Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bogosavac - Sabac timetable

sunday, 23.02.2020.
06:06 06:30 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Center
dep. 06:06
Bogosavac, Sibincici
arr. 06:09
dep. 06:09
1.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 06:12
dep. 06:12
2.7 km
Sabac, Zatvor
arr. 06:14
dep. 06:14
3.7 km
Sabac, Zabran
arr. 06:15
dep. 06:15
4.4 km
Sabac, Bursaci
arr. 06:16
dep. 06:16
5.1 km
Sabac, Ralici
arr. 06:17
dep. 06:17
5.8 km
Sabac, Lipa
arr. 06:18
dep. 06:18
6.3 km
Sabac, Dom
arr. 06:19
dep. 06:19
6.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 06:20
dep. 06:20
7.5 km
Sabac, Samousluga
arr. 06:22
dep. 06:22
8.6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 06:23
dep. 06:23
9.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 06:26
dep. 06:26
10.1 km
arr. 06:27
dep. 06:27
10.8 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 06:28
dep. 06:28
11.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:29
dep. 06:29
11.7 km
Sabac, Bus station
arr. 06:30
12.5 km
07:36 08:00 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Center
dep. 07:36
Bogosavac, Sibincici
arr. 07:39
dep. 07:39
1.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 07:42
dep. 07:42
2.7 km
Sabac, Zatvor
arr. 07:44
dep. 07:44
3.7 km
Sabac, Zabran
arr. 07:45
dep. 07:45
4.4 km
Sabac, Bursaci
arr. 07:46
dep. 07:46
5.1 km
Sabac, Ralici
arr. 07:47
dep. 07:47
5.8 km
Sabac, Lipa
arr. 07:48
dep. 07:48
6.3 km
Sabac, Dom
arr. 07:49
dep. 07:49
6.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 07:50
dep. 07:50
7.5 km
Sabac, Samousluga
arr. 07:52
dep. 07:52
8.6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 07:53
dep. 07:53
9.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 07:56
dep. 07:56
10.1 km
arr. 07:57
dep. 07:57
10.8 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 07:58
dep. 07:58
11.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:59
dep. 07:59
11.7 km
Sabac, Bus station
arr. 08:00
12.5 km
12:06 12:30 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Center
dep. 12:06
Bogosavac, Sibincici
arr. 12:09
dep. 12:09
1.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 12:12
dep. 12:12
2.7 km
Sabac, Zatvor
arr. 12:14
dep. 12:14
3.7 km
Sabac, Zabran
arr. 12:15
dep. 12:15
4.4 km
Sabac, Bursaci
arr. 12:16
dep. 12:16
5.1 km
Sabac, Ralici
arr. 12:17
dep. 12:17
5.8 km
Sabac, Lipa
arr. 12:18
dep. 12:18
6.3 km
Sabac, Dom
arr. 12:19
dep. 12:19
6.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 12:20
dep. 12:20
7.5 km
Sabac, Samousluga
arr. 12:22
dep. 12:22
8.6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 12:23
dep. 12:23
9.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 12:26
dep. 12:26
10.1 km
arr. 12:27
dep. 12:27
10.8 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 12:28
dep. 12:28
11.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:29
dep. 12:29
11.7 km
Sabac, Bus station
arr. 12:30
12.5 km
16:56 17:20 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Center
dep. 16:56
Bogosavac, Sibincici
arr. 16:59
dep. 16:59
1.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 17:02
dep. 17:02
2.7 km
Sabac, Zatvor
arr. 17:04
dep. 17:04
3.7 km
Sabac, Zabran
arr. 17:05
dep. 17:05
4.4 km
Sabac, Bursaci
arr. 17:06
dep. 17:06
5.1 km
Sabac, Ralici
arr. 17:07
dep. 17:07
5.8 km
Sabac, Lipa
arr. 17:08
dep. 17:08
6.3 km
Sabac, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
6.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 17:10
dep. 17:10
7.5 km
Sabac, Samousluga
arr. 17:12
dep. 17:12
8.6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 17:13
dep. 17:13
9.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 17:16
dep. 17:16
10.1 km
arr. 17:17
dep. 17:17
10.8 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 17:18
dep. 17:18
11.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 17:19
dep. 17:19
11.7 km
Sabac, Bus station
arr. 17:20
12.5 km
19:06 19:30 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Center
dep. 19:06
Bogosavac, Sibincici
arr. 19:09
dep. 19:09
1.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 19:12
dep. 19:12
2.7 km
Sabac, Zatvor
arr. 19:14
dep. 19:14
3.7 km
Sabac, Zabran
arr. 19:15
dep. 19:15
4.4 km
Sabac, Bursaci
arr. 19:16
dep. 19:16
5.1 km
Sabac, Ralici
arr. 19:17
dep. 19:17
5.8 km
Sabac, Lipa
arr. 19:18
dep. 19:18
6.3 km
Sabac, Dom
arr. 19:19
dep. 19:19
6.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 19:20
