Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bojnik - Kosančić kod Bojnika timetable

sunday, 21.07.2019.
05:44 05:58 (00:14)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Center
dep. 05:44
Bojnik, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
0.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 05:47
dep. 05:47
3.4 km
Lapotince
arr. 05:48
dep. 05:48
4.1 km
Kacabac
arr. 05:52
dep. 05:52
7.5 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
10.8 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 05:58
11.6 km
07:30 07:47 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Bus station
dep. 07:30
Lapotince, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Kacabac
arr. 07:42
dep. 07:42
8 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
11 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 07:47
12 km
09:44 10:08 (00:24)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Center
dep. 09:44
Bojnik, Bus station
arr. 09:46
dep. 09:54
0.8 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 09:57
dep. 09:57
3.3 km
Kacabac
arr. 10:02
dep. 10:02
8.1 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 10:06
dep. 10:06
11.4 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 10:08
12.2 km
14:34 14:50 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Center
dep. 14:34
Bojnik, Bus station
arr. 14:36
dep. 14:36
0.8 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 14:39
dep. 14:39
3.3 km
Kacabac
arr. 14:44
dep. 14:44
8.1 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
11.4 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 14:50
12.2 km
15:39 15:55 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Center
dep. 15:39
Bojnik, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
0.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 15:44
dep. 15:44
3.4 km
Lapotince
arr. 15:45
dep. 15:45
4.1 km
Kacabac
arr. 15:49
dep. 15:49
7.5 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
10.8 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 15:55
11.6 km
17:39 17:57 (00:18)
Center
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Center
dep. 17:39
Bojnik, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
0.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 17:45
dep. 17:45
3.4 km
Lapotince, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
4.1 km
Kacabac
arr. 17:51
dep. 17:51
7.5 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
10.8 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 17:57
11.6 km
18:35 18:51 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Bus station
dep. 18:35
Zeletovo, Suvo polje
arr. 18:39
dep. 18:39
2.5 km
Lapotince, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
3.2 km
Kacabac
arr. 18:45
dep. 18:45
6.6 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 18:49
dep. 18:49
9.9 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 18:51
10.7 km

Naselja Bojnik i Kosančić kod Bojnika su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 24min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bojnik je u 05:44 h, dok je poslednji polazak u 18:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.