Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Blace - Nis timetable

saturday, 17.11.2018.
06:10 07:40 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:10
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 06:13
dep. 06:13
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 06:17
dep. 06:17
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 06:21
dep. 06:21
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 06:24
dep. 06:24
10.6 km
Beloljin
arr. 06:26
dep. 06:26
11.5 km
Kondzelj
arr. 06:29
dep. 06:29
14 km
Bresnicic
arr. 06:32
dep. 06:32
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 06:35
dep. 06:35
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 06:38
dep. 06:38
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 06:42
dep. 06:42
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:44
dep. 06:44
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:46
dep. 06:46
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:54
dep. 06:54
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:57
dep. 06:57
31.3 km
Nova Bozurna
arr. 07:00
dep. 07:00
32.8 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
34.7 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
35.2 km
Merosina
arr. 07:12
dep. 07:12
42.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:15
dep. 07:15
44.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:16
dep. 07:16
45.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:17
dep. 07:17
46.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:19
dep. 07:19
47.5 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:21
dep. 07:21
48.4 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 07:23
dep. 07:23
49 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 07:26
dep. 07:26
51.2 km
arr. 07:28
dep. 07:28
52.5 km
arr. 07:31
dep. 07:31
54.5 km
arr. 07:34
dep. 07:34
56.2 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
58.1 km
06:30 07:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:30
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 06:37
dep. 06:37
6 km
Tulare kod Prokuplja, Kriva cuprija
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Beloljin
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Kondzelj
arr. 06:48
dep. 06:48
14 km
Bresnicic
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 06:55
dep. 06:55
19 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:02
dep. 07:02
28 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:15
29 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 07:18
dep. 07:18
30 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
35 km
Merosina
arr. 07:35
dep. 07:35
43 km
arr. 07:50
dep. 07:50
58 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
60 km
06:50 08:25 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:50
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 06:53
dep. 06:53
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 06:57
dep. 06:57
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 07:01
dep. 07:01
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 07:04
dep. 07:04
10.6 km
Beloljin
arr. 07:06
dep. 07:06
11.5 km
Kondzelj
arr. 07:09
dep. 07:09
14 km
Bresnicic
arr. 07:12
dep. 07:12
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:15
dep. 07:15
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:18
dep. 07:18
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:22
dep. 07:22
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:24
dep. 07:24
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:26
dep. 07:26
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:35
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:39
dep. 07:39
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:42
dep. 07:42
31.3 km
Nova Bozurna
arr. 07:45
dep. 07:45
32.8 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
34.7 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
35.2 km
Merosina
arr. 07:57
dep. 07:57
42.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 08:00
dep. 08:00
44.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 08:01
dep. 08:01
45.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 08:02
dep. 08:02
46.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
47.5 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 08:06
dep. 08:06
48.4 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 08:08
dep. 08:08
49 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 08:11
dep. 08:11
51.2 km
arr. 08:13
dep. 08:13
52.5 km
arr. 08:16
dep. 08:16
54.5 km
arr. 08:19
dep. 08:19
56.2 km
Nis, Bus station
arr. 08:25
58.1 km
09:15 10:50 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 09:15
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 09:25
dep. 09:25
4 km
Beloljin, Krivo Brdo
arr. 09:30
dep. 09:30
6 km
Beloljin
arr. 09:35
dep. 09:35
12 km
Bresnicic
arr. 09:40
dep. 09:40
15 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:45
dep. 09:45
19 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:55
dep. 09:55
27 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
29 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 10:02
dep. 10:02
30 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
35 km
Merosina
arr. 10:25
dep. 10:25
43 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 10:30
dep. 10:30
46 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
50 km
arr. 10:45
dep. 10:45
58 km
Nis, Bus station
arr. 10:50
60 km
14:15 16:05 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 14:15
Blace, Center
arr. 14:17
dep. 14:17
0.7 km
Meduhana
arr. 14:23
dep. 14:23
4.6 km
Alabana, I
arr. 14:26
dep. 14:26
6.1 km
Alabana, II
arr. 14:27
dep. 14:27
6.7 km
Gornja Dragusa
arr. 14:30
dep. 14:30
8.4 km
Gornje Svarce
arr. 14:34
dep. 14:34
10.9 km
Pretezana
arr. 14:36
dep. 14:36