dep. 19:20
7.5 km
Sabac, Samousluga
arr. 19:22
dep. 19:22
8.6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 19:23
dep. 19:23
9.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 19:26
dep. 19:26
10.1 km
arr. 19:27
dep. 19:27
10.8 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 19:28
dep. 19:28
11.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 19:29
dep. 19:29
11.7 km
Sabac, Bus station
arr. 19:30
12.5 km
21:26 21:50 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Center
dep. 21:26
Bogosavac, Sibincici
arr. 21:29
dep. 21:29
1.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 21:32
dep. 21:32
2.7 km
Sabac, Zatvor
arr. 21:34
dep. 21:34
3.7 km
Sabac, Zabran
arr. 21:35
dep. 21:35
4.4 km
Sabac, Bursaci
arr. 21:36
dep. 21:36
5.1 km
Sabac, Ralici
arr. 21:37
dep. 21:37
5.8 km
Sabac, Lipa
arr. 21:38
dep. 21:38
6.3 km
Sabac, Dom
arr. 21:39
dep. 21:39
6.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 21:40
dep. 21:40
7.5 km
Sabac, Samousluga
arr. 21:42
dep. 21:42
8.6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 21:43
dep. 21:43
9.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 21:46
dep. 21:46
10.1 km
arr. 21:47
dep. 21:47
10.8 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 21:48
dep. 21:48
11.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 21:49
dep. 21:49
11.7 km
Sabac, Bus station
arr. 21:50
12.5 km
Bogosavac - Sabac timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
06:00 06:33 (00:33)
UlazBeli limovi
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 06:00
Sabac, Zatvor
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Sabac, Zabran
arr. 06:04
dep. 06:04
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 06:06
dep. 06:06
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 06:08
dep. 06:08
3 km
Sabac, Lipa
arr. 06:09
dep. 06:09
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 06:11
dep. 06:11
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 06:13
dep. 06:13
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 06:16
dep. 06:16
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 06:17
dep. 06:17
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 06:19
dep. 06:19
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 06:20
dep. 06:20
7.9 km
arr. 06:22
dep. 06:22
8.6 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 06:25
dep. 06:25
9.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 06:27
dep. 06:27
10.3 km
Sabac, Komrad
arr. 06:28
dep. 06:28
10.7 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:30
dep. 06:30
11.5 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:32
dep. 06:32
12.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:33
12.8 km
06:06 06:30 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Center
dep. 06:06
Bogosavac, Sibincici
arr. 06:09
dep. 06:09
1.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 06:12
dep. 06:12
2.7 km
Sabac, Zatvor
arr. 06:14
dep. 06:14
3.7 km
Sabac, Zabran
arr. 06:15
dep. 06:15
4.4 km
Sabac, Bursaci
arr. 06:16
dep. 06:16
5.1 km
Sabac, Ralici
arr. 06:17
dep. 06:17
5.8 km
Sabac, Lipa
arr. 06:18
dep. 06:18
6.3 km
Sabac, Dom
arr. 06:19
dep. 06:19
6.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 06:20
dep. 06:20
7.5 km
Sabac, Samousluga
arr. 06:22
dep. 06:22
8.6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 06:23
dep. 06:23
9.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 06:26
dep. 06:26
10.1 km
arr. 06:27
dep. 06:27
10.8 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 06:28
dep. 06:28
11.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:29
dep. 06:29
11.7 km
Sabac, Bus station
arr. 06:30
12.5 km
06:46 07:10 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Center
dep. 06:46
Bogosavac, Sibincici
arr. 06:49
dep. 06:49
1.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 06:52
dep. 06:52
2.7 km
Sabac, Zatvor
arr. 06:54
dep. 06:54
3.7 km
Sabac, Zabran
arr. 06:55
dep. 06:55
4.4 km
Sabac, Bursaci
arr. 06:56
dep. 06:56
5.1 km
Sabac, Ralici
arr. 06:57
dep. 06:57
5.8 km
Sabac, Lipa
arr. 06:58
dep. 06:58
6.3 km
Sabac, Dom
arr. 06:59
dep. 06:59
6.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 07:00
dep. 07:00
7.5 km
Sabac, Samousluga
arr. 07:02
dep. 07:02
8.6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 07:03
dep. 07:03
9.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 07:06
dep. 07:06
10.1 km
arr. 07:07
dep. 07:07
