Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Blace - Nis timetable

thursday, 02.07.2020.
06:10 07:40 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:10
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 06:13
dep. 06:13
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 06:17
dep. 06:17
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 06:21
dep. 06:21
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 06:24
dep. 06:24
10.6 km
Beloljin, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
11.5 km
Kondzelj, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
14 km
Bresnicic, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 06:38
dep. 06:38
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 06:42
dep. 06:42
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:44
dep. 06:44
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:46
dep. 06:46
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:54
dep. 06:54
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:57
dep. 06:57
31.3 km
Nova Bozurna
arr. 07:00
dep. 07:00
32.8 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 07:03
dep. 07:03
34.7 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
35.2 km
Merosina, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
42.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:15
dep. 07:15
44.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:16
dep. 07:16
45.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:17
dep. 07:17
46.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:19
dep. 07:19
47.5 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:21
dep. 07:21
48.4 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 07:23
dep. 07:23
49 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:26
dep. 07:26
51.2 km
arr. 07:28
dep. 07:28
52.5 km
arr. 07:31
dep. 07:31
54.5 km
arr. 07:34
dep. 07:34
56.2 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
58.1 km
06:30 07:55 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:30
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 06:37
dep. 06:37
6 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Beloljin, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Kondzelj, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
14 km
Bresnicic, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
19 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:02
dep. 07:02
28 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:15
29 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 07:18
dep. 07:18
30 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 07:25
dep. 07:25
35 km
Merosina, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
43 km
arr. 07:50
dep. 07:50
58 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
60 km
09:15 10:50 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 09:15
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 09:25
dep. 09:25
4 km
Beloljin, Krivo Brdo
arr. 09:30
dep. 09:30
6 km
Beloljin, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
12 km
Bresnicic, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
15 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
19 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:55
dep. 09:55
27 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
29 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 10:02
dep. 10:02
30 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 10:10
dep. 10:10
35 km
Merosina, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
43 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 10:30
dep. 10:30
46 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
50 km
arr. 10:45
dep. 10:45
58 km
Nis, Bus station
arr. 10:50
60 km
13:35 15:10 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 13:35
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 13:39
dep. 13:39
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
4 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 13:44
dep. 13:44
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 13:48
dep. 13:48
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 13:52
dep. 13:52
10.6 km
Beloljin, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
11.5 km
Kondzelj, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
14 km
Bresnicic, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 14:04
dep. 14:04
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 14:07
dep. 14:07
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 14:12
dep. 14:12
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:13
dep. 14:13
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:16
dep. 14:16
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 14:24
dep. 14:24
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 14:27
dep. 14:27
31.3 km
Nova Bozurna
arr. 14:30
dep. 14:30
32.8 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 14:33
dep. 14:33
34.7 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
35.2 km
Merosina, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
42.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 14:45
dep. 14:45
44.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 14:46
dep. 14:46
45.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 14:48
dep. 14:48
46.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
47.5 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 14:52
dep. 14:52
48.4 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 14:53
dep. 14:53
49 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 14:56
dep. 14:56
51.2 km
arr. 14:58
dep. 14:58
52.5 km
arr. 15:01
dep. 15:01
54.5 km
arr. 15:04
dep. 15:04
56.2 km
Nis, Bus station
arr. 15:10
58.1 km
16:55 18:10 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 16:55
Prokuplje, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
30 km
Nis, Bus station
arr. 18:10
63 km
Blace - Nis timetable
Departures on: friday, 03.07.2020.
06:10 07:40 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:10
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 06:13
dep. 06:13
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 06:17
dep. 06:17
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 06:21
dep. 06:21
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 06:24
dep. 06:24
10.6 km
Beloljin, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
11.5 km
Kondzelj, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
14 km
Bresnicic, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 06:38
dep. 06:38
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 06:42
dep. 06:42
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:44
dep. 06:44
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:46
dep. 06:46
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:54
dep. 06:54
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:57
dep. 06:57
31.3 km
Nova Bozurna
arr. 07:00
dep. 07:00
32.8 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 07:03
dep. 07:03
34.7 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
35.2 km
Merosina, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
42.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:15
dep. 07:15
44.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:16
dep. 07:16
45.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:17
dep. 07:17
46.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:19
dep. 07:19
47.5 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:21
dep. 07:21
48.4 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 07:23
dep. 07:23
49 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:26
dep. 07:26
51.2 km
arr. 07:28
dep. 07:28
52.5 km
arr. 07:31
dep. 07:31
54.5 km
arr. 07:34
dep. 07:34
56.2 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
58.1 km
06:30 07:55 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:30
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 06:37
dep. 06:37
6 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Beloljin, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Kondzelj, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
14 km
Bresnicic, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
19 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:02
dep. 07:02
28 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:15
29 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 07:18
dep. 07:18
30 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 07:25
dep. 07:25
35 km
Merosina, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
43 km
arr. 07:50
dep. 07:50
58 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
60 km
09:15 10:50 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 09:15
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 09:25
dep. 09:25
4 km
Beloljin, Krivo Brdo
arr. 09:30
dep. 09:30
6 km
Beloljin, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
12 km
Bresnicic, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
15 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
19 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:55
dep. 09:55
27 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
29 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 10:02
dep. 10:02
30 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 10:10
dep. 10:10
35 km
Merosina, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
43 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 10:30
dep. 10:30
46 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
50 km
arr. 10:45
dep. 10:45
58 km
Nis, Bus station
arr. 10:50
60 km
13:35 15:10 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 13:35
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 13:39
dep. 13:39
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
4 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 13:44
dep. 13:44
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 13:48
dep. 13:48
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 13:52
dep. 13:52
10.6 km
Beloljin, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
11.5 km
Kondzelj, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
14 km
Bresnicic, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 14:04
dep. 14:04
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 14:07
dep. 14:07
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 14:12
dep. 14:12
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:13
dep. 14:13
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:16
dep. 14:16
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 14:24
dep. 14:24
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 14:27
dep. 14:27
31.3 km
Nova Bozurna
arr. 14:30
dep. 14:30
32.8 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 14:33
dep. 14:33
34.7 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
35.2 km
Merosina, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
42.4 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 14:45
dep. 14:45
44.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 14:46
dep. 14:46
45.6 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 14:48
dep. 14:48
46.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
47.5 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 14:52
dep. 14:52
48.4 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 14:53
dep. 14:53
49 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 14:56
dep. 14:56
51.2 km
arr. 14:58
dep. 14:58
52.5 km
arr. 15:01
dep. 15:01
54.5 km
arr. 15:04
dep. 15:04
56.2 km
Nis, Bus station
arr. 15:10
58.1 km
16:55 18:10 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 16:55
Prokuplje, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
30 km
Nis, Bus station
arr. 18:10
63 km

Naselja Blace i Nis su međusobno udaljena ~60 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Blace je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 16:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.