11.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 14:38
dep. 14:38
12.8 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 14:42
dep. 14:42
15.2 km
Beloljin
arr. 14:45
dep. 14:45
16.1 km
Kondzelj
arr. 14:48
dep. 14:48
18.6 km
Bresnicic
arr. 14:50
dep. 14:50
20.2 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 14:54
dep. 14:54
23 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 14:57
dep. 14:57
25.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 15:02
dep. 15:02
29 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:06
dep. 15:06
31.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:15
32.8 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:19
dep. 15:19
34.1 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 15:22
dep. 15:22
35.9 km
Nova Bozurna
arr. 15:25
dep. 15:25
37.4 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 15:28
dep. 15:28
39.3 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
39.8 km
Merosina
arr. 15:37
dep. 15:37
47 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 15:40
dep. 15:40
49.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 15:41
dep. 15:41
50.2 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:43
dep. 15:43
51.2 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:45
dep. 15:45
52.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
53 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 15:48
dep. 15:48
53.6 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 15:51
dep. 15:51
55.8 km
arr. 15:53
dep. 15:53
57.1 km
arr. 15:56
dep. 15:56
59.1 km
arr. 15:59
dep. 15:59
60.8 km
Nis, Bus station
arr. 16:05
62.7 km
15:55 17:25 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 15:55
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 15:58
dep. 15:58
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 16:02
dep. 16:02
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 16:06
dep. 16:06
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 16:09
dep. 16:09
10.6 km
Beloljin
arr. 16:11
dep. 16:11
11.5 km
Kondzelj
arr. 16:14
dep. 16:14
14 km
Bresnicic
arr. 16:17
dep. 16:17
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:20
dep. 16:20
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:23
dep. 16:23
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 16:27
dep. 16:27
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 16:29
dep. 16:29
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:31
dep. 16:31
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 16:39
dep. 16:39
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 16:42
dep. 16:42
31.3 km
Nova Bozurna
arr. 16:45
dep. 16:45
32.8 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
34.7 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
35.2 km
Merosina
arr. 16:57
dep. 16:57
42.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 17:00
dep. 17:00
44.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 17:01
dep. 17:01
45.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 17:02
dep. 17:02
46.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 17:04
dep. 17:04
47.5 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 17:06
dep. 17:06
48.4 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 17:08
dep. 17:08
49 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 17:11
dep. 17:11
51.2 km
arr. 17:13
dep. 17:13
52.5 km
arr. 17:16
dep. 17:16
54.5 km
arr. 17:19
dep. 17:19
56.2 km
Nis, Bus station
arr. 17:25
58.1 km
16:55 18:10 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 16:55
Prokuplje, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
30 km
Nis, Bus station
arr. 18:10
63 km
19:20 20:55 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 19:20
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 19:24
dep. 19:24
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 19:27
dep. 19:27
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 19:29
dep. 19:29
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 19:33
dep. 19:33
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 19:37
dep. 19:37
10.6 km
Beloljin
arr. 19:40
dep. 19:40
11.5 km
Kondzelj
arr. 19:43
dep. 19:43
14 km
Bresnicic
arr. 19:45
dep. 19:45
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 19:49
dep. 19:49
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 19:52
dep. 19:52
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 19:57
dep. 19:57
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 19:58
dep. 19:58
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 20:01
dep. 20:01
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:05
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 20:09
dep. 20:09
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 20:12
dep. 20:12
31.3 km
Nova Bozurna
arr. 20:15
dep. 20:15
32.8 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 20:18
dep. 20:18
34.7 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 20:19
dep. 20:19
35.2 km
Merosina
arr. 20:27
dep. 20:27
42.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 20:30
dep. 20:30
44.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 20:31
dep. 20:31
45.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 20:33
dep. 20:33
46.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
47.5 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 20:37
dep. 20:37
48.4 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 20:38
dep. 20:38
49 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 20:41
dep. 20:41
51.2 km
arr. 20:43
dep. 20:43
52.5 km
arr. 20:46
dep. 20:46
54.5 km
arr. 20:49
dep. 20:49
56.2 km
Nis, Bus station
arr. 20:55
58.1 km

Naselja Blace i Nis su međusobno udaljena ~60 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Blace je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 19:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.