Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bojnik - Brestovac kod Leskovca timetable

tuesday, 22.10.2019.
05:44 06:14 (00:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Center
dep. 05:44
Bojnik, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
0.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 05:47
dep. 05:47
3.4 km
Lapotince
arr. 05:48
dep. 05:48
4.1 km
Kacabac
arr. 05:52
dep. 05:52
7.5 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
10.8 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 05:58
dep. 05:58
11.6 km
Gornje Brijanje
arr. 06:00
dep. 06:00
13.6 km
Donje Brijanje
arr. 06:02
dep. 06:02
15.3 km
Meda kod Leskovca
arr. 06:05
dep. 06:05
17.4 km
Sarlince, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
18.5 km
Kutles
arr. 06:10
dep. 06:10
21 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 06:14
23 km
07:30 08:02 (00:32)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Bus station
dep. 07:30
Lapotince, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
5 km
Kacabac
arr. 07:42
dep. 07:42
8 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
11 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 07:47
dep. 07:47
12 km
Gornje Brijanje
arr. 07:51
dep. 07:51
13 km
Donje Brijanje
arr. 07:52
dep. 07:52
15 km
Meda kod Leskovca
arr. 07:55
dep. 07:55
18 km
Sarlince, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
19 km
Kutles
arr. 07:59
dep. 07:59
21 km
Brestovac kod Leskovca, Center
arr. 08:02
24 km
08:29 09:01 (00:32)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Center
dep. 08:29
Bojnik, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
0.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 08:34
dep. 08:34
3.4 km
Lapotince, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
4.1 km
Kacabac
arr. 08:40
dep. 08:40
7.5 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 08:44
dep. 08:44
10.8 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 08:46
dep. 08:46
11.6 km
Gornje Brijanje
arr. 08:48
dep. 08:48
13.6 km
Donje Brijanje
arr. 08:50
dep. 08:50
15.3 km
Meda kod Leskovca
arr. 08:53
dep. 08:53
17.4 km
Sarlince, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
18.5 km
Kutles
arr. 08:58
dep. 08:58
21 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:01
23 km
09:44 10:21 (00:37)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Center
dep. 09:44
Bojnik, Bus station
arr. 09:46
dep. 09:54
0.8 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 09:57
dep. 09:57
3.3 km
Kacabac
arr. 10:02
dep. 10:02
8.1 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 10:06
dep. 10:06
11.4 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 10:08
dep. 10:08
12.2 km
Gornje Brijanje
arr. 10:10
dep. 10:10
14.2 km
Donje Brijanje
arr. 10:12
dep. 10:12
15.9 km
Meda kod Leskovca
arr. 10:14
dep. 10:14
18 km
Sarlince, Intersection
arr. 10:16
dep. 10:16
19.1 km
Kutles
arr. 10:18
dep. 10:18
21.6 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 10:21
23.6 km
10:35 11:06 (00:31)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Bus station
dep. 10:35
Zeletovo, Suvo polje
arr. 10:39
dep. 10:39
2.5 km
Lapotince, Intersection
arr. 10:40
dep. 10:40
3.2 km
Kacabac
arr. 10:45
dep. 10:45
6.6 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 10:49
dep. 10:49
9.9 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 10:51
dep. 10:51
10.7 km
Gornje Brijanje
arr. 10:53
dep. 10:53
12.7 km
Donje Brijanje
arr. 10:55
dep. 10:55
14.4 km
Meda kod Leskovca
arr. 10:58
dep. 10:58
16.5 km
Sarlince, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
17.6 km
Kutles
arr. 11:03
dep. 11:03
20.1 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 11:06
22.1 km
11:50 12:25 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Center
dep. 11:50
Bojnik, Bus station
arr. 11:52
dep. 11:55
0.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 11:59
dep. 11:59
3.4 km
Lapotince, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
4.1 km
Kacabac
arr. 12:04
dep. 12:04
7.5 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
10.8 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 12:10
dep. 12:10
11.6 km
Gornje Brijanje
arr. 12:12
dep. 12:12
13.6 km
Donje Brijanje
arr. 12:14
dep. 12:14
15.3 km
Meda kod Leskovca
arr. 12:17
dep. 12:17
17.4 km
Sarlince, Intersection
arr. 12:19
dep. 12:19
18.5 km
Kutles
arr. 12:22
dep. 12:22
21 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 12:25
23 km
13:29 14:06 (00:37)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Center
dep. 13:29
Bojnik, Bus station
arr. 13:31
dep. 13:35
0.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 13:39
dep. 13:39
3.4 km
Lapotince, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
4.1 km
Kacabac
arr. 13:45
dep. 13:45
7.5 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
10.8 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 13:51
dep. 13:51
11.6 km
Gornje Brijanje
arr. 13:53
dep. 13:53
13.6 km
Donje Brijanje
arr. 13:55
dep. 13:55
15.3 km
Meda kod Leskovca
arr. 13:58
dep. 13:58
17.4 km
Sarlince, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
18.5 km
Kutles
arr. 14:03
dep. 14:03
21 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 14:06
23 km
18:29 19:10 (00:41)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bojnik, Center
dep. 18:29
Bojnik, Bus station
arr. 18:31
dep. 18:35
0.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 18:39
dep. 18:39
3.4 km
Lapotince, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
4.1 km
Kacabac
arr. 18:45
dep. 18:45
7.5 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 18:50
dep. 18:50
10.8 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 18:52
dep. 18:52
11.6 km
Gornje Brijanje
arr. 18:55
dep. 18:55
13.6 km
Donje Brijanje
arr. 18:58
dep. 18:58
15.3 km
Meda kod Leskovca
arr. 19:01
dep. 19:01
17.4 km
Sarlince, Intersection
arr. 19:03
dep. 19:03
18.5 km
Kutles
arr. 19:07
dep. 19:07
21 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 19:10
23 km

Naselja Bojnik i Brestovac kod Leskovca su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bojnik je u 05:44 h, dok je poslednji polazak u 18:29 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.