10.8 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 07:08
dep. 07:08
11.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:09
dep. 07:09
11.7 km
Sabac, Bus station
arr. 07:10
12.5 km
06:50 07:23 (00:33)
UlazBeli limovi
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 06:50
Sabac, Zatvor
arr. 06:53
dep. 06:53
1 km
Sabac, Zabran
arr. 06:54
dep. 06:54
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 06:56
dep. 06:56
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 06:58
dep. 06:58
3 km
Sabac, Lipa
arr. 06:59
dep. 06:59
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 07:01
dep. 07:01
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 07:03
dep. 07:03
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 07:06
dep. 07:06
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 07:07
dep. 07:07
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 07:09
dep. 07:09
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 07:10
dep. 07:10
7.9 km
arr. 07:12
dep. 07:12
8.6 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 07:15
dep. 07:15
9.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 07:17
dep. 07:17
10.3 km
Sabac, Komrad
arr. 07:18
dep. 07:18
10.7 km
Sabac, Zorka 1
arr. 07:20
dep. 07:20
11.5 km
Sabac, Zorka 3
arr. 07:22
dep. 07:22
12.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 07:23
12.8 km
07:30 07:58 (00:28)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 07:30
Sabac, Zatvor
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Sabac, Zabran
arr. 07:34
dep. 07:34
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 07:36
dep. 07:36
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 07:38
dep. 07:38
3 km
Sabac, Lipa
arr. 07:39
dep. 07:39
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 07:41
dep. 07:41
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 07:43
dep. 07:43
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 07:46
dep. 07:46
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 07:47
dep. 07:47
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 07:49
dep. 07:49
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 07:50
dep. 07:50
7.9 km
arr. 07:52
dep. 07:52
8.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 07:55
dep. 07:55
9.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:57
dep. 07:57
10.3 km
Sabac, Bus station
arr. 07:58
10.7 km
07:36 08:00 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Center
dep. 07:36
Bogosavac, Sibincici
arr. 07:39
dep. 07:39
1.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 07:42
dep. 07:42
2.7 km
Sabac, Zatvor
arr. 07:44
dep. 07:44
3.7 km
Sabac, Zabran
arr. 07:45
dep. 07:45
4.4 km
Sabac, Bursaci
arr. 07:46
dep. 07:46
5.1 km
Sabac, Ralici
arr. 07:47
dep. 07:47
5.8 km
Sabac, Lipa
arr. 07:48
dep. 07:48
6.3 km
Sabac, Dom
arr. 07:49
dep. 07:49
6.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 07:50
dep. 07:50
7.5 km
Sabac, Samousluga
arr. 07:52
dep. 07:52
8.6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 07:53
dep. 07:53
9.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 07:56
dep. 07:56
10.1 km
arr. 07:57
dep. 07:57
10.8 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 07:58
dep. 07:58
11.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:59
dep. 07:59
11.7 km
Sabac, Bus station
arr. 08:00
12.5 km
09:30 09:58 (00:28)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 09:30
Sabac, Zatvor
arr. 09:33
dep. 09:33
1 km
Sabac, Zabran
arr. 09:34
dep. 09:34
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 09:36
dep. 09:36
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 09:38
dep. 09:38
3 km
Sabac, Lipa
arr. 09:39
dep. 09:39
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 09:41
dep. 09:41
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 09:43
dep. 09:43
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 09:46
dep. 09:46
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 09:47
dep. 09:47
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 09:49
dep. 09:49
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 09:50
dep. 09:50
7.9 km
arr. 09:52
dep. 09:52
8.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 09:55
dep. 09:55
9.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 09:57
dep. 09:57
10.3 km
Sabac, Bus station
arr. 09:58
10.7 km
09:46 10:10 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Center
dep. 09:46
Bogosavac, Sibincici
arr. 09:49
dep. 09:49
