Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Blace - Beloljin timetable

saturday, 20.07.2019.
05:55 06:10 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 05:55
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 05:58
dep. 05:58
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 06:02
dep. 06:02
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 06:05
dep. 06:05
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 06:08
dep. 06:08
10.6 km
Beloljin
arr. 06:10
11.5 km
06:10 06:26 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:10
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 06:13
dep. 06:13
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 06:17
dep. 06:17
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 06:21
dep. 06:21
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 06:24
dep. 06:24
10.6 km
Beloljin
arr. 06:26
11.5 km
06:30 06:45 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:30
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 06:37
dep. 06:37
6 km
Tulare kod Prokuplja, Kriva cuprija
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Beloljin
arr. 06:45
12 km
06:50 07:06 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:50
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 06:53
dep. 06:53
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 06:57
dep. 06:57
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 07:01
dep. 07:01
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 07:04
dep. 07:04
10.6 km
Beloljin
arr. 07:06
11.5 km
09:15 09:35 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 09:15
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 09:25
dep. 09:25
4 km
Beloljin, Krivo Brdo
arr. 09:30
dep. 09:30
6 km
Beloljin
arr. 09:35
12 km
09:20 09:33 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 09:20
Beloljin
arr. 09:33
12 km
13:35 13:48 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 13:35
Beloljin
arr. 13:48
12 km
14:15 14:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 14:15
Blace, Center
arr. 14:17
dep. 14:17
0.7 km
Meduhana
arr. 14:23
dep. 14:23
4.6 km
Alabana, I
arr. 14:26
dep. 14:26
6.1 km
Alabana, II
arr. 14:27
dep. 14:27
6.7 km
Gornja Dragusa
arr. 14:30
dep. 14:30
8.4 km
Gornje Svarce
arr. 14:34
dep. 14:34
10.9 km
Pretezana
arr. 14:36
dep. 14:36
11.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 14:38
dep. 14:38
12.8 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 14:42
dep. 14:42
15.2 km
Beloljin
arr. 14:45
16.1 km
15:55 16:11 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 15:55
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 15:58
dep. 15:58
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 16:02
dep. 16:02
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 16:06
dep. 16:06
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 16:09
dep. 16:09
10.6 km
Beloljin
arr. 16:11
11.5 km
19:20 19:40 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 19:20
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 19:24
dep. 19:24
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 19:27
dep. 19:27
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 19:29
dep. 19:29
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 19:33
dep. 19:33
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 19:37
dep. 19:37
10.6 km
Beloljin
arr. 19:40
11.5 km

Naselja Blace i Beloljin su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Blace je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 19:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.