Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Bor - Boljevac timetable

tuesday, 07.07.2020.
04:30 05:15 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 04:30
Bor, Center
arr. 04:36
dep. 04:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 04:38
dep. 04:38
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 04:39
dep. 04:39
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 04:40
dep. 04:40
4.2 km
arr. 04:41
dep. 04:41
4.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 04:45
dep. 04:45
8.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 04:53
dep. 04:53
18.4 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 04:58
dep. 04:58
23.3 km
Savinac kod Boljevca
arr. 05:05
dep. 05:05
31.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 05:15
40.7 km
05:00 05:48 (00:48)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:00
arr. 05:04
dep. 05:04
4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
6 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
17 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 05:24
dep. 05:24
21 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 05:25
dep. 05:25
22 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 05:27
dep. 05:27
25 km
Savinac kod Boljevca
arr. 05:30
dep. 05:30
27 km
Valakonje, Magistrala
arr. 05:37
dep. 05:37
33 km
Boljevac, Bus station
arr. 05:48
40 km
07:00 07:38 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:04
dep. 07:04
2.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
5.4 km
Boljevac, Bus station
arr. 07:38
38 km
07:30 09:05 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
Bor, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:39
dep. 07:39
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:41
dep. 07:41
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:43
dep. 07:43
4.2 km
arr. 07:45
dep. 07:45
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 07:49
dep. 07:49
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:52
dep. 07:52
8.1 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 07:56
dep. 07:56
10.1 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 08:03
dep. 08:03
13.6 km
Zlot, Setace
arr. 08:06
dep. 08:06
14.3 km
arr. 08:09
dep. 08:09
15.2 km
Zlot, Krlinac
arr. 08:10
dep. 08:10
15.5 km
Zlot, Bugarinovići
arr. 08:12
dep. 08:12
16.4 km
Zlot, I
arr. 08:17
dep. 08:17
18.6 km
Zlot, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
19 km
Zlot, Todorovići
arr. 08:25
dep. 08:25
21.4 km
Zlot, Trafo
arr. 08:27
dep. 08:27
22 km
Zlot, Stopanja
arr. 08:29
dep. 08:29
22.8 km
Zlot, Grozan
arr. 08:32
dep. 08:32
24.1 km
Podgorac kod Boljevca, Selo - Centar
arr. 08:39
dep. 08:39
27.8 km
Podgorac kod Boljevca, 1
arr. 08:42
dep. 08:42
28.8 km
Podgorac kod Boljevca, Fundonj
arr. 08:45
dep. 08:45
30.4 km
Bogovina, Jugopetrol
arr. 08:50
dep. 08:50
33.4 km
Bogovina, Selo
arr. 08:53
dep. 08:53
34.5 km
Valakonje, Intersection
arr. 08:56
dep. 08:56
35.6 km
Valakonje, Arnauta
arr. 09:00
dep. 09:00
37.8 km
Boljevac, Bus station
arr. 09:05
42 km
08:45 09:37 (00:52)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 08:45
Bor, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 08:53
dep. 08:53
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 08:54
dep. 08:54
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 08:55
dep. 08:55
4.2 km
arr. 08:56
dep. 08:56
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:59
dep. 08:59
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
8.1 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 09:04
dep. 09:04
10.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
18.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 09:19
dep. 09:19
23.4 km
Boljevac, Bus station
arr. 09:37
40.8 km
15:30 17:05 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
Bor, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:39
dep. 15:39
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:41
dep. 15:41
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:43
dep. 15:43
4.2 km
arr. 15:45
dep. 15:45
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 15:49
dep. 15:49
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 15:52
dep. 15:52
8.1 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 15:56
dep. 15:56
10.1 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 16:03
dep. 16:03
13.6 km
Zlot, Setace
arr. 16:06
dep. 16:06
14.3 km
arr. 16:09
dep. 16:09
15.2 km
Zlot, Krlinac
arr. 16:10
dep. 16:10
15.5 km
Zlot, Bugarinovići
arr. 16:12
dep. 16:12
16.4 km
Zlot, I
arr. 16:17
dep. 16:17
18.6 km
Zlot, Center
arr. 16:19
dep. 16:19
19 km
Zlot, Todorovići
arr. 16:25
dep. 16:25
21.4 km
Zlot, Trafo
arr. 16:27
dep. 16:27
22 km
Zlot, Stopanja
arr. 16:29
dep. 16:29
22.8 km
Zlot, Grozan
arr. 16:32
dep. 16:32
24.1 km
Podgorac kod Boljevca, Selo - Centar
arr. 16:39
dep. 16:39
27.8 km
Podgorac kod Boljevca, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
28.8 km
Podgorac kod Boljevca, Fundonj
arr. 16:45
dep. 16:45
30.4 km
Bogovina, Jugopetrol
arr. 16:50
dep. 16:50
33.4 km
Bogovina, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
34.5 km
Valakonje, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
35.6 km
Valakonje, Arnauta
arr. 17:00
dep. 17:00
37.8 km
Boljevac, Bus station
arr. 17:05
42 km
Bor - Boljevac timetable
Departures on: wednesday, 08.07.2020.
