Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Bogatic - Sabac timetable

saturday, 18.08.2018.
05:00 05:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bogatic, Bus station
dep. 05:00
Metkovic Macvanski, Center
arr. 05:07
dep. 05:07
6 km
Glusci, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
11 km
Uzvece, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
15 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
19 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
23 km
Sabac, Bus station
arr. 05:50
34 km
05:25 06:00 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bogatic, Bus station
dep. 05:25
Dublje kod Bogatica, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
5 km
Belotić kod Bogatića, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
10 km
Stitar, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
15 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
21 km
Sabac, Bus station
arr. 06:00
27 km
06:20 07:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bogatic, Bus station
dep. 06:20
Metkovic Macvanski, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
6 km
Glusci, Center
arr. 06:33
dep. 06:33
11 km
Uzvece, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
15 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
19 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
23 km
Sabac, Bus station
arr. 07:10
34 km
06:30 07:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bogatic, Bus station
dep. 06:30
Dublje kod Bogatica, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
5 km
Belotić kod Bogatića, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Stitar, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
15 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
21 km
Sabac, Bus station
arr. 07:15
27 km
11:20 12:05 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bogatic, Bus station
dep. 11:20
Dublje kod Bogatica, Center
arr. 11:28
dep. 11:28
5 km
Belotić kod Bogatića, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
10 km
Stitar, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
15 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
21 km
Sabac, Bus station
arr. 12:05
27 km
13:45 14:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bogatic, Bus station
dep. 13:45
Dublje kod Bogatica, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
5 km
Belotić kod Bogatića, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
10 km
Stitar, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
15 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
21 km
Sabac, Bus station
arr. 14:30
27 km
18:55 19:45 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bogatic, Bus station
dep. 18:55
Metkovic Macvanski, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
6 km
Glusci, Center
arr. 19:08
dep. 19:08
11 km
Uzvece, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
15 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 19:21
dep. 19:21
19 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 19:27
dep. 19:27
23 km
Sabac, Bus station
arr. 19:45
34 km
19:00 19:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bogatic, Bus station
dep. 19:00
Dublje kod Bogatica, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
5 km
Belotić kod Bogatića, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
10 km
Stitar, Center
arr. 19:20
dep. 19:20
15 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
21 km
Sabac, Bus station
arr. 19:40
27 km

Naselja Bogatic i Sabac su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bogatic je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.