Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bioska - Uzice timetable

sunday, 20.10.2019.
04:33 05:37 (01:04)
Crveni virMagdalenina cesma
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bioska, Crveni vir
dep. 04:33
Bioska, Center
arr. 04:37
dep. 04:37
2.4 km
Bioska, Kostica most
arr. 04:39
dep. 04:39
3.9 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 04:41
dep. 04:41
6 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 04:43
dep. 04:43
7.1 km
arr. 04:45
dep. 04:45
8.5 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 04:49
dep. 04:49
10.6 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 04:50
dep. 04:50
11.3 km
Stapari, Jasike
arr. 04:52
dep. 04:52
12.2 km
Stapari, Dolovi
arr. 04:54
dep. 04:54
13.7 km
Stapari, Garaza
arr. 04:55
dep. 04:55
14.7 km
Stapari, Gredica
arr. 04:57
dep. 04:57
15.7 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 04:58
dep. 04:58
16.4 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 05:01
dep. 05:01
18.2 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 05:03
dep. 05:03
19.5 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
20.4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 05:06
dep. 05:06
22.1 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 05:08
dep. 05:08
23.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 05:09
dep. 05:09
24.5 km
Uzice, Duboki potok
arr. 05:15
dep. 05:15
25.3 km
Uzice, Sekcija
arr. 05:17
dep. 05:17
26 km
Uzice, Terazije
arr. 05:18
dep. 05:18
26.9 km
Uzice, Kostica
arr. 05:20
dep. 05:20
27.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 05:21
dep. 05:21
27.9 km
Uzice, Treska
arr. 05:22
dep. 05:22
28.6 km
Uzice, Hotel
arr. 05:25
dep. 05:25
29 km
arr. 05:26
dep. 05:26
29.5 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 05:28
dep. 05:28
30.9 km
Uzice, Spomenik
arr. 05:29
dep. 05:29
31.4 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 05:30
dep. 05:30
31.6 km
Uzice, Krcagovo
arr. 05:31
dep. 05:31
32 km
Uzice, Senjak
arr. 05:33
dep. 05:33
32.7 km
Uzice, Kozara
arr. 05:35
dep. 05:35
34.4 km
arr. 05:37
35 km
08:30 09:20 (00:50)
Crveni virBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bioska, Crveni vir
dep. 08:30
Bioska, Center
arr. 08:34
dep. 08:34
2.4 km
Bioska, Kostica most
arr. 08:36
dep. 08:36
3.9 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 08:38
dep. 08:38
6 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 08:40
dep. 08:40
7.1 km
arr. 08:42
dep. 08:42
8.5 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 08:46
dep. 08:46
10.6 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 08:47
dep. 08:47
11.3 km
Stapari, Jasike
arr. 08:49
dep. 08:49
12.2 km
Stapari, Dolovi
arr. 08:51
dep. 08:51
13.7 km
Stapari, Garaza
arr. 08:52
dep. 08:52
14.7 km
Stapari, Gredica
arr. 08:54
dep. 08:54
15.7 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 08:55
dep. 08:55
16.4 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 08:58
dep. 08:58
18.2 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 09:00
dep. 09:00
19.5 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
20.4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 09:03
dep. 09:03
22.1 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 09:05
dep. 09:05
23.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 09:06
dep. 09:06
24.5 km
Uzice, Duboki potok
arr. 09:07
dep. 09:07
25.3 km
Uzice, Sekcija
arr. 09:09
dep. 09:09
26 km
Uzice, Terazije
arr. 09:10
dep. 09:10
26.9 km
Uzice, Kostica
arr. 09:12
dep. 09:12
27.4 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 09:13
dep. 09:13
27.5 km
Uzice, Treska
