Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Blace - Kursumlija timetable

thursday, 23.05.2019.
05:30 06:25 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 05:30
Trbunje, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
3.4 km
Kasevar
arr. 05:38
dep. 05:38
4.8 km
Kasevar, Janjići
arr. 05:40
dep. 05:40
5.8 km
Kutlovac kod Blaca, Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
8.2 km
Barbatovac
arr. 05:58
dep. 05:58
16.3 km
Barbatovac, 2
arr. 05:55
dep. 05:55
15.1 km
Donje Grgure
arr. 05:54
dep. 05:54
14.3 km
Donje Grgure, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
12.5 km
Spance
arr. 06:07
dep. 06:07
21.2 km
Spance, Brdo
arr. 06:11
dep. 06:11
23 km
Pljakovo
arr. 06:13
dep. 06:13
24.6 km
Mackovac kod Kursumlije
arr. 06:17
dep. 06:17
26.7 km
Kursumlija, Đorđevići
arr. 06:19
dep. 06:19
27.7 km
Kursumlija, Pantići
arr. 06:22
dep. 06:22
29.2 km
Kursumlija, Bus station
arr. 06:25
30.4 km
06:55 07:50 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:55
Trbunje, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
3.4 km
Kasevar
arr. 07:03
dep. 07:03
4.8 km
Kasevar, Janjići
arr. 07:05
dep. 07:05
5.8 km
Kutlovac kod Blaca, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
8.2 km
Barbatovac
arr. 07:23
dep. 07:23
16.3 km
Barbatovac, 2
arr. 07:20
dep. 07:20
15.1 km
Donje Grgure
arr. 07:19
dep. 07:19
14.3 km
Donje Grgure, 2
arr. 07:15
dep. 07:15
12.5 km
Spance
arr. 07:32
dep. 07:32
21.2 km
Spance, Brdo
arr. 07:36
dep. 07:36
23 km
Pljakovo
arr. 07:38
dep. 07:38
24.6 km
Mackovac kod Kursumlije
arr. 07:42
dep. 07:42
26.7 km
Kursumlija, Đorđevići
arr. 07:44
dep. 07:44
27.7 km
Kursumlija, Pantići
arr. 07:47
dep. 07:47
29.2 km
Kursumlija, Bus station
arr. 07:50
30.4 km
09:20 09:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 09:20
Beloljin
arr. 09:33
dep. 09:33
12 km
Kursumlija, Bus station
arr. 09:55
30 km
12:10 13:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 12:10
Trbunje, Intersection
arr. 12:17
dep. 12:17
3 km
Kasevar
arr. 12:19
dep. 12:19
4 km
Kasevar, Janjići
arr. 12:21
dep. 12:21
5 km
Kutlovac kod Blaca, Intersection
arr. 12:27
dep. 12:27
8 km
Barbatovac, 1
arr. 12:41
dep. 12:41
9 km
Spance
arr. 12:48
dep. 12:48
12 km
Spance, Brdo
arr. 12:54
dep. 12:54
15 km
Pljakovo
arr. 12:58
dep. 12:58
17 km
Mackovac kod Kursumlije
arr. 13:02
dep. 13:02
19 km
Kursumlija, Bus station
arr. 13:10
23 km
13:35 14:13 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 13:35
Beloljin
arr. 13:48
dep. 13:48
12 km
Kursumlija, Intersection
arr. 14:13
30 km
17:40 18:35 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 17:40
Trbunje, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
3.4 km
Kasevar
arr. 17:48
dep. 17:48
4.8 km
Kasevar, Janjići
arr. 17:50
dep. 17:50
5.8 km
Kutlovac kod Blaca, Intersection
arr. 17:53
dep. 17:53
8.2 km
Barbatovac
arr. 18:09
dep. 18:09
16.3 km
Barbatovac, 2
arr. 18:06
dep. 18:06
15.1 km
Donje Grgure
arr. 18:05
dep. 18:05
14.3 km
Donje Grgure, 2
arr. 18:01
dep. 18:01
12.5 km
Spance
arr. 18:18
dep. 18:18
21.2 km
Spance, Brdo
arr. 18:22
dep. 18:22
23 km
Pljakovo
arr. 18:24
dep. 18:24
24.6 km
Mackovac kod Kursumlije
arr. 18:28
dep. 18:28
26.7 km
Kursumlija, Đorđevići
arr. 18:29
dep. 18:29
27.7 km
Kursumlija, Pantići
arr. 18:32
dep. 18:32
29.2 km
Kursumlija, Bus station
arr. 18:35
30.4 km
18:45 19:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 18:45
Kasevar
arr. 18:53
dep. 18:53
4 km
Kasevar, Janjići
arr. 18:55
dep. 18:55
5 km
Kutlovac kod Blaca, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
8 km
Donje Grgure
arr. 19:05
dep. 19:05
12 km
Barbatovac
arr. 19:10
dep. 19:10
15 km
Spance
arr. 19:15
dep. 19:15
18 km
Mackovac kod Kursumlije
arr. 19:25
dep. 19:25
25 km
Kursumlija, Bus station
arr. 19:30
29 km

Naselja Blace i Kursumlija su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Blace je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.