Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bogosavac - Misar timetable

thursday, 20.02.2020.
06:00 06:42 (00:42)
UlazDom
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 06:00
Sabac, Zatvor
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Sabac, Zabran
arr. 06:04
dep. 06:04
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 06:06
dep. 06:06
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 06:08
dep. 06:08
3 km
Sabac, Lipa
arr. 06:09
dep. 06:09
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 06:11
dep. 06:11
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 06:13
dep. 06:13
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 06:16
dep. 06:16
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 06:17
dep. 06:17
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 06:19
dep. 06:19
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 06:20
dep. 06:20
7.9 km
arr. 06:22
dep. 06:22
8.6 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 06:25
dep. 06:25
9.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 06:27
dep. 06:27
10.3 km
Sabac, Komrad
arr. 06:28
dep. 06:28
10.7 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:30
dep. 06:30
11.5 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:32
dep. 06:32
12.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:33
dep. 06:33
12.8 km
arr. 06:34
dep. 06:34
13.2 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:36
dep. 06:36
13.8 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:38
dep. 06:38
14.4 km
arr. 06:39
dep. 06:39
14.9 km
Misar, Polje
arr. 06:41
dep. 06:41
15.7 km
Misar, Dom
arr. 06:42
16.8 km
06:50 07:32 (00:42)
UlazDom
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 06:50
Sabac, Zatvor
arr. 06:53
dep. 06:53
1 km
Sabac, Zabran
arr. 06:54
dep. 06:54
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 06:56
dep. 06:56
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 06:58
dep. 06:58
3 km
Sabac, Lipa
arr. 06:59
dep. 06:59
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 07:01
dep. 07:01
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 07:03
dep. 07:03
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 07:06
dep. 07:06
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 07:07
dep. 07:07
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 07:09
dep. 07:09
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 07:10
dep. 07:10
7.9 km
arr. 07:12
dep. 07:12
8.6 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 07:15
dep. 07:15
9.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 07:17
dep. 07:17
10.3 km
Sabac, Komrad
arr. 07:18
dep. 07:18
10.7 km
Sabac, Zorka 1
arr. 07:20
dep. 07:20
11.5 km
Sabac, Zorka 3
arr. 07:22
dep. 07:22
12.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 07:23
dep. 07:23
12.8 km
arr. 07:24
dep. 07:24
13.2 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 07:26
dep. 07:26
13.8 km
Misar, Sapcanka
arr. 07:28
dep. 07:28
14.4 km
arr. 07:29
dep. 07:29
14.9 km
Misar, Polje
arr. 07:31
dep. 07:31
15.7 km
Misar, Dom
arr. 07:32
16.8 km
14:10 14:52 (00:42)
UlazDom
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 14:10
Sabac, Zatvor
arr. 14:13
dep. 14:13
1 km
Sabac, Zabran
arr. 14:14
dep. 14:14
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 14:16
dep. 14:16
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 14:18
dep. 14:18
3 km
Sabac, Lipa
arr. 14:19
dep. 14:19
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 14:21
dep. 14:21
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 14:23
dep. 14:23
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 14:26
dep. 14:26
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 14:27
dep. 14:27
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 14:29
dep. 14:29
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 14:30
dep. 14:30
7.9 km
arr. 14:32
dep. 14:32
8.6 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 14:35
dep. 14:35
9.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 14:37
dep. 14:37
10.3 km
Sabac, Komrad
arr. 14:38
dep. 14:38
10.7 km
Sabac, Zorka 1
arr. 14:40
dep. 14:40
11.5 km
Sabac, Zorka 3
arr. 14:42
dep. 14:42
12.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 14:43
dep. 14:43
12.8 km
arr. 14:44
dep. 14:44
13.2 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 14:46
dep. 14:46
13.8 km
Misar, Sapcanka
arr. 14:48
dep. 14:48
14.4 km
arr. 14:49
dep. 14:49
14.9 km
Misar, Polje
arr. 14:51
dep. 14:51
15.7 km
Misar, Dom
arr. 14:52
16.8 km
Bogosavac - Misar timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
06:00 06:42 (00:42)
UlazDom
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 06:00
Sabac, Zatvor
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Sabac, Zabran
arr. 06:04
dep. 06:04
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 06:06
dep. 06:06
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 06:08
dep. 06:08
3 km
Sabac, Lipa
arr. 06:09
dep. 06:09
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 06:11
dep. 06:11
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 06:13
dep. 06:13
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 06:16
dep. 06:16
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 06:17
dep. 06:17
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 06:19
dep. 06:19
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 06:20
dep. 06:20
7.9 km
arr. 06:22
dep. 06:22
8.6 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 06:25
dep. 06:25
9.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 06:27
dep. 06:27
10.3 km
Sabac, Komrad
arr. 06:28
dep. 06:28
10.7 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:30
dep. 06:30
11.5 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:32
dep. 06:32
12.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:33
dep. 06:33
12.8 km
arr. 06:34
dep. 06:34
13.2 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:36
dep. 06:36
13.8 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:38
dep. 06:38
14.4 km
arr. 06:39
dep. 06:39
14.9 km
Misar, Polje
arr. 06:41
dep. 06:41
15.7 km
Misar, Dom
arr. 06:42
16.8 km
06:50 07:32 (00:42)
UlazDom