04:30 05:15 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 04:30
Bor, Center
arr. 04:36
dep. 04:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 04:38
dep. 04:38
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 04:39
dep. 04:39
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 04:40
dep. 04:40
4.2 km
arr. 04:41
dep. 04:41
4.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 04:45
dep. 04:45
8.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 04:53
dep. 04:53
18.4 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 04:58
dep. 04:58
23.3 km
Savinac kod Boljevca
arr. 05:05
dep. 05:05
31.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 05:15
40.7 km
05:00 05:48 (00:48)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:00
arr. 05:04
dep. 05:04
4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
6 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 05:21
dep. 05:21
17 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 05:24
dep. 05:24
21 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 05:25
dep. 05:25
22 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 05:27
dep. 05:27
25 km
Savinac kod Boljevca
arr. 05:30
dep. 05:30
27 km
Valakonje, Magistrala
arr. 05:37
dep. 05:37
33 km
Boljevac, Bus station
arr. 05:48
40 km
07:00 07:38 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:04
dep. 07:04
2.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
5.4 km
Boljevac, Bus station
arr. 07:38
38 km
07:30 09:05 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
Bor, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:39
dep. 07:39
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:41
dep. 07:41
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:43
dep. 07:43
4.2 km
arr. 07:45
dep. 07:45
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 07:49
dep. 07:49
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:52
dep. 07:52
8.1 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 07:56
dep. 07:56
10.1 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 08:03
dep. 08:03
13.6 km
Zlot, Setace
arr. 08:06
dep. 08:06
14.3 km
arr. 08:09
dep. 08:09
15.2 km
Zlot, Krlinac
arr. 08:10
dep. 08:10
15.5 km
Zlot, Bugarinovići
arr. 08:12
dep. 08:12
16.4 km
Zlot, I
arr. 08:17
dep. 08:17
18.6 km
Zlot, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
19 km
Zlot, Todorovići
arr. 08:25
dep. 08:25
21.4 km
Zlot, Trafo
arr. 08:27
dep. 08:27
22 km
Zlot, Stopanja
arr. 08:29
dep. 08:29
22.8 km
Zlot, Grozan
arr. 08:32
dep. 08:32
24.1 km
Podgorac kod Boljevca, Selo - Centar
arr. 08:39
dep. 08:39
27.8 km
Podgorac kod Boljevca, 1
arr. 08:42
dep. 08:42
28.8 km
Podgorac kod Boljevca, Fundonj
arr. 08:45
dep. 08:45
30.4 km
Bogovina, Jugopetrol
arr. 08:50
dep. 08:50
33.4 km
Bogovina, Selo
arr. 08:53
dep. 08:53
34.5 km
Valakonje, Intersection
arr. 08:56
dep. 08:56
35.6 km
Valakonje, Arnauta
arr. 09:00
dep. 09:00
37.8 km
Boljevac, Bus station
arr. 09:05
42 km
08:45 09:37 (00:52)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 08:45
Bor, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 08:53
dep. 08:53
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 08:54
dep. 08:54
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 08:55
dep. 08:55
4.2 km
arr. 08:56
dep. 08:56
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:59
dep. 08:59
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
8.1 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 09:04
dep. 09:04
10.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
18.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 09:19
dep. 09:19
23.4 km
Boljevac, Bus station
arr. 09:37
40.8 km
15:30 17:05 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
Bor, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:39
dep. 15:39
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:41
dep. 15:41
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:43
dep. 15:43
4.2 km
arr. 15:45
dep. 15:45
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 15:49
dep. 15:49
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 15:52
dep. 15:52
8.1 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 15:56
dep. 15:56
10.1 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 16:03
dep. 16:03
13.6 km
Zlot, Setace
arr. 16:06
dep. 16:06
14.3 km
arr. 16:09
dep. 16:09
15.2 km
Zlot, Krlinac
arr. 16:10
dep. 16:10
15.5 km
Zlot, Bugarinovići
arr. 16:12
dep. 16:12
16.4 km
Zlot, I
arr. 16:17
dep. 16:17
18.6 km
Zlot, Center
arr. 16:19
dep. 16:19
19 km
Zlot, Todorovići
arr. 16:25
dep. 16:25
21.4 km
Zlot, Trafo
arr. 16:27
dep. 16:27
22 km
Zlot, Stopanja
arr. 16:29
dep. 16:29
22.8 km
Zlot, Grozan
arr. 16:32
dep. 16:32
24.1 km
Podgorac kod Boljevca, Selo - Centar
arr. 16:39
dep. 16:39
27.8 km
Podgorac kod Boljevca, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
28.8 km
Podgorac kod Boljevca, Fundonj
arr. 16:45
dep. 16:45
30.4 km
Bogovina, Jugopetrol
arr. 16:50
dep. 16:50
33.4 km
Bogovina, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
34.5 km
Valakonje, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
35.6 km
Valakonje, Arnauta
arr. 17:00
dep. 17:00
37.8 km
Boljevac, Bus station
arr. 17:05
42 km

Naselja Bor i Boljevac su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.