Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Bojnik - Nis timetable

tuesday, 21.05.2019.
05:44 07:10 (01:26)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Center
dep. 05:44
Bojnik, Bus station
arr. 05:46
dep. 05:55
0.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 05:59
dep. 05:59
3.4 km
Lapotince
arr. 06:00
dep. 06:00
4.1 km
Kacabac
arr. 06:04
dep. 06:04
7.5 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
10.8 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 06:10
dep. 06:10
11.6 km
Gornje Brijanje
arr. 06:12
dep. 06:12
13.6 km
Donje Brijanje
arr. 06:14
dep. 06:14
15.3 km
Meda kod Leskovca
arr. 06:17
dep. 06:17
17.4 km
Sarlince, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
18.5 km
Kutles
arr. 06:22
dep. 06:22
21 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
23 km
Pukovac, II
arr. 06:29
dep. 06:29
25.8 km
Pukovac, I
arr. 06:30
dep. 06:30
26.8 km
Kocane
arr. 06:32
dep. 06:32
28.4 km
Kocane, Intersection
arr. 06:34
dep. 06:34
29.3 km
Doljevac, P.
arr. 06:37
dep. 06:37
30.5 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 06:38
dep. 06:38
31.3 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 06:41
dep. 06:41
33.3 km
Malosiste, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
36.2 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 06:48
dep. 06:48
38.5 km
Belotinac, A.
arr. 06:49
dep. 06:49
39.4 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 06:53
dep. 06:53
42.6 km
arr. 06:58
dep. 06:58
47.1 km
arr. 07:03
dep. 07:03
50.7 km
Nis, Bus station
arr. 07:10
52.6 km
07:30 08:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Bus station
dep. 07:30
Lapotince, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Kacabac
arr. 07:42
dep. 07:42
8 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
11 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 07:47
dep. 07:47
12 km
Gornje Brijanje
arr. 07:51
dep. 07:51
13 km
Donje Brijanje
arr. 07:52
dep. 07:52
15 km
Meda kod Leskovca
arr. 07:55
dep. 07:55
18 km
Sarlince, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
19 km
Kutles
arr. 07:59
dep. 07:59
21 km
Brestovac kod Leskovca, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
24 km
Pukovac
arr. 08:04
dep. 08:04
26 km
Kocane
arr. 08:06
dep. 08:06
28 km
Kocane, Intersection
arr. 08:07
dep. 08:07
29 km
Doljevac, Center
arr. 08:08
dep. 08:08
30 km
Orljane, Majdan
arr. 08:10
dep. 08:10
32 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 08:12
dep. 08:12
33 km
Malosiste, Center
arr. 08:16
dep. 08:16
35.5 km
Malosiste, Anče
arr. 08:18
dep. 08:18
36 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
38 km
Belotinac, Intersection
arr. 08:22
dep. 08:22
39 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 08:28
dep. 08:28
43 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
43.5 km
arr. 08:35
dep. 08:35
44 km
arr. 08:36
dep. 08:36
46 km
Nis, Biljur
arr. 08:37
dep. 08:37
47 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
48 km
08:29 09:45 (01:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Center
dep. 08:29
Bojnik, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
0.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 08:34
dep. 08:34
3.4 km
Lapotince, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
4.1 km
Kacabac
arr. 08:40
dep. 08:40
7.5 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 08:44
dep. 08:44
10.8 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 08:46
dep. 08:46
11.6 km
Gornje Brijanje
arr. 08:48
dep. 08:48
13.6 km
Donje Brijanje
arr. 08:50
dep. 08:50
15.3 km
Meda kod Leskovca
arr. 08:53
dep. 08:53
17.4 km
Sarlince, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
18.5 km
Kutles
arr. 08:58
dep. 08:58
21 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:01
dep. 09:01
23 km
Pukovac, II
arr. 09:05
dep. 09:05
25.8 km
Pukovac, I
arr. 09:06
dep. 09:06
26.8 km
Kocane
arr. 09:08
dep. 09:08
