Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bor - Brestovac kod Bora timetable

monday, 17.02.2020.
04:30 04:45 (00:15)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 04:30
Bor, Center
arr. 04:36
dep. 04:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 04:38
dep. 04:38
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 04:39
dep. 04:39
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 04:40
dep. 04:40
4.2 km
arr. 04:41
dep. 04:41
4.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 04:45
8.1 km
05:00 05:08 (00:08)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:00
arr. 05:04
dep. 05:04
4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:08
6 km
05:25 05:38 (00:13)
Topionica kapijaRuzana
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:25
Bor, Center
arr. 05:27
dep. 05:27
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 05:28
dep. 05:28
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 05:29
dep. 05:29
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 05:30
dep. 05:30
1.9 km
arr. 05:32
dep. 05:32
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 05:34
dep. 05:34
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 05:37
dep. 05:37
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 05:38
7.5 km
05:28 05:36 (00:08)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:28
arr. 05:32
dep. 05:32
2.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:36
5.4 km
05:50 06:09 (00:19)
Topionica kapijaRuzana
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:50
Bor, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 05:54
dep. 05:54
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 05:56
dep. 05:56
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 05:58
dep. 05:58
1.9 km
arr. 06:00
dep. 06:00
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 06:03
dep. 06:03
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 06:07
dep. 06:07
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 06:09
7.5 km
06:45 07:04 (00:19)
Topionica kapijaRuzana
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:45
Bor, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 06:49
dep. 06:49
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 06:51
dep. 06:51
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 06:53
dep. 06:53
1.9 km
arr. 06:55
dep. 06:55
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 06:58
dep. 06:58
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 07:02
dep. 07:02
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 07:04
7.5 km
07:00 07:15 (00:15)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:00
Bor, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:08
dep. 07:08
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:09
dep. 07:09
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:10
dep. 07:10
4.2 km
arr. 07:11
dep. 07:11
4.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:15
8.1 km
07:30 07:47 (00:17)
Topionica kapijaRuzana
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
Bor, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:34
dep. 07:34
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:36
dep. 07:36
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:37
dep. 07:37
1.9 km
arr. 07:39
dep. 07:39
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 07:41
dep. 07:41
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:43
dep. 07:43
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 07:45
dep. 07:45
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 07:47
7.5 km
07:30 08:03 (00:33)
Bus stationVKF most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
Bor, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:39
dep. 07:39
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:41
dep. 07:41
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:43
dep. 07:43
4.2 km
arr. 07:45
dep. 07:45
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 07:49
dep. 07:49
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:52
dep. 07:52
8.1 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 07:56
dep. 07:56
10.1 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 08:03
13.6 km
07:45 07:58 (00:13)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:45
Bor, Tehnopromet
arr. 07:51
dep. 07:51
4.1 km
Bor, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:48
dep. 07:48
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:49
dep. 07:49
3.5 km
arr. 07:53
dep. 07:53
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 07:56
dep. 07:56
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:58
8.3 km
07:45 08:02 (00:17)
Bus stationDinkici
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:45
Bor, Tehnopromet
arr. 07:50
dep. 07:50
4.1 km
Bor, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:48
dep. 07:48
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:49
dep. 07:49
3.5 km
arr. 07:52
dep. 07:52
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 07:55
dep. 07:55
6.5 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
7.5 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 07:59
dep. 07:59
9.1 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:01
dep. 08:01
11.1 km
Brestovac kod Bora, Dinkici
arr. 08:02
12.5 km
07:45 08:06 (00:21)
Bus stationOrah
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:45
Bor, Tehnopromet
arr. 07:53
dep. 07:53
4.1 km
Bor, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:49
dep. 07:49
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:51
dep. 07:51
3.5 km
arr. 07:55
dep. 07:55
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 07:58
dep. 07:58
7.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
8.1 km
Brestovac kod Bora, Kafana
arr. 08:02
dep. 08:02
8.6 km
Brestovac kod Bora, Most
arr. 08:05
dep. 08:05
9.4 km
Brestovac kod Bora, Orah
arr. 08:06
10.3 km
07:45 08:10 (00:25)
Bus stationVKF most
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:45
Bor, Tehnopromet
arr. 07:53
dep. 07:53
4.1 km
Bor, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:49
dep. 07:49
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:51
dep. 07:51
3.5 km
arr. 07:55
dep. 07:55
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 07:58
dep. 07:58
6.7 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
8.3 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:03
dep. 08:03
10.5 km
Brestovac kod Bora, Cokarelj
arr. 08:05
dep. 08:05
11.8 km
Brestovac kod Bora, Dragojevici
arr. 08:07
dep. 08:07
12.9 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 08:10
14.4 km
08:45 09:04 (00:19)
Bus stationLakuri
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 08:45
Bor, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 08:53
dep. 08:53
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 08:54
dep. 08:54
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 08:55
dep. 08:55
4.2 km
arr. 08:56
dep. 08:56
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:59
dep. 08:59
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
