Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Blazevo - Krusevac timetable

wednesday, 17.07.2019.
05:30 08:25 (02:55)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2
dep. 05:30
Blazevo, 1
arr. 05:33
dep. 05:33
1 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 05:36
dep. 05:36
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 05:42
dep. 05:42
5 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 05:54
dep. 05:54
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 05:56
dep. 05:56
10.5 km
Brzece, Ž
arr. 05:58
dep. 05:58
11.5 km
Brzece
arr. 06:00
dep. 06:00
12.5 km
Radmanovo, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
16.5 km
Radmanovo, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
18 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 06:15
dep. 06:15
19 km
Paljevstica
arr. 06:18
dep. 06:18
20 km
Vlajkovci
arr. 06:20
dep. 06:20
21 km
Grasevci, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
23.5 km
Grasevci, 1
arr. 06:29
dep. 06:29
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 06:30
dep. 06:30
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 06:32
dep. 06:32
26 km
Ziljci
arr. 06:37
dep. 06:37
28.5 km
Brus, 2
arr. 06:42
dep. 06:42
29.5 km
Brus, Bus station
arr. 06:45
dep. 07:00
30.5 km
Brus, 14. oktobar
arr. 07:02
dep. 07:02
32.5 km
Trsanovci, PR
arr. 07:03
dep. 07:03
33.5 km
Trsanovci
arr. 07:05
dep. 07:05
34 km
Lepenac, LV
arr. 07:08
dep. 07:08
35 km
Lepenac, P
arr. 07:10
dep. 07:10
36 km
Lepenac, PR
arr. 07:13
dep. 07:13
37 km
Lepenac, M
arr. 07:15
dep. 07:15
39 km
Lepenac, Č
arr. 07:17
dep. 07:17
40 km
Dupci, 3
arr. 07:19
dep. 07:19
41 km
Dupci, 2
arr. 07:21
dep. 07:21
42.5 km
Dupci, 1
arr. 07:23
dep. 07:23
44 km
Razbojna, ŽM
arr. 07:24
dep. 07:24
45.5 km
Razbojna
arr. 07:25
dep. 07:25
46 km
Ravni kod Brusa
arr. 07:31
dep. 07:31
47.5 km
Zlatari, BM
arr. 07:32
dep. 07:32
49 km
Zlatari, PR
arr. 07:35
dep. 07:35
50.5 km
Zlatari, Ž
arr. 07:36
dep. 07:36
52.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 07:38
dep. 07:38
53.5 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 07:41
dep. 07:41
55 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 07:44
dep. 07:44
55.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 07:48
dep. 07:48
58 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 07:50
dep. 07:50
59 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 07:52
dep. 07:52
60 km
Grkljane, Malo
arr. 07:53
dep. 07:53
61 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
62 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
63 km
Mali Kupci
arr. 07:58
dep. 07:58
64.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 08:00
dep. 08:00
65.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 08:01
dep. 08:01
66.5 km
Savrane, 2
arr. 08:04
dep. 08:04
68.5 km
Savrane, 1
arr. 08:06
dep. 08:06
69.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 08:07
dep. 08:07
70.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 08:09
dep. 08:09
71.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
73 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 08:15
dep. 08:15
74.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 08:16
dep. 08:16
75.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:18
dep. 08:18
76.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 08:19
dep. 08:19
77.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 08:20
dep. 08:20
78 km
arr. 08:21
dep. 08:21
78.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 08:22
dep. 08:22
79.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:23
dep. 08:23
80.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:25
81.5 km
11:00 13:55 (02:55)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2
dep. 11:00
Blazevo, 1
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 11:06
dep. 11:06
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 11:12
dep. 11:12
5 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 11:24
dep. 11:24
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 11:26
dep. 11:26
10.5 km
Brzece, Ž
arr. 11:28
dep. 11:28
11.5 km
Brzece
arr. 11:30
dep. 11:30
12.5 km
Radmanovo, 2
arr. 11:37
dep. 11:37
16.5 km
Radmanovo, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
18 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 11:45
dep. 11:45
19 km
Paljevstica
arr. 11:48
dep. 11:48
20 km
Vlajkovci
arr. 11:50
dep. 11:50
21 km
Grasevci, 2
arr. 11:56
dep. 11:56
23.5 km
Grasevci, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 12:00
dep. 12:00
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 12:02
dep. 12:02
26 km
