Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bodani - Sombor timetable

tuesday, 18.02.2020.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Bodani - Sombor timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
17:15 19:07 (01:52)
Marsala Tita 11 - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: petkom školskog danima u Vojvodini, nedeljom školskog danima u Vojvodini.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bodani, Marsala Tita 11 - Centar
dep. 17:15
Vajska, Marsala Tita 20 - Centar
arr. 17:18
dep. 17:18
3 km
arr. 17:29
dep. 17:29
14 km
arr. 17:30
dep. 17:30
15 km
Bac, Bus station
arr. 17:31
dep. 17:31
16 km
Deronje, I
arr. 17:39
dep. 17:39
24 km
Deronje, II
arr. 17:40
dep. 17:40
25 km
Odzaci, Bus station
arr. 17:50
dep. 18:10
32 km
Odzaci, Kalvarija
arr. 18:12
dep. 18:12
33 km
arr. 18:24
dep. 18:24
41 km
Doroslovo, Center
arr. 18:33
dep. 18:33
47 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 18:45
dep. 18:45
56 km
Stapar kod Sombora, Raskrsncia za Prigrevicu
arr. 18:51
dep. 18:51
58 km
arr. 18:55
dep. 18:55
62 km
Sombor, Lugovo 2
arr. 18:57
dep. 18:57
63 km
Sombor, Bus station
arr. 19:07
69 km
Bodani - Sombor timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
17:15 19:07 (01:52)
Marsala Tita 11 - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: petkom školskog danima u Vojvodini, nedeljom školskog danima u Vojvodini.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bodani, Marsala Tita 11 - Centar
dep. 17:15
Vajska, Marsala Tita 20 - Centar
arr. 17:18
dep. 17:18
3 km
arr. 17:29
dep. 17:29
14 km
arr. 17:30
dep. 17:30
15 km
Bac, Bus station
arr. 17:31
dep. 17:31
16 km
Deronje, I
arr. 17:39
dep. 17:39
24 km
Deronje, II
arr. 17:40
dep. 17:40
25 km
Odzaci, Bus station
arr. 17:50
dep. 18:10
32 km
Odzaci, Kalvarija
arr. 18:12
dep. 18:12
33 km
arr. 18:24
dep. 18:24
41 km
Doroslovo, Center
arr. 18:33
dep. 18:33
47 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 18:45
dep. 18:45
56 km
Stapar kod Sombora, Raskrsncia za Prigrevicu
arr. 18:51
dep. 18:51
58 km
arr. 18:55
dep. 18:55
62 km
Sombor, Lugovo 2
arr. 18:57
dep. 18:57
63 km
Sombor, Bus station
arr. 19:07
69 km
Bodani - Sombor timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
17:15 19:07 (01:52)
Marsala Tita 11 - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: petkom školskog danima u Vojvodini, nedeljom školskog danima u Vojvodini.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bodani, Marsala Tita 11 - Centar
dep. 17:15
Vajska, Marsala Tita 20 - Centar
arr. 17:18
dep. 17:18
3 km
arr. 17:29
dep. 17:29
14 km
arr. 17:30
dep. 17:30
15 km
Bac, Bus station
arr. 17:31
dep. 17:31
16 km
Deronje, I
arr. 17:39
dep. 17:39
24 km
Deronje, II
arr. 17:40
dep. 17:40
25 km
Odzaci, Bus station
arr. 17:50
dep. 18:10
32 km
Odzaci, Kalvarija
arr. 18:12
dep. 18:12
33 km
arr. 18:24
dep. 18:24
41 km
Doroslovo, Center
arr. 18:33
dep. 18:33
47 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 18:45
dep. 18:45
56 km
Stapar kod Sombora, Raskrsncia za Prigrevicu
arr. 18:51
dep. 18:51
58 km
arr. 18:55
dep. 18:55
62 km
Sombor, Lugovo 2
arr. 18:57
dep. 18:57
63 km
Sombor, Bus station
arr. 19:07
69 km
Bodani - Sombor timetable
Departures on: sunday, 01.03.2020.
17:15 19:07 (01:52)
Marsala Tita 11 - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: petkom školskog danima u Vojvodini, nedeljom školskog danima u Vojvodini.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bodani, Marsala Tita 11 - Centar
dep. 17:15
Vajska, Marsala Tita 20 - Centar
arr. 17:18
dep. 17:18
3 km
arr. 17:29
dep. 17:29
14 km
arr. 17:30
dep. 17:30
15 km
Bac, Bus station
arr. 17:31
dep. 17:31
16 km
Deronje, I
arr. 17:39
dep. 17:39
24 km
Deronje, II
arr. 17:40
dep. 17:40
25 km
Odzaci, Bus station
arr. 17:50
dep. 18:10
32 km
Odzaci, Kalvarija
arr. 18:12
dep. 18:12
33 km
arr. 18:24
dep. 18:24
41 km
Doroslovo, Center
arr. 18:33
dep. 18:33
47 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 18:45
dep. 18:45
56 km
Stapar kod Sombora, Raskrsncia za Prigrevicu
arr. 18:51
dep. 18:51
58 km
arr. 18:55
dep. 18:55
62 km
Sombor, Lugovo 2
arr. 18:57
dep. 18:57
63 km
Sombor, Bus station
arr. 19:07
69 km

Naselja Bodani i Sombor su međusobno udaljena ~69 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 52min., a najduže 01h i 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bodani je u 17:15 h, dok je poslednji polazak u 17:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.