arr. 09:14
dep. 09:14
28.6 km
Uzice, Hotel
arr. 09:17
dep. 09:17
28.9 km
arr. 09:18
dep. 09:18
29.5 km
Uzice, Bus station
arr. 09:20
29.9 km
12:20 13:10 (00:50)
Crveni virBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bioska, Crveni vir
dep. 12:20
Bioska, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
2.4 km
Bioska, Kostica most
arr. 12:26
dep. 12:26
3.9 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 12:28
dep. 12:28
6 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 12:30
dep. 12:30
7.1 km
arr. 12:32
dep. 12:32
8.5 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 12:36
dep. 12:36
10.6 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 12:37
dep. 12:37
11.3 km
Stapari, Jasike
arr. 12:39
dep. 12:39
12.2 km
Stapari, Dolovi
arr. 12:41
dep. 12:41
13.7 km
Stapari, Garaza
arr. 12:42
dep. 12:42
14.7 km
Stapari, Gredica
arr. 12:44
dep. 12:44
15.7 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 12:45
dep. 12:45
16.4 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 12:48
dep. 12:48
18.2 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 12:50
dep. 12:50
19.5 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
20.4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 12:53
dep. 12:53
22.1 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 12:55
dep. 12:55
23.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 12:56
dep. 12:56
24.5 km
Uzice, Duboki potok
arr. 12:57
dep. 12:57
25.3 km
Uzice, Sekcija
arr. 12:59
dep. 12:59
26 km
Uzice, Terazije
arr. 13:00
dep. 13:00
26.9 km
Uzice, Kostica
arr. 13:02
dep. 13:02
27.4 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 13:03
dep. 13:03
27.5 km
Uzice, Treska
arr. 13:04
dep. 13:04
28.6 km
Uzice, Hotel
arr. 13:07
dep. 13:07
28.9 km
arr. 13:08
dep. 13:08
29.5 km
Uzice, Bus station
arr. 13:10
29.9 km
17:10 18:00 (00:50)
Crveni virBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bioska, Crveni vir
dep. 17:10
Bioska, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
2.4 km
Bioska, Kostica most
arr. 17:16
dep. 17:16
3.9 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 17:18
dep. 17:18
6 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 17:20
dep. 17:20
7.1 km
arr. 17:22
dep. 17:22
8.5 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 17:26
dep. 17:26
10.6 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 17:27
dep. 17:27
11.3 km
Stapari, Jasike
arr. 17:29
dep. 17:29
12.2 km
Stapari, Dolovi
arr. 17:31
dep. 17:31
13.7 km
Stapari, Garaza
arr. 17:32
dep. 17:32
14.7 km
Stapari, Gredica
arr. 17:34
dep. 17:34
15.7 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 17:35
dep. 17:35
16.4 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 17:38
dep. 17:38
18.2 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 17:40
dep. 17:40
19.5 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
20.4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 17:43
dep. 17:43
22.1 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 17:45
dep. 17:45
23.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 17:46
dep. 17:46
24.5 km
Uzice, Duboki potok
arr. 17:47
dep. 17:47
25.3 km
Uzice, Sekcija
arr. 17:49
dep. 17:49
26 km
Uzice, Terazije
arr. 17:50
dep. 17:50
26.9 km
Uzice, Kostica
arr. 17:52
dep. 17:52
27.4 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 17:53
dep. 17:53
27.5 km
Uzice, Treska
arr. 17:54
dep. 17:54
28.6 km
Uzice, Hotel
arr. 17:57
dep. 17:57
28.9 km
arr. 17:58
dep. 17:58
29.5 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
29.9 km
Bioska - Uzice timetable
Departures on: monday, 21.10.2019.