1.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 09:52
dep. 09:52
2.7 km
Sabac, Zatvor
arr. 09:54
dep. 09:54
3.7 km
Sabac, Zabran
arr. 09:55
dep. 09:55
4.4 km
Sabac, Bursaci
arr. 09:56
dep. 09:56
5.1 km
Sabac, Ralici
arr. 09:57
dep. 09:57
5.8 km
Sabac, Lipa
arr. 09:58
dep. 09:58
6.3 km
Sabac, Dom
arr. 09:59
dep. 09:59
6.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 10:00
dep. 10:00
7.5 km
Sabac, Samousluga
arr. 10:02
dep. 10:02
8.6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 10:03
dep. 10:03
9.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 10:06
dep. 10:06
10.1 km
arr. 10:07
dep. 10:07
10.8 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 10:08
dep. 10:08
11.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 10:09
dep. 10:09
11.7 km
Sabac, Bus station
arr. 10:10
12.5 km
11:50 12:18 (00:28)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 11:50
Sabac, Zatvor
arr. 11:53
dep. 11:53
1 km
Sabac, Zabran
arr. 11:54
dep. 11:54
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 11:56
dep. 11:56
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 11:58
dep. 11:58
3 km
Sabac, Lipa
arr. 11:59
dep. 11:59
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 12:01
dep. 12:01
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 12:03
dep. 12:03
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 12:06
dep. 12:06
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 12:07
dep. 12:07
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 12:09
dep. 12:09
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 12:10
dep. 12:10
7.9 km
arr. 12:12
dep. 12:12
8.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 12:15
dep. 12:15
9.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:17
dep. 12:17
10.3 km
Sabac, Bus station
arr. 12:18
10.7 km
12:06 12:30 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Center
dep. 12:06
Bogosavac, Sibincici
arr. 12:09
dep. 12:09
1.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 12:12
dep. 12:12
2.7 km
Sabac, Zatvor
arr. 12:14
dep. 12:14
3.7 km
Sabac, Zabran
arr. 12:15
dep. 12:15
4.4 km
Sabac, Bursaci
arr. 12:16
dep. 12:16
5.1 km
Sabac, Ralici
arr. 12:17
dep. 12:17
5.8 km
Sabac, Lipa
arr. 12:18
dep. 12:18
6.3 km
Sabac, Dom
arr. 12:19
dep. 12:19
6.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 12:20
dep. 12:20
7.5 km
Sabac, Samousluga
arr. 12:22
dep. 12:22
8.6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 12:23
dep. 12:23
9.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 12:26
dep. 12:26
10.1 km
arr. 12:27
dep. 12:27
10.8 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 12:28
dep. 12:28
11.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:29
dep. 12:29
11.7 km
Sabac, Bus station
arr. 12:30
12.5 km
12:30 12:58 (00:28)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 12:30
Sabac, Zatvor
arr. 12:33
dep. 12:33
1 km
Sabac, Zabran
arr. 12:34
dep. 12:34
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 12:36
dep. 12:36
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 12:38
dep. 12:38
3 km
Sabac, Lipa
arr. 12:39
dep. 12:39
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 12:41
dep. 12:41
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 12:43
dep. 12:43
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 12:46
dep. 12:46
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 12:47
dep. 12:47
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 12:49
dep. 12:49
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 12:50
dep. 12:50
7.9 km
arr. 12:52
dep. 12:52
8.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 12:55
dep. 12:55
9.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:57
dep. 12:57
10.3 km
Sabac, Bus station
arr. 12:58
10.7 km
13:25 13:53 (00:28)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 13:25
Sabac, Zatvor
arr. 13:28
dep. 13:28
1 km
Sabac, Zabran
arr. 13:29
dep. 13:29
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 13:31
dep. 13:31
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 13:33
dep. 13:33
3 km
Sabac, Lipa
arr. 13:34
dep. 13:34
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 13:36
dep. 13:36
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 13:38
dep. 13:38
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 13:41
dep. 13:41
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 13:42
dep. 13:42
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 13:44
dep. 13:44