Ziljci
arr. 12:07
dep. 12:07
28.5 km
Brus, 2
arr. 12:12
dep. 12:12
29.5 km
Brus, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
30.5 km
Brus, 14. oktobar
arr. 12:32
dep. 12:32
32.5 km
Trsanovci, PR
arr. 12:33
dep. 12:33
33.5 km
Trsanovci
arr. 12:35
dep. 12:35
34 km
Lepenac, LV
arr. 12:38
dep. 12:38
35 km
Lepenac, P
arr. 12:40
dep. 12:40
36 km
Lepenac, PR
arr. 12:43
dep. 12:43
37 km
Lepenac, M
arr. 12:45
dep. 12:45
39 km
Lepenac, Č
arr. 12:47
dep. 12:47
40 km
Dupci, 3
arr. 12:49
dep. 12:49
41 km
Dupci, 2
arr. 12:51
dep. 12:51
42.5 km
Dupci, 1
arr. 12:53
dep. 12:53
44 km
Razbojna, ŽM
arr. 12:54
dep. 12:54
45.5 km
Razbojna
arr. 12:55
dep. 12:55
46 km
Ravni kod Brusa
arr. 13:01
dep. 13:01
47.5 km
Zlatari, BM
arr. 13:03
dep. 13:03
49 km
Zlatari, PR
arr. 13:05
dep. 13:05
50.5 km
Zlatari, Ž
arr. 13:06
dep. 13:06
52.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 13:08
dep. 13:08
53.5 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 13:11
dep. 13:11
55 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 13:14
dep. 13:14
55.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 13:17
dep. 13:17
58 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 13:20
dep. 13:20
59 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 13:22
dep. 13:22
60 km
Grkljane, Malo
arr. 13:23
dep. 13:23
61 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
62 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
63 km
Mali Kupci
arr. 13:28
dep. 13:28
64.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 13:29
dep. 13:29
65.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 13:32
dep. 13:32
66.5 km
Savrane, 2
arr. 13:34
dep. 13:34
68.5 km
Savrane, 1
arr. 13:35
dep. 13:35
69.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 13:37
dep. 13:37
70.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
71.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
73 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 13:44
dep. 13:44
74.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
75.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:48
dep. 13:48
76.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 13:49
dep. 13:49
77.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 13:50
dep. 13:50
78 km
arr. 13:51
dep. 13:51
78.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:52
dep. 13:52
79.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:54
dep. 13:54
80.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:55
81.5 km
14:00 16:35 (02:35)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2
dep. 14:00
Blazevo, 1
arr. 14:03
dep. 14:03
1 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 14:06
dep. 14:06
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 14:12
dep. 14:12
5 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 14:24
dep. 14:24
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 14:26
dep. 14:26
10.5 km
Brzece, Ž
arr. 14:28
dep. 14:28
11.5 km
Brzece
arr. 14:30
dep. 14:30
12.5 km
Radmanovo, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
16.5 km
Radmanovo, 1
arr. 14:42
dep. 14:42
18 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 14:45
dep. 14:45
19 km
Paljevstica
arr. 14:48
dep. 14:48
20 km
Vlajkovci
arr. 14:50
dep. 14:50
21 km
Grasevci, 2
arr. 14:56
dep. 14:56
23.5 km
Grasevci, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 15:00
dep. 15:00
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 15:02
dep. 15:02
26 km
Ziljci
arr. 15:07
dep. 15:07
28.5 km
Brus, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
29.5 km
Brus, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
30.5 km
Brus, 14. oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
32.5 km
Trsanovci, PR
arr. 15:18
dep. 15:18
33.5 km
Trsanovci
arr. 15:19
dep. 15:19
34 km
Lepenac, LV
arr. 15:21
dep. 15:21
35 km
Lepenac, P
arr. 15:22
dep. 15:22
36 km
Lepenac, PR
arr. 15:23
dep. 15:23
37 km
Lepenac, M
arr. 15:25
dep. 15:25
39 km
Lepenac, Č
arr. 15:27
dep. 15:27
40 km
Dupci, 3
arr. 15:29
dep. 15:29
41 km
Dupci, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
42.5 km
Dupci, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
44 km
Razbojna, ŽM
arr. 15:34
dep. 15:34
45.5 km
Razbojna
arr. 15:36
dep. 15:36
46 km
Ravni kod Brusa
arr. 15:41
dep. 15:41
47.5 km
Zlatari, BM
arr. 15:43
dep. 15:43
49 km
Zlatari, PR
arr. 15:45
dep. 15:45
50.5 km
Zlatari, Ž
arr. 15:46
dep. 15:46
52.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 15:48
dep. 15:48
53.5 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 15:51
dep. 15:51
55 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 15:54
