Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Bojnik - Nis timetable

thursday, 02.07.2020.
07:30 08:40 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Bus station
dep. 07:30
Lapotince, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Kacabac
arr. 07:42
dep. 07:42
8 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
11 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 07:47
dep. 07:47
12 km
Gornje Brijanje
arr. 07:51
dep. 07:51
13 km
Donje Brijanje
arr. 07:52
dep. 07:52
15 km
Meda kod Leskovca
arr. 07:55
dep. 07:55
18 km
Sarlince, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
19 km
Kutles
arr. 07:59
dep. 07:59
21 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 08:02
dep. 08:02
24 km
Pukovac
arr. 08:04
dep. 08:04
26 km
Kocane
arr. 08:06
dep. 08:06
28 km
Kocane, Intersection
arr. 08:07
dep. 08:07
29 km
Doljevac, Center
arr. 08:08
dep. 08:08
30 km
Orljane, Majdan
arr. 08:10
dep. 08:10
32 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 08:12
dep. 08:12
33 km
Malosiste, Center
arr. 08:16
dep. 08:16
35.5 km
Malosiste, Anče
arr. 08:18
dep. 08:18
36 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
38 km
Belotinac, Intersection
arr. 08:22
dep. 08:22
39 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 08:28
dep. 08:28
43 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
43.5 km
arr. 08:35
dep. 08:35
44 km
arr. 08:36
dep. 08:36
46 km
Nis, Biljur
arr. 08:37
dep. 08:37
47 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
48 km
13:29 14:55 (01:26)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Center
dep. 13:29
Bojnik, Bus station
arr. 13:31
dep. 13:35
0.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 13:39
dep. 13:39
3.4 km
Lapotince, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
4.1 km
Kacabac
arr. 13:45
dep. 13:45
7.5 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
10.8 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 13:51
dep. 13:51
11.6 km
Gornje Brijanje
arr. 13:53
dep. 13:53
13.6 km
Donje Brijanje
arr. 13:55
dep. 13:55
15.3 km
Meda kod Leskovca
arr. 13:58
dep. 13:58
17.4 km
Sarlince, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
18.5 km
Kutles
arr. 14:03
dep. 14:03
21 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 14:06
dep. 14:06
23 km
Pukovac, II
arr. 14:10
dep. 14:10
25.8 km
Pukovac, I
arr. 14:12
dep. 14:12
26.8 km
Kocane
arr. 14:15
dep. 14:15
28.4 km
Kocane, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
29.3 km
Doljevac, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
30.4 km
Orljane, Majdan
arr. 14:22
dep. 14:22
31.9 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 14:24
dep. 14:24
33 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 14:28
dep. 14:28
34.4 km
Malosiste, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
35.2 km
Malosiste, Anče
arr. 14:32
dep. 14:32
35.9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
37.6 km
Belotinac, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
38.3 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 14:43
dep. 14:43
42.2 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 14:46
dep. 14:46
43.9 km
arr. 14:48
dep. 14:48
44.9 km
Nis, Biljur
arr. 14:50
dep. 14:50
45.7 km
Nis, Bus station
arr. 14:55
47.2 km
14:34 15:34 (01:00)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Center
dep. 14:34
Bojnik, Bus station
arr. 14:36
dep. 14:36
0.8 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 14:39
dep. 14:39
3.3 km
Kacabac
arr. 14:44
dep. 14:44
8.1 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
11.4 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 14:50
dep. 14:50
12.2 km
Gornje Brijanje
arr. 14:52
dep. 14:52
14.2 km
Donje Brijanje
arr. 14:54
dep. 14:54
15.9 km
Meda kod Leskovca
arr. 14:56
dep. 14:56
18 km
Sarlince, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
19.1 km
Kutles
arr. 15:00
dep. 15:00
21.6 km
arr. 15:28
dep. 15:28
53.6 km
Nis, Bus station
arr. 15:34
55.5 km
Bojnik - Nis timetable
Departures on: friday, 03.07.2020.
