Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bocar - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 24.02.2020.
06:00 08:52 (02:52)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bocar, Center
dep. 06:00
Novo Milosevo, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Novi Becej, AS
arr. 06:30
dep. 06:30
30 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
42 km
arr. 07:00
dep. 07:00
53 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
73 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
dep. 07:39
82 km
arr. 07:42
dep. 07:42
85 km
Perlez, Pijaca
arr. 07:54
dep. 07:54
97 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 08:06
dep. 08:06
109 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:52
152 km
Bocar - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
06:00 08:52 (02:52)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bocar, Center
dep. 06:00
Novo Milosevo, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Novi Becej, AS
arr. 06:30
dep. 06:30
30 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
42 km
arr. 07:00
dep. 07:00
53 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
73 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
dep. 07:39
82 km
arr. 07:42
dep. 07:42
85 km
Perlez, Pijaca
arr. 07:54
dep. 07:54
97 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 08:06
dep. 08:06
109 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:52
152 km
Bocar - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
06:00 08:52 (02:52)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bocar, Center
dep. 06:00
Novo Milosevo, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Novi Becej, AS
arr. 06:30
dep. 06:30
30 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
42 km
arr. 07:00
dep. 07:00
53 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
73 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
dep. 07:39
82 km
arr. 07:42
dep. 07:42
85 km
Perlez, Pijaca
arr. 07:54
dep. 07:54
97 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 08:06
dep. 08:06
109 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:52
152 km
Bocar - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: thursday, 27.02.2020.
06:00 08:52 (02:52)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bocar, Center
dep. 06:00
Novo Milosevo, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Novi Becej, AS
arr. 06:30
dep. 06:30
30 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
42 km
arr. 07:00
dep. 07:00
53 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
73 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
dep. 07:39
82 km
arr. 07:42
dep. 07:42
85 km
Perlez, Pijaca
arr. 07:54
dep. 07:54
97 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 08:06
dep. 08:06
109 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:52
152 km
Bocar - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
06:00 08:52 (02:52)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bocar, Center
dep. 06:00
Novo Milosevo, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Novi Becej, AS
arr. 06:30
dep. 06:30
30 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
42 km
arr. 07:00
dep. 07:00
53 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
73 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
dep. 07:39
82 km
arr. 07:42
dep. 07:42
85 km
Perlez, Pijaca
arr. 07:54
dep. 07:54
97 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 08:06
dep. 08:06
109 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:52
152 km
Bocar - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
06:00 08:52 (02:52)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bocar, Center
dep. 06:00
Novo Milosevo, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Novi Becej, AS
arr. 06:30
dep. 06:30
30 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
42 km
arr. 07:00
dep. 07:00
53 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:30
73 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
dep. 07:39
82 km
arr. 07:42
dep. 07:42
85 km
Perlez, Pijaca
arr. 07:54
dep. 07:54
97 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 08:06
dep. 08:06
109 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:52
152 km
15:00 17:52 (02:52)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bocar, Center
dep. 15:00
Novo Milosevo, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Novi Becej, AS
arr. 15:30
dep. 15:30
30 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
42 km
arr. 16:00
dep. 16:00
53 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
73 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 16:37
dep. 16:37
79.8 km
arr. 16:41
dep. 16:41
83.4 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 16:47
dep. 16:47
89.5 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 16:50
dep. 16:50
92.8 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 17:00
dep. 17:00
106.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 17:36
dep. 17:36
140 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 17:40
dep. 17:40
142.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:52
146.4 km

Naselja Bocar i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~152 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 52min., a najduže 02h i 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bocar je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.