dep. 15:54
55.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 15:58
dep. 15:58
58 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 16:00
dep. 16:00
59 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
60 km
Grkljane, Malo
arr. 16:03
dep. 16:03
61 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
62 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
63 km
Mali Kupci
arr. 16:08
dep. 16:08
64.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 16:09
dep. 16:09
65.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 16:11
dep. 16:11
66.5 km
Savrane, 2
arr. 16:14
dep. 16:14
68.5 km
Savrane, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
69.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 16:17
dep. 16:17
70.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
71.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 16:22
dep. 16:22
73 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
74.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
75.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
76.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 16:29
dep. 16:29
77.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 16:30
dep. 16:30
78 km
arr. 16:31
dep. 16:31
78.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:32
dep. 16:32
79.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:33
dep. 16:33
80.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:35
81.5 km
Blazevo - Krusevac timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
05:30 08:25 (02:55)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2
dep. 05:30
Blazevo, 1
arr. 05:33
dep. 05:33
1 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 05:36
dep. 05:36
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 05:42
dep. 05:42
5 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 05:54
dep. 05:54
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 05:56
dep. 05:56
10.5 km
Brzece, Ž
arr. 05:58
dep. 05:58
11.5 km
Brzece
arr. 06:00
dep. 06:00
12.5 km
Radmanovo, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
16.5 km
Radmanovo, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
18 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 06:15
dep. 06:15
19 km
Paljevstica
arr. 06:18
dep. 06:18
20 km
Vlajkovci
arr. 06:20
dep. 06:20
21 km
Grasevci, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
23.5 km
Grasevci, 1
arr. 06:29
dep. 06:29
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 06:30
dep. 06:30
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 06:32
dep. 06:32
26 km
Ziljci
arr. 06:37
dep. 06:37
28.5 km
Brus, 2
arr. 06:42
dep. 06:42
29.5 km
Brus, Bus station
arr. 06:45
dep. 07:00
30.5 km
Brus, 14. oktobar
arr. 07:02
dep. 07:02
32.5 km
Trsanovci, PR
arr. 07:03
dep. 07:03
33.5 km
Trsanovci
arr. 07:05
dep. 07:05
34 km
Lepenac, LV
arr. 07:08
dep. 07:08
35 km
Lepenac, P
arr. 07:10
dep. 07:10
36 km
Lepenac, PR
arr. 07:13
dep. 07:13
37 km
Lepenac, M
arr. 07:15
dep. 07:15
39 km
Lepenac, Č
arr. 07:17
dep. 07:17
40 km
Dupci, 3
arr. 07:19
dep. 07:19
41 km
Dupci, 2
arr. 07:21
dep. 07:21
42.5 km
Dupci, 1
arr. 07:23
dep. 07:23
44 km
Razbojna, ŽM
arr. 07:24
dep. 07:24
45.5 km
Razbojna
arr. 07:25
dep. 07:25
46 km
Ravni kod Brusa
arr. 07:31
dep. 07:31
47.5 km
Zlatari, BM
arr. 07:32
dep. 07:32
49 km
Zlatari, PR
arr. 07:35
dep. 07:35
50.5 km
Zlatari, Ž
arr. 07:36
dep. 07:36
52.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 07:38
dep. 07:38
53.5 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 07:41
dep. 07:41
55 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 07:44
dep. 07:44
55.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 07:48
dep. 07:48
58 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 07:50
dep. 07:50
59 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 07:52
dep. 07:52
60 km
Grkljane, Malo
arr. 07:53
dep. 07:53
61 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
62 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
63 km
Mali Kupci
arr. 07:58
dep. 07:58
64.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 08:00
dep. 08:00
65.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 08:01
dep. 08:01
66.5 km
Savrane, 2
arr. 08:04
dep. 08:04
68.5 km
Savrane, 1
arr. 08:06
dep. 08:06
69.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 08:07
dep. 08:07
70.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 08:09
dep. 08:09
71.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
73 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 08:15
dep. 08:15
74.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 08:16
