Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Bijeljina - Novi Sad timetable

monday, 19.11.2018.
08:30 11:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 08:30
Dvorovi, Center
arr. 08:38
dep. 08:38
7 km
Trnjaci, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
11 km
Balatun, Center
arr. 08:49
dep. 08:49
16 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 08:55
dep. 08:55
19 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 09:07
dep. 09:07
23 km
Bosut
arr. 09:10
dep. 09:10
31 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 09:25
dep. 09:25
42 km
Irig, Bus station
arr. 10:33
dep. 10:33
103 km
Irig, Hopovo
arr. 10:38
dep. 10:38
108 km
Iriski Venac (Irig)
arr. 10:41
dep. 10:41
111 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 10:46
dep. 10:46
116 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
120 km
arr. 11:00
130 km
09:00 11:40 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 09:00
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:20
dep. 09:20
32.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 09:30
dep. 09:30
33 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
57 km
Ruma, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
85 km
Irig, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
101 km
arr. 11:40
126 km
11:40 14:30 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 11:40
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 12:05
dep. 12:05
15 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 12:15
dep. 12:15
19 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 12:40
dep. 12:40
40 km
arr. 14:30
131 km
12:40 15:00 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 12:40
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 13:05
dep. 13:05
53 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 13:15
dep. 13:15
53.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
59 km
Voganj
arr. 14:03
dep. 14:03
67 km
Ruma, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
76 km
Irig, Bus station
arr. 14:28
dep. 14:28
88 km
Iriski Venac (Irig)
arr. 14:37
dep. 14:37
96 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 14:43
dep. 14:43
102 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
105 km
arr. 15:00
116 km
12:42 16:00 (03:18)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 12:42
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 12:50
dep. 12:50
30.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 13:00
dep. 13:00
31 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 13:15
dep. 13:15
51 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
55 km
Ruma, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
83 km
Irig, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
99 km
arr. 16:00
124 km
14:10 16:30 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 14:10
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 14:30
dep. 14:30
14 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 14:45
dep. 14:45
18 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 14:55
dep. 14:55
40 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
59 km
Ruma, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
80 km
arr. 16:30
120 km
14:15 16:25 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 14:15
Dvorovi, Center
arr. 14:23
dep. 14:23
7 km
Trnjaci, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
11 km
Balatun, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
16 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 14:38
dep. 14:38
19 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 14:47
dep. 14:47
23 km
Bosut
arr. 14:55
dep. 14:55
31 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 15:10
dep. 15:10
42 km
Irig, Bus station
arr. 16:02
dep. 16:02
103 km
Irig, Hopovo
arr. 16:06
dep. 16:06
108 km
Iriski Venac (Irig)
arr. 16:09
dep. 16:09
111 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 16:13
dep. 16:13
116 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:17
dep. 16:17
120 km
arr. 16:25
130 km
16:00 19:00 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 16:00
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 16:30
dep. 16:30
21 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 16:45
dep. 16:45
23 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
58 km
Ruma, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
78 km
arr. 19:00
116 km
18:05 20:30 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 18:05
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 18:30
dep. 18:30
24 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 18:40
dep. 18:40
27 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 18:55
dep. 18:55
40 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
59 km
Ruma, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
80 km
arr. 20:30
120 km
20:40 23:20 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 20:40
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 21:00
dep. 21:00
18 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 21:20
dep. 21:20
22 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 21:45
dep. 21:45
39 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 22:20
dep. 22:20
53 km
Ruma, Bus station
arr. 22:40
dep. 22:40
68 km
Irig, Bus station
arr. 22:55
dep. 22:55
86 km
arr. 23:20
113 km
 
Departures on: tuesday, 20.11.2018.
00:40 04:05 (03:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 00:40
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 01:30
dep. 01:30
21 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 01:40
dep. 01:40
23 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 01:50
dep. 01:50
40 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 02:30
dep. 02:30
58 km
Ruma, Bus station
arr. 02:45
dep. 02:45
78 km
arr. 04:05
116 km
05:10 07:30 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 26.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 05:10
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 05:25
dep. 05:25
17 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 05:30
dep. 05:30
21 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 05:50
dep. 05:50
41 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:20
62 km
Ruma, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
81 km
Irig, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
95 km
arr. 07:30
122 km

Naselja Bijeljina i Novi Sad su međusobno udaljena ~122 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 10min., a najduže 03h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bijeljina je u 00:40 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.