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 13:45
dep. 13:45
7.9 km
arr. 13:47
dep. 13:47
8.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 13:50
dep. 13:50
9.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 13:52
dep. 13:52
10.3 km
Sabac, Bus station
arr. 13:53
10.7 km
13:26 13:50 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Center
dep. 13:26
Bogosavac, Sibincici
arr. 13:29
dep. 13:29
1.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 13:32
dep. 13:32
2.7 km
Sabac, Zatvor
arr. 13:34
dep. 13:34
3.7 km
Sabac, Zabran
arr. 13:35
dep. 13:35
4.4 km
Sabac, Bursaci
arr. 13:36
dep. 13:36
5.1 km
Sabac, Ralici
arr. 13:37
dep. 13:37
5.8 km
Sabac, Lipa
arr. 13:38
dep. 13:38
6.3 km
Sabac, Dom
arr. 13:39
dep. 13:39
6.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 13:40
dep. 13:40
7.5 km
Sabac, Samousluga
arr. 13:42
dep. 13:42
8.6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 13:43
dep. 13:43
9.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 13:46
dep. 13:46
10.1 km
arr. 13:47
dep. 13:47
10.8 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 13:48
dep. 13:48
11.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 13:49
dep. 13:49
11.7 km
Sabac, Bus station
arr. 13:50
12.5 km
14:10 14:43 (00:33)
UlazBeli limovi
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 14:10
Sabac, Zatvor
arr. 14:13
dep. 14:13
1 km
Sabac, Zabran
arr. 14:14
dep. 14:14
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 14:16
dep. 14:16
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 14:18
dep. 14:18
3 km
Sabac, Lipa
arr. 14:19
dep. 14:19
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 14:21
dep. 14:21
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 14:23
dep. 14:23
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 14:26
dep. 14:26
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 14:27
dep. 14:27
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 14:29
dep. 14:29
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 14:30
dep. 14:30
7.9 km
arr. 14:32
dep. 14:32
8.6 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 14:35
dep. 14:35
9.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 14:37
dep. 14:37
10.3 km
Sabac, Komrad
arr. 14:38
dep. 14:38
10.7 km
Sabac, Zorka 1
arr. 14:40
dep. 14:40
11.5 km
Sabac, Zorka 3
arr. 14:42
dep. 14:42
12.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 14:43
12.8 km
14:41 15:05 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Center
dep. 14:41
Bogosavac, Sibincici
arr. 14:44
dep. 14:44
1.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 14:47
dep. 14:47
2.7 km
Sabac, Zatvor
arr. 14:49
dep. 14:49
3.7 km
Sabac, Zabran
arr. 14:50
dep. 14:50
4.4 km
Sabac, Bursaci
arr. 14:51
dep. 14:51
5.1 km
Sabac, Ralici
arr. 14:52
dep. 14:52
5.8 km
Sabac, Lipa
arr. 14:53
dep. 14:53
6.3 km
Sabac, Dom
arr. 14:54
dep. 14:54
6.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 14:55
dep. 14:55
7.5 km
Sabac, Samousluga
arr. 14:57
dep. 14:57
8.6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 14:58
dep. 14:58
9.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 15:01
dep. 15:01
10.1 km
arr. 15:02
dep. 15:02
10.8 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 15:03
dep. 15:03
11.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 15:04
dep. 15:04
11.7 km
Sabac, Bus station
arr. 15:05
12.5 km
15:03 15:25 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Center
dep. 15:03
Bogosavac, Sibincici
arr. 15:06
dep. 15:06
1.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 15:09
dep. 15:09
2.7 km
Sabac, Zatvor
arr. 15:11
dep. 15:11
3.7 km
Sabac, Zabran
arr. 15:12
dep. 15:12
4.4 km
Sabac, Bursaci
arr. 15:13
dep. 15:13
5.1 km
Sabac, Ralici
arr. 15:14
dep. 15:14
5.8 km
Sabac, Lipa
arr. 15:15
dep. 15:15
6.3 km
Sabac, Dom
arr. 15:16
dep. 15:16
6.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 15:17
dep. 15:17
7.5 km
Sabac, Samousluga
arr. 15:18
dep. 15:18
8.6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 15:19
dep. 15:19
9.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 15:21
dep. 15:21
10.1 km
arr. 15:22
dep. 15:22
10.8 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 15:23
dep. 15:23
11.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 15:24
dep. 15:24
11.7 km
Sabac, Bus station
arr. 15:25
12.5 km
15:20 15:48 (00:28)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 15:20
Sabac, Zatvor
arr. 15:23
dep. 15:23
1 km
Sabac, Zabran
arr. 15:24