04:30 05:20 (00:50)
Crveni virBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bioska, Crveni vir
dep. 04:30
Bioska, Center
arr. 04:34
dep. 04:34
2.4 km
Bioska, Kostica most
arr. 04:36
dep. 04:36
3.9 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 04:38
dep. 04:38
6 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 04:40
dep. 04:40
7.1 km
arr. 04:42
dep. 04:42
8.5 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 04:46
dep. 04:46
10.6 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 04:47
dep. 04:47
11.3 km
Stapari, Jasike
arr. 04:49
dep. 04:49
12.2 km
Stapari, Dolovi
arr. 04:51
dep. 04:51
13.7 km
Stapari, Garaza
arr. 04:52
dep. 04:52
14.7 km
Stapari, Gredica
arr. 04:54
dep. 04:54
15.7 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 04:55
dep. 04:55
16.4 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 04:58
dep. 04:58
18.2 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 05:00
dep. 05:00
19.5 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
20.4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 05:03
dep. 05:03
22.1 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 05:05
dep. 05:05
23.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 05:06
dep. 05:06
24.5 km
Uzice, Duboki potok
arr. 05:07
dep. 05:07
25.3 km
Uzice, Sekcija
arr. 05:09
dep. 05:09
26 km
Uzice, Terazije
arr. 05:10
dep. 05:10
26.9 km
Uzice, Kostica
arr. 05:12
dep. 05:12
27.4 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 05:13
dep. 05:13
27.5 km
Uzice, Treska
arr. 05:14
dep. 05:14
28.6 km
Uzice, Hotel
arr. 05:17
dep. 05:17
28.9 km
arr. 05:18
dep. 05:18
29.5 km
Uzice, Bus station
arr. 05:20
29.9 km
05:55 06:45 (00:50)
Crveni virBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bioska, Crveni vir
dep. 05:55
Bioska, Center
arr. 05:59
dep. 05:59
2.4 km
Bioska, Kostica most
arr. 06:01
dep. 06:01
3.9 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 06:03
dep. 06:03
6 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 06:05
dep. 06:05
7.1 km
arr. 06:07
dep. 06:07
8.5 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 06:11
dep. 06:11
10.6 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 06:12
dep. 06:12
11.3 km
Stapari, Jasike
arr. 06:14
dep. 06:14
12.2 km
Stapari, Dolovi
arr. 06:16
dep. 06:16
13.7 km
Stapari, Garaza
arr. 06:17
dep. 06:17
14.7 km
Stapari, Gredica
arr. 06:19
dep. 06:19
15.7 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 06:20
dep. 06:20
16.4 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 06:23
dep. 06:23
18.2 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 06:25
dep. 06:25
19.5 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
20.4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 06:28
dep. 06:28
22.1 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 06:30
dep. 06:30
23.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 06:31
dep. 06:31
24.5 km
Uzice, Duboki potok
arr. 06:32
dep. 06:32
25.3 km
Uzice, Sekcija
arr. 06:34
dep. 06:34
26 km
Uzice, Terazije
arr. 06:35
dep. 06:35
26.9 km
Uzice, Kostica
arr. 06:37
dep. 06:37
27.4 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 06:38
dep. 06:38
27.5 km
Uzice, Treska
arr. 06:39
dep. 06:39
28.6 km
Uzice, Hotel
arr. 06:42
dep. 06:42
28.9 km
arr. 06:43
dep. 06:43
29.5 km
Uzice, Bus station
arr. 06:45
29.9 km
08:30 09:20 (00:50)
Crveni virBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bioska, Crveni vir
dep. 08:30
Bioska, Center
arr. 08:34
dep. 08:34
2.4 km
Bioska, Kostica most
arr. 08:36
dep. 08:36
3.9 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 08:38
dep. 08:38
6 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 08:40
dep. 08:40
7.1 km
arr. 08:42
dep. 08:42
8.5 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 08:46
dep. 08:46
10.6 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 08:47
dep. 08:47
11.3 km
Stapari, Jasike
arr. 08:49
dep. 08:49
12.2 km
Stapari, Dolovi
arr. 08:51
dep. 08:51
13.7 km
Stapari, Garaza
