Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Blace - Nis timetable

tuesday, 19.02.2019.
06:10 07:40 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:10
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 06:13
dep. 06:13
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 06:17
dep. 06:17
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 06:21
dep. 06:21
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 06:24
dep. 06:24
10.6 km
Beloljin
arr. 06:26
dep. 06:26
11.5 km
Kondzelj
arr. 06:29
dep. 06:29
14 km
Bresnicic
arr. 06:32
dep. 06:32
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 06:35
dep. 06:35
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 06:38
dep. 06:38
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 06:42
dep. 06:42
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:44
dep. 06:44
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:46
dep. 06:46
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:54
dep. 06:54
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:57
dep. 06:57
31.3 km
Nova Bozurna
arr. 07:00
dep. 07:00
32.8 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
34.7 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
35.2 km
Merosina
arr. 07:12
dep. 07:12
42.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:15
dep. 07:15
44.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:16
dep. 07:16
45.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:17
dep. 07:17
46.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:19
dep. 07:19
47.5 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:21
dep. 07:21
48.4 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 07:23
dep. 07:23
49 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 07:26
dep. 07:26
51.2 km
arr. 07:28
dep. 07:28
52.5 km
arr. 07:31
dep. 07:31
54.5 km
arr. 07:34
dep. 07:34
56.2 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
58.1 km
06:30 07:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:30
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 06:37
dep. 06:37
6 km
Tulare kod Prokuplja, Kriva cuprija
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Beloljin
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Kondzelj
arr. 06:48
dep. 06:48
14 km
Bresnicic
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 06:55
dep. 06:55
19 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:02
dep. 07:02
28 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:15
29 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 07:18
dep. 07:18
30 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
35 km
Merosina
arr. 07:35
dep. 07:35
43 km
arr. 07:50
dep. 07:50
58 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
60 km
06:35 08:10 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:35
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 06:38
dep. 06:38
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 06:42
dep. 06:42
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 06:46
dep. 06:46
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 06:49
dep. 06:49
10.6 km
Beloljin
arr. 06:51
dep. 06:51
11.5 km
Kondzelj
arr. 06:54
dep. 06:54
14 km
Bresnicic
arr. 06:57
dep. 06:57
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:00
dep. 07:00
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:03
dep. 07:03
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:07
dep. 07:07
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:09
dep. 07:09
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:11
dep. 07:11
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:20
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:24
dep. 07:24
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:27
dep. 07:27
31.3 km
Nova Bozurna
arr. 07:30
dep. 07:30
32.8 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 07:33
dep. 07:33
34.7 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 07:34
dep. 07:34
35.2 km
Merosina
arr. 07:42
dep. 07:42
42.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:45
dep. 07:45
44.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:46
dep. 07:46
45.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:47
dep. 07:47
46.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
47.5 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:51
dep. 07:51
48.4 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 07:53
dep. 07:53
49 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 07:56
dep. 07:56
51.2 km
arr. 07:58
dep. 07:58
52.5 km
arr. 08:01
dep. 08:01
54.5 km
arr. 08:04
dep. 08:04
56.2 km
Nis, Bus station
arr. 08:10
58.1 km
06:50 08:25 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:50
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 06:53
dep. 06:53
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 06:57
dep. 06:57
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 07:01
dep. 07:01
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 07:04
dep. 07:04
10.6 km
Beloljin
arr. 07:06
dep. 07:06
11.5 km
Kondzelj
arr. 07:09
dep. 07:09
14 km
Bresnicic
arr. 07:12
dep. 07:12
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:15
dep. 07:15
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:18
dep. 07:18
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:22
dep. 07:22
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:24
dep. 07:24
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:26
dep. 07:26
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:35
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:39
dep. 07:39
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:42
dep. 07:42
31.3 km
Nova Bozurna
arr. 07:45
dep. 07:45
32.8 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
34.7 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
35.2 km
Merosina
arr. 07:57
dep. 07:57
42.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 08:00
dep. 08:00
44.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 08:01
dep. 08:01
45.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 08:02
dep. 08:02
46.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
47.5 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 08:06
dep. 08:06
48.4 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 08:08
dep. 08:08
49 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 08:11
dep. 08:11
51.2 km
arr. 08:13
dep. 08:13
52.5 km
arr. 08:16
dep. 08:16
54.5 km
arr. 08:19
dep. 08:19
56.2 km
Nis, Bus station
arr. 08:25
58.1 km
09:15 10:50 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 09:15
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 09:25