dep. 15:24
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 15:26
dep. 15:26
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 15:28
dep. 15:28
3 km
Sabac, Lipa
arr. 15:29
dep. 15:29
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 15:31
dep. 15:31
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 15:33
dep. 15:33
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 15:36
dep. 15:36
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 15:37
dep. 15:37
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 15:39
dep. 15:39
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 15:40
dep. 15:40
7.9 km
arr. 15:42
dep. 15:42
8.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 15:45
dep. 15:45
9.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 15:47
dep. 15:47
10.3 km
Sabac, Bus station
arr. 15:48
10.7 km
16:00 16:28 (00:28)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 16:00
Sabac, Zatvor
arr. 16:03
dep. 16:03
1 km
Sabac, Zabran
arr. 16:04
dep. 16:04
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 16:06
dep. 16:06
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 16:08
dep. 16:08
3 km
Sabac, Lipa
arr. 16:09
dep. 16:09
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 16:11
dep. 16:11
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 16:13
dep. 16:13
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 16:16
dep. 16:16
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 16:17
dep. 16:17
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 16:19
dep. 16:19
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 16:20
dep. 16:20
7.9 km
arr. 16:22
dep. 16:22
8.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 16:25
dep. 16:25
9.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 16:27
dep. 16:27
10.3 km
Sabac, Bus station
arr. 16:28
10.7 km
16:56 17:20 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Center
dep. 16:56
Bogosavac, Sibincici
arr. 16:59
dep. 16:59
1.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 17:02
dep. 17:02
2.7 km
Sabac, Zatvor
arr. 17:04
dep. 17:04
3.7 km
Sabac, Zabran
arr. 17:05
dep. 17:05
4.4 km
Sabac, Bursaci
arr. 17:06
dep. 17:06
5.1 km
Sabac, Ralici
arr. 17:07
dep. 17:07
5.8 km
Sabac, Lipa
arr. 17:08
dep. 17:08
6.3 km
Sabac, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
6.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 17:10
dep. 17:10
7.5 km
Sabac, Samousluga
arr. 17:12
dep. 17:12
8.6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 17:13
dep. 17:13
9.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 17:16
dep. 17:16
10.1 km
arr. 17:17
dep. 17:17
10.8 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 17:18
dep. 17:18
11.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 17:19
dep. 17:19
11.7 km
Sabac, Bus station
arr. 17:20
12.5 km
18:26 18:50 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run only when lessons are held in the afternoon.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Center
dep. 18:26
Bogosavac, Sibincici
arr. 18:29
dep. 18:29
1.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 18:32
dep. 18:32
2.7 km
Sabac, Zatvor
arr. 18:34
dep. 18:34
3.7 km
Sabac, Zabran
arr. 18:35
dep. 18:35
4.4 km
Sabac, Bursaci
arr. 18:36
dep. 18:36
5.1 km
Sabac, Ralici
arr. 18:37
dep. 18:37
5.8 km
Sabac, Lipa
arr. 18:38
dep. 18:38
6.3 km
Sabac, Dom
arr. 18:39
dep. 18:39
6.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 18:40
dep. 18:40
7.5 km
Sabac, Samousluga
arr. 18:42
dep. 18:42
8.6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 18:43
dep. 18:43
9.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 18:46
dep. 18:46
10.1 km
arr. 18:47
dep. 18:47
10.8 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 18:48
dep. 18:48
11.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 18:49
dep. 18:49
11.7 km
Sabac, Bus station
arr. 18:50
12.5 km
18:45 19:13 (00:28)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 18:45
Sabac, Zatvor
arr. 18:48
dep. 18:48
1 km
Sabac, Zabran
arr. 18:49
dep. 18:49
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 18:51
dep. 18:51
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 18:53
dep. 18:53
3 km
Sabac, Lipa
arr. 18:54
dep. 18:54
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 18:56
dep. 18:56
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 18:58
dep. 18:58
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 19:01
dep. 19:01