arr. 08:52
dep. 08:52
14.7 km
Stapari, Gredica
arr. 08:54
dep. 08:54
15.7 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 08:55
dep. 08:55
16.4 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 08:58
dep. 08:58
18.2 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 09:00
dep. 09:00
19.5 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
20.4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 09:03
dep. 09:03
22.1 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 09:05
dep. 09:05
23.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 09:06
dep. 09:06
24.5 km
Uzice, Duboki potok
arr. 09:07
dep. 09:07
25.3 km
Uzice, Sekcija
arr. 09:09
dep. 09:09
26 km
Uzice, Terazije
arr. 09:10
dep. 09:10
26.9 km
Uzice, Kostica
arr. 09:12
dep. 09:12
27.4 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 09:13
dep. 09:13
27.5 km
Uzice, Treska
arr. 09:14
dep. 09:14
28.6 km
Uzice, Hotel
arr. 09:17
dep. 09:17
28.9 km
arr. 09:18
dep. 09:18
29.5 km
Uzice, Bus station
arr. 09:20
29.9 km
12:20 13:10 (00:50)
Crveni virBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bioska, Crveni vir
dep. 12:20
Bioska, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
2.4 km
Bioska, Kostica most
arr. 12:26
dep. 12:26
3.9 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 12:28
dep. 12:28
6 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 12:30
dep. 12:30
7.1 km
arr. 12:32
dep. 12:32
8.5 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 12:36
dep. 12:36
10.6 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 12:37
dep. 12:37
11.3 km
Stapari, Jasike
arr. 12:39
dep. 12:39
12.2 km
Stapari, Dolovi
arr. 12:41
dep. 12:41
13.7 km
Stapari, Garaza
arr. 12:42
dep. 12:42
14.7 km
Stapari, Gredica
arr. 12:44
dep. 12:44
15.7 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 12:45
dep. 12:45
16.4 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 12:48
dep. 12:48
18.2 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 12:50
dep. 12:50
19.5 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
20.4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 12:53
dep. 12:53
22.1 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 12:55
dep. 12:55
23.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 12:56
dep. 12:56
24.5 km
Uzice, Duboki potok
arr. 12:57
dep. 12:57
25.3 km
Uzice, Sekcija
arr. 12:59
dep. 12:59
26 km
Uzice, Terazije
arr. 13:00
dep. 13:00
26.9 km
Uzice, Kostica
arr. 13:02
dep. 13:02
27.4 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 13:03
dep. 13:03
27.5 km
Uzice, Treska
arr. 13:04
dep. 13:04
28.6 km
Uzice, Hotel
arr. 13:07
dep. 13:07
28.9 km
arr. 13:08
dep. 13:08
29.5 km
Uzice, Bus station
arr. 13:10
29.9 km
14:20 15:06 (00:46)
CenterBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bioska, Center
dep. 14:20
Bioska, Kostica most
arr. 14:22
dep. 14:22
1.5 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 14:24
dep. 14:24
3.6 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 14:26
dep. 14:26
4.6 km
arr. 14:28
dep. 14:28
6.1 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 14:32
dep. 14:32
8.2 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 14:33
dep. 14:33
8.9 km
Stapari, Jasike
arr. 14:35
dep. 14:35
9.8 km
Stapari, Dolovi
arr. 14:37
dep. 14:37
11.3 km
Stapari, Garaza
arr. 14:38
dep. 14:38
12.3 km
Stapari, Gredica
arr. 14:40
dep. 14:40
13.3 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 14:41
dep. 14:41
14 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 14:44
dep. 14:44
15.7 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 14:46
dep. 14:46
17.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
18 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 14:49
dep. 14:49
19.7 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 14:51
dep. 14:51
21.2 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 14:52
dep. 14:52
22.1 km
Uzice, Duboki potok
arr. 14:53
dep. 14:53
22.9 km
Uzice, Sekcija
arr. 14:55
dep. 14:55
23.6 km