8.1 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 09:04
10.1 km
09:30 09:49 (00:19)
Topionica kapijaRuzana
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:30
Bor, Center
arr. 09:32
dep. 09:32
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 09:34
dep. 09:34
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 09:36
dep. 09:36
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 09:38
dep. 09:38
1.9 km
arr. 09:40
dep. 09:40
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 09:43
dep. 09:43
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 09:47
dep. 09:47
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 09:49
7.5 km
10:00 10:17 (00:17)
Topionica kapijaRuzana
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Bor, Center
arr. 10:02
dep. 10:02
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 10:04
dep. 10:04
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 10:06
dep. 10:06
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 10:07
dep. 10:07
1.9 km
arr. 10:09
dep. 10:09
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 10:10
dep. 10:10
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 10:13
dep. 10:13
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 10:15
dep. 10:15
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 10:17
7.5 km
11:30 11:49 (00:19)
Topionica kapijaRuzana
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:30
Bor, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 11:34
dep. 11:34
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 11:36
dep. 11:36
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 11:38
dep. 11:38
1.9 km
arr. 11:40
dep. 11:40
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 11:43
dep. 11:43
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 11:47
dep. 11:47
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 11:49
7.5 km
12:30 12:49 (00:19)
Topionica kapijaRuzana
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Bor, Center
arr. 12:32
dep. 12:32
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 12:34
dep. 12:34
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 12:36
dep. 12:36
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 12:38
dep. 12:38
1.9 km
arr. 12:40
dep. 12:40
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 12:43
dep. 12:43
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 12:47
dep. 12:47
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 12:49
7.5 km
12:33 12:41 (00:08)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 12:33
arr. 12:37
dep. 12:37
2.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 12:41
5.4 km
13:00 13:17 (00:17)
Topionica kapijaRuzana
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:00
Bor, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 13:04
dep. 13:04
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 13:06
dep. 13:06
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 13:07
dep. 13:07
1.9 km
arr. 13:09
dep. 13:09
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 13:11
dep. 13:11
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 13:15
dep. 13:15
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 13:17
7.5 km
13:45 14:04 (00:19)
Topionica kapijaRuzana
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:45
Bor, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 13:49
dep. 13:49
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 13:51
dep. 13:51
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 13:53
dep. 13:53
1.9 km
arr. 13:55
dep. 13:55
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 13:58
dep. 13:58
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 14:02
dep. 14:02
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 14:04
7.5 km
14:30 14:50 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:45
dep. 14:45
2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:50
6 km
14:45 15:04 (00:19)
Topionica kapijaRuzana
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Bor, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 14:49
dep. 14:49
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 14:51
dep. 14:51
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 14:53
dep. 14:53
1.9 km
arr. 14:55
dep. 14:55
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 14:58
dep. 14:58
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 15:02
dep. 15:02
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 15:04
7.5 km
15:15 15:33 (00:18)
Topionica kapijaRuzana
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Bor, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:19
dep. 15:19
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:20
dep. 15:20
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:22
dep. 15:22
1.9 km
arr. 15:24
dep. 15:24
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 15:27
dep. 15:27
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 15:31
dep. 15:31
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 15:33
7.5 km
15:30 15:38 (00:08)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:34
dep. 15:34
4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 15:38
6 km
15:30 16:03 (00:33)
Bus stationVKF most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
Bor, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:39
dep. 15:39
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:41
dep. 15:41
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:43
dep. 15:43
4.2 km
arr. 15:45
dep. 15:45
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 15:49
dep. 15:49
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 15:52
dep. 15:52
8.1 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 15:56
dep. 15:56
10.1 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 16:03
13.6 km
15:45 16:02 (00:17)
Bus stationDinkici
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:45
Bor, Tehnopromet
arr. 15:50
dep. 15:50
4.1 km
Bor, Center
arr. 15:47
dep. 15:47
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:48
dep. 15:48
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:49
dep. 15:49
3.5 km
arr. 15:52
dep. 15:52
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 15:55
dep. 15:55
6.5 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 15:57
dep. 15:57
7.5 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 15:59
dep. 15:59
9.1 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 16:01
dep. 16:01
11.1 km
Brestovac kod Bora, Dinkici
arr. 16:02
12.5 km
15:45 16:04 (00:19)
Bus stationBorska slatina
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:45
Bor, Tehnopromet
arr. 15:53
dep. 15:53
4.1 km
Bor, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:49
dep. 15:49
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:51
dep. 15:51
3.5 km
arr. 15:55
dep. 15:55
4.8 km
Brestovac kod Bora, Suvaja
arr. 16:02
dep. 16:02
8.5 km
Brestovac kod Bora, Borska slatina
arr. 16:04
8.9 km
15:45 16:06 (00:21)
Bus stationOrah
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:45
Bor, Tehnopromet
arr. 15:53
dep. 15:53
4.1 km
Bor, Center
arr. 15:47
dep. 15:47