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 19:02
dep. 19:02
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 19:04
dep. 19:04
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 19:05
dep. 19:05
7.9 km
arr. 19:07
dep. 19:07
8.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 19:10
dep. 19:10
9.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 19:12
dep. 19:12
10.3 km
Sabac, Bus station
arr. 19:13
10.7 km
19:06 19:30 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Center
dep. 19:06
Bogosavac, Sibincici
arr. 19:09
dep. 19:09
1.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 19:12
dep. 19:12
2.7 km
Sabac, Zatvor
arr. 19:14
dep. 19:14
3.7 km
Sabac, Zabran
arr. 19:15
dep. 19:15
4.4 km
Sabac, Bursaci
arr. 19:16
dep. 19:16
5.1 km
Sabac, Ralici
arr. 19:17
dep. 19:17
5.8 km
Sabac, Lipa
arr. 19:18
dep. 19:18
6.3 km
Sabac, Dom
arr. 19:19
dep. 19:19
6.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 19:20
dep. 19:20
7.5 km
Sabac, Samousluga
arr. 19:22
dep. 19:22
8.6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 19:23
dep. 19:23
9.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 19:26
dep. 19:26
10.1 km
arr. 19:27
dep. 19:27
10.8 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 19:28
dep. 19:28
11.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 19:29
dep. 19:29
11.7 km
Sabac, Bus station
arr. 19:30
12.5 km
20:00 20:28 (00:28)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 20:00
Sabac, Zatvor
arr. 20:03
dep. 20:03
1 km
Sabac, Zabran
arr. 20:04
dep. 20:04
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 20:06
dep. 20:06
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 20:08
dep. 20:08
3 km
Sabac, Lipa
arr. 20:09
dep. 20:09
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 20:11
dep. 20:11
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 20:13
dep. 20:13
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 20:16
dep. 20:16
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 20:17
dep. 20:17
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 20:19
dep. 20:19
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 20:20
dep. 20:20
7.9 km
arr. 20:22
dep. 20:22
8.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 20:25
dep. 20:25
9.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 20:27
dep. 20:27
10.3 km
Sabac, Bus station
arr. 20:28
10.7 km
20:26 20:50 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Center
dep. 20:26
Bogosavac, Sibincici
arr. 20:29
dep. 20:29
1.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 20:32
dep. 20:32
2.7 km
Sabac, Zatvor
arr. 20:34
dep. 20:34
3.7 km
Sabac, Zabran
arr. 20:35
dep. 20:35
4.4 km
Sabac, Bursaci
arr. 20:36
dep. 20:36
5.1 km
Sabac, Ralici
arr. 20:37
dep. 20:37
5.8 km
Sabac, Lipa
arr. 20:38
dep. 20:38
6.3 km
Sabac, Dom
arr. 20:39
dep. 20:39
6.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 20:40
dep. 20:40
7.5 km
Sabac, Samousluga
arr. 20:42
dep. 20:42
8.6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 20:43
dep. 20:43
9.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 20:46
dep. 20:46
10.1 km
arr. 20:47
dep. 20:47
10.8 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 20:48
dep. 20:48
11.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 20:49
dep. 20:49
11.7 km
Sabac, Bus station
arr. 20:50
12.5 km
21:26 21:50 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Center
dep. 21:26
Bogosavac, Sibincici
arr. 21:29
dep. 21:29
1.3 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 21:32
dep. 21:32
2.7 km
Sabac, Zatvor
arr. 21:34
dep. 21:34
3.7 km
Sabac, Zabran
arr. 21:35
dep. 21:35
4.4 km
Sabac, Bursaci
arr. 21:36
dep. 21:36
5.1 km
Sabac, Ralici
arr. 21:37
dep. 21:37
5.8 km
Sabac, Lipa
arr. 21:38
dep. 21:38
6.3 km
Sabac, Dom
arr. 21:39
dep. 21:39
6.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 21:40
dep. 21:40
7.5 km
Sabac, Samousluga
arr. 21:42
dep. 21:42
8.6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 21:43
dep. 21:43
9.2 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 21:46
dep. 21:46
10.1 km
arr. 21:47
dep. 21:47
10.8 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 21:48
dep. 21:48
11.2 km
Sabac, Bolnica
arr. 21:49
dep. 21:49
11.7 km
Sabac, Bus station
arr. 21:50
12.5 km

Naselja Bogosavac i Sabac su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bogosavac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 21:26 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.