28.4 km
Kocane, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
29.3 km
Doljevac, Center
arr. 09:11
dep. 09:11
30.4 km
Orljane, Majdan
arr. 09:14
dep. 09:14
31.9 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 09:16
dep. 09:16
33 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 09:19
dep. 09:19
34.4 km
Malosiste, Center
arr. 09:21
dep. 09:21
35.2 km
Malosiste, Anče
arr. 09:22
dep. 09:22
35.9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 09:25
dep. 09:25
37.6 km
Belotinac, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
38.3 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 09:33
dep. 09:33
42.2 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 09:36
dep. 09:36
43.9 km
arr. 09:38
dep. 09:38
44.9 km
Nis, Biljur
arr. 09:40
dep. 09:40
45.7 km
Nis, Bus station
arr. 09:45
47.2 km
10:35 11:50 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Bus station
dep. 10:35
Zeletovo, Suvo polje
arr. 10:39
dep. 10:39
2.5 km
Lapotince, Intersection
arr. 10:40
dep. 10:40
3.2 km
Kacabac
arr. 10:45
dep. 10:45
6.6 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 10:49
dep. 10:49
9.9 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 10:51
dep. 10:51
10.7 km
Gornje Brijanje
arr. 10:53
dep. 10:53
12.7 km
Donje Brijanje
arr. 10:55
dep. 10:55
14.4 km
Meda kod Leskovca
arr. 10:58
dep. 10:58
16.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
17.6 km
Kutles
arr. 11:03
dep. 11:03
20.1 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 11:06
dep. 11:06
22.1 km
Pukovac, II
arr. 11:10
dep. 11:10
24.9 km
Pukovac, I
arr. 11:11
dep. 11:11
25.9 km
Kocane
arr. 11:13
dep. 11:13
27.5 km
Kocane, Intersection
arr. 11:14
dep. 11:14
28.4 km
Doljevac, Center
arr. 11:16
dep. 11:16
29.5 km
Orljane, Majdan
arr. 11:19
dep. 11:19
31 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 11:21
dep. 11:21
32.1 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 11:24
dep. 11:24
33.5 km
Malosiste, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
34.3 km
Malosiste, Anče
arr. 11:27
dep. 11:27
35 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
36.7 km
Belotinac, Intersection
arr. 11:32
dep. 11:32
37.4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 11:36
dep. 11:36
41.3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 11:39
dep. 11:39
43 km
arr. 11:41
dep. 11:41
44 km
Nis, Biljur
arr. 11:44
dep. 11:44
44.8 km
Nis, Bus station
arr. 11:50
46.3 km
13:29 14:55 (01:26)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Center
dep. 13:29
Bojnik, Bus station
arr. 13:31
dep. 13:35
0.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 13:39
dep. 13:39
3.4 km
Lapotince, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
4.1 km
Kacabac
arr. 13:45
dep. 13:45
7.5 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
10.8 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 13:51
dep. 13:51
11.6 km
Gornje Brijanje
arr. 13:53
dep. 13:53
13.6 km
Donje Brijanje
arr. 13:55
dep. 13:55
15.3 km
Meda kod Leskovca
arr. 13:58
dep. 13:58
17.4 km
Sarlince, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
18.5 km
Kutles
arr. 14:03
dep. 14:03
21 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 14:06
dep. 14:06
23 km
Pukovac, II
arr. 14:10
dep. 14:10
25.8 km
Pukovac, I
arr. 14:12
dep. 14:12
26.8 km
Kocane
arr. 14:15
dep. 14:15
28.4 km
Kocane, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
29.3 km
Doljevac, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
30.4 km
Orljane, Majdan
arr. 14:22
dep. 14:22
31.9 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 14:24
dep. 14:24
33 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 14:28
dep. 14:28
34.4 km
Malosiste, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
35.2 km
Malosiste, Anče
arr. 14:32
dep. 14:32
35.9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
37.6 km
Belotinac, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
