Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bor - Belgrade (Beograd) timetable

friday, 30.07.2021.
04:30 08:15 (03:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 04:30
Bor, Center
arr. 04:36
dep. 04:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 04:38
dep. 04:38
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 04:39
dep. 04:39
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 04:40
dep. 04:40
4.2 km
arr. 04:41
dep. 04:41
4.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 04:45
dep. 04:45
8.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 04:53
dep. 04:53
18.4 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 04:58
dep. 04:58
23.3 km
Savinac kod Boljevca
arr. 05:05
dep. 05:05
31.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 05:15
dep. 05:15
40.7 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 05:22
dep. 05:22
47.6 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 05:24
dep. 05:24
50.1 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
51 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 05:27
dep. 05:27
52.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
58.5 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 05:50
dep. 05:50
76 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 08:05
dep. 08:05
247.1 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:15
250.8 km
07:30 12:05 (04:35)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 07:46
dep. 07:46
12 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora)
arr. 07:54
dep. 07:54
17 km
Crni Vrh kod Bora (Brestovac kod Bora)
arr. 08:04
dep. 08:04
23 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 08:13
dep. 08:13
28 km
Zagubica, Krst
arr. 08:22
dep. 08:22
34 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 08:28
dep. 08:28
38 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 08:30
dep. 08:30
39 km
Zagubica, Beljevina
arr. 08:38
dep. 08:38
45 km
Zagubica, Trafo
arr. 08:40
dep. 08:40
47 km
Zagubica, Brusnik
arr. 08:42
dep. 08:42
49 km
Zagubica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
52 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 08:47
dep. 08:47
55 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 08:50
dep. 08:50
56 km
Vukovac, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
59 km
Izvarica, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
61 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 09:00
dep. 09:00
62 km
Osanica, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
66 km
Krepoljin
arr. 09:25
dep. 09:25
75 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 09:42
dep. 09:42
82 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 09:50
dep. 09:50
88 km
Malo Laole
arr. 09:54
dep. 09:54
91 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
99 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 10:14
dep. 10:14
106 km
Rasanac, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
111 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
121 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 10:40
dep. 10:40
125 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
135 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 11:58
dep. 11:58
217 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:05
221 km
08:45 12:32 (03:47)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 08:45
Bor, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 08:53
dep. 08:53
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 08:54
dep. 08:54
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 08:55
dep. 08:55
4.2 km
arr. 08:56
dep. 08:56
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:59
dep. 08:59
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
8.1 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 09:04
dep. 09:04
10.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
18.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 09:19
dep. 09:19
23.4 km
Boljevac, Bus station
arr. 09:37
dep. 09:37
40.8 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 09:44
dep. 09:44
47.7 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
51.1 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:12
dep. 10:12
76.1 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 12:24
dep. 12:24
247.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:32
250.9 km
Bor - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: saturday, 31.07.2021.
04:30 08:15 (03:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 04:30
Bor, Center
arr. 04:36
dep. 04:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 04:38
dep. 04:38
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 04:39
dep. 04:39
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 04:40
dep. 04:40
4.2 km
arr. 04:41
dep. 04:41
4.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 04:45
dep. 04:45
8.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 04:53
dep. 04:53
18.4 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 04:58
dep. 04:58
23.3 km
Savinac kod Boljevca
arr. 05:05
dep. 05:05
31.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 05:15
dep. 05:15
40.7 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 05:22
dep. 05:22
47.6 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 05:24
dep. 05:24
50.1 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
51 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 05:27
dep. 05:27
52.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
58.5 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 05:50
dep. 05:50
76 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 08:05
dep. 08:05
247.1 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:15
250.8 km
07:30 12:05 (04:35)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 07:46
dep. 07:46
12 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora)
arr. 07:54
dep. 07:54
17 km
Crni Vrh kod Bora (Brestovac kod Bora)
arr. 08:04
dep. 08:04
23 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 08:13
dep. 08:13
28 km
Zagubica, Krst
arr. 08:22
dep. 08:22
34 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 08:28
dep. 08:28
38 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 08:30
dep. 08:30
39 km
Zagubica, Beljevina
arr. 08:38
dep. 08:38
45 km
Zagubica, Trafo
arr. 08:40
dep. 08:40
47 km
Zagubica, Brusnik
arr. 08:42
dep. 08:42
49 km
Zagubica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
52 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 08:47
dep. 08:47
55 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 08:50
dep. 08:50
56 km
Vukovac, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