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:49
dep. 15:49
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:51
dep. 15:51
3.5 km
arr. 15:55
dep. 15:55
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 15:58
dep. 15:58
7.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
8.1 km
Brestovac kod Bora, Kafana
arr. 16:02
dep. 16:02
8.6 km
Brestovac kod Bora, Most
arr. 16:05
dep. 16:05
9.4 km
Brestovac kod Bora, Orah
arr. 16:06
10.3 km
16:00 16:13 (00:13)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 16:00
Bor, Tehnopromet
arr. 16:06
dep. 16:06
4.1 km
Bor, Center
arr. 16:02
dep. 16:02
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 16:03
dep. 16:03
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 16:04
dep. 16:04
3.5 km
arr. 16:08
dep. 16:08
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 16:11
dep. 16:11
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 16:13
8.3 km
16:00 16:25 (00:25)
Bus stationVKF most
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 16:00
Bor, Tehnopromet
arr. 16:08
dep. 16:08
4.1 km
Bor, Center
arr. 16:02
dep. 16:02
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 16:04
dep. 16:04
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 16:06
dep. 16:06
3.5 km
arr. 16:10
dep. 16:10
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 16:13
dep. 16:13
6.7 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
8.3 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 16:18
dep. 16:18
10.5 km
Brestovac kod Bora, Cokarelj
arr. 16:20
dep. 16:20
11.8 km
Brestovac kod Bora, Dragojevici
arr. 16:22
dep. 16:22
12.9 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 16:25
14.4 km
16:08 16:16 (00:08)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 16:08
arr. 16:12
dep. 16:12
2.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 16:16
5.4 km
16:30 16:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 16:30
Brestovac kod Bora
arr. 16:40
6 km
17:30 17:49 (00:19)
Topionica kapijaRuzana
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Bor, Center
arr. 17:32
dep. 17:32
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 17:34
dep. 17:34
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 17:36
dep. 17:36
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 17:38
dep. 17:38
1.9 km
arr. 17:40
dep. 17:40
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 17:43
dep. 17:43
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 17:47
dep. 17:47
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 17:49
7.5 km
19:30 19:49 (00:19)
Topionica kapijaRuzana
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Bor, Center
arr. 19:32
dep. 19:32
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 19:34
dep. 19:34
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 19:36
dep. 19:36
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 19:38
dep. 19:38
1.9 km
arr. 19:40
dep. 19:40
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 19:43
dep. 19:43
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 19:45
dep. 19:45
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 19:47
dep. 19:47
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 19:49
7.5 km
20:30 20:49 (00:19)
Topionica kapijaRuzana
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:30
Bor, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 20:34
dep. 20:34
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 20:36
dep. 20:36
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 20:38
dep. 20:38
1.9 km
arr. 20:40
dep. 20:40
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 20:43
dep. 20:43
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 20:47
dep. 20:47
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 20:49
7.5 km
21:30 21:49 (00:19)
Topionica kapijaRuzana
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:30
Bor, Center
arr. 21:32
dep. 21:32
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 21:34
dep. 21:34
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 21:36
dep. 21:36
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 21:38
dep. 21:38
1.9 km
arr. 21:40
dep. 21:40
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 21:43
dep. 21:43
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 21:45
dep. 21:45
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 21:47
dep. 21:47
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 21:49
7.5 km
23:30 23:49 (00:19)
Topionica kapijaRuzana
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 23:30
Bor, Center
arr. 23:32
dep. 23:32
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 23:34
dep. 23:34
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 23:36
dep. 23:36
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 23:38
dep. 23:38
1.9 km
arr. 23:40
dep. 23:40
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 23:43
dep. 23:43
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 23:45
dep. 23:45
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 23:47
dep. 23:47
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 23:49
7.5 km
23:45 23:58 (00:13)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 23:45
Bor, Tehnopromet
arr. 23:51
dep. 23:51
4.1 km
Bor, Center
arr. 23:47
dep. 23:47
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 23:48
dep. 23:48
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 23:49
dep. 23:49
3.5 km
arr. 23:53
dep. 23:53
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 23:56
dep. 23:56
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 23:58
8.3 km
23:45 00:02 (00:17)
Bus stationDinkici
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 23:45
Bor, Tehnopromet
arr. 23:50
dep. 23:50
4.1 km
Bor, Center
arr. 23:47
dep. 23:47
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 23:48
dep. 23:48
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 23:49
dep. 23:49
3.5 km
arr. 23:52
dep. 23:52
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 23:55
dep. 23:55
6.5 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 23:57
dep. 23:57
7.5 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 23:59
dep. 23:59
9.1 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 00:01
dep. 00:01
11.1 km
Brestovac kod Bora, Dinkici
arr. 00:02
12.5 km
23:45 00:06 (00:21)
Bus stationOrah
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 23:45
Bor, Tehnopromet
arr. 23:53
dep. 23:53
4.1 km
Bor, Center
arr. 23:47
dep. 23:47
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 23:49
dep. 23:49
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 23:51
dep. 23:51
3.5 km
arr. 23:55
dep. 23:55
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 23:58
dep. 23:58
7.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 00:00
dep. 00:00
8.1 km
Brestovac kod Bora, Kafana
arr. 00:02
dep. 00:02
8.6 km
Brestovac kod Bora, Most
arr. 00:05
dep. 00:05
9.4 km
Brestovac kod Bora, Orah
arr. 00:06
10.3 km

Naselja Bor i Brestovac kod Bora su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 23:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.