dep. 09:25
4 km
Beloljin, Krivo Brdo
arr. 09:30
dep. 09:30
6 km
Beloljin
arr. 09:35
dep. 09:35
12 km
Bresnicic
arr. 09:40
dep. 09:40
15 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:45
dep. 09:45
19 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:55
dep. 09:55
27 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
29 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 10:02
dep. 10:02
30 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
35 km
Merosina
arr. 10:25
dep. 10:25
43 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 10:30
dep. 10:30
46 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
50 km
arr. 10:45
dep. 10:45
58 km
Nis, Bus station
arr. 10:50
60 km
11:30 13:25 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 11:30
Blace, Petrol station
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 11:35
dep. 11:35
3 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 11:37
dep. 11:37
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 11:40
dep. 11:40
5 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 11:46
dep. 11:46
9 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 11:47
dep. 11:47
11 km
Beloljin
arr. 11:49
dep. 11:49
12 km
Kondzelj
arr. 11:52
dep. 11:52
15 km
Bresnicic
arr. 11:54
dep. 11:54
16 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:00
dep. 12:00
19 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 12:06
dep. 12:06
22 km
Gubetin, Baza
arr. 12:08
dep. 12:08
24 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:09
dep. 12:09
25 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:11
dep. 12:11
26 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:13
dep. 12:13
28 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:20
29 km
Prokuplje, Garić
arr. 12:22
dep. 12:22
30 km
Rastovnica
arr. 12:23
dep. 12:23
31 km
Berilje, I
arr. 12:25
dep. 12:25
33 km
Berilje, II
arr. 12:26
dep. 12:26
34 km
Vlahovo kod Zitoradje, Izlaz
arr. 12:29
dep. 12:29
35 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 12:30
dep. 12:30
36 km
Podina, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
37 km
Lukomir, II
arr. 12:33
dep. 12:33
38 km
Lukomir
arr. 12:34
dep. 12:34
39 km
Recica kod Zitoradje
arr. 12:36
dep. 12:36
40 km
Zitorada, Center
arr. 12:39
dep. 12:39
41 km
Zitorada, Ž.st.
arr. 12:41
dep. 12:41
42 km
Zitorada, EI
arr. 12:42
dep. 12:42
43 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 12:44
dep. 12:44
45 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 12:45
dep. 12:45
46 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
48 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 12:52
dep. 12:52
50 km
Doljevac, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
52 km
Doljevac, P.
arr. 12:58
dep. 12:58
53 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 13:00
dep. 13:00
55 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:01
dep. 13:01
56 km
Malosiste, Anče
arr. 13:06
dep. 13:06
57 km
Malosiste, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
59 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 13:11
dep. 13:11
61 km
Belotinac, A.
arr. 13:14
dep. 13:14
63 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 13:17
dep. 13:17
65 km
arr. 13:19
dep. 13:19
72 km
arr. 13:22
dep. 13:22
74 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
76 km
12:10 13:45 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 12:10
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 12:14
dep. 12:14
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 12:17
dep. 12:17
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 12:19
dep. 12:19
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 12:23
dep. 12:23
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 12:27
dep. 12:27
10.6 km
Beloljin
arr. 12:30
dep. 12:30
11.5 km
Kondzelj
arr. 12:33
dep. 12:33
14 km
Bresnicic
arr. 12:35
dep. 12:35
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:39
dep. 12:39
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 12:42
dep. 12:42
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:47
dep. 12:47
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:48
dep. 12:48
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:51
dep. 12:51
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 12:59
dep. 12:59
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 13:02
dep. 13:02
31.3 km
Nova Bozurna
arr. 13:05
dep. 13:05
32.8 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 13:08
dep. 13:08
34.7 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 13:09
dep. 13:09
35.2 km
Merosina
arr. 13:17
dep. 13:17
42.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 13:20
dep. 13:20
44.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:21
dep. 13:21
45.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 13:23
dep. 13:23
46.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
47.5 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 13:27
dep. 13:27
48.4 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 13:28
dep. 13:28
49 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 13:31
dep. 13:31
51.2 km
arr. 13:33
dep. 13:33
52.5 km
arr. 13:36
dep. 13:36
54.5 km
arr. 13:39
dep. 13:39
56.2 km
Nis, Bus station
arr. 13:45
58.1 km
13:35 15:10 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 13:35
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 13:39
dep. 13:39
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 13:44
dep. 13:44
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 13:48
dep. 13:48
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 13:52
dep. 13:52
10.6 km
Beloljin
arr. 13:55
dep. 13:55
11.5 km
Kondzelj
arr. 13:58
dep. 13:58
14 km
Bresnicic
arr. 14:00
dep. 14:00
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 14:04
dep. 14:04
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 14:07
dep. 14:07
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 14:12
dep. 14:12
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:13
dep. 14:13
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:16
dep. 14:16
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 14:24
dep. 14:24
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 14:27
dep. 14:27
31.3 km
Nova Bozurna
arr. 14:30
dep. 14:30
32.8 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 14:33
dep. 14:33
34.7 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
35.2 km
Merosina
arr. 14:42
dep. 14:42
42.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 14:45
dep. 14:45
44.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 14:46
dep. 14:46
