailway station - Zagradje
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Bor, Brezonik
dep. 10:04
arr. 10:11
dep. 10:12
5 km
Bor, Teretna
arr. 10:16
dep. 10:16
8 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 10:26
dep. 10:26
15 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 10:46
22 km
13:45 14:04 (00:19)
Bus stationZadradje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 13:45
Bor, Tehnopromet
arr. 13:49
dep. 13:49
1.5 km
arr. 13:51
dep. 13:51
2.1 km
arr. 13:53
dep. 13:53
3.2 km
Bor, Jugopetrol
arr. 13:55
dep. 13:55
4.6 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 13:59
dep. 13:59
7.8 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 14:04
13.2 km
14:15 14:33 (00:18)
Bus stationZadradje
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 14:15
Bor, Tehnopromet
arr. 14:19
dep. 14:19
1.5 km
arr. 14:21
dep. 14:21
2.1 km
arr. 14:23
dep. 14:23
3.2 km
Bor, Jugopetrol
arr. 14:25
dep. 14:25
4.6 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 14:28
dep. 14:28
7.8 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 14:33
13.2 km
15:15 15:38 (00:23)
Naselje 4. kilometarTopljanski most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
-4 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
2 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
10 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
24 km
18:51 19:33 (00:42)
BrezonikRailway station - Zagradje
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Bor, Brezonik
dep. 18:51
arr. 18:58
dep. 18:59
5 km
Bor, Teretna
arr. 19:03
dep. 19:03
8 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 19:13
dep. 19:13
15 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 19:33
22 km

Naselja Bor i Donja Bela Reka kod Bora su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 04:47 h, dok je poslednji polazak u 18:51 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.