07:30 08:40 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Bus station
dep. 07:30
Lapotince, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Kacabac
arr. 07:42
dep. 07:42
8 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
11 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 07:47
dep. 07:47
12 km
Gornje Brijanje
arr. 07:51
dep. 07:51
13 km
Donje Brijanje
arr. 07:52
dep. 07:52
15 km
Meda kod Leskovca
arr. 07:55
dep. 07:55
18 km
Sarlince, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
19 km
Kutles
arr. 07:59
dep. 07:59
21 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 08:02
dep. 08:02
24 km
Pukovac
arr. 08:04
dep. 08:04
26 km
Kocane
arr. 08:06
dep. 08:06
28 km
Kocane, Intersection
arr. 08:07
dep. 08:07
29 km
Doljevac, Center
arr. 08:08
dep. 08:08
30 km
Orljane, Majdan
arr. 08:10
dep. 08:10
32 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 08:12
dep. 08:12
33 km
Malosiste, Center
arr. 08:16
dep. 08:16
35.5 km
Malosiste, Anče
arr. 08:18
dep. 08:18
36 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
38 km
Belotinac, Intersection
arr. 08:22
dep. 08:22
39 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 08:28
dep. 08:28
43 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
43.5 km
arr. 08:35
dep. 08:35
44 km
arr. 08:36
dep. 08:36
46 km
Nis, Biljur
arr. 08:37
dep. 08:37
47 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
48 km
13:29 14:55 (01:26)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Center
dep. 13:29
Bojnik, Bus station
arr. 13:31
dep. 13:35
0.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 13:39
dep. 13:39
3.4 km
Lapotince, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
4.1 km
Kacabac
arr. 13:45
dep. 13:45
7.5 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
10.8 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 13:51
dep. 13:51
11.6 km
Gornje Brijanje
arr. 13:53
dep. 13:53
13.6 km
Donje Brijanje
arr. 13:55
dep. 13:55
15.3 km
Meda kod Leskovca
arr. 13:58
dep. 13:58
17.4 km
Sarlince, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
18.5 km
Kutles
arr. 14:03
dep. 14:03
21 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 14:06
dep. 14:06
23 km
Pukovac, II
arr. 14:10
dep. 14:10
25.8 km
Pukovac, I
arr. 14:12
dep. 14:12
26.8 km
Kocane
arr. 14:15
dep. 14:15
28.4 km
Kocane, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
29.3 km
Doljevac, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
30.4 km
Orljane, Majdan
arr. 14:22
dep. 14:22
31.9 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 14:24
dep. 14:24
33 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 14:28
dep. 14:28
34.4 km
Malosiste, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
35.2 km
Malosiste, Anče
arr. 14:32
dep. 14:32
35.9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
37.6 km
Belotinac, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
38.3 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 14:43
dep. 14:43
42.2 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 14:46
dep. 14:46
43.9 km
arr. 14:48
dep. 14:48
44.9 km
Nis, Biljur
arr. 14:50
dep. 14:50
45.7 km
Nis, Bus station
arr. 14:55
47.2 km
14:34 15:34 (01:00)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Center
dep. 14:34
Bojnik, Bus station
arr. 14:36
dep. 14:36
0.8 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 14:39
dep. 14:39
3.3 km
Kacabac
arr. 14:44
dep. 14:44
8.1 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
11.4 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 14:50
dep. 14:50
12.2 km
Gornje Brijanje
arr. 14:52
dep. 14:52
14.2 km
Donje Brijanje
arr. 14:54
dep. 14:54
15.9 km
Meda kod Leskovca
arr. 14:56
dep. 14:56
18 km
Sarlince, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
19.1 km
Kutles
arr. 15:00
dep. 15:00
21.6 km
arr. 15:28
dep. 15:28
53.6 km
Nis, Bus station
arr. 15:34
55.5 km
Bojnik - Nis timetable
Departures on: saturday, 04.07.2020.
07:30 08:40 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Bus station
dep. 07:30
Lapotince, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Kacabac
arr. 07:42
dep. 07:42
8 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
11 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 07:47
dep. 07:47
12 km
Gornje Brijanje
arr. 07:51
dep. 07:51
13 km
Donje Brijanje
arr. 07:52
dep. 07:52
15 km
Meda kod Leskovca
arr. 07:55
dep. 07:55
18 km
Sarlince, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
19 km
Kutles
arr. 07:59
dep. 07:59
21 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 08:02
dep. 08:02
24 km
Pukovac
arr. 08:04
dep. 08:04
26 km
Kocane
arr. 08:06
dep. 08:06
28 km
Kocane, Intersection
arr. 08:07
dep. 08:07
29 km
Doljevac, Center
arr. 08:08
dep. 08:08
30 km
Orljane, Majdan
arr. 08:10
dep. 08:10
32 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 08:12
dep. 08:12
33 km
Malosiste, Center
arr. 08:16
dep. 08:16
35.5 km
Malosiste, Anče
arr. 08:18
dep. 08:18
36 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
38 km
Belotinac, Intersection
arr. 08:22
dep. 08:22
39 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 08:28
dep. 08:28
43 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
43.5 km
arr. 08:35
dep. 08:35
44 km
arr. 08:36
dep. 08:36
46 km
Nis, Biljur
arr. 08:37
dep. 08:37
47 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
48 km
14:34 15:34 (01:00)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Center
dep. 14:34
Bojnik, Bus station
arr. 14:36
dep. 14:36
0.8 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 14:39
dep. 14:39
3.3 km
Kacabac
arr. 14:44
dep. 14:44
8.1 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
11.4 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 14:50
dep. 14:50
12.2 km
Gornje Brijanje
arr. 14:52
dep. 14:52
14.2 km
Donje Brijanje
arr. 14:54
dep. 14:54
15.9 km
Meda kod Leskovca
arr. 14:56
dep. 14:56
18 km
Sarlince, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
19.1 km
Kutles
arr. 15:00
dep. 15:00
21.6 km
arr. 15:28
dep. 15:28
53.6 km
Nis, Bus station
arr. 15:34
55.5 km

Naselja Bojnik i Nis su međusobno udaljena ~51 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bojnik je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 14:34 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.