45.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 14:48
dep. 14:48
46.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
47.5 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 14:52
dep. 14:52
48.4 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 14:53
dep. 14:53
49 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 14:56
dep. 14:56
51.2 km
arr. 14:58
dep. 14:58
52.5 km
arr. 15:01
dep. 15:01
54.5 km
arr. 15:04
dep. 15:04
56.2 km
Nis, Bus station
arr. 15:10
58.1 km
15:55 17:25 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 15:55
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 15:58
dep. 15:58
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 16:02
dep. 16:02
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 16:06
dep. 16:06
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 16:09
dep. 16:09
10.6 km
Beloljin
arr. 16:11
dep. 16:11
11.5 km
Kondzelj
arr. 16:14
dep. 16:14
14 km
Bresnicic
arr. 16:17
dep. 16:17
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:20
dep. 16:20
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:23
dep. 16:23
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 16:27
dep. 16:27
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 16:29
dep. 16:29
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:31
dep. 16:31
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 16:39
dep. 16:39
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 16:42
dep. 16:42
31.3 km
Nova Bozurna
arr. 16:45
dep. 16:45
32.8 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
34.7 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
35.2 km
Merosina
arr. 16:57
dep. 16:57
42.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 17:00
dep. 17:00
44.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 17:01
dep. 17:01
45.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 17:02
dep. 17:02
46.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 17:04
dep. 17:04
47.5 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 17:06
dep. 17:06
48.4 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 17:08
dep. 17:08
49 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 17:11
dep. 17:11
51.2 km
arr. 17:13
dep. 17:13
52.5 km
arr. 17:16
dep. 17:16
54.5 km
arr. 17:19
dep. 17:19
56.2 km
Nis, Bus station
arr. 17:25
58.1 km
16:55 18:10 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 16:55
Prokuplje, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
30 km
Nis, Bus station
arr. 18:10
63 km
17:10 18:45 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 17:10
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 17:14
dep. 17:14
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 17:19
dep. 17:19
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 17:23
dep. 17:23
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 17:27
dep. 17:27
10.6 km
Beloljin
arr. 17:30
dep. 17:30
11.5 km
Kondzelj
arr. 17:33
dep. 17:33
14 km
Bresnicic
arr. 17:35
dep. 17:35
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 17:39
dep. 17:39
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 17:42
dep. 17:42
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 17:47
dep. 17:47
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 17:48
dep. 17:48
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 17:51
dep. 17:51
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 17:59
dep. 17:59
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 18:02
dep. 18:02
31.3 km
Nova Bozurna
arr. 18:05
dep. 18:05
32.8 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 18:08
dep. 18:08
34.7 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 18:09
dep. 18:09
35.2 km
Merosina
arr. 18:17
dep. 18:17
42.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 18:20
dep. 18:20
44.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 18:21
dep. 18:21
45.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 18:23
dep. 18:23
46.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
47.5 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 18:27
dep. 18:27
48.4 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 18:28
dep. 18:28
49 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 18:31
dep. 18:31
51.2 km
arr. 18:33
dep. 18:33
52.5 km
arr. 18:36
dep. 18:36
54.5 km
arr. 18:39
dep. 18:39
56.2 km
Nis, Bus station
arr. 18:45
58.1 km
19:50 21:45 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 19:50
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 19:53
dep. 19:53
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 19:56
dep. 19:56
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 19:58
dep. 19:58
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 20:03
dep. 20:03
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 20:07
dep. 20:07
10.6 km
Beloljin
arr. 20:09
dep. 20:09
11.5 km
Kondzelj
arr. 20:13
dep. 20:13
14 km
Bresnicic
arr. 20:16
dep. 20:16
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 20:21
dep. 20:21
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 20:25
dep. 20:25
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 20:31
dep. 20:31
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 20:33
dep. 20:33
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 20:36
dep. 20:36
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:55
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 20:59
dep. 20:59
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 21:02
dep. 21:02
31.3 km
Nova Bozurna
arr. 21:05
dep. 21:05
32.8 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 21:08
dep. 21:08
34.7 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 21:09
dep. 21:09
35.2 km
Merosina
arr. 21:17
dep. 21:17
42.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 21:20
dep. 21:20
44.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 21:21
dep. 21:21
45.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 21:22
dep. 21:22
46.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 21:24
dep. 21:24
47.5 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 21:26
dep. 21:26
48.4 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 21:28
dep. 21:28
49 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 21:31
dep. 21:31
51.2 km
arr. 21:33
dep. 21:33
52.5 km
arr. 21:36
dep. 21:36
54.5 km
arr. 21:39
dep. 21:39
56.2 km
Nis, Bus station
arr. 21:45
58.1 km

Naselja Blace i Nis su međusobno udaljena ~61 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Blace je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 19:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.