dep. 08:16
75.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:18
dep. 08:18
76.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 08:19
dep. 08:19
77.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 08:20
dep. 08:20
78 km
arr. 08:21
dep. 08:21
78.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 08:22
dep. 08:22
79.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:23
dep. 08:23
80.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:25
81.5 km
11:00 13:55 (02:55)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2
dep. 11:00
Blazevo, 1
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 11:06
dep. 11:06
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 11:12
dep. 11:12
5 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 11:24
dep. 11:24
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 11:26
dep. 11:26
10.5 km
Brzece, Ž
arr. 11:28
dep. 11:28
11.5 km
Brzece
arr. 11:30
dep. 11:30
12.5 km
Radmanovo, 2
arr. 11:37
dep. 11:37
16.5 km
Radmanovo, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
18 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 11:45
dep. 11:45
19 km
Paljevstica
arr. 11:48
dep. 11:48
20 km
Vlajkovci
arr. 11:50
dep. 11:50
21 km
Grasevci, 2
arr. 11:56
dep. 11:56
23.5 km
Grasevci, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 12:00
dep. 12:00
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 12:02
dep. 12:02
26 km
Ziljci
arr. 12:07
dep. 12:07
28.5 km
Brus, 2
arr. 12:12
dep. 12:12
29.5 km
Brus, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
30.5 km
Brus, 14. oktobar
arr. 12:32
dep. 12:32
32.5 km
Trsanovci, PR
arr. 12:33
dep. 12:33
33.5 km
Trsanovci
arr. 12:35
dep. 12:35
34 km
Lepenac, LV
arr. 12:38
dep. 12:38
35 km
Lepenac, P
arr. 12:40
dep. 12:40
36 km
Lepenac, PR
arr. 12:43
dep. 12:43
37 km
Lepenac, M
arr. 12:45
dep. 12:45
39 km
Lepenac, Č
arr. 12:47
dep. 12:47
40 km
Dupci, 3
arr. 12:49
dep. 12:49
41 km
Dupci, 2
arr. 12:51
dep. 12:51
42.5 km
Dupci, 1
arr. 12:53
dep. 12:53
44 km
Razbojna, ŽM
arr. 12:54
dep. 12:54
45.5 km
Razbojna
arr. 12:55
dep. 12:55
46 km
Ravni kod Brusa
arr. 13:01
dep. 13:01
47.5 km
Zlatari, BM
arr. 13:03
dep. 13:03
49 km
Zlatari, PR
arr. 13:05
dep. 13:05
50.5 km
Zlatari, Ž
arr. 13:06
dep. 13:06
52.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 13:08
dep. 13:08
53.5 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 13:11
dep. 13:11
55 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 13:14
dep. 13:14
55.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 13:17
dep. 13:17
58 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 13:20
dep. 13:20
59 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 13:22
dep. 13:22
60 km
Grkljane, Malo
arr. 13:23
dep. 13:23
61 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
62 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
63 km
Mali Kupci
arr. 13:28
dep. 13:28
64.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 13:29
dep. 13:29
65.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 13:32
dep. 13:32
66.5 km
Savrane, 2
arr. 13:34
dep. 13:34
68.5 km
Savrane, 1
arr. 13:35
dep. 13:35
69.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 13:37
dep. 13:37
70.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
71.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
73 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 13:44
dep. 13:44
74.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
75.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:48
dep. 13:48
76.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 13:49
dep. 13:49
77.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 13:50
dep. 13:50
78 km
arr. 13:51
dep. 13:51
78.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:52
dep. 13:52
79.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:54
dep. 13:54
80.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:55
81.5 km
14:00 16:35 (02:35)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2
dep. 14:00
Blazevo, 1
arr. 14:03
dep. 14:03
1 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 14:06
dep. 14:06
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 14:12
dep. 14:12
5 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 14:24
dep. 14:24
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 14:26
dep. 14:26
10.5 km
Brzece, Ž
arr. 14:28
dep. 14:28
11.5 km
Brzece
arr. 14:30
dep. 14:30
12.5 km
Radmanovo, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
16.5 km
Radmanovo, 1
arr. 14:42
dep. 14:42
18 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 14:45
dep. 14:45
19 km
Paljevstica