59 km
Izvarica, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
61 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 09:00
dep. 09:00
62 km
Osanica, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
66 km
Krepoljin
arr. 09:25
dep. 09:25
75 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 09:42
dep. 09:42
82 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 09:50
dep. 09:50
88 km
Malo Laole
arr. 09:54
dep. 09:54
91 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
99 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 10:14
dep. 10:14
106 km
Rasanac, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
111 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
121 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 10:40
dep. 10:40
125 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
135 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 11:58
dep. 11:58
217 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:05
221 km
08:45 12:32 (03:47)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 08:45
Bor, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 08:53
dep. 08:53
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 08:54
dep. 08:54
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 08:55
dep. 08:55
4.2 km
arr. 08:56
dep. 08:56
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:59
dep. 08:59
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
8.1 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 09:04
dep. 09:04
10.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
18.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 09:19
dep. 09:19
23.4 km
Boljevac, Bus station
arr. 09:37
dep. 09:37
40.8 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 09:44
dep. 09:44
47.7 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
51.1 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:12
dep. 10:12
76.1 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 12:24
dep. 12:24
247.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:32
250.9 km
Bor - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: sunday, 01.08.2021.
04:30 08:15 (03:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 04:30
Bor, Center
arr. 04:36
dep. 04:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 04:38
dep. 04:38
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 04:39
dep. 04:39
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 04:40
dep. 04:40
4.2 km
arr. 04:41
dep. 04:41
4.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 04:45
dep. 04:45
8.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 04:53
dep. 04:53
18.4 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 04:58
dep. 04:58
23.3 km
Savinac kod Boljevca
arr. 05:05
dep. 05:05
31.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 05:15
dep. 05:15
40.7 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 05:22
dep. 05:22
47.6 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 05:24
dep. 05:24
50.1 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
51 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 05:27
dep. 05:27
52.9 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
58.5 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 05:50
dep. 05:50
76 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 08:05
dep. 08:05
247.1 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:15
250.8 km
07:30 12:05 (04:35)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 07:46
dep. 07:46
12 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora)
arr. 07:54
dep. 07:54
17 km
Crni Vrh kod Bora (Brestovac kod Bora)
arr. 08:04
dep. 08:04
23 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 08:13
dep. 08:13
28 km
Zagubica, Krst
arr. 08:22
dep. 08:22
34 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 08:28
dep. 08:28
38 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 08:30
dep. 08:30
39 km
Zagubica, Beljevina
arr. 08:38
dep. 08:38
45 km
Zagubica, Trafo
arr. 08:40
dep. 08:40
47 km
Zagubica, Brusnik
arr. 08:42
dep. 08:42
49 km
Zagubica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
52 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 08:47
dep. 08:47
55 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 08:50
dep. 08:50
56 km
Vukovac, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
59 km
Izvarica, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
61 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 09:00
dep. 09:00
62 km
Osanica, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
66 km
Krepoljin
arr. 09:25
dep. 09:25
75 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 09:42
dep. 09:42
82 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 09:50
dep. 09:50
88 km
Malo Laole
arr. 09:54
dep. 09:54
91 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
99 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 10:14
dep. 10:14
106 km
Rasanac, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
111 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
121 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 10:40
dep. 10:40
125 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
135 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 11:58
dep. 11:58
217 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:05
221 km
08:45 12:32 (03:47)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 08:45
Bor, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 08:53
dep. 08:53
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 08:54
dep. 08:54
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 08:55
dep. 08:55
4.2 km
arr. 08:56
dep. 08:56
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:59
dep. 08:59
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
8.1 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 09:04
dep. 09:04
10.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
18.5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 09:19
dep. 09:19
23.4 km
Boljevac, Bus station
arr. 09:37
dep. 09:37
40.8 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 09:44
dep. 09:44
47.7 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
51.1 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:12
dep. 10:12
76.1 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 12:24
dep. 12:24
247.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:32
250.9 km

Naselja Bor i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~241 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 45min., a najduže 04h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 08:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.