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 06:50
Sabac, Zatvor
arr. 06:53
dep. 06:53
1 km
Sabac, Zabran
arr. 06:54
dep. 06:54
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 06:56
dep. 06:56
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 06:58
dep. 06:58
3 km
Sabac, Lipa
arr. 06:59
dep. 06:59
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 07:01
dep. 07:01
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 07:03
dep. 07:03
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 07:06
dep. 07:06
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 07:07
dep. 07:07
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 07:09
dep. 07:09
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 07:10
dep. 07:10
7.9 km
arr. 07:12
dep. 07:12
8.6 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 07:15
dep. 07:15
9.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 07:17
dep. 07:17
10.3 km
Sabac, Komrad
arr. 07:18
dep. 07:18
10.7 km
Sabac, Zorka 1
arr. 07:20
dep. 07:20
11.5 km
Sabac, Zorka 3
arr. 07:22
dep. 07:22
12.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 07:23
dep. 07:23
12.8 km
arr. 07:24
dep. 07:24
13.2 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 07:26
dep. 07:26
13.8 km
Misar, Sapcanka
arr. 07:28
dep. 07:28
14.4 km
arr. 07:29
dep. 07:29
14.9 km
Misar, Polje
arr. 07:31
dep. 07:31
15.7 km
Misar, Dom
arr. 07:32
16.8 km
14:10 14:52 (00:42)
UlazDom
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 14:10
Sabac, Zatvor
arr. 14:13
dep. 14:13
1 km
Sabac, Zabran
arr. 14:14
dep. 14:14
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 14:16
dep. 14:16
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 14:18
dep. 14:18
3 km
Sabac, Lipa
arr. 14:19
dep. 14:19
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 14:21
dep. 14:21
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 14:23
dep. 14:23
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 14:26
dep. 14:26
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 14:27
dep. 14:27
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 14:29
dep. 14:29
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 14:30
dep. 14:30
7.9 km
arr. 14:32
dep. 14:32
8.6 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 14:35
dep. 14:35
9.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 14:37
dep. 14:37
10.3 km
Sabac, Komrad
arr. 14:38
dep. 14:38
10.7 km
Sabac, Zorka 1
arr. 14:40
dep. 14:40
11.5 km
Sabac, Zorka 3
arr. 14:42
dep. 14:42
12.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 14:43
dep. 14:43
12.8 km
arr. 14:44
dep. 14:44
13.2 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 14:46
dep. 14:46
13.8 km
Misar, Sapcanka
arr. 14:48
dep. 14:48
14.4 km
arr. 14:49
dep. 14:49
14.9 km
Misar, Polje
arr. 14:51
dep. 14:51
15.7 km
Misar, Dom
arr. 14:52
16.8 km
Bogosavac - Misar timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
06:00 06:42 (00:42)
UlazDom
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 06:00
Sabac, Zatvor
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Sabac, Zabran
arr. 06:04
dep. 06:04
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 06:06
dep. 06:06
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 06:08
dep. 06:08
3 km
Sabac, Lipa
arr. 06:09
dep. 06:09
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 06:11
dep. 06:11
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 06:13
dep. 06:13
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 06:16
dep. 06:16
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 06:17
dep. 06:17
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 06:19
dep. 06:19
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 06:20
dep. 06:20
7.9 km
arr. 06:22
dep. 06:22
8.6 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 06:25
dep. 06:25
9.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 06:27
dep. 06:27
10.3 km
Sabac, Komrad
arr. 06:28
dep. 06:28
10.7 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:30
dep. 06:30
11.5 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:32
dep. 06:32
12.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:33
dep. 06:33
12.8 km
arr. 06:34
dep. 06:34
13.2 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:36
dep. 06:36
13.8 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:38
dep. 06:38
14.4 km
arr. 06:39
dep. 06:39
14.9 km
Misar, Polje
arr. 06:41
dep. 06:41
15.7 km
Misar, Dom
arr. 06:42
16.8 km
14:10 14:52 (00:42)
UlazDom
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 14:10
Sabac, Zatvor
arr. 14:13
dep. 14:13
1 km
Sabac, Zabran
arr. 14:14
dep. 14:14
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 14:16
dep. 14:16
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 14:18
dep. 14:18
3 km
Sabac, Lipa
arr. 14:19
dep. 14:19
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 14:21
dep. 14:21
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 14:23
dep. 14:23
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 14:26
dep. 14:26
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 14:27
dep. 14:27
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 14:29
dep. 14:29
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 14:30
dep. 14:30
7.9 km
arr. 14:32
dep. 14:32
8.6 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 14:35
dep. 14:35
9.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 14:37
dep. 14:37
10.3 km
Sabac, Komrad
arr. 14:38
dep. 14:38
10.7 km
Sabac, Zorka 1
arr. 14:40
dep. 14:40
11.5 km
Sabac, Zorka 3
arr. 14:42
dep. 14:42
12.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 14:43
dep. 14:43
12.8 km
arr. 14:44
dep. 14:44
13.2 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 14:46
dep. 14:46
13.8 km
Misar, Sapcanka
arr. 14:48
dep. 14:48
14.4 km
arr. 14:49
dep. 14:49
14.9 km
Misar, Polje
arr. 14:51
dep. 14:51
15.7 km
Misar, Dom
arr. 14:52
16.8 km

Naselja Bogosavac i Misar su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 42min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bogosavac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 14:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.