arr. 14:48
dep. 14:48
20 km
Vlajkovci
arr. 14:50
dep. 14:50
21 km
Grasevci, 2
arr. 14:56
dep. 14:56
23.5 km
Grasevci, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 15:00
dep. 15:00
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 15:02
dep. 15:02
26 km
Ziljci
arr. 15:07
dep. 15:07
28.5 km
Brus, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
29.5 km
Brus, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
30.5 km
Brus, 14. oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
32.5 km
Trsanovci, PR
arr. 15:18
dep. 15:18
33.5 km
Trsanovci
arr. 15:19
dep. 15:19
34 km
Lepenac, LV
arr. 15:21
dep. 15:21
35 km
Lepenac, P
arr. 15:22
dep. 15:22
36 km
Lepenac, PR
arr. 15:23
dep. 15:23
37 km
Lepenac, M
arr. 15:25
dep. 15:25
39 km
Lepenac, Č
arr. 15:27
dep. 15:27
40 km
Dupci, 3
arr. 15:29
dep. 15:29
41 km
Dupci, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
42.5 km
Dupci, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
44 km
Razbojna, ŽM
arr. 15:34
dep. 15:34
45.5 km
Razbojna
arr. 15:36
dep. 15:36
46 km
Ravni kod Brusa
arr. 15:41
dep. 15:41
47.5 km
Zlatari, BM
arr. 15:43
dep. 15:43
49 km
Zlatari, PR
arr. 15:45
dep. 15:45
50.5 km
Zlatari, Ž
arr. 15:46
dep. 15:46
52.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 15:48
dep. 15:48
53.5 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 15:51
dep. 15:51
55 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 15:54
dep. 15:54
55.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 15:58
dep. 15:58
58 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 16:00
dep. 16:00
59 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
60 km
Grkljane, Malo
arr. 16:03
dep. 16:03
61 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
62 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
63 km
Mali Kupci
arr. 16:08
dep. 16:08
64.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 16:09
dep. 16:09
65.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 16:11
dep. 16:11
66.5 km
Savrane, 2
arr. 16:14
dep. 16:14
68.5 km
Savrane, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
69.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 16:17
dep. 16:17
70.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
71.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 16:22
dep. 16:22
73 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
74.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
75.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
76.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 16:29
dep. 16:29
77.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 16:30
dep. 16:30
78 km
arr. 16:31
dep. 16:31
78.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:32
dep. 16:32
79.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:33
dep. 16:33
80.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:35
81.5 km
Blazevo - Krusevac timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
05:30 08:25 (02:55)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2
dep. 05:30
Blazevo, 1
arr. 05:33
dep. 05:33
1 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 05:36
dep. 05:36
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 05:42
dep. 05:42
5 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 05:54
dep. 05:54
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 05:56
dep. 05:56
10.5 km
Brzece, Ž
arr. 05:58
dep. 05:58
11.5 km
Brzece
arr. 06:00
dep. 06:00
12.5 km
Radmanovo, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
16.5 km
Radmanovo, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
18 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 06:15
dep. 06:15
19 km
Paljevstica
arr. 06:18
dep. 06:18
20 km
Vlajkovci
arr. 06:20
dep. 06:20
21 km
Grasevci, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
23.5 km
Grasevci, 1
arr. 06:29
dep. 06:29
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 06:30
dep. 06:30
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 06:32
dep. 06:32
26 km
Ziljci
arr. 06:37
dep. 06:37
28.5 km
Brus, 2
arr. 06:42
dep. 06:42
29.5 km
Brus, Bus station
arr. 06:45
dep. 07:00
30.5 km
Brus, 14. oktobar
arr. 07:02
dep. 07:02
32.5 km
Trsanovci, PR
arr. 07:03
dep. 07:03
33.5 km
Trsanovci
arr. 07:05
dep. 07:05
34 km
Lepenac, LV
arr. 07:08
dep. 07:08
35 km
Lepenac, P
arr. 07:10
dep. 07:10
36 km
Lepenac, PR
arr. 07:13
dep. 07:13
37 km
Lepenac, M
arr. 07:15
dep. 07:15
39 km
Lepenac, Č
arr. 07:17
dep. 07:17
40 km
Dupci, 3
arr. 07:19
dep. 07:19
41 km
Dupci, 2
arr. 07:21
dep. 07:21
42.5 km
Dupci, 1
arr. 07:23
dep. 07:23
44 km
Razbojna, ŽM
arr. 07:24
dep. 07:24
