Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Blace - Beograd (Belgrade) timetable

friday, 17.08.2018.
06:30 11:15 (04:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:30
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 06:37
dep. 06:37
6 km
Tulare kod Prokuplja, Kriva cuprija
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Beloljin
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Kondzelj
arr. 06:48
dep. 06:48
14 km
Bresnicic
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 06:55
dep. 06:55
19 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:02
dep. 07:02
28 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:15
29 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 07:18
dep. 07:18
30 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
35 km
Merosina
arr. 07:35
dep. 07:35
43 km
arr. 07:50
dep. 07:50
58 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
60 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
91 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:15
296 km
11:25 15:00 (03:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 11:25
Krusevac, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
50 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:00
246 km
15:20 19:10 (03:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 15:20
Djurevac
arr. 15:26
dep. 15:26
4 km
Prebreza
arr. 15:30
dep. 15:30
7 km
Dzepnica
arr. 15:32
dep. 15:32
8 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 15:36
dep. 15:36
11 km
Razbojna, Mala
arr. 15:39
dep. 15:39
13 km
Ravni kod Brusa
arr. 15:43
dep. 15:43
16 km
Zlatari
arr. 15:47
dep. 15:47
18 km
Celije kod Krusevca
arr. 15:53
dep. 15:53
23 km
Majdevo kod Krusevca
arr. 15:59
dep. 15:59
27 km
Veliki Kupci
arr. 16:06
dep. 16:06
32 km
Sogolj
arr. 16:10
dep. 16:10
35 km
Gornji Stepos
arr. 16:16
dep. 16:16
39 km
Krusevac, K. P. Dom
arr. 16:27
dep. 16:27
47 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:35
50 km
Stalac
arr. 16:55
dep. 16:55
66 km
Pojate
arr. 17:06
dep. 17:06
73 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:10
242 km
17:10 20:45 (03:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 17:10
Krusevac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
50 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
246 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
06:30 11:15 (04:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:30
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 06:37
dep. 06:37
6 km
Tulare kod Prokuplja, Kriva cuprija
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Beloljin
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Kondzelj
arr. 06:48
dep. 06:48
14 km
Bresnicic
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 06:55
dep. 06:55
19 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:02
dep. 07:02
28 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:15
29 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 07:18
dep. 07:18
30 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
35 km
Merosina
arr. 07:35
dep. 07:35
43 km
arr. 07:50
dep. 07:50
58 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
60 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
91 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:15
296 km
11:25 15:00 (03:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 11:25
Krusevac, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
50 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:00
246 km
15:20 19:10 (03:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 15:20
Djurevac
arr. 15:26
dep. 15:26
4 km
Prebreza
arr. 15:30
dep. 15:30
7 km
Dzepnica
arr. 15:32
dep. 15:32
8 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 15:36
dep. 15:36
11 km
Razbojna, Mala
arr. 15:39
dep. 15:39
13 km
Ravni kod Brusa
arr. 15:43
dep. 15:43
16 km
Zlatari
arr. 15:47
dep. 15:47
18 km
Celije kod Krusevca
arr. 15:53
dep. 15:53
23 km
Majdevo kod Krusevca
arr. 15:59
dep. 15:59
27 km
Veliki Kupci
arr. 16:06
dep. 16:06
32 km
Sogolj
arr. 16:10
dep. 16:10
35 km
Gornji Stepos
arr. 16:16
dep. 16:16
39 km
Krusevac, K. P. Dom
arr. 16:27
dep. 16:27
47 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:35
50 km
Stalac
arr. 16:55
dep. 16:55
66 km
Pojate
arr. 17:06
dep. 17:06
73 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:10
242 km
17:10 20:45 (03:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 17:10
Krusevac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
50 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
246 km

Naselja Blace i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~258 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 35min., a najduže 04h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Blace je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 17:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.