38.3 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 14:43
dep. 14:43
42.2 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 14:46
dep. 14:46
43.9 km
arr. 14:48
dep. 14:48
44.9 km
Nis, Biljur
arr. 14:50
dep. 14:50
45.7 km
Nis, Bus station
arr. 14:55
47.2 km
14:34 15:34 (01:00)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Center
dep. 14:34
Bojnik, Bus station
arr. 14:36
dep. 14:36
0.8 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 14:39
dep. 14:39
3.3 km
Kacabac
arr. 14:44
dep. 14:44
8.1 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
11.4 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 14:50
dep. 14:50
12.2 km
Gornje Brijanje
arr. 14:52
dep. 14:52
14.2 km
Donje Brijanje
arr. 14:54
dep. 14:54
15.9 km
Meda kod Leskovca
arr. 14:56
dep. 14:56
18 km
Sarlince, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
19.1 km
Kutles
arr. 15:00
dep. 15:00
21.6 km
arr. 15:28
dep. 15:28
53.6 km
Nis, Bus station
arr. 15:34
55.5 km
15:39 16:55 (01:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Center
dep. 15:39
Bojnik, Bus station
arr. 15:41
dep. 15:45
0.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 15:49
dep. 15:49
3.4 km
Lapotince
arr. 15:50
dep. 15:50
4.1 km
Kacabac
arr. 15:54
dep. 15:54
7.5 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
10.8 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 16:00
dep. 16:00
11.6 km
Gornje Brijanje
arr. 16:02
dep. 16:02
13.6 km
Donje Brijanje
arr. 16:04
dep. 16:04
15.3 km
Meda kod Leskovca
arr. 16:06
dep. 16:06
17.4 km
Sarlince, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
18.5 km
Sarlince
arr. 16:12
dep. 16:12
20.2 km
Draskovac
arr. 16:14
dep. 16:14
20.9 km
Pukovac, III
arr. 16:21
dep. 16:21
24.1 km
Pukovac, II
arr. 16:22
dep. 16:22
25.1 km
Kocane
arr. 16:24
dep. 16:24
26.7 km
Kocane, Intersection
arr. 16:25
dep. 16:25
27.6 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 16:28
dep. 16:28
29.6 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 16:30
dep. 16:30
31.6 km
Malosiste, Center
arr. 16:33
dep. 16:33
34.5 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 16:35
dep. 16:35
36.8 km
Belotinac, A.
arr. 16:36
dep. 16:36
37.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 16:39
dep. 16:39
40.9 km
arr. 16:44
dep. 16:44
45.4 km
arr. 16:49
dep. 16:49
49 km
Nis, Bus station
arr. 16:55
50.9 km
17:39 18:51 (01:12)
Center
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Center
dep. 17:39
Bojnik, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
0.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 17:45
dep. 17:45
3.4 km
Lapotince, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
4.1 km
Kacabac
arr. 17:51
dep. 17:51
7.5 km
Stubla kod Bojnika
arr. 17:55
dep. 17:55
10.8 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 17:57
dep. 17:57
11.6 km
Gornje Brijanje
arr. 18:00
dep. 18:00
13.6 km
Donje Brijanje
arr. 18:02
dep. 18:02
15.3 km
Meda kod Leskovca
arr. 18:05
dep. 18:05
17.4 km
Sarlince, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
18.5 km
Kutles
arr. 18:10
dep. 18:10
21 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 18:13
dep. 18:13
23 km
Pukovac, II
arr. 18:17
dep. 18:17
25.8 km
Pukovac, I
arr. 18:18
dep. 18:18
26.8 km
Kocane
arr. 18:20
dep. 18:20
28.4 km
Kocane, Intersection
arr. 18:21
dep. 18:21
29.3 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 18:24
dep. 18:24
31.3 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 18:26
dep. 18:26
33.3 km
Malosiste, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
36.2 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 18:31
dep. 18:31
38.5 km
arr. 18:45
dep. 18:45
50.7 km
Nis, Bus station
arr. 18:51
52.6 km

Naselja Bojnik i Nis su međusobno udaljena ~51 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bojnik je u 05:44 h, dok je poslednji polazak u 17:39 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.