45.5 km
Razbojna
arr. 07:25
dep. 07:25
46 km
Ravni kod Brusa
arr. 07:31
dep. 07:31
47.5 km
Zlatari, BM
arr. 07:32
dep. 07:32
49 km
Zlatari, PR
arr. 07:35
dep. 07:35
50.5 km
Zlatari, Ž
arr. 07:36
dep. 07:36
52.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 07:38
dep. 07:38
53.5 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 07:41
dep. 07:41
55 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 07:44
dep. 07:44
55.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 07:48
dep. 07:48
58 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 07:50
dep. 07:50
59 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 07:52
dep. 07:52
60 km
Grkljane, Malo
arr. 07:53
dep. 07:53
61 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
62 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
63 km
Mali Kupci
arr. 07:58
dep. 07:58
64.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 08:00
dep. 08:00
65.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 08:01
dep. 08:01
66.5 km
Savrane, 2
arr. 08:04
dep. 08:04
68.5 km
Savrane, 1
arr. 08:06
dep. 08:06
69.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 08:07
dep. 08:07
70.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 08:09
dep. 08:09
71.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
73 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 08:15
dep. 08:15
74.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 08:16
dep. 08:16
75.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:18
dep. 08:18
76.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 08:19
dep. 08:19
77.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 08:20
dep. 08:20
78 km
arr. 08:21
dep. 08:21
78.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 08:22
dep. 08:22
79.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:23
dep. 08:23
80.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:25
81.5 km
11:00 13:55 (02:55)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2
dep. 11:00
Blazevo, 1
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 11:06
dep. 11:06
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 11:12
dep. 11:12
5 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 11:24
dep. 11:24
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 11:26
dep. 11:26
10.5 km
Brzece, Ž
arr. 11:28
dep. 11:28
11.5 km
Brzece
arr. 11:30
dep. 11:30
12.5 km
Radmanovo, 2
arr. 11:37
dep. 11:37
16.5 km
Radmanovo, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
18 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 11:45
dep. 11:45
19 km
Paljevstica
arr. 11:48
dep. 11:48
20 km
Vlajkovci
arr. 11:50
dep. 11:50
21 km
Grasevci, 2
arr. 11:56
dep. 11:56
23.5 km
Grasevci, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 12:00
dep. 12:00
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 12:02
dep. 12:02
26 km
Ziljci
arr. 12:07
dep. 12:07
28.5 km
Brus, 2
arr. 12:12
dep. 12:12
29.5 km
Brus, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
30.5 km
Brus, 14. oktobar
arr. 12:32
dep. 12:32
32.5 km
Trsanovci, PR
arr. 12:33
dep. 12:33
33.5 km
Trsanovci
arr. 12:35
dep. 12:35
34 km
Lepenac, LV
arr. 12:38
dep. 12:38
35 km
Lepenac, P
arr. 12:40
dep. 12:40
36 km
Lepenac, PR
arr. 12:43
dep. 12:43
37 km
Lepenac, M
arr. 12:45
dep. 12:45
39 km
Lepenac, Č
arr. 12:47
dep. 12:47
40 km
Dupci, 3
arr. 12:49
dep. 12:49
41 km
Dupci, 2
arr. 12:51
dep. 12:51
42.5 km
Dupci, 1
arr. 12:53
dep. 12:53
44 km
Razbojna, ŽM
arr. 12:54
dep. 12:54
45.5 km
Razbojna
arr. 12:55
dep. 12:55
46 km
Ravni kod Brusa
arr. 13:01
dep. 13:01
47.5 km
Zlatari, BM
arr. 13:03
dep. 13:03
49 km
Zlatari, PR
arr. 13:05
dep. 13:05
50.5 km
Zlatari, Ž
arr. 13:06
dep. 13:06
52.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 13:08
dep. 13:08
53.5 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 13:11
dep. 13:11
55 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 13:14
dep. 13:14
55.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 13:17
dep. 13:17
58 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 13:20
dep. 13:20
59 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 13:22
dep. 13:22
60 km
Grkljane, Malo
arr. 13:23
dep. 13:23
61 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
62 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
63 km
Mali Kupci
arr. 13:28
dep. 13:28
64.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 13:29
dep. 13:29
65.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 13:32
dep. 13:32
66.5 km
Savrane, 2
arr. 13:34
dep. 13:34
68.5 km
Savrane, 1
arr. 13:35
dep. 13:35
69.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 13:37
dep. 13:37
70.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
71.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
73 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 13:44
dep. 13:44
74.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
75.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:48
dep. 13:48
76.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 13:49
dep. 13:49
77.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 13:50
dep. 13:50
78 km
arr. 13:51
dep. 13:51
78.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:52
dep. 13:52
79.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:54
dep. 13:54
80.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:55
81.5 km
14:00 16:35 (02:35)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2
dep. 14:00
Blazevo, 1
arr. 14:03
dep. 14:03
1 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 14:06
dep. 14:06
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 14:12
dep. 14:12
5 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 14:24
dep. 14:24
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 14:26
dep. 14:26
10.5 km
Brzece, Ž
arr. 14:28
dep. 14:28
11.5 km
Brzece
arr. 14:30
dep. 14:30
12.5 km
Radmanovo, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
16.5 km
Radmanovo, 1
arr. 14:42
dep. 14:42
18 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 14:45
dep. 14:45
19 km
Paljevstica
arr. 14:48
dep. 14:48
20 km
Vlajkovci
arr. 14:50
dep. 14:50
21 km
Grasevci, 2
arr. 14:56
dep. 14:56
23.5 km
Grasevci, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 15:00
dep. 15:00
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 15:02
dep. 15:02
26 km
Ziljci
arr. 15:07
dep. 15:07
28.5 km
Brus, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
29.5 km
Brus, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
30.5 km
Brus, 14. oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
32.5 km
Trsanovci, PR
arr. 15:18
dep. 15:18
33.5 km
Trsanovci
arr. 15:19
dep. 15:19
34 km
Lepenac, LV
arr. 15:21
dep. 15:21
35 km
Lepenac, P
arr. 15:22
dep. 15:22
36 km
Lepenac, PR
arr. 15:23
dep. 15:23
37 km
Lepenac, M
arr. 15:25
dep. 15:25
39 km
Lepenac, Č
arr. 15:27
dep. 15:27
40 km
Dupci, 3
arr. 15:29
dep. 15:29
41 km
Dupci, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
42.5 km
Dupci, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
44 km
Razbojna, ŽM
arr. 15:34
dep. 15:34
45.5 km
Razbojna
arr. 15:36
dep. 15:36
46 km
Ravni kod Brusa
arr. 15:41
dep. 15:41
47.5 km
Zlatari, BM
arr. 15:43
dep. 15:43
49 km
Zlatari, PR
arr. 15:45
dep. 15:45
50.5 km
Zlatari, Ž
arr. 15:46
dep. 15:46
52.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 15:48
dep. 15:48
53.5 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 15:51
dep. 15:51
55 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 15:54
dep. 15:54
55.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 15:58
dep. 15:58
58 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 16:00
dep. 16:00
59 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
60 km
Grkljane, Malo
arr. 16:03
dep. 16:03
61 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
62 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
63 km
Mali Kupci
arr. 16:08
dep. 16:08
64.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 16:09
dep. 16:09
65.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 16:11
dep. 16:11
66.5 km
Savrane, 2
arr. 16:14
dep. 16:14
68.5 km
Savrane, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
69.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 16:17
dep. 16:17
70.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
71.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 16:22
dep. 16:22
73 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
74.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
75.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
76.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 16:29
dep. 16:29
77.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 16:30
dep. 16:30
78 km
arr. 16:31
dep. 16:31
78.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:32
dep. 16:32
79.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:33
dep. 16:33
80.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:35
81.5 km

Naselja Blazevo i Krusevac su međusobno udaljena ~82 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 35min., a najduže 02h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Blazevo je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 14:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.