Uzice, Terazije
arr. 14:56
dep. 14:56
24.5 km
Uzice, Kostica
arr. 14:58
dep. 14:58
25 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 14:59
dep. 14:59
25.1 km
Uzice, Treska
arr. 15:00
dep. 15:00
26.2 km
Uzice, Hotel
arr. 15:03
dep. 15:03
26.5 km
arr. 15:04
dep. 15:04
27.1 km
Uzice, Bus station
arr. 15:06
27.5 km
17:10 18:00 (00:50)
Crveni virBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bioska, Crveni vir
dep. 17:10
Bioska, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
2.4 km
Bioska, Kostica most
arr. 17:16
dep. 17:16
3.9 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 17:18
dep. 17:18
6 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 17:20
dep. 17:20
7.1 km
arr. 17:22
dep. 17:22
8.5 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 17:26
dep. 17:26
10.6 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 17:27
dep. 17:27
11.3 km
Stapari, Jasike
arr. 17:29
dep. 17:29
12.2 km
Stapari, Dolovi
arr. 17:31
dep. 17:31
13.7 km
Stapari, Garaza
arr. 17:32
dep. 17:32
14.7 km
Stapari, Gredica
arr. 17:34
dep. 17:34
15.7 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 17:35
dep. 17:35
16.4 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 17:38
dep. 17:38
18.2 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 17:40
dep. 17:40
19.5 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
20.4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 17:43
dep. 17:43
22.1 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 17:45
dep. 17:45
23.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 17:46
dep. 17:46
24.5 km
Uzice, Duboki potok
arr. 17:47
dep. 17:47
25.3 km
Uzice, Sekcija
arr. 17:49
dep. 17:49
26 km
Uzice, Terazije
arr. 17:50
dep. 17:50
26.9 km
Uzice, Kostica
arr. 17:52
dep. 17:52
27.4 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 17:53
dep. 17:53
27.5 km
Uzice, Treska
arr. 17:54
dep. 17:54
28.6 km
Uzice, Hotel
arr. 17:57
dep. 17:57
28.9 km
arr. 17:58
dep. 17:58
29.5 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
29.9 km
19:10 20:00 (00:50)
Crveni virBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bioska, Crveni vir
dep. 19:10
Bioska, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
2.4 km
Bioska, Kostica most
arr. 19:16
dep. 19:16
3.9 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 19:18
dep. 19:18
6 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 19:20
dep. 19:20
7.1 km
arr. 19:22
dep. 19:22
8.5 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 19:26
dep. 19:26
10.6 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 19:27
dep. 19:27
11.3 km
Stapari, Jasike
arr. 19:29
dep. 19:29
12.2 km
Stapari, Dolovi
arr. 19:31
dep. 19:31
13.7 km
Stapari, Garaza
arr. 19:32
dep. 19:32
14.7 km
Stapari, Gredica
arr. 19:34
dep. 19:34
15.7 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 19:35
dep. 19:35
16.4 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 19:38
dep. 19:38
18.2 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 19:40
dep. 19:40
19.5 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
20.4 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 19:43
dep. 19:43
22.1 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 19:45
dep. 19:45
23.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 19:46
dep. 19:46
24.5 km
Uzice, Duboki potok
arr. 19:47
dep. 19:47
25.3 km
Uzice, Sekcija
arr. 19:49
dep. 19:49
26 km
Uzice, Terazije
arr. 19:50
dep. 19:50
26.9 km
Uzice, Kostica
arr. 19:52
dep. 19:52
27.4 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 19:53
dep. 19:53
27.5 km
Uzice, Treska
arr. 19:54
dep. 19:54
28.6 km
Uzice, Hotel
arr. 19:57
dep. 19:57
28.9 km
arr. 19:58
dep. 19:58
29.5 km
Uzice, Bus station
arr. 20:00
29.9 km

Naselja Bioska i Uzice su